• Rammsteinfan

    kde a jak schováváte mobily, třeba před deštěm a nárazy, nebo máte outdoory?

    0 0
    • enjoy  

      ve vnitrni maly kapsicce v batohu,ktera je na vnejsi strane.takze az spadnu na batoh tak mobil asi umre:-).nejak me to netrapi:-))

      0 0
      • Rammsteinfan  

        musíš padat na břicho:-). Neříkej že netrápí, mobilu by byla škoda. Já většinou jezdím bez batohu, tak se ho snažím narvat do podsedlové brašny, ale je tam málo místa…

        0 0
        • enjoy  

          ja zase bez batohu nejezdim vubec,ale s tou nalezenou pidipumpickou to zkusim nejak prehodnotit:-)). ale s tim mobilem,je to jenom vec,to neni jako bike:-)

          0 0
      • Bulda  

        v igelitaku strcenej v nohavici u kratasu (elastaky, ne volny!!) hned nad gumou nahore na noze lehce smerem dovnitr k horni ramovy trubce, prijde mi tam nejmin na rane a kdyz spadnu, tak ma kam se presunout a „uhnout“ narazu, navis kdyz chci na nej kouknout tak jen odhrnu tu nohavicu

        0 0
        • Bulda  

          ja teda moc nepadam a kdyz uz spadnu, tak vetsinou spika prs riditka s dopadem na zada a nebo do boku, nosem a brichem sem jeste neoral

          0 0
        • Meesha  

          minuly leto sem se nejak hledal s tatou v Jesenikach, tak sem ho taky takhle vez a jelikoz normalne nepadam, tak ted sem se rozjel a po 30m sem se rosekal. No, spad sem na bok a jelikoz telefon byl takhle v elastacich, tak sem ho rozsekal, jak vycnival, tak sem roztrhal i novy katata. Uz ho takhle nevozim :-)

          0 0
          • Bulda  

            dyt pisu, ze ho vozim spis na vnitrni strane nohy, kdyz spadnu na bok, ani se nedotkne zeme

            0 0
    • blue  

      volne hozenej v batohu

      0 0
    • cabbage  

      v kejmlu(tam prezije i pad na zada), nebo v kapse u kratasu(tam uz jeden zarval:)

      0 0
    • 7LK  

      Topeak pouzdýrko na představci – protože se dá nosit i na opasku tak mi ten univerzál vyhovuje. Do deště to není, ale když už se zmoknutí blíží tak ho přestěhuji – i když mě tak napadá, že by stačil igelit a bylo by vystaráno i v dešti :-)

      0 0
    • Manas  

      Hezke pocasi: vnejsi kapsa pac sem dost casto na oncall. Osklive pocasi: tzv. waterproof uprava – igelitovy pytlik s tim zapinanim, prevazany gumickou (jsem holt z vesnice a proto takovy vychytavky :-) )

      Jinak mi to je vetsinou sumak. High end telefony nemam a ta cena za novej, treba z bazace je skoro nulova.

      0 0
    • Rammsteinfan  

      jojo, igelit je funkční, není zač se stydět:-) Občas přes handsfree poslouchám rádio, když jedu sám

      0 0