!!!!! HLASUJTE V ANKETĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZAVODNÍK 2010 !!!!!

93 nepřečtených
  • fany69

    !!!!! HLASUJTE V ANKETĚ NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZAVODNÍK 2010 !!!!!

    http://goo.gl/5Csr

    Hlasování bude ukončeno 10.11.2010 ve 24:00

    Vítězka bude vyhlášena na akci „Král cyklistiky 2010“, která se koná 11.11.2010 od 15:00 v TOPHOTELU PRAHA

    0 0
    • Vilém  

      A to jsi nekdo ze zucastnenych, ze ses kvuli tomu registroval. Nezlob se, ale ta adresa nevypada zrovna duveryhodne, neklikam seru na te.

      0 0
    • mr.antik  

      máš tam nějakej špatnej odkaz nebo co.

      0 0
    • dua  

      Proč Huřiková?

      0 0
      • Hádě  

        proč ne? ona je, jak by řekl můj kamarád Christoph: „BEAUTIFUL FAST WOMAN“ (:

        0 0
        • roud  

          proboha tos ji nikdy neviděl naživo ne ?

          0 0
          • Hádě  

            líbal sem se s ní a nemyslim na plakátu(kterej ovšem samozřejmě mám)(:

            0 0
            • jIrI___  

              Jazykem?

              0 0
              • Hádě  

                to bohužel zatim ne (:

                0 0
              • alinceb  

                Nech si ty impertinentní dotazy…:P :D

                0 0
                • Hádě  

                  a ty by sis nenechal líbit Břeťo? jo jasně ty si tý svojí věrnej jak pes (:

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Když nepodlehl v Americe plnému domu nažhavených asiatek a kdoví čeho ještě, tak nějaká Huříková ho myslím nechává zcela chladným ;)

                    0 0
                    • Hádě  

                      kurnik tož dobře se to rozjíždí! hele ale týhle by beztak neodolal (:

                      0 0
                    • alinceb  

                      Zcela…;) Ona ale taky není pusa jako pusa…

                      Hádě dostal pusu na tvář a je z toho celý naměkko…:)

                      0 0
                      • Hádě  

                        a ta černoška vypadala zhruba jak ať máme představu, asi tak ? (:

                        0 0
                        • alinceb  

                          Jaká černoška? Asi sem ztratil nit…;)

                          0 0
                          • Hádě  

                            omlouvám se, jsem si popletl s nažhavenou asiatkou, ty se chovaj asi sakra jinak než český holky, nebo se pletu?

                            0 0
                          • Hádě  

                            omlouvám se, ty se chovaj asi sakra jinak než český holky, nebo se pletu?

                            0 0
                            • alinceb  

                              Nalité američanky jsou celkem dost promiskuitní…ono i nalité češky v USA…to bude asi tou zeměpisnou polohou…:)

                              0 0
                              • jIrI___  

                                ještě jsi zapomněl napsat …ono i nalité češky v česku :-D

                                0 0
                                • alinceb  

                                  To je taky pravda…asi…už delší dobu nemám možnost toto zkoumat:)

                                  0 0
                                • Hádě  

                                  proč nalité, když maj vedle sebe pořádnýho chlapa, každá skřehne (:

                                  0 0
                                  • alinceb  

                                    Stačí pár panáků a nemusíš být ani pořádný chlap…;)

                                    PS: Tenhle postup sem nikdy nepraktikoval, bo sem na to neměl dost financí…:)

                                    0 0
                                  • roud  

                                    s jeho xichtem musí bejt každá na plech jinak nic neni xD

                                    0 0
                                    • alinceb  

                                      O kom mluvíš?

                                      0 0
                                      • roud  

                                        ani ty se nevyznáš v tom jak jsou řazený vlákna ?:O) nebo jen neumíš číst ?

                                        0 0
                                        • Hádě  

                                          (:

                                          0 0
                                        • alinceb  

                                          V řazení se vyznám, číst umim. Dle posloupnosti konverzace to pak asi bylo myšleno mým směrem (ptal jsem se pro ujištění)…:) Každopádně je odvážné, něco takového tvrdit, když si mě nikdy neviděl…;) Leda bys myslel můj profilový obrázek…;)

                                          0 0
                                          • Hádě  

                                            nevyznáš, ale je s Tebou jakžtakž sranda, ať Vám to klape s mladou

                                            0 0
                      • Lister  

                        Hádě dostal pusu na tvář a je z toho celý naměkko…

                        Tak to byla od něj… no, řekněme trochu nepatřičná reakce…

                        0 0
                        • JSt  

                          kuurva :-DDD

                          0 0
                        • alinceb  

                          wtF? I'm loosing point…:(

                          0 0
                          • Hádě  

                            di za babou a neztrácej tady čas Břeťo, bude ráda (:

                            0 0
                            • alinceb  

                              Ona je ještě v práci:)

                              0 0
                            • alinceb  

                              BájDVej: To se ti moje jméno tak líbí, že ho tak často používáš, Milane?

