• cabbage

    Na včerejší kulturní sešlosti padl nápad, že když chrti mizej na exrémní TransBrdy, tak by se mohla jet pohodová vyjížďka pro ty, co je nejedou- sraz pod Baranďákem, nekudy na Točnou a pak na Cukrák, dál možná Halouny(letos sem tam nebyl víc než 3×) a následně můžem dělat publikum v cíli eXTB, pro ty co nepřijedou moc brzo;o)

    zatim se hlásili: Jogátor a Elwíra, pohodové tempo garantuji (a ve sjezdech ještě pomalejší:)

    Sraz: 9:30, Baranďák, branická strana

    Anketa: jedete?

    5x
    29%
    7x
    41%
    2x
    12%
    ne
    3x
    18%
    0 0
    • jonti  

      Ak sa mi dovtedy podarí doliečiť sa, dezinfekcia pivom nestačila, tak sa tiež pridám.

      0 0
    • Elwing  

      psimtě, sem asi nevěděla co mluvim… no dobře, ale jen pokud bude supr počasí

      0 0
    • McBlacky  

      hele jedu, takže pohodové tempo garantováno a dokonce kdo přijede tak mě uvidí i tlačit do prudkých kopců :)

      0 0
    • Jogador  

      Já se omlouvám, ale já určo nejedu, za prvé budu pryč a za druhé, dneska sem lítal po celé praze ale patku na apache sem nesehnal, poslední možnost je Adam… Pak začnu obvolávat, aby mi ji poslali…

      0 0
    • Jogador  

      A hlasoval sem blbě, sem se chtrěl podívat, kdo jede:(

      0 0
    • bajkr  

      že bych se taky přidal :o)

      0 0
    • Manas  

      No pokud bude pekne tak bych sel projet novej saltr :-)

      0 0
    • ydaho  

      bych i jel, už mě to najíždění km nebaví :)

      0 0
      • cabbage  

        jo, a zas překopáš trasu, co?;)

        0 0
        • ydaho  

          pojedu na posledním fleku a nikam se nepohrnu :)

          0 0
          • bajkr  

            ty pojedeš xbb?

            0 0
            • ydaho  

              ne, svuj první závod si představuju trošku jinak :) ale jel bych tu pohodu viz. thread a pak ti dám v cíli tu ultra light duši, co sebou už 14 dní vozim :)

              0 0
              • bajkr  

                pojed snama pojedeme asi s chuckem na pohodičku :o)

                0 0
                • ydaho  

                  já tu tvojí pohodičku znám, viz 42 km/h Černošice-Lipence.. Dík za pozvánku, ale furt mám v nohách tech sobotních 240 a muj novej Sid se na ty kořeny taky moc netváří a nechci bejt s HT a véčkama jedinej blázen na startu :)

                  0 0
          • karlik  

            no radsi jed vepredu ve stredu bylo na ceste srsni prekvapeni kdyz pojedes posledni uz by se mohli rojit :))))

            0 0
            • ydaho  

              karliku já reagoval na ten thread od cabbage :) na tenhle závod si netroufám… počítám i s tebou na neděli…

              0 0
            • cabbage  

              kde? ať vim kudy nemam jet…

              0 0
              • karlik  

                u takovyho toho prejezdu louky jak predtim se vynasi (asi jak kdo :) ) takova skalanata stojka a zatim je hned maly hup uprostred ty louky je pres cestu spadly strom asi blesk no a kolem neho se to slusne rojilo

                0 0
    • Gung-Ho  

      A co na to „hematom“, kvůli kterýmu si řikal, že nemůžeš na eXbb :-))

      0 0
      • cabbage  

        dám přednost kratší a méně drncavé vyjížďce před vstáváním v šílenou dobu…;-)

        0 0
        • ydaho  

          kratší ? o tom nebyla ale řeč :)

          0 0
        • Gung-Ho  

          tak vstávání je to jediný co mě na tom netěší, ale jinak už se nemůžu dočkat :-))

          0 0
        • bajkr  

          koukam že si maskovanej silničař :o)

          0 0
          • cabbage  

            ano – chci fulla, co z každýho trailu udělá nověpoloženou asfaltku;o)

            0 0
            • Manas  

              Ten mam doma ale pochybuju ze by si chtel hnat 210/230 do kopce :-)

              0 0
              • bajkr  

                by to neunes natož ušlapal :oD

                0 0
              • cabbage  

                210/230 klidně, ale ne těch 20kg;) o geometrii nemluvě:/

                0 0
                • Manas  

                  Geometrie se sedlem nahore docela jede … sem se sam divil.

                  0 0
                  • cabbage  

                    už si někdy zkoušel na sjezďáku vyjet stojku ze sedla? něco tam překáží kolenům;o) asi to na výjezdy neni dělaný…

                    0 0
    • jonti  

      Pocasie sa zlepšuje :) A vikend blíži, konečne.

