• prvniodkonce

    Chystáme kratší neformální MTBO závod v Praze.

    Bylo by to v oblasti Prokopského údolí, poblíž metra N. Butovice (B). Vzhledem k nabitým víkendům to vypadá na nějakou středu v červnu, nejspíš 4.7., samozřejmě patřičně večer, aby se to dalo stihnout po práci/škole. Jedou se jednotlivci v intervalových startech, kontrol max. 20, klasicky kleště, časově tak zhruba něco přes hodinu (trať se teprv vymýšlí), mapa 1:25000 + možná orienťácká vložka v desítce, ale jenom možná ;-). Bližší info, pravidla apod. samozřejmě dodám, bude-li uspořádání reálné.

    Žádná elitní chrtárna, prostě akce pro každého – i pro ty, co nemají s mapou na kole zkušenosti. Trasa opravdu zajímavým terénem – singletracky, sem tam sjezdík, brody, minimum asfaltu… jezdivá, kontroly najdou snad všichni. Startovné vidíme reálně tak do 20Kč, ceny budou, prize money ne :-)

    Podle ankety se rozhodneme, jestli má cenu to pořádat – pojmeme max. tak 50 lidí, ale nemyslím si zase, že bude tak obrovský zájem. Když to vyjde, včas budou proposice i jednoduché webovky a závazné přihlášky (kvůli tištění map, na místě jich možná bude i několik pro příchozí – ale jenom možná). Anketa je nazávazná.

    Anketa: Má to smysl?

    ano
    17x
    85%
    ne
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • Medunka  

      4.7 je patek, asi myslis 4.6, ale jinak dobry napad

      0 0
    • McBlacky  

      smysl nemá jen sedět na prdeli :)

      já jsem pro.

      0 0
    • vlkouš  

      Vyborne, na MTBO se uz chystam asi 5 let, tak bych konecne vyzkousel. Kdysi jsem behal klasicky OB a LOB. V.

      0 0
    • kleky  

      Smysl to urcite ma a rad se toho zucastnim.

      0 0
    • prvniodkonce  

      Vypadá to slibně, první verze proposic je" tady ":http://docs.google.com/View?…

      V proposicích se může hýbat ještě časový rozvrh, bude menší problém to dát do kupy, abych nemusel být na dvou místech najednou. Zdá se, že termín 4.6.2008 je konečný. Pracujeme teď na trase a rýsuje se to opravdu pěkně. Všechny dotazy, náměty, výhrady apod. směřujte na mně, budu rád, když se to povede…

      0 0
    • prvniodkonce  

      Zprovozněny easy webovky. Bohužel nás není moc, takže nezvládneme víc než 50 lidí. Přihlášky budou na netu od pondělí. Když se limit nenaplní, bude možné se přihlásit i na místě – ale pouze v omezeném počtu. V rámci udržení co nejnižšího startovného je ale nejšťastnější variantou přihlásit se on-line.

      Teď všude možně sháním mapové podklady, věřim že budou solidní a aktuální.

      Link na webovky je tady

      0 0
    • prvniodkonce  

      Tak je to tady – přihlášky v provozu!

      Starty rovnám do startovky po minutě od 17:50. Kdo nestíháte, nevadí, stačí do vzkazu připsat požadavek na pozdější start a domluvíme se. Stačí když přijdete 10min před svým st. časem.

      Jinak přípravy finišují a bude to stát za to, takže hlaste se…

      0 0
    • prvniodkonce  

      Všechno připraveno, jenom ta startovka se nějak neplní.

      Berte si příklad z těch, co už jsou, a hlaste se, chrt čeká!

      0 0
      • kleky  

        Lidi hlaste se!

        V prokopaku se daji nakroutit pekne kilometry lesem.

        0 0
        • pajan  

          Jo tam to znam… Je to tam krasny… Ja bych taky rad jel ale asi nesezenu ten drzak mapy na riditka. Uvidim no ale jel bych urcite rad a smysl to urcite ma.

          0 0
          • prvniodkonce  

            Můžeš koupit třeba za stovku od sport arsenalu, to vyjde nejlevněji a maj ho všude. Ale klidně ti ho můžu na závod půjčit…

            0 0
            • pajan  

              Tak dik…ale stejne nevim jestli dorazim…jak bude pojizdnej bike!!! :-((((

              0 0
    • vlkouš  

      Ja avizoval, ze pojedu. Ale mame se v praci v patek stehovat na Zizkov, tak nevim kdy skoncime a kam bych dal kolo. Jak to poresim, snad ve stredu, tak se prihlasim, doufam ze nebude uz pozde. Mapnik neresim, asi strcim mapu za tricko a pojedu to jako „pametak“. Aspon bude sranda. Se neda nic delat. V.V.

