• sesik442

    ahojte chtěl bych od vás vědět nejlepší volbu kola do 20 000kč

    0 0
    • jesss  

      Nemyslíš, že by to chtělo bližší specifikaci, než jen cenu? :-)

      0 0
    • felix.org  

      Nabízí se tradiční otázka: přední nebo zadní?

      0 0
    • sesik442  

      jo jako co mi poradíte

      0 0
    • Kouba_2005  

      Vím o jednom ruským kole, ale to bys musel ještě chvíli šetřit … i s aparaturou.

      0 0
    • chose-cb  

      Musíš popsat co od teho kola očekáváš a nějaké tvé představy jak by asi mělo vypadat atd… Jinak tě zdejší rozumbradové a rejpalci sežerou!!:-D

      0 0
      • Tomáš  

        S tímhle rozpočtem bych napsal třeba scalarovi, ten staví dobrá kola. Rozhodně bych nešel do sériovky a skládal bych

        0 0
        • chose-cb  

          Take sem na to myslel:)nejak me to vsak vypadlo a je pravda ze Pavel by za to postavil slusnej bajk :)

          0 0
    • chose-cb  

      a propo zkoukni cyklobazar.cz, kol je tam hafo urco neco vyberes, poněvač si myslím že dobré seriově vyráběné kolo za tuto částku budeš hledat dlouho jestli vubec najdeš:)

      0 0
    • Luk02  

      Já bych koupil za 20 000 něco co stálo předtím 40 000 ;)

      0 0
      • Tomáš  

        Do bazarovky bych nešel, většinou je na nich něco už za zenitem ( třeba převody ) a to je pak docela pálka navíc. Radši nový na méně značkovém rámu, než za každou cenu mít značku a vidli třeba XCRko, jen kvůli nápisu na rámu. Nehledě na to, že za 20 to od kvalitních značek nejsou jejich nejvyšší řady rámů a když, tak to kolo je stejně těžká líná mrcha kvůli základnímu osazení

        0 0
        • Luk02  

          To byl vtip, včera jsem řešil se zákazníkem kolo, a když jsem se ho ptal co by rád, tak řek že něco výhodnýho, nejlíp aby to bylo něco co stálo předtím 20tis a teď by to koupil za 10tis.:-D

          Bazarovka je ve většině případech nesmysl, ale záleží na chování majitele…

          0 0
    • scret  

      snad mozna nejaky mlynsky kolo:))

      0 0
    • LRRTM1  

      Jen proto, že jsi z Klatov jako já, nepřidám se k ostatním :-D

      Napiš alespoň svoji představu. Třeba to bude pitomost, ale musíš napsat, co bys na tom kole rád provozoval. Jinak je to diskuze o ničem – jako „jaký auto je nejlepčí na světě“.

      A pak není problém postavit kolo na míru. A do 20tis. se vejdeš v pohodě, pokud nehledáš zrovna full na Špičák…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.