Král Šumavy 2008 - ubytování

23 nepřečtených
  • JancA

    Přátelé, sháním ubytování pro cca 8 lidí na Krále Šumavy (Klatovy, z pátku na sobotu 30.-31.5.). Cena tak max. 300 Kč na osobu. Nemůžu nic najít, všechno obsazený. Pokud byste měli nějaký tipy, budu moc ráda. Kemp se stanama ne, jinak cokoliv. Díky!!!

    Anketa: Jedete Krále Šumavy?

    Ano
    10x
    77%
    Ne
    3x
    23%
    0 0
    • petebike  

      uz je pozde holka, pokud nechces bydlet tak 30 km od startu…tohle je proste boj kazdy rok :-) a proto jedu jinam…

      0 0
      • JancA  

        jo já vim, měla jsem rezervačku, jenže ježibaba na mě zapomněla

        0 0
        • petebike  

          to je smula, zkusim cinknout kamardovi co bydli v Klatovech a neco sehnat…

          0 0
          • JancA  

            dík, seš moc hodnej, ale ať s tim zbytečně nemáš starost, snad něco seženem, prostě v nejhoršim někde v tělocvičně. Mně je to fuk, usnu kdekoliv:)

            0 0
      • Cobol  

        A kam? taky závodit? Jedu stebou… tam nebude konkurence, když všichni budou na králi:-)))

        0 0
        • petebike  

          na Krali nikdo nebude – tam poslednich par let nikdo nebejva..staci se podivat do vysledkovek – jinak ja jedu na Sudety Tour – podle toho jak dopadne Beskyd Trophy…nebo spis jak budu z th znicenej

          0 0
          • Cobol  

            Tak na to nemám kolo :-)

            0 0
          • karliner  

            já plánuju se v beskidech pořádně rozjet, abych na králi byl v laufu :-)))

            0 0
            • petebike  

              no po lonsku sem se daval ten tyden dohromady, Sudety silnicni jsou moje srdecni zalezitost – krome prvniho rocniku kdy jsem mel povinosti jet krale tak sem byl na vsech

              0 0
              • karliner  

                tak pravda, beskidy nejsou z úplně easy závodů, ale pak ti kopce na králi budou připadat jako krtince :-)

                0 0
                • petebike  

                  tak nejak, je pravda ze kdyz sem se z th dal po par dnech dohromady tak mi nohy tahli pekne…

                  0 0
                  • karliner  

                    pro mě je beztak nejdůležitější součást krále každoroční párty v rokáči :-)))

                    0 0
          • Vrci  

            na sudety jedu taky, teď se chce ještě rozject v Brně a na Mamutovi. S beskydama nevim, nevim, jel jsem je dvakrát. Poprvé natažený vazy v koleně (posunul se mi kufr na tretře), podruhé sedřené ruce, bok a mírně bolestivá krční páteř (helma to nepřežila). Buď to prokletí zlomím nebo zlomím něco sobě :-)

            0 0
    • Ow3n  

      Já bych měl místo tak pro dva (max. 3)  bikery u nás doma v panelovém bytě (3+1) v Klatovech cca 800m od startu. Obětuji jeden poloprázdný pokoj. Spaní bych zajistil na nějakým univerzálním řešení (nafukovací matrace apod. plus 1 na gauči). K dispozici by bylo vše: WC, koupelna, obývák TV.

      Kola nebo auto schovám v garáži před panelákem rozhodnutí bude na Vás :-)

      Na ceně se domluvíme ;-)

      Kdyžtak se ozvěte na mail vitsmolik(zavi­nac)seznam.cz

      0 0
      • JancA  

        díky, jsi moc hodnej,ale je nas fakt víc a rozdělovat se je asi blbost

        0 0
    • Haryk  

      Ty, hele, kdyby Ti nevadil kemp s chatkama, tak zkus „Pilu Beňovy“. Do Klatov kousek, vzdušný chatky, sprchy, záchody, dokonce i lednička…

      0 0
      • JancA  

        díky moc, zkusim tam zavolat. chatky jsou v pohode!!!!diky

        0 0
    • wendak  

      my to máme jednoduchý … spíme ve spacácích v kufru kombíka, ale koupil jsem si pro všechny případy v Tescu stan za 250,– Kč :-D :-D :-D… jestli chceš,  tak ti ho půjčím :))), ale až ze soboty na neděli, jedeme tam až ráno před startem

      0 0
      • Ice-goofy  

        No ja myslim, ze uz v patek vecer se tam jede ;) …Teda ja bych jinak musel vyjizdet snad nekdy ve 4 ;) …

        0 0
        • wendak  

          to záleží na Killym … já jsem jen pasažér, soustředící se na občerstvovačky :-D

          0 0
          • miki  

            To když na každý občerstvovačce dáš nějaký pivko tak do večera dojedeš.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.