      0 0
      • prvniodkonce  

        Přímo ve středu už online přihlášky chceckovat nebudu, protože budu rozmisťovat kontroly a pak už čekat na startu, ale budeme mít mapy navíc, takže klidně přijeď.

        0 0
    • pajan  

      Tak lidi na 90% nejedu pac si nestihnu sjet domu pro kolo ale podivat se urcite pojedu!!!!!!!! Takze jaky dame poznavaci znameni?????? :-DDDD

      0 0
      • prvniodkonce  

        Můžeš vzít třeba foťák a fotit. Můžu ti doporučit zajímavý místa na trase

        0 0
    • Dubys  

      Uvazuju, ze bych  se prijel podivat. Doufam, ze se nezmenilo nic na tom, ze je to i pro ty, co nemaji s mapou zkusenosti. V zi­vote jsem nic podobneho neabsooval a buzolu jsem naposledy drzel v ruce nekdy na zakladce…

      0 0
      • McBlacky  

        já ani buzolu nemám to bych neřešil :)

        0 0
        • vlkouš  

          Tak já teda jedu. Někdo přece musí být poslední. Jen prosba, kdyby mi to dopadalo na levačku s tím stěhováním a nepořeším to jinak, byla by možnost u někoho z vás v okolí startu nechat bika ct/pa? V.

          0 0
          • Maroška  

            poslední budu já, jedu jen rekreačně protočit nohy po silničních Sudetech, ale takovouhle akci přece nejde nejet…

            0 0
      • prvniodkonce  

        Ano, pořád samozřejmě platí, že je to i pro ty, co nemají s mapou zkušenosti, nemusí se přece objet všechno. Buzola je doporučená, ale myslím, že není úplně potřeba, jsou však lidi, co se bez ni nikde neobejdou, kontroly podle azimutů rozhodně nebudou. Doporučuju mapník, ale i bez něho se to dá, jen se musí mapa tahat z kapsy…

        0 0
    • vlkouš  

      Tak se mi nejde nějak přihlásit. Nicméně jedu, zkusím to pořešit přes den. V.

      0 0
      • prvniodkonce  

        přihláška došla, start 17:54

        0 0
        • vlkouš  

          dikas, uz jsem koukal do startovky. pekne se zaplnuje. zkuism ukecat jeste par kamosu, ale nektery jsou mimoprazsky a tem se Nechce do prahy. tak cus. v.

          0 0
        • vlkouš  

          Ku..a to je klika, nejak jsem si vsugeroval, ze je to v patek a 4.6. je ve stredu. To bych vas tam v patek tezko hledal. Tak honem sehnat mapnik a vyrazit. V.

          0 0
    • McBlacky  

      paráda, nakonec v době závodu nepršelo, ale mokro teda bylo. Podklad byl super, zakreslení taky. K se chvíli hledaly ale hlavně proto, že je všude moc zarostlo.

      na živou s kosou ve štole asi nezapomenu dlouho :) Rozvodněný potok a K pod mostem taky slušná :)

      časově to teda bylo zhruba hodně přes hodinu, ale dost udělalo počasí.

      Příští rok určitě zas, navíc budu hájit pánev Prokopského chrta :)

      0 0
      • kleky  

        Přidávám se, kluci povedlo se vám to. Dík za pěknou akci a těším se na příští jistě ještě dokonalejší a početnější ročník.

        PS: ještě teď mě brněj nohy od všech těch kopřiv a jiné rostliné havěti :D

        0 0
    • prvniodkonce  

      Všem díky za účast, výsledky dám dohromady zítra.

      V cíli zůstaly dvě helmy, podrobnosti na webu.

      0 0
      • Wakan  

        Parada, jedna bude doufam moje. Strasne stara kentusova modra KEDka.

        Jinak diky za akci, meli jste ji skvele prichystanou, vymyslenou nadhernou trat. Stola byla opravdu originalni.

        Tesim se na pristi rocnik.

        0 0
      • prvniodkonce  

        Pořád se ještě neozval majitel druhé helmy

        btw. výsledky on-line

        0 0
        • prvniodkonce  

          UP kvůli helmě. Pořád je u mně doma, nikdo se neozval.

          červenomodrá project, nálepka lost in prague

          tady jsou podrobnosti

          0 0
    • pajan  

      Mno a ja se tam nestacil sjet podivet ani bez kola. :-((((( doufam ze bude 2009ka a to uz urco pojedu (doufam)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.