úterý 31.10 lehká vyjížďka

17 nepřečtených
  • ydaho

    přidá se někdo směr Točná ?? Nějak relativně brzo odpoledne, třeba se stihne i Zbraslav a Cukrák. Tempo pohoda, jak vždy…

    0 0
    • bajkr  

      když bude rano pěkne vyjedu tak kolem 10,30 tak mi pak zavolej až pojedeš třeba se někde srazíme ;o) kdyby se chtěl rano někdo přidat dejte vědet :o)

      0 0
      • ydaho  

        jestli se srazíme, sem mrtvola :) ale ozvu se… ikdyž vyrazim tak ve čtrnáct z hájů, půl třetí na točný jistejch

        0 0
    • petebike  

      hnedka bych jel, dneska bylo paradne, ale vyrazim v 7:30 do mesta vydelavat :-((

      0 0
      • Meesha  

        tak my pojedem s tebou na vyjizdku! :-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          To by moh mít Pete pěkný fotky z práce:-))

          0 0
        • petebike  

          hele neni problem, no i kdyz jednou sme takhle jeli s redaktorem z Vela a po projeti BULHARA mi volal kde jsem a ze se boji :-DDD

          0 0
          • Meesha  

            ste hrozny strelci.. treba bezhelmec Kuryr. Ale aspon mel blikacku :-)

            0 0
            • petebike  

              nj tma taky jsem uz ji dneska vyndal, :-( hlemu vozim ale radsi porad…preci jen na ty magosce se obcas deji veci

              0 0
        • zac  

          ale to by jsme mohli udelat nejakej fotoreport, „den s kuryrem“ :)

          0 0
          • Meesha  

            spis „den s messengrem“ – „den s Kuryrem“ by obsahoval i vecerni cast a to bysme asi neprezili :-D

            0 0
            • zac  

              myslel jsem vseobecne! :) to chlastani by me zabilo pokud by me uz pred tim nesejmulo auto… :)

              0 0
          • petebike  

            prave tohle jsem uz absolvoval, fotograf_cyklista to vydrzel asi 2 zasilky :-( ale jinak nikomu nebranim, jestli se chce rychle projet po praze – upozornuju ze to co je zamnou na to nekoukam, takze ten kdo se nevejde…aleluja

            0 0
      • ydaho  

        právě zejtra odpoledne má bejt ještě celkem teplo a snad slunečno…

        práce počká :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.