• Manas

    Zdarec,
    Tak sem tu zase s podvecerni vyjizdkou kamsi do ztracena. Tentokrat bych se mozna stavil zpatky u Pigiho na jedno aby cesta vysla delsi :-) Jinak jeste nevim kdy jet, muzu: utery, streda, ctvrtek. Odjezd zase tradicne 17:10 – 17:30 z pod Barrandaku. Dal bych Tocnou a pak se prehoupnul na druhou stranu – Cukrak a tak. Jsem otevren vsem navrhum :-)

    0 0
    • cabbage  

      ve stredu…

      0 0
    • bajkr  

      středa jedu silnici :-) tak z toho nic nebude

      0 0
    • McBlacky  

      čtvrtek? 17,20 u mostu?

      0 0
      • enjoy  

        takze plati porad stejny cas?jo a pod mostem:-),to je pod barandakem,kla­sicky?

        0 0
    • klerik  

      Utery a streda jsem out, ale ve ctvrtek by mi to vyhovovalo.

      0 0
      • McBlacky  

        aaaa už se nám to rýsuje :) tentokrát by se dal cukrák/všenory/cu­krák/kazín/bab­ka/staňkovka to se dá stíhat a je to taky solidní trassa

        0 0
        • fousac  

          doufam, ze cukrák/všenory/cu­krák je preklep…

          jinak bych i mozna jel…

          0 0
          • McBlacky  

            není: po žlutý nebo korytem dolů a serpentinkama exBB zase nahoru a pak přes kazín dolů.

            0 0
            • fousac  

              Fuj chrti!!!

              dyk to je pokus o vrazdu..

              az to zmenis na cukrak/vsenory/vo­noklasy , zacnu o tom uvazovat.. ;))

              0 0
        • Manas  

          Okej, ctvrtek jedu s vama.

          0 0
        • Honzas  

          ctvrtek bych teoreticky taky mohl zvladnout, pripojil bych se kolem sesty nekde u Zbraslavi.

          0 0
    • enjoy  

      taky bych se pridal:-)

      0 0
    • fousac  

      muzu.. a ty me muzes ukecat, at jedu.. ;)

      0 0
    • klerik  

      Tak uz se to docela rozsiruje. To je dobre. :-)

      0 0
    • goood  

      Pokud teda chapu dobre, ze je to ve ctvrtek, tak to bych snad i jel :-)

      0 0
      • McBlacky  

        ty se ani nehlaš na to nemáš :)

        0 0
        • Medunka  

          tak tedy ja se o to ani nepokusim

          0 0
          • McBlacky  

            to byl ftip. na konci byl smajlík. Ty jsi ještě zazmrlá ze soboty ne? :) klidně přijeď, pojede možná i Fous

            0 0
            • Medunka  

              Ftip? co to je? ja nezmrzla, vyhoda meho vcasneho dojezdu domu. Dokonce bylo do nedele vyprano, ususeno a mohlo se znova ;-) ve CT uvidim jak budu stihat

              0 0
              • McBlacky  

                my se drželi a jak to dopadlo bude vidět na fotkách až je pošlu Tomovi :) vyprali jsem v neděli a v pondělí tomu zase naložili :) když budeš chtít tak stíhat budeš ne?

                0 0
                • Medunka  

                  no jo.. krusnej vecer, slysela jsem… Taky jsem postrehla budicek v nedeli v 7 rano ;-) no chtit se chce, chut je velka, ale musim pracovne nacpat 5 dnu do 3 ;-(

                  0 0
        • goood  

          Ja na to mam Bajkra, zase me vezme do haku za gumicuk ;-)

          0 0
    • Elwing  

      mno jelikož mě z rachoty nepustí dřív jak v sedum, tak bych si asi udělala kratší vyjížďku a pak se stavila u pigiho (pokud tam bude alespoň Fousáč, což by měla být jistotka :) )

      0 0
    • jonas  

      Ctvrtek ! Ale to uz se tu odhlasovalo, tak ted jen abych to stihnul…

      0 0
    • cabbage  

      jel bych i ve středu…

      0 0
      • Manas  

        ve stredu uz jsem slibil jit na boulder. Takze bohuzel. musim taky pripravit ruce na DH :-)

        0 0
    • jecnak  

      Zitra se pridam – lavky na Tocnou a Hocimin podminkou.

      0 0
      • McBlacky  

        a já zrovna chtěl jet jinam :/ no co se dá dělat

        0 0
        • jecnak  

          Povidej, treba se necham prekecat.

          BTW fotky uz jsem dostal – vecir je soupnu na web. Mozna udelam jeste dalsi mensi selekci…

          0 0
          • McBlacky  

            cukrák/všenory/vo­noklasy/staňkov­ka…

            jo klidně já jich vyházel asi 60–80 :)

            0 0
            • jecnak  

              Jestli se jede do Vsenor po EXBB, tak je to rozumna protivaha…

              0 0
              • McBlacky  

                já myslel spíš přes tu prasárnu jak jsme fotili, nebo korytem, ale klidně můžem dát i serpentinky a zkusit v nich dát ty padlý stromy :)

                0 0
    • fousac  

      v kolik budete na cukraku?? ze bych se tam nenapadne pridal.. ;)

      0 0
    • cabbage  

      hmm, tak ve ctvrtek mam pondelni rozvrh= do pul sesty fakt by nekdo nejel ve stredu

      0 0
      • fousac  

        ja dneska jedu.. akorat nevim kdy, kam a na cem.. furt se rozmejslim, jestli jit radsi natrenovat babku a stankovku nebo dat silnicku k pavianovi..

        0 0
    • JMT  

      dneska (streda) jedu z kamosema z pankrace (pred hobby centrem-bartakova ulice) ve 3 hodiny, smerem na zbraslav a dal.......

      0 0
    • bajkr  

      no snad se zejtra taky přidám v 17,20 pod barandakem :-)

      0 0
    • cabbage  

      se přidám někde u pigiho páč je dneska pondělí a mám školu do 17:30…:/

      0 0
    • fousac  

      ja tak kolem sesty budu cekat primo u cukraku na rozcesti (modra TZ), tak si me tam vyzvednete…

      0 0
      • McBlacky  

        super my to teda říznem po červený, krosnem dálnici a setkáme se u vysílače ale my tam nebudem dřív než v 18,15 Tím je trasa teda definitivní. 17,20 pod mostem Baranďákem abychom stíhali tak radši dřív max přesně (já tam budu :)) 17,45–17,50 Zbraslavská Osma – nad nejprudším výjezdem a 18,15 Cukrák. Pak už až pigi okolo 20–20,30

        0 0
        • enjoy  

          na branicky strane jo?to vis,jsem trotl:-))

          0 0
          • jecnak  

            Jeste ze ne na „pravym brehu“, to by zas pulka lidi cekala na Smichaci :-)

            0 0
            • enjoy  

              no tak to bych byl ale na spravny strane:-),tak strasny to se mnou neni:-))

              0 0
              • klerik  

                Taky jsem se chtel zeptat. Ale cekat na strane zevlaku by se mi asi nechtelo :-)

                0 0
    • pos3k  

      fuj chrti vsichni :-)

      0 0
      • blue  

        jesteze sem to nestihnul… aspon sem si ale udelal ty palacinky, na ktery jiny nemaj cas :-)))

        0 0
        • pos3k  

          kurna ja mam chute :-/ jinak hura; najeto pres 50 km po pul roce, svym snecim tempem i na Tocne, tam se ale fakt nechrtit neda :-( cestou z5 jsem zamaval chrtum :-)

          0 0
    • Manas  

      Tak se to cely dneska podelalo. Jak jste mi ujeli to bl prvni telefon z prace. Pak jsem jel nahoru lavkama – rychlejc sem to nikdy nejel … Zjistil jsem omyl tak se si rikal dam aspon Heinikarnu – bunkr – maturita – halek – traverz – do vraneho po zlute. Na traversech dalsi telefon a uz jsem mazal domu. K podelani, clovek si jednou nevezme laptop :-( I tak to nakonec dalo 49.3km, 930 nastoupano, cas nakejch 2:15h, prijemne az na ty podelany telefony. Ted sedim pripojenej do prace a sem zase nastvanej :-/

      0 0
      • bajkr  

        si se pos… kde si vzal tech 930 :-D

        0 0
        • goood  

          Me to dneska dalo 67km, 620m. Ale bylo to pekny :) Hlavne ty makove tasticky v Mokropsich :-)

          0 0
        • Manas  

          No tak ted uz nebudu verit tomu pristroji :-) Kolik ti to zhruba da na trase lavky → bunkr, zoo → halek, Jarov → traverz, Vltava → Pankrac Taky se mi to nezdalo ale veril jsem tomu predtim :-)

          0 0
          • bajkr  

            okolo 450

            0 0
          • Honzas  

            no ted jsem koukal, na to co jsme jeli posledne, teda Zbraslav – Maturita – Zoo – Halek – Jarov – Travers – Vltava asi sedm set. Ty mas navic cestu od vody domu a mozna asi nastoupas i vic na maturitu. Takze odhadem ± by to bejt mohlo. Vcera jsem jeste v osm sedel v kanclu. Takze taky vopruz:-(

            0 0
            • Manas  

              Vcera to slo. Ty zlutou do Vraneho jsem projel uz celou bez zastaveni. V ty lesni pasazi sem si udelal maximalku 51.5km/h :-)

              0 0
      • McBlacky  

        hele t jsi magor, takovej průměr na týhle trase, to je kudla jako kráva! No já zůstal jako jedinej fullista a pěkně mě prohnali, místama jsem stíhal jenom v háku. Už abych zahodil zimní gumy a pořídil něco jezdivějšího. Albert přijde na řadu až s prvním sněhem… jinak to byl včera fakt luxus, zpravil jsem si score na serpentinkách ExBB tak alespon něco :)

        0 0
        • Manas  

          Prumer mi zvednula silnice z Vraneho, ale ta Tioga zalostne nejede po asfaltu, s bidou sem se drzel nad 30.

          0 0
    • cabbage  

      jako jo dobry, 68km dokonce i trenem. trochu me mrzi ze sme vynechali stalina, ale mozna bych litoval vic kdybych ho jel:o) ale i tak byl navrat zajimavej, az na mensi kufrovani mezi florencem a hlavakem a stret s retezem na pankraci.

      btw: Jecnaku, fakt si me poslal at jedu po magistrale?

      0 0
      • jecnak  

        Hlavne ze jsi daval pozor, aby do tebe nevrazil obrubnik :-) Nemeli jsme jet stalina ale schody z hradu, ale na druhou stranu by to dopadlo asi stejne…

        Poslal, prece jen ve dve tam moc aut nejezdi. Hlavne jsem ale rad, zes dorazil domu a celej.

        0 0
        • cabbage  

          no s tema autama to tak slaby nebylo, jelo jich celkem dost. a hlavne to mnozstvi cajtu v centru…

          0 0
    • fousac  

      prijemna akce.. ;) dnesni dovolena se uakazala byti velmi strategickou.. :)

      2kybic: posli fotky.. ;))) thx

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.