• jardvo46

    Pohodové vyjížďky na pokračují i toto úterý 20. června. Sraz pravidelně na Lesné u bufetu na straně Billy – konečná busu MHD Haškova u plotu Metrologického ústavu v 17:30. Ve čtvrtek sraz vždy jinde, ale též zatím v 17:30 – viz www.cyklostranky.cz/…ctvrtky.html..

    0 0
    • zbartos  

      OK jedu.

      0 0
    • zbartos  

      Dnes se jede: čt 22. 6. směr Babí důl (změna!), sraz Kr. Pole, dojezd Lesná nebo Kr. Pole, vede Jarek B. Místo srazu: Královo Pole = vlakové nádraží, konečná tram. MHD, u předprodeje jízdenek

      0 0
    • zbartos  

      Zítra opět v 17:30 u Billy. Vemte si plavky, budete plavat ve vlastním potu.....

      0 0
      • jardvo46  

        Pokud nebude po nebo před těžkou bouřkou vidím to na Babu – Kuřimská hora – Mor. Knínice rybníček – rozcestí Senařov MTZ – Jinačovice – Pod Babou – U boudičky – ..dál podle potřeby.

        0 0
      • Jonysek  

        Pokud budu s časem v pohodě, tak přijedu.

        0 0
    • jardvo46  

      Dnes 27. června zveme opět všechny zájemce o pohodovou výjížďku na horském kole. Sraz v 17:30 u bufetu u Billy na Lesné.

      0 0
    • jardvo46  

      V úterý 4.7. se brněnský sraz nekoná, ani ve čtvrtek 6.7. Jsme v Českém Ráji. Další akce sledujte na www.cyklostranky.cz, těšíme se na další zájemce o společnou výjížďku v horském turistickém tempu – zase od 11. června.

      0 0
    • Hanato  

      Zdravim, jak to vypada zitra (11.7.) jedete nekam? POkud ano tak bych se rad pridal…

      0 0
      • jardvo46  

        11.7.2006 zase v 17:30 na obvyklém místě na Lesné u bufíku u Billy.

        0 0
        • Hanato  

          Tak sorry, dneska to nezvladnu, jeste jsem v praci :-( A co ve ctvrtek, to uz se mi snad povede ;-)

          0 0
    • zbartos  

      Tak jak zítra 17.7.06, jedete někdo ?

      0 0
      • zbartos  

        Sorry, tak jak zitra 18.7.06 ?

        0 0
        • jardvo46  

          Na obyklém místě v obvyklou dobu obvyklým tempem, navrhuju Ponávka – Česká – Sychrov – Velká Baba – …rád bych stihnul večerní pivko v lesní hospě nad Ivanovicemi.

          0 0
          • zbartos  

            Nakonec jsem musel dnes jet na SC, takže nevím, zda stihnu sraz. Navíc máme večer v 20:00 organizační schůzku kvůli Muldě a proto se stejně budu muset vrátit dříve než vy. Rozhodně na mne tedy nečekejte, když nepřijdu do 17:40.

            0 0
    • jardvo46  

      Dnes ve čtvrtek 20.7. 06 Alexandrovka. Sraz pro všechny zájemce na lávce v Obřanech v 17:30 nebo před 18 v Bílovicích u Sokolovny. Viz cyklostranky.cz

      0 0
    • zbartos  

      Jak to vypadá zítra 25.7.06 ? Tradičně před ČMI na Okružní 31 www.cmi.cz/index.php?… ?

      0 0
      • jardvo46  

        Jedu na pohodu 14km/hod směr Lelky – česká – Kuřimská hora – Sychrov – pivko a topinka v hospě Pod Babou. Budu rád, když se někdo přidá. Už blikačky s sebou.

        0 0
    • zbartos  

      Budu tam 17:30.

      0 0
      • -LuK.O.-1  

        Byl jsem tam :-) Ahoj, tak jak jste dojeli? Lukas

        0 0
        • jardvo46  

          dík za optání, v hospůdce pod Babou se dobře hasila žízeň, dojel jsem až po deváté, dodržel jsem svérázný pitný pivní režim a pak mě zase předjížděli sokolíci do Medlaňáku.

          0 0
    • -LuK.O.-1  

      Ahoj, jak zítra (1.8.). Jede se? 17:30 u trafiky?

      0 0
      • jardvo46  

        Když nezaprší, dal bych Babí Lom a zpátky přes Lelekovice. Všichni zájemci o nezávodivou vyjížďku jsou stále vítáni.

        0 0
        • -LuK.O.-1  

          Včera jsem trochu pocuchal přesmyk…a nemám potřebné nářadí, takže asi nepojedu…teda určitě :-(

          0 0
    • jardvo46  

      Za chvíli snad ustanou přeháňky, takže všichni nechrtící zájemci sraz u bufíku v 17:30.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Chlapi, hlavně bacha na divočáky za volantem. Jezdím do práce na kole a dnes ráno v 6.oo na Kamenomlýnské, jak se odbočuje přes Svratku na Veslařskou po novém mostě se jeden takovej rozhodl, že tam odbočí a já jel rovně. Byl to dost blbej pocit, když mě ve třicítce udělal myšku doprava. Šel jsem samozřejmě přes řidítka. Auto fuč, ani jsem se nestačil v tom fofru podívat na SPZ, kolo na zemi uprostřed křižovatky, já taky, jedno auto mě objelo, druhý stálo na červené a nic. Bylo to dost frustrující. Jsem naštěstí jen trochu potlučenej na rameni a obou kolenách a prsty na ruce odřený. Tak jsem nasadil spadlej řetěz, opláchl se ve Svratce a jel jsem dál. Jsem taky řidič a tímto se omlouvám všem cyklistům, kterým jsem někdy jakkoliv ukřivdil na silnici.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.