MTB Posázavím 2009 - změna trasy + anketa

89 nepřečtených
  • fil

    hola, chystate se na letosni Mnichovice? slibovana je jina, delsi,narocnejsi a technictejsi trat! Na ofic webu jsou uz nejake aktualizace, ale nekde (aspon v tuto chvili) maji jeste text z minuleho roku. Mapa nove trasy pod odkazem http://www.mtb.cenytisku.cz/trasa.html

    0 0
    • favorit.  

      ale jako kdyz na to koukam, tak as jedu. Vypada to mnohem, mnohem lip :-)

      Akorat predtava tech km na biku. Dvacet na start, 65zavod a pak zase dvacet domu. A pak v sobotu jeste Slap okolo Slap na silnici…  No, bude to masakroidni vikend

      0 0
      • Jogador  

        To ještě nevíš, že pak hned v pondělí je Lostinprague:)

        0 0
        • favorit.  

          nechtelo by to teda i neco na nedeli???

          0 0
          • Jogador  

            Houby, blbnu, lost in prague je samozřejmě v neděli:)

            0 0
            • favorit.  

              jinak ja teda byl 76. celkove s casem 2:37:44

              Druhej letosni zavod a ctvrta anebo pata intenzivnejsi jizda letos. Skoda ze jsem trochu podcenil piti a jidlo a v poslednim brdku jsem chytnul peknou krec do nohy. Tam jsem ztratil takovejch patnact mist…

              0 0
    • prodi  

      trasa je moc pěkná, doporučuji

      0 0
    • redhotrock  

      no nová (přinejmenším inovovaná) trasa byla již loni..poud se nemýlím..

      0 0
      • Jogador  

        Vzhledem ktomu, že máš ted dvě trasy, krátká a dlouhá, tak myslim, že je dosti nová:)

        0 0
        • prodi  

          dovolím si upozornit, že pro muže je pouze delší varianta. Ženy si můžou vybrat krátkou nebo dlouhou

          0 0
          • Jogador  

            Neni to dskriminace?:)

            0 0
            • prodi  

              záleží na tom, z jaké strany se na to podíváš, resp. na jaké straně barikády nám ty šmejdi vlatně stojí, že? :)

              0 0
          • Jogador  

            Ne, ale mně to přijde fakt nepsravedlivé, ženský stejně nakonec nepojedou ani jednu, protože se nedokážou rozhodnout, kterou trasu, a chlap, kterej by mněl jasno hned, nemá právo volit. To je už jako manželství, tam taky chlap nemá na výběr, ale ženský ty volí vše:D 

            0 0
            • prodi  

              myslíš, že by se našlo dost chlapů, co by jeli pouze krátkou? Já myslím ne

              0 0
              • Jogador  

                No, to nejspíš ne, ale měli by navybranou, dostali by právo volby:)

                0 0
                • prodi  

                  volbu mají vždy (být tam nebo ne) :)

                  Každopádně až sleze všechen ten sníh a nebude po celý duben +30° a slunečno, bude to pěknej masakr

                  0 0
                  • fil  

                    myslis, ze ty novy useky budou pri nepriznivych podminkach hodne spatny?

                     
                    0 0
                  • Jogador  

                    Tak mně loni nejhorší úsek přišel bahnitý sjezd před brodem za ondřejovicema, tomu se (, aspon pokud jsem to podle mapy dobře pochopil) tentokrát vyhnem… Já se docela těšim, už to nebude kudla odzačátku do konce:)

                    0 0
                    • fil  

                      mam stejny pocit

                      0 0
                    • Thidney  

                      pokud by dýl pršelo, tak ten úsek podél Zvánovického potoka bude slušný peklo. Pamatuju si jak po pár vydatných deštích jsem tam bahnil po kolena a následně se radši dral mlázím nad cestou. Výživné :) Ale to by mohli udělat změnu a vzýt to přes Holý vrch.

                      0 0
                      • prodi  

                        jo je tam celoročně jedna pěkná louže :) Ale s trochou techniky se dá objet

                        0 0
                        • Thidney  

                          je pravda, že to co popisuju bylo při povodních :)

                          0 0
                          • fil  

                            no tak to bych organizatorum i zavodnikum nepral … ta fronta na hasice, by byla pak asi az do Rican :O)

                            0 0
                            • prodi  

                              bláto se pak tou rychlostí v Bučinách osuší a ve sjezdu z Klokočné opadá. Všechno je promyšlené :)

                              0 0
                            • Thidney  

                              myslím, že pokud by to bylo takový, tak to povedou po druhé straně potoka, tam je asfalt a vejš .)

