• vasek

    Ahoj, včera jsme u piva zozebírali možnosti levnějších vidlí… Máte někdo kladné zkušenosti s odpruženýma vidlema – bez úprav, co plní svoji funkci jak mají a tudíž jste s nima spokojeni??

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ano mam i v cenove hladine do 4000, ale ne za novou. Da se sehnat dobra, jeta v dobrem stavu.

      0 0
    • ravo  

      Nejdřív si musíš ujasnit co jezdíš, kde, jak a kolik a co od vidle očekáváš. Pak lze debatovat o funkční vidli v nějaké cenove relaci – pro někoho může být funkční vidle za litr, pro někoho nebudu funkční žádná vidle bez ohledu na cenu…

      0 0
    • kovar  

      funkcni vidle je vidle s olejovym tlumenim, ktere FUNGUJE ihned po zakoupeni, cili v zadnem pripade ne Suntour nebo RST Aerosa. Takze neznam v teto cenove hladine zadnou novou funkcni vidli, pokud existuje sem s ni, hned ji jdu kupovat.

      0 0
      • ravo  

        A co tohle – Axima Carbontech 128SR http:http://www.bikemarket.cz/page30_1.htm

        Potíž je v tom, že o ni nic nevím a neznám nikoho, kdo má nějaké zkušenosti…

        0 0
        • lubos  

          lock out 95% ? Co to je ?

          0 0
          • ravo  

            Nic, jen to že i po uzavření tam bude nějaký nepatrný zdvih…

            0 0
            • Seveřan  

              Jen tak pro zajímavost.

              V testu vela 2/2004 byly tři kola vybavená vidlicí SUNTOUR XC PRO D-RL (3.900,– Kč) (DEMA DEORE, Kellys magic a Merida matts) a co se týče tlumení, tak vyšla nejlépe. Cena výkon dobrý, tak se v tom vyznej :O) Ještě se uvidí jak dopadne vidlice AXON S-RL v dlouhodobém testu VELA – jsem zvědav.

              Já mám taky santůrku a do nedávna jsem na ní nadával. Po 600 km došlo ke změně – co je ale pravda, není nad to, když to funguje hned. Takže jsem plně spokojen – konečně :-) Uvidím ještě jak dlouho jí to vydrží.

              0 0
        • Volf  

          Nikde nic nepíšou, ale našel jsem udávanou váhu 1 600 – 1 700 g podle modelu. Fakt by mě zajímalo co je to zač a kdo to vyrábí. Nic jsem nenašel ani na yahoo.

          0 0
    • fousac  

      no jasne.. :) treba moje MG-92 :)

      0 0
    • TinkTink  

      V teto kategorii je pojem „funkcni“ neprilis vyskytujici se – leda u jetych vidli…takze – co je to funkcni vidle? :)))

      0 0
    • JanSolar  

      Za 4000 sezenes 2–3 roky starou Marzocku v solidnim stavu (Z1, Z2/Atom, …). Rozhodne bude lepsi nez jakakoliv vidle, kterou koupis za 4000 jako novou.

      0 0
    • P.B.  

      Polovicka ma na kole Manitou Six a vic jsem te vidle necekal. Takze s ohledem na cenu funkcni je. S moji Z5 to samozrejme srovnatelny neni.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.