      0 0
    • Toams  

      hmm, do Let sa mi trepat nechce … takze sa asi prihlasim sem:-) … ale jak tak kukam na seslost, to bude zase chrtarna, takze ani jedno nie je moc vyhra … nad 15% tlacim, tiahle stupania idem mega pomaly, ale risknem to:-)

      0 0
      • bajkr  

        lenochu :o)

        0 0
      • cabbage  

        žádnej chrt nejede(až na jednonohého blackyho a ydaho, kterej slíbil jet jako sběrný vůz vzadu) p.s. pěknej červenej Rock, nechceš půjčit pláště;)

        0 0
        • Toams  

          mas nejake zlte, aby mi ladili ku gripom ak novej helme?:-)

          0 0
          • cabbage  

            ne, k rámu;)

            0 0
            • Toams  

              jj, tie vediem v patrnosti ale nechcu … btw. ked sme pri plastoch … bude mi stacit zajtra vzadu Z.E.D. alebo tam mam nahodit radsej Tiogu Factory Extreme?

              0 0
    • ydaho  

      tak zejtra jedu určitě, ale zvládám vyjet až tak kolem 10.00 h z Hájů, takže prosim cabbageho, aby vzal mobil a předpokádám, se někde scuknem cestou, tak moc nežeňte :) dík y

      0 0
    • Elwing  

      Ti nevim jestli pojedem. Když bude hezky, tak bychom vzali útokem kokořín. Točný a toho nechutnýho kopce ze Všenor mám celkem pokrk.

      0 0
      • cabbage  

        do všenor se nejede… p.s. jak můžeš mí pokrk Točný, když si tam půl roku nebyla?;)

        0 0
        • Meesha  

          se ti nejak rozpada balik! to aby si stihnul prezentaci… :-)

          0 0
    • Krys  

      Tak ja uz som sa rozhodol. Ked nebude liat, tak idem. Zbehnem dolu prokopakom, a ked sa mi neozve znovu lytko, tak by som to chcel absolvovat. Pre mna to ale bude trochu poznavacka, v tych koncinach to moc nepoznam. Idem si preventivne namazat lytko kostihojom. :)

      0 0
    • wewerka  

      Taky jedu, pokud nebude prset. Pomale tempo (garantovana brzda), skripajici kolecko a nekde v pulce se otocim.

      0 0
    • cabbage  

      Elwíra ani mawerick nejednou, tak to snad nedopadne jak posledně: bike-forum.cz/forum/271744/3­83649/forum.html#un­read1 :-D

      0 0
    • Thidney  

      tak určitě nejedu, mám něco s lýtkem a nějak to nejde rozhejbat, spíš se to zhoršuje .-/

      0 0
      • Krys  

        Mna tiez nejako boli lytko. Kludne prid. Pojdeme s Blackym a budeme tocit jednou nohou :D

        0 0
    • kurýr na bajku  

      já už sem úplně zlitej, na co sem to zas kliknul…

      Leda, že bych si dal 48ku, ale to v plánu nemám ,–)

      0 0
    • karlik  

      tak jsem si myslel ze dorazim ale zaspal jsem je tu jeste nekdo taky kdo ma zajem dohanet peloton?

      0 0
      • ydaho  

        já jedu v 10… Točná cca 10.45 h. zataženo, asi bude pršet, naspal sem 2 hodiny a vidim na 5 metrů nejvíc :) takže jeduuu

        0 0
    • Zlatka  

      Bohužel jsem vyjela s kámoškou až před polednem. V Halounech u zrzavého paviána dobře vaří to musím říci. Ten sjezd po modré od červené byl boží…:-)

      0 0
      • Darkson  

        však tim božím sjezdem na jídlo a pivo do Haloun jezdíme každou chvíli:-)))

        0 0
        • Zlatka  

          Nj, ale já tam byla poprvé… Z5 nutná zastávka na tatranku u Pigiho, a kupodivu tam bylo dost lidí. Déšť nás příjemně obešel, a pak už jen mokré silnice a občas kaluže, takže jsme dojely dom téměř suché. Potřebuji výkonnější budík propříště no. :D

          0 0
    • Krys  

      Tak zreferujte potom, ako ste dopadli. Ja som 3 km od domu chytil dost slusny lejak.

      0 0
      • cabbage  

        já sem po cestě domů stih slunce a mokrou cyklostezku;)

        0 0
      • wewerka  

        My jsme chytli pekny destik v Pisnici a preckali to relativne v suchu. Hezka projizdka. Jen ten obed v Ohrobci byl nic moc :( Dali jsme si tam minutku a nic moc teda…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.