                              0 0
                        • Jogador  

                          Ono s trochou techniky, stačí aby se někde zasekl nějaký všeuměl, a pak je technika všem uplně nanic:)

                          0 0
                          • fil  

                            a proto pojedu az zezadu :O) … nebydlis nahodou u Milicaku? Mam pocit, ze mi to rikala Luka!

                            0 0
                            • Jogador  

                              Milíčovský les mám přes ulici, a koukám na něj z okna:) jinak bydlím v Kateřinkách…

                              0 0
                    • fil  

                      jeste jsem se tesil na stojku v Ondrejove, ale ta vypadla … nicmene kamarad co jel takovy „open nove trasy“ rikal, ze to rozhodne svacinka nebude, myslim, ze se nektery zavodnici na krosovych kolech budou divit … tak jsem zvedav

                      0 0
                    • fil  

                      jo a ten „sjezd“ tam je (pokud bude pocasi, tak i bahnity)! Aspon mi to tak z mapy pripada, jenom se po sjezdu nezatoci vpravo, ale pojede se rovne!

                      0 0
                      • prodi  

                        tenhle konkrétní sjezd není dle mně nejhorší úsek. Blátíčka si užijete zejména za tunelem nahoru, pak bude nejspíš komplet bláto singl od Mnichovic až na Ondřejov a pak samozřejmě to údolí Zván.potoka.

                        0 0
                        • Jogador  

                          Loni byl, uprostřed je mírná odbočka doleva, a uprostřed vidličky byli kmeny, já tam měl dost co dělat, abych to do nich nenarval:) 

                          0 0
                        • fil  

                          ja jsem to myslel, tak, ze loni (a to moc mokro nebylo) to v tom sjezdu, pekne litalo do xichtu 8O{

                          0 0
                          • prodi  

                            tak snad letos nebudem pro změnu lítat my ksichtem do bláta :)

                            0 0
                    • favorit.  

                      noooo, ja minulej rok jel a nic strasnyho tam na trati nebylo. Trat byla spis takova pohodova turistika

                      Asi mame holt jiny naroky :-)

                      0 0
      • fil  

        loni byla stejna jako v 2007 – tam byla myslim vyrazna zmena!

        0 0
    • McBlacky  

      je tam docela změna, by mě zajímalo jestli do Hrušova to budou dávat po sjezdovce. Tak se dají dobrý kule.

      0 0
      • fil  

        no nakreslena je tam trasa po silnici :O( … aspon mi ot tak prijde, to by bylo lepsi jet tou malou rozbitou asfaltkou, ktera je docela strma (jezdivalo se to kdysi nahoru) a usti naproti hotelu u Mnichovky

        0 0
    • coffield  

      A stále je to uváděno jako závod pro MTB a treková kola – nebo ne? Já jen abych si neušpinil fulla :-D

      0 0
    • swe  

      No já jel Mnichovice loni poprvé a jako první akci sezony na rozjetí a už tam jsem se rozhodl, že už ne a nezlákala mě ani ta letošní změna trati. 800 lidí není pro mně, zkusím 2.5. Plzeň.

      0 0
      • Milenius  

        To ja kdyz videl ten pocet lidi, tak jsem rekl ne rovnou :) Mam radsi zavody, kde jede tak 100–200 lidi, sice jde vetsinou o tezsi zavody, ale tesi mne vic, kdyz skoncim nekde uprostred a jsem KO, nez to odjet na plny pecky a v cili si rict, ze muzu jet znova.

        0 0
        • Pedro RB  

          Koukám, že jsi z nedaleka a máš na závod podobná kritéria.. Co teda jezdíš rád? Typuju že Blizáka a co ještě je takového nedaleko Polabí?

          0 0
          • Thidney  

            Dobrý jsou scorelauf orienťáky – Lost in Prague, Jasoň Drsoň, Ruská Ruleta /verze Meresjev/ některý závody WRČ serie

             
            0 0
          • swe  

            Třeba ve Svatbíně Cyklovidlák nebo v Oplanech dvacítka – pořádaj to hasiči :-))

            0 0
          • favorit.  

            ale Blizak uz taky neni, co byval. Minulej rok tu 80km trat pekne zrychlili :-/

            Vzdyt i JA jsem to mel po ctyri hodiny

            0 0
          • Milenius  

            No v polabi toho moc neni, ale posazavi a brdy nejsou zase az tak daleko, popripade jih cech, ale jelikoz tam jezdim za rodici, tak je to v poh. Nejvic se mi asi libil krakatit a prachatice, pekny jsou i tri vrchy vysociny. Blizaka jsem nejel, to mi nejak nevychazi, ale treba zruc taky nebyla spatna, ale vadi mi tam jet dve stejna kola.