                              0 0
                              • Hádě  

                                ne ale když Tě tak rodiče pojmenovali, tak proč toho nevyužít, mám ti říkat jinak? třeba alincebe? (:

                                0 0
                                • alinceb  

                                  Nebo třeba neoslovovat, když je očividné, že na mě reaguješ…;) Jinak mi to nevadí, jen mě to zaujalo…:)

                                  0 0
                        • Hádě  

                          no ale stalo se mi to docela nedávno, má pravdu ten chlapec

                          ale nerozbrečel jsem se kvůli tý pěsti, ale úplně jiné věci

                          jinak díky za zastání náčelníku (:

                          0 0
            • cekanka  

              a … a v tom ses probudil a maminka měla plno práce s návratem tvého lože do původního stavu :)

              0 0
              • Hádě  

                chceš fotku? ale mě je to jedno, já myslim stejně na jinou… jinak pěkná fotka v profilu (:

                0 0
        • dua  

          Proč ano?! Osobně bych dal hlas jiné…

          0 0
    • alinceb  

      Myslím, že by bylo fér dát tenhle odkaz , ať si každý vybere sám…;)

      0 0
    • duk  

      Tomcatuji!

      0 0
    • Hádě  

      DESATERO: 8. BOD: Vyplňte si profil

      Občas je lepší, když ostatní vědí, s kým mluví. Mohou si tak udělat obrázek o zkušenostech bikera či bikerky. Stejně tak je to fajn, protože si tak můžete najít bikery či bikerky ve vašem okolí. Pokud chcete, aby vám ostatní mohli z fóra psát, pak si povolte e-mail.

      0 0
    • goofy  

      Hurikovou rozhodne ne

      0 0
    • Volf  

      No z tebe musí mít Terka opravdu radost. Jestli má alespoň trochu hrdosti, tak by ti měla nakopat do pr..le…

      0 0
    • mr.antik  

      Dal jsem hlas jiný, ale musim uznat, že tam má pěknou fotku, narozdil od ostatních…

      0 0
      • Lister  

        No nevím, když se podívám na fotku Lucie Macíkové na stránkách svazu a pak tady , tak bych řekl, že fotograf udělal dost velký kus práce

        0 0
    • vanderpoel  

      nevim proc ale uzivatel Hade mi svym zdejsim projevem znacne pripomina jisteho (radoby)znameho internetoveho blbecka radovana kaluzu. ale treba to je jen tim dnesnim casnym vstavanim.

      0 0
      • Hádě  

        čím se chovám jako blbeček? pouze se tu chci zasmát, když už je to vlákno o ničem (:

        0 0
        • vanderpoel  

          no zejmena tim ze se chovas jako radovan kaluza … ale neber si to osobne: kazdemu co jeho jest … coz ale znamena i to ze ja si muzu myslet co chci ze …

          0 0
          • Hádě  

            nechápu, samozřejmě že si můžeš myslet co chceš, si furt v Japonsku?

            0 0
            • vanderpoel  

              ne. ted jsem v cz.

              0 0
              • Hádě  

                tak jestli mi něco chceš říct, tak se můžem domluvit a pokecat, nemám rád útočení přes BF…

                0 0
              • Hádě  

                a co seš s odpušťěním takovej vocas, že si ani neumíš vyplnit profil? fakt moc mě neštvi, nebo!!! (:

                0 0
    • Martin  

      tomcatuji

      0 0
    • Tommy_Lee  

      Jsem trochu mimo… Hade prodal Galaxy a vratil se na BF? :-D Ten banan, co tenkrat chytil, nebyl permanentni? :-)

      0 0
      • Hádě  

        neprodal ale rám zahodim, je to šmejd, omluvil jsem se adminovi…

        0 0
    • Jaroslávek  

      Blok, jako obvykle.

      0 0
    • hribik A1  

      na ten tvoj odkaz som sa nepozeral, v každom prípade si však svoj hlas cením na 165,97 €. v prípade záujmu sa dohodneme na mieste, kde mi ich prinesieš v obálke

      0 0
    • Pavel  

      fany, i zde?!? Na nakole tě poslali do pr…, tak prudíš i zde? Tož já ti to teda zopakuji: POLIB SI!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!

      0 0
    • PjSky  

      mno a nechces sem dat tu anketu celou? treba mam radeji Katku Nash (ktere je nejakej sportovec, Hurikovi sem nikdy nefandil)

      0 0
    • karliner  

      Co má ještě Huříková společného s cyklistikou?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.