• Starda91

    vim že je to divné téma, ale potřebuju mobil pro mou mámu do 3000 max 3500korun… žadne extra funkce atd… chodí po jednáních atd a momentalné ma starou briketu a pokud znáte lidi tak se každý dívá co má a odsuzuje člověka… proto ji chci koupit nějaký stilový mobil, např nějaké Večko… doufám že chápete:-) radte pište…dík!

    0 0
    • kubad  

      sorry ale tohle už je fakt moc – co tak nějaké forum o mobilech.

       
      0 0
      • Starda91  

        sry nehodlam se regnout a td do nějakych jetych for které mě absolutně nezajimají… a když jsem už tady tak počitam s tim že tady někdo kdo tomu rozumi bude

        0 0
        • Beeda  

          ok, zkus model chuj91…

          0 0
          • Starda91  

            vtipne:-D:-D:-D zasmál jsem se!!! nebudu se tu dohadovat protože na internet a bike-forum chodim pokecat s normalnimi lidmi a odreagovat se a mrknout na nějaké nové věcičky atd.. a že nějkých pár ubožáků tadyk rype mi je srdečně u …

            0 0
      • pajan  

        Vždyť se tu probíralo od filmů po fotbal až po politiku… ta co řešíš?

        0 0
    • Kami  

      no ted jsem chtěl prodat nokii 6600..je to celkem dobrej phone..má vlasní operační systém symbian s60,navigaci tom tom,kartu 2gb+512mb+32mb+16mb :-Dspusty funkcí ..celkem veliký display,foták-no škoda mluvit :-D je rošířen aplikací na 1mpx..taky  zvládá hry n-gage…hlavně je to manažerský telefon ,ve své době stál 18000 což nebylo málo :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      kup jí Nokii 6300. Za tu cenu skvělej mobil s vynikajícím displejem.

      0 0
    • Thidney  

      a chceš aby to byla hlavně hezká stylovka nebo funkcema nadupanější stroj?

      stylovka do 3500 taková "krásná, leč blbá milenka ":http://www.alza.cz/…y-d75611.htm

      pokud jde hlavně o funkčnost, tak je vcelku důležitý ujasnit si jaký funkce opravdu využije,aby to neskončilo těžkou potvorou s hromadou funkcí která je sice „manažerská“ , ale bude z ní jen telefonovat.

      0 0
      • Kami  

        no jo.máš pravdu,ale nokia je nokia :o) a motorala je bohužel motorola :-/

        0 0
      • jIrI___  

        Ten jsem si pořídil a rychle ho daroval sestře a vrátil se k mojemu starému nejoblíběnějšímu Siemensu M65. Na Motorole mi nějak nesedlo ovládání a vůbec styl véčka. Ale nádherný je, to se musí nechat. Ségra si ho zas pochvaluje, ale ta je na Motoroly zvyklá.

        0 0
    • Flegmatik  

      Jestli chceš, aby telefon nevypadal levně ale spíše reprezentativně, tak mrkni na „LG Chocolate ":http://cybex.cz/…5550036/nebo“ LG Shine":http://cybex.cz/…nta=8308498/. Je to láce, ale vypadají efektně a neurazí.

      0 0
      • jIrI___  

        Chocolate už je starší kousek a u Shinu mi vadí na slunci nulově čitelný displej se zrcadlovou úpravou povrchu. Ale oba vypadají dobře :-)

        0 0
      • Flegmatik  

        Jo a u té Chocolate je ještě verze Wine, která má nějakou takovouhle barvu…

        0 0
        • Starda91  

          na ten LG jsem se dival ale nvm jestli neni nějaký lepší:-( poradte

          0 0
          • dieegoo  

            Pises ze zadne extra funkce a mobil ma reprezentovat. Nevim teda jak tvoje mama, ale pokud ji do ted vyhovovala stara briketa, tak pochybuju, ze vyuzije vic nez telefonni seznam, sms, budik :)

            Cili to LG z vyprodeje by byla idealni vobla, stylovka to je, zakladni funkce taky pokryje vic nez dostatecne.

            0 0
            • Starda91  

              jj ona by to měla na todle… ale mmyslel jsem tim ,,lepší,, jako jine navrhy..mě se to libi ten mobil ale ten dotykovy displej mě děsí… už vidim jak na to bude nadavat… pač se to docela blbě ovlada a je to cytlive:-(

              0 0
              • dieegoo  

                cytlive… marekmaue hadr proti tobe

                0 0
              • jIrI___  

                Dotykové to má jen 4 tlačítka, toho bych se nebál. Díky těm dotykovým tlačítkům vypadá mobil hodně alegantně a nerušeně. A člověk si zvykne na vše ;-)

                0 0
    • Smazaný účet  

      ifone, opravdu nemyslim Iphone od Apple, myslím ze stylovka je to parádní

      0 0
    • Zerocool  

      jak píše Beeda, **** je nejlepší, ale šel bych do letošního modelu 92

      0 0
    • Tomcat  

      maximální cena telefonu menší nebo rovno než 3500 barevný displej: ano dotykový displej: ne bluetooth: ano zvýšená odolnost: ne kalendář: ano úkolovník: ano synchronizace: ano

      Nokia 5000

      Samsung J700

      Sony Ericsson T280i

      Sony Ericsson R300i

      Sony Ericsson K320i

      Sagem my411V

      LG KU380 Javelin

      LG KG290

      Nokia 3500 Classic

      Nokia 2760

      Nokia 2630

      Nokia 3109 Classic

      Nokia 3110 Classic

      Sony Ericsson K550i

      Nokia 5200 XpressMusic

      0 0
    • siafu  

      A je véčko skutečně praktické? Aspoň mám pocit, že by si na tento typ člověk nikdy nezvykl:(( Mám Nokii 6021, další mobil bude asi hodně výhledově opět Nokia – nějaký podobný k té 6021…

      0 0
      • jIrI___  

        Máš pravdu, na véčko jsem si já osobně nezvykl (Motorola KRZR), rychle jsem ho daroval ségře a vrátil se ke staré klasické šunce :-))

        0 0
      • mr.antik  

        jee, tudle socku máme v práci taky, jen je dost ošoupaná. Z levnejch telefonů se mi líbí Nokia 3110 Classic. Hlavně je funkční, velký displej, odolný.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.