            Na mnichovice se akorat vzdy zajedu podivat na vyjezd lesem na klokocnou, pak to obcas sjedu po trati do mnichovic na prejezd potoka, minule tam bylo docela dost drzkopadu, by clovek neveril, jaky jsou nekteri umelci :) treba jeden borec se nemohl tak dlouho rozhodnout, jestli pojede vodou nebo po lavce, az to vzal na pul a z lavky spadnul do potoka celej :)

            0 0
            • McBlacky  

              no zrovna Zruč :) loni trasa upravena díky polomům a byla to dost nuda, navíc ty dva okruhy. Krakatit je naopak super /dlouhá/ i Vrchovina. Prachatice neznám vůbec

              0 0
              • Milenius  

                Nevim jak loni, ale ja jel Zruc asi tri roky zpatky a pred tim tri dny v kuse lilo a cely to bylo v blate a jel lsem skoro furt na nejmensi tac. Druhy kolo jsem vypustil a jel ho o hodinu dyl nez to prvni a byl skoro posledni :) Ale co, hlavni je se zucastnit a dojet, tenkrat vzdalo strasne moc lidi

                Ja mam vubec dost na bahno stesti, kdyz jedu zavod, tak je to proste v blate :)

                0 0
            • favorit.  

              ja Prachatice a Zruc neznam, ale Krakatita, Mnichovice i Blizaka jsem jel.

              Krakatita jsem jel jednou a tom stacilo, pac to podle mne byla hrozna nuda :-/, Mnichovice mam dvacet kilaku od baraku a vzdycky tam souperime tak s deseti, patnacti mistnima cyklistama, kamosema. Tak tam proste musim jet. I kdyz teda doposud ta trasa nebyla nic uzasnyho. Letos to ale vypada o dost lip.

              and the winner is SAZAVSKY BLIZAK. Letos ho pojedu uz posesty a pokazdy dlouhou (v 16ti jsem pet hodin trpel jako zvire :-)). Rekord 80km trati mel donedavna Zlamalik nejak kolem 3:40–3:45, ale minulej rok dojezd nechutne zjednodusili a novej nejlepsi cas je 3:25   :-/   Vzdyt i ja s nehoraznou krizi od Belokozlu k prvni obcerstvovacce jsem to mel za 3:50!

              0 0
              • swe  

                Kámo nechci ti brát iluze, ale měl´s to za 4:02. Stejně ale za to, že ses z tý krize dostal, vděčíš mě, psychciky tě nakoplo, žes mi ujel :-)

                0 0
                • favorit.  

                  tak to se omlouvam za mystifikaci. Hluboce se kaji :-(((  Jsem blbe

                  Swe: ale tys nejel spatne! jen jsi z kopce moc brzdil :-/ :-P

                  0 0
                  • swe  

                    jj dolu me to nejde, mam do sjezdu nejaky neklidny a vratky kolo – aspon to tedy na to svadim..

                    0 0
              • jose  

                každej má rozdílný pocity ze závodů, ale že by krakatit byl nuda, to si nemyslím, alespoň ta 80tka…

                0 0
    • Jogador  

      Víte něco nového? Na meily nereagujou, seznam přihlášených neaktualizují, žijí ještě?:)

      0 0
      • McBlacky  

        taky divný, jsem se dávno přihlásil, zaplatil a pořád nic :/

        dřív poslali mail s číslem atd. asi na to pěkně serou. Uvidím až tam dorazím :)

        0 0
        • fil  

          Už tam jsi, ale to už asi dávno víš :O)

          Elitu jsem v seznamu prihlasenych nevidel takze pomerne zajimava sance pro „amatery“

          … jsem zvedavej kdo klofne prize money a kolik lidi to da pod 2:55 …

          0 0
          • McBlacky  

            tak to nevím kam jsi koukal :)

            Horák, Vokrouhlík, Bubílek, Bambula, Cirkl, Bartoň, Novotný

            a to jsem dost možná někoho přehlíd. Navíc je to našlapaný dobrejma hobíkama. Mrkni i na teamy, díky prize money jsou složený tak, že normální hobíci můžou při velký klice počítat s flekem od 6 dál.

