sobota 15.7. Točná a okolí, popř. Cukrák atd.

88 nepřečtených
  • ydaho

    Přidá se někdo?? Tentokrát snad už konečně opravdu pohodová vyjížďka cca 60–70 km ve víkendovém tempu :)

    0 0
    • snowfil  

      V kolik hodin? Přidám se, ale zatím to nemůžu říct 100%. Budu mít o víkendu návštěvu, takže podle programu. Ale v neděli už bych měl mít „volno“ celý den. Takže pokud někdo pojede i v neděli, hlásím se rovnou.

      0 0
      • ydaho  

        počítám tak cca 10–11.00 h start, ale přizpůsobim se :)

        0 0
    • Pebe  

      já už nenaletim, počkám si na sníh, to vás trochu zpomalí :-DDD

      0 0
      • cabbage  

        :-D

        0 0
      • ydaho  

        :)) fakt se pojedeee pohoda, namouduši na psí uši. chci se projet a koukat po krajině a zastavit se na pivko..Takže s tebou počítáme ? :)

        0 0
        • McBlacky  

          ty jo tohle vždycky píšu já :)

          kdyby někdo chtěl vyrazit o malinko dřív tak v 5 na náměstí v Bad Goisern, pohodová vyjížďka, zastávky na focení…

          0 0
          • ydaho  

            O.K. ale myslíš, že je dobrý dát si to jako první závod v životě ?? :))

            no právě to tak dopadlo 2 x, ted se jede p.o.h.o.d.i.c­.k.a. :)

            0 0
      • jecnak  

        Znas ten napis na dresu mesiku: „Nic nas nezastvi“ ;-D

        0 0
    • black.horse  

      hehe, se to bojím skoro napsat, abych to nezakřiknul a něco to nepřekazilo, ale jel bych:-) aspoň otestuju novou hračku… ale běda Ti, jak ta vyjížďka nebude pohodová, jinak mě máš na svědomí:-)

      0 0
      • ydaho  

        paráda… budu se těšit, musim slavnostně přísahat, že se pojede pomalu, nebo mi uvěříte ? :))

        0 0
    • bajkr  

      ha jestli se pojede pohodička a pomalu tož bych se taky ukázal, ale nevim to na stopro :o) planujem něco na vejkend tak když to nevyjde ukažu se :o)

      0 0
      • ydaho  

        fajn, se to začíná slibně rozrůstat… :) srazy Barrandak, Krčák, Točná letiště upřesníme zejtra…

        0 0
        • cabbage  

          tak na toho bacha, už má letos 7500km a jezdí jak kulovej(knedlí­kovej:) blesk,…

          0 0
          • ydaho  

            7500 km ? to je slušná porce… v profilu má nádherný stroje… tak to s mejma 2500 km můžu bejt rád, že bude pohodičkový tempo :)

            0 0
            • Pebe  

              hm, tak já má 3600km a k čemu mi to bylo? :-((

              0 0
              • snowfil  

                tak to si ještě dobře rozmyslím, jestli někam pojedu :-)

                0 0
              • ydaho  

                ted to bude jiný… nebude nikdo, kdo by to táhnul… :)

                0 0
                • Pebe  

                  čím to, že mi víc napoví ten smajlík na konci, než ten text pred ním :-))

                  0 0
                  • ydaho  

                    Pebe, dolu mi ujedeš, po rovince se budeme kochat scenérií…

                    0 0
                    • Pebe  

                      jinak abych tu zbytečně nečeřil vodu, s největší pravděpodobností v sobotu nepojedu. Minulý týden jsem byl, protože jsem měl rodinku na chalupě u tchýně, teď už jsou zpátky a asi mě žena nepustí, určitě už má pro mě nějaký program :-)) Navíc mám nějakou blavou zadnici…

                      0 0
              • cabbage  

                cože? to je jak já… nemáš tam o nulu navíc?!

                0 0
                • Pebe  

                  nebuď drzej, jo? :-) nemám :-P

                  0 0
                  • cabbage  

                    a opravdu seš ten člověk který se účastnil posledně?;) to mi s 3600km nejde moc dohromady…

                    0 0
                    • enjoy  

                      teda ty ses tak vocaklej!:-))

                      0 0
                    • Pebe  

                      ne, nejsem, já vlastně vůbec nejezdim na kole :-P není kilometr jako kilometr, rozdíl mezi námi bude v tom, v jakých tepech, rychlostech a kopcích (v mém případě rovinkách) jsou ty km najetý. Já se snažím nějaký ten kilogram shodit. Takže jezdim pomalu…

                      0 0
                    • Pebe  

                      fakta:3626km za 192h15minut ⇒ prům.rychlost 18.86km/h

                      0 0
                      • black.horse  

                        vau, jestli tohle budu mít na konci roku, bude to můj rekord:-D

                        0 0
                        • Pebe  

                          já měl tohle na konci loňskýho roku :-)

                          0 0
                          • black.horse  

                            neboj, pomalé tempo je bude díky mě hlavně dokopce pojištěno:-) krom toho stejnak budu furt ladit po cestě tlumič:-D

                            0 0
                      • cabbage  

                        to je hodně dobrej průměr, si kriptochrt;o) tolik rozhodně nemam, vetšinou jsou průměry okolo 14–15…

                        0 0
    • Peslezedirou  

      Jééé škoda, že nejedete v ne, na so už něco je (Říp). Jinak bych rád jel :((

      0 0
      • snowfil  

        já bych jel (i) v neděli, beztak nevím, jestli mi to v sobotu vyjde.

        0 0
    • ydaho  

      Tak pro shrnutí… sraz 1O.OO Krčský les U Labutě nebo Letiště Točná cca 10.30 h

      Teoretičtí účastníci:

      Ydaho Bajkr Pebe :) Peslezedírou snowfil black.horse enjoy :)

      další vítáni…

      0 0
      • enjoy  

        tak si to kuci uzijte…:-(

        0 0
      • wewerka  

        Taky bych jela, ale tou dobou budu uz asi na Sumave. Ale aspon vas nebudu zdrzovat a muzete pekne chrtit :)

        0 0
      • bajkr  

        tak z toho asi nic nebude jedu do českého ráje :o)

        0 0
      • black.horse  

        pokud se nezvrtne počasí, tak zatím v tom nevidím problém:-)

        0 0
      • Pebe  

        opušťák jsem dostal, takže bych se zítra mohl dostavit. Napiš sem nebo do mě do mailu telefon na sebe, kdyby mi to nějak nevyšlo, napíšu ti ráno SMS.

        0 0
        • ydaho  

          O.K. máš ho v mailu… sraz v 10.00 h v Krčáku u Václava Krále ??

          0 0
          • Pebe  

            tak já myslel u tý Labutě, ale snad i k tomu Králi trefim, jel jsem tam jenom jednou a ještě jsem vlál za O.ndou a cabbagem. Ale jsetli si to pamatuju dobře, tak u tý Labutě přes mostek a potom pořád po tý silnici až jak jste na nás čekali…

            0 0
      • snowfil  

        No tak me se na zitrek nanominovali rodice, kteri se vypravili na dovolenou a cestou se zastavi, takze v sobotu muzu az odpoledne (cca od 15:00–16:00) a v nedeli cely den. Jel by nekdo v nedeli? Pekne prosim, smutne koukam… :-)

        0 0
        • prtavec  

          ja bych klidne jel, ale nevim zda se sem jeste dostanu pro pripadnou domluvu :|

          0 0
      • mawerick  

        joooo jak ja bych se jel projet…:((((

        0 0
      • black.horse  

        tak hlásím ještě jednoho člena… vezmu s sebou Eilu… jinak pojedu Krčák s PeBe a Eilou asi od obchoďáku Chodov a sjedu si Krčákovský trailíky, sjezdíky a traverzíky pokud to dovolí čas po cestě k tý Labuti…

        0 0
        • ydaho  

          O.K. tak v 10.00 h dole u Labutě… ??

          0 0
        • ydaho  

          cabbage nás po krčskejch singlících tahal v sobotu asi hodinu a čtvrt a dole jak je žlábek pod sjezdem čekal s foťákem, kdo hodí lamu :)

          0 0
          • black.horse  

            jestli Tě to potěší tak sem ho v jednom lehce techničtějším sjezdíku na Hrádku decentně zaříznul na HT a pak se mnou nechtěl jet takovej sjezdíček k jednomu z těch traverzů:-) takže sem se za Vás pomstil:-) (ale jinak jezdí kluk ušatá dobře, to jo:-) )

            0 0
            • ydaho  

              no nevěřil bys, potěšilo :) Cabbage jezdí velmi dobře, z kopce i dokopce

              0 0
              • Manas  

                Z kopce … :-)))))

                0 0
                • Elwing  

                  co se směješ někdy mě i dojede :)

                  0 0
                • black.horse  

                  se ho musím zastat, jezdí docela dobře:-) já třeba miluju prudký technický padáčky a pod v malý rychlosti, on zase jezdí dobře rychlý šotoluinový sjezdy, kterých já se vyloženě bojím:-) každej máme něco…

                  0 0
                  • Manas  

                    Ja mam napriklad cerne nestovice :-)

                    0 0
                  • Manas  

                    A co prudky kamenity sjezdy? Treba do Vraneho po zlute :-) Tam se da jet i pade :-)

                    0 0
                    • Peslezedirou  

                      Ty jo, po neděli končím s ježděním náročnějších sjezdů.

                      Ráno vstanu snídaně, pak nějaké zdržení a vyjíždím s lačným žaludkem. Hlaďák už pod lávkama, v plánu mám techničtější švih s místníma lahůdkama. Vyjedu na první lávku a nějak se zapomenu a padám z nulové rychlosti bokem z lávky do potoka :) Pak jsem si chtěl sjet ten sjezd na konci lávek jak jsem tě tam fotil, najíždím do něj a nějak jsem se zapomněl a pedálem vzal o ten malej pařez před ním a skutálel jsem se dolu. Pak jsem si tak přemýšlel na hočiminovi a ustřelilo mi přední kolo a zase tlama. Našel jsem zbytky sebevědomí a jedu podel plotu do zoo, nedávno jsem psal jak je to easy. Hm, asi špatnej den přeskakuju řídítka a dopadám na obě nohy, takže takovej nechtěnej tríček :)) Takže od teď už jen šotolinové cesty a cyklostezky :)))

                      0 0
                      • blue  

                        podarenej den :-)

                        mimochodem, v sobotu sme se potkali na tech brdech, jenze jste proleteli tak rychle, ze sem nestacil reagovat :-)

                        0 0
                      • Manas  

                        Tak to mas docela luxus :-)

                        0 0
                    • Manas  

                      Vlastne tam je to spis pozvolny – jen do toho musis dupat :-)

                      0 0
      • Pinocio  

        No tuším, kde asi je to letiště, tak snad se tam objevím......­.budete mít nějaké poznávací znamení?:-D

        0 0
        • ydaho  

          na Letišti Točná budeme tak cca v 10.30 h, myslim, že nás nemůžeš přehlídnout :) 4 až 6 lidí jedoucích velmi pohodovým tempem… :))

          0 0
    • karlik  

      a co zitra rano? jel by nekdo neco kratsiho?

      0 0
      • ydaho  

        ahoj, zejra jdu jenom velmi lehce tak na 2 h, ale vyjedu až kolem poledne, ráno musim na skok do práce… pojed i v sobotu… mimochodem to stoupání na budejovickou na závěr byla pěkná tečka :)

        0 0
        • karlik  

          sobota je daleko to jeste uvidim :) zitra chci jet brzo rano potom hlasi destik a nechce se me sebou tahat… vis co :))

          0 0
          • ydaho  

            jen ty blatniky vem, aspon nezaprsi :) dobře, tak kdybys jel v sobotu, srazíme se v Krčáku…

            0 0
          • ydaho  

            dneska si zmokl co ? tak pojed zejtra, zas sem objednal hezký počasí :)

            0 0
            • karlik  

              nezmokl vyjel jsem ve az 4 :) dostavim se tak na 50% k labuti v tech 10 jeste nevim po dnesnim nedobrovolnem letu pres riditka v krcaku se necitim fit

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.