• jardvo46

    Zkuste pohodové bikování kolem 30km s výškovými 400m průměrem okolo 13 km/hod., technicky přiměřené cesty na S, SZ, SV, na rozcestích se čeká, hospůdka na závěr, dříve narození vítáni. Draci dávající běžně 18 – 20km/hod by se asi trápili. Sraz úterý 25.4. 17:00 konečná busu na Lesné – Haškova, u boudičky u bufíku u pěšinky ze sídliště.

    0 0
    • Lišák  

      Bych jel, ale potřebuju být v 19h na Mendláku. Jdu do haklu.

      0 0
    • pepek  

      Sem tam byl, ale nikdo tam nebyl, nebo sem byl jinde?:-)

      0 0
      • Splinter  

        Copak ty nebyls u konečné busu na Lesné – Haškova, u boudičky u bufíku u pěšinky ze sídliště??:)

        0 0
        • pepek  

          Asi sem byl u jinýho bufiku a jiný pěšinky. Ale jinak dobrý.

          0 0
      • Lišák  

        Nakonec to dopadlo tak, že mě kamoš vytáhnul na kolo v poledne, dom sem dorazil v pět, za pět šest začalo v Kuřímě pršet, tak sem na kolo sednul až 18.20 a do haklu dojel po silnici s minutovým zpožděním.

        Mrzí mne, že i příští úterý nebudu moct :-/

        0 0
      • jardvo46  

        Konali jsme se v počtu čtyř na smluveném místě, tj. u bufíku u busové zastávky na straně Billy Majdalenek. Odjížděli jsme 17:10 u Vodárny – po Muldě – Zamilec – Lachema – Soběšice . Rakovecké rozcestí – Ořešín – U koní – Lelky – Jehnice – rybníky na Ponávce – Mokec – domácí lednička s pivem.

        0 0
    • Santus  

      Byl bych tam, ale skolila me cholera, tak snad nekdy priste. Nejste nahodou particka kolem BSC ?

      0 0
    • tjuren  

      Bude se to opakovat? Nemyslím to datum, ale ta akce:-)

      0 0
      • Lišák  

        Dle názvu: „Bike Úterky Brno“ to vypadá, že snad jo :-)

        0 0
    • OCG  

      To je presne to, co potrebuju! :o)

      0 0
    • jardvo46  

      Od dnešního úterý 2.5.06 do odvolání sraz až v 17:30 na stejném místě – Lesná u bufíku u bus zastávky Haškova – na straně bytového domu Majdalenky a Billy. Vítané jsou všechny ročníky narození od svéprávnosti do nesvéprávnosti. Máte li na výběr, sedlejte bika, treka šetřte na sobotu s rodinkou.

      0 0
      • zbartos  

        Ahoj Jardo, jsem sice mistni, ale porad nejak nechapu presne misto srazu (Lesná u bufíku u bus zastávky Haškova – na straně bytového domu Majdalenky a Billy.). Muzes to prosim jeste jednou upresnit ? Diky. Ja bych navrhoval chodnik u plotu Metrologickeho ustavu primo proti vchodu do Billy. Vchod do Billy je tam (na rozdil od bytovych domu a bufiku) jen jeden, tak snad to kazdy najde.......

        0 0
        • jardvo46  

          Děkuji za upřesnění, ano, místo srazu je skutečně ..chodnik u plotu Metrologickeho ustavu primo proti vchodu do Billy. Vchod do Billy je tam (na rozdil od bytovych domu a bufiku) jen jeden, tak snad to kazdy najde..

          0 0
          • zbartos  

            Takže akce proběhla v počtu 4, bohužel v 18:16 (47 minut po odjezdu z domu) začalo pršet, tak jsem to z Medlaňáku otočil zase domů. Cca 18 km, + 395 m, průměr 14km/hod. Kdo ma zájem o podélný profil trasy v xls (zabaleno v raru), ať se mi ozve. BTW Spolujezdci byli průměrně tak o 10–15 let starší než já, takže jsem jim naštestí stačil, ale Paja by asi nebyl spokojen.......

            0 0
      • Dusab  

        Zdravím všecky…:-) Pokud berete nováčky, a nebude 9.5. pršet, tak tam budu…

        0 0
        • jardvo46  

          Každý, kdo se chce pohodově projet, je vítán.

          0 0
          • zbartos  

            Kdo jedete dnes v 17:30 ? P.S. Sraz je, jak jsem pochopil minule, vlevo od vstupni brány do Metrologického institutu, kde je i ta výše zmiňovaná bouda s občerstvením…

            0 0
            • jardvo46  

              Budu tam, chtěl bych dojet dluh Lesná – Palackého vrch – Netopýrky – Komín – Chochola – Údolí oddechu – Kohoutky – Hobrtenky – Holedná – Jundrov.

              0 0
              • sis  

                ja bych se pridal, jestli nebude navecer teda lepsi programek..:)). jenom nevim jestli najdu misto srazu, lesnou moc v maliku nemam

                0 0
    • jardvo46  

      Bike Uterky Brno pro pohodové vyjížďky (13km/hod) pokračují se srazem v 17:30 na stejném místě na Lesné, za deště se nekoná. Pro zájemce též čtvrtky – 8.6. Hořice se sjezdem hořické schody – viz na www.cyklostranky.cz/

      0 0
    • jardvo46  

      Zítra 6.6.06 má být přiměřeně slušné počasí, směr vranovské lesy, Lelkovadlo, návrat přes Kuřim nebo přes Adamov.Přijeďte se sklouznout na biku.

      0 0
    • jardvo46  

      Zítra 13.6.06 pro zájemce opět v 17:30 Lesná, vidím to na Vranov – Adamov – Nový hrad – Mácháč.

      0 0
      • lOlA  

        hm tak mit koupeny tretry tak vyrazim s vami…no snad priste:(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.