            Podle mě do 30 fleku to bude hodně dobrej výsledek a s tím časem, pokud nebude nějak dramaticky pršet, tak pod 2,55 to dá cca 150 závodníků – můj tip

             
            0 0
            • fil  

              jsem koukal asi hodne blbe … To asi proto, ze ty mas elitu na dohled a ja o nich ctu pouze ve vysledkach :o)

              Kazdopadne kdyby to nezkratili, coz jsem si vsiml az ted, tak bych to videl tak na 50 lidi, takhle (vzhledem k tomu, ze bude hezky) bude tvuj odhad presnejsi. Simera tvrdil, ze tu novou trasu nedal pod 3h (pred nynejsim zkracenim)…

              A jsem zvedavej, kolik bude celkovej pocet zavodniku. Neni to serialu, tak bych myslel do 500…?

               
              0 0
    • McBlacky  

      tak dneska to bylo hodně vtipný.

      start tradičně na hovno, kdy se VIP loseři míchají v úzkém prostoru se závodníky.

      Neuvěřitelný kufrování na trase. Do druhýho kola v podstatě najíždělo prvních 50 závodníků spolu – a pak se ještě bloudilo u Zvánovic, alespon co já si na vlastní kůži odzkoušel. Co mě ale nebavilo nejvíc byly auta – regulérně plný provoz a nebylo to moc bezpečný

      Pozitivní byla změna trasy, rozhodně směrem k větší náročnosti a to je dobře. Úsek Mnichovice-Pod Ondřejov, byl super v XC stylu. Jídlo po závodě bylo fajn a odsejpalo to.

      Vyhrál Horák před Bubílkem za 2,12; než jsem odjel výsledky Teamů nevisely – budou rádi když to dají do kupy a nikdo je nezabije :) Mě to hodilo 2,21; 18. celkově podle předběžných výsledků. Team Radotína díky rozlomeným xtr klikám Oty a dvou defektům Lukáše zajel bezvýznamně.

       
      0 0
      • prvniodkonce  

        Jel jsem okolo, tak jsem se stavil v cíli, ale nikde tam nebyly výsledky, viděl jsem tam akorát fronty na mytí a na jídlo a slušnej nepořádek. Asi to nikdy nepojedu :P

         
        0 0
        • bagio  

          Jel sem tam uz po 4 a myslim ze ta zmena byla Ok.Docela sem si to uzil.Taky sme se tam nekde ve vesnici zakrtkovaly a par se nas tam sjelo dohromady ale nakonec sme se na trasu dostaly.Dal sem to 2:32  a 57 flek.pekne stravenej den.

          0 0
      • fil  

        skoda ze vypadla takova kapsa kvuli tem polomum, myslim, ze tech zkracenejch 7km by radne proselo startovni pole. Jedna se o sjez k Sazave a nasledny vyjezd lesem, ktery byl uz loni, ale kde je tankodrom jako blazen.

        Lukase jsem videl, kdyz me po defektu dojel, pak ukazal zada, ale 500m naskok mu nevydrzel, protoze smolne (tedy jiz po druhe) pichnul

        Auta na „pizzu“ GRR. regulerne jsem mel klinickou smrt, kdyz v zatacne v Klokocny, mi tam vjel nejakej kabriolet 8O(

        Bloudeni snad ani nebudu komentovat :O(

        Strzena sipka ?!?

        A prej tam stal pan co mel ukazovat kam odpocit, ale neukazoval, … ale jedna baba povidala…

        Nicmene me se jelo vyborne, dobre rozvrzene sily, mozna jsem se mohl vice kousnout, ale nechtel jsem si udelat jeste vetsi 8 na zadnim kole.

        87flek (myslim) … tesne pred druhou zenckou na dlouhy (ktery vsichni v cili gratulovali, ze vyhrala, …to by jednoho zamrzelo…)

        Libor z teamu 2. flek v kategorii :O)

        Franta, ktery se prehlasil myslim do Animals? tradicne rachnul na sotoline a bez pumpicky nakonec okolo 40 (?)

         
        0 0
        • crom  

          ja svama v tydnu jez­dit uz nebudu,zacina­te litat nejak moc rychle:-))Libor je pripad sam pro sebe,bude jezdit na prazdnem zadnim kole aby jsme mu stacili.samozrejme gratulace pro nej

          0 0
          • fil  

            kde jsi byl Fany? Michal rikal, ze prijedes na čučku ?!?

