• JMT

    po super vyjizdce na jihu prahy bych dal este jednu na severu, sraz v utery v 19 hodin pred mc donaldem na nadrazi holesovice. Traily na jihu sou mozna vic proflakly ale minimalne stejne pekny a restaurant na zaveru je jeste prijemnejsi :-)

    0 0
    • default  

      Tak ja bych se s dovolenim pridal, aspon budem dva na Speedovi… ;-) Kam to az planujes? Budu se pak muset (21:00) asi odpojit.

      0 0
      • JMT  

        nejvzdalenejsi bod bude v klecanech v hospode u prevoznika, odtamtud je to do prahy (troja) cca 20min

        0 0
    • Thidney  

      bude k dispozici kdokoliv na ralphech, by alespon 3 pauzy na defekt /pro me dobehnuti plic/ byly zajisteny?

      0 0
      • Meesha  

        Asi TNT (3 defekty behem asi 40km minuly vikend) :-))

        0 0
      • cabbage  

        no hlavni defektar jecnak prejde na charybdisy, takze na nej se cekat nebude… a ja se rr taky pokusim zbavit.

        0 0
        • Meesha  

          nj, tak je ted vsichni vyhazejte a to threadu „jaky plaste?“ piste RR never more! :-))

          0 0
          • Daf  

            Vypada to ze konci era Racing Ralphu :)

            0 0
            • Meesha  

              Zustavam verny, dokud vsechna guma nezmizi! :-)

              0 0
              • cabbage  

                to nebude za dlouho:)

                0 0
                • lempl  

                  by ses divil… mam na nich nalitano skoro vsechchny dosavadni zavody a docela pohoda… uz sem ssi i zvykl ze nedrzej a pohoda uz ani moc nepadam a vzorek maj ve 100% stavu:)

                  0 0
                  • cabbage  

                    jak se pozna ze maj 100% vzorek, kdyz jim polovina bocnich vystupku chybi uz od vyroby?:)

                    0 0
                    • lempl  

                      no uprostred mas na tech puflicich takovy okynka, mikro jamky:) (to je definice-sem na ni pysnej:) a ty ty my plaste maj v neubylim tojest viditelnym stavu:)

                      0 0
                  • blue  

                    taky chci plaste, kterymu neubejva vzorek

                    0 0
          • jecnak  

            Ja nevim, ja to vidim spis jako nejakou smulu. Proste divny. Minuly rok to bylo OK.

            No nehcam je ulezet a obuju Rubeny. Na podzim se zas treba vratim.

            0 0
        • RomanH  

          Tak to vypada na konec jedne legendy. Holt se clovek musi smirit s tim, ze pohodlny, rychly a lehky plat, ktery by byl stabilni na vsech povrsich a odolny prodi defektu ci ojeti, neexistuje.

          0 0
    • Peslezedirou  

      Jesli bude bike, tak se přidám.........

      0 0
    • sfinga  

      pokud budu ok, taky se přidám…

      0 0
    • McBlacky  

      zkusim stihat

      0 0
    • jecnak  

      Asi se objevim.

      0 0
    • goood  

      taky se asi pridam, kdybych nestihal, tak par minut pockejte

      0 0
    • Bulda  

      dorazim a mozna taky prispeju svou troskou do mlyna (kdyz me nechas :))

      0 0
    • zac  

      Tak povidejte zazitky!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.