            Pocasi vyslo, a mohl sis udelat dalsi stovecku, respektive 150

            Zitra si hezky uzij Brdy, ja jdu do prace :O(

            0 0
            • crom  

              skoda,ja byl nakonec dnes v praci.podle jmen ucastniku si to zitra asi moc uzivat nebudu,budu spis trpet:-)))ale tesim se

              0 0
        • Blacks  

          Co se týče sjezdu k sázavě, tak ten v plánu původně byl, projížděli jsme to s místním týden předem a šimera ho prý jěště 2 dny před závodem čistil, jenže kousek před sjezdem byla od nějakýho bu***a přeznačená trať, proto se taky bloudilo.

          Závod se celkem povedl, tedy až na tradičně pitomý start. a vyhlášení vítězů by si taky zasloužilo vylepšit

          Jinak čas 2:27 a 27. místo celkově.

          0 0
      • redhotrock  

        zdarec, taky přidám komentář. Startoval jsem hluboko v 2.vlně. Jsem absolutní 100kilový amatér takže jsem si nedělal ambice na cokoliv. To že se v prvním kopci stálo a pak šlo pěškobusem mě nějak nezaskočilo. Je to uplně stejny pruběh jako loni, předloni a vždycky. Když sem jel kolem toho statku co jelo po asfaltu, tak sem tam potratil bidon…a zjistil sem to až když sem měl žízeň na kopci o skoro 2km dál. Vracel sem se a nechal před sebou skoro všechny. Mělo to úžasnou výhodu. Na koho sem měl, toho sem dohnal cestou. Nějak sem se s tim netentočkoval. Kde sem viděl bikera s číslem před sebou, tam jsem jel. Taky sem koukal po šipkách. Ale tu u těch Senophrab jsem fakt neviděl a dálnici sem přejel rovně, po mostě a pak se do Senohrab vracel spodem někudy po kostkovanym a přijemnym sjezdu. Jestli to je dobře nebo ne, nevim. No pak už sem s orientací po trati neměl problémy, bo šipky byly naprosto průběžně. Oceňuju změnu trasy. Ta byla fakt výýborná. Takový krásný singlíky (třeba ten za Senohrabama, když se přejela hráz rybníka a pak po jeho břehu.. juj to byla parádička) :o) Trochu negativně hodnotim jen jedinou občerstvovačku na takovýhle trase.. čekal bych dvě. Ale faktem je, že jedna byla vždycky. Co nevim… kolikátý sem, bo sem nikde zatim nenašel výsledky. Shrunutí? Báječně strávený den v sedle biku a prima pokec s lidma. Za rok pojedu znovu.

        0 0
    • Jogador  

      Trasa pěkná, jen to bloudění, dnes jsem plno návštěvníků předjížděl dvakrát, když si trasu zkrátili cca o 7 km, takže jim to hodilo 53 km, zatímco já mám 60, a to jsem taky nejel kudy jsem měl, jen sem se snažil najít trasu a ne si to zkrátit k mnichovicím.  Průměrka 22km/h a čas kolem 2:50, něco kolem 150 místa, stim že pár lidí co přijelo předemnou jsem dost obtížně předjel, a oni pak jeli zkratkou…

      0 0
      • fil  

        Taky jsem si rikal, ze mam déja vu, kdyz jsem videl stejny lidi ve stejnejch dresech na stejnych kolech :O)

        Jo a tombola byle sice bohata, ale po chvili se rozdavalo stastlivcum, kteri meli ten spravny listek, me to az tak nevadilo, ale pritahl jsem 4 kamarady, kteri moc nebajkuji a jeli neco takovyho poprve a styl tomboly a losovani je ponekud zaskocil.

        Prej by taky chteli celou krabici s X cenama …

        0 0
    • Pebe  

      mě se jelo od půlky pěkně blbě, bolelo mě koleno z Plešivecké držky, takže mi to všichni c jsem na začátku předjel vrátili. nakonec jsem to dotrápil do cíle v 3:01, 204.celkově, 78. v kategorii.

      Trasa mi přišla super, taky jsme bloudili, jak se přejížděla dálnice a mělo se uhnout doprava a objet vrch, tak se nás tam sjelo tak 60–70, bloumali jsme , hledali šipku nebo někoho, nikde nic, tak jsme to nějak zase natrefili na správnou trasu, takže jsem ve výsledku měl 56km.

      fotky

      0 0
      • Jogador  

        Bloudilo 60–70 ? Bloudilo 99 procent účastníků, a to 1 procento jsou ti, co to netuší:)

        0 0
        • Pebe  

          já netvrdim že bloudilo 60–70lidí, jenom říkám, že se nás tam tolik sjelo za těch pár minut ;-)

          0 0
          • Jogador  

            Ale jestli jsem to dobře pochopil, tak ta šipka chyběla v místě zkrácení, bohužel už nová trasa nebyla značená…

            0 0
            • fil  

              po ceste nekdo rikal, ze tam bylo mliko, ale sipka nebyla nebo byla spatne otocena … ale to uz asi nikdo nezjisti

              0 0
        • fil  

          Myslim, ze to Petr myslel tak, ze se tam sjelo (v okamziku, kdy tam byl on) 60–70 lidi. Kdyz jsem tam byl ja, bylo tam cca 25 … pak 15 frnklo a zbytek nakonec, taky…vsichni spatne, kdo to neresil a jel ten na tom „netratil“ :OS

          0 0
          • fil  

            nez jsem to sesmolil, tak Pebe reagoval rychleji …

            0 0
    • Jogador  

      Jo a ještě bych se tu chtěl omluvit Corfieldovi, že jsem to do něj málem při sjezdu z Ondřejova napálil, když vyjeté korito, a on si tam s nějakou slečnou koketuje:)

      0 0
    • fil  

      Nema jeste nekdo nejake fotky ?

      Hodte prosim link!

      Diky

      0 0
    • maarty  

      Tak se mi zase dařilo :-). 3× defekt – 1. za tunelem – 5min nová duše + bombička, 2. po 7km – 20min – lepení + pumpička, 3. po dalších cca 12km – 30min - lepení, pumpička, lepení, pumpička… a nic… žebrání duše – 1.dárce – autoventilek, 2.dárce – prodřená duše z taštičky, asi jí vozil dlouho :-), 3.dárce – ok! Celkově 368. flek ze 410 v cíli za 3:47, tacháč mi naměřil 59km a čas jízdy 2:54. Po prvním defektu jsem jel jak vítr, 5min., to si příjemně odpočineš, po 2.defektu už totálně ztuhlej, nohy nechtěly jet, ale hlava ještě jo, tak jsem se do toho pustil a předjížděl jak o život, po 3.defektu už nechtěla jet ani hlava :-),tak jsem jel chvíli vyjížďku, ale pak jsem si našel motivaci, že to dám pod 3h a začal zase makat. Nevím, jestli bych to dal bez defektů rychlejc, to by věděli místní odborníci, já si myslím, že jo, fakt je , že od tunelu jsem jel časovku, často jsem visel za někým v singlech, ve sjezdech i výjezdech, předbíhal lesem přes klacky a šišky atp. Některý lidi už mě zdravili jak starýho známýho, když mě viděli sedět zase ve škarpě, nebo když jsem je zase předjížděl, to bylo fajn :-).  

      0 0
      • favorit.  

        bracha to mel podobny. Dva defekty a jako bonus zajizdejci sedlovka. Kus po startu nas predjizdeli s Vojtou Papezem (celkove 17., prvni dorostenec…) a mel by snad i na, dojet tak do ty tricitky. Ale nakonec dojel kolem 120.mista…  Kdyz jsme okolo nej projizdeli, tak vytahoval zajetou sedlovku a byl uplne zlomenej. Sprostej a skoro brecel :-)))

         
        0 0
      • McBlacky  

        taky jsem si tam jeden ročník propíchal :)

        osobně na krátkým závodě od druhýho defektu to balím a jedu vejlet.

        0 0
    • Feroman  

      Neměl byste někdo prosím trasu toho závodu ve formátu pro gps(mapsource)? Rád bych si to projel a ta mapka na netu není úplě detailní. Kdyby mi to někdo mohl poslat na mail(mám ho v profilu), tak by to bylo super.

      0 0
    • Palos  

      Čus lidi jede se i letos? nenašel jsem závod v soupisce pro letošek na mtbs. Byla by škoda jako každej rok nazačít Mnichovicemi..

      0 0
      • jose  

        letos bude asi smůla, mělo by to být zrušeno, jeste před měsícem to tak bylo psáno na stránkách, ale ted už to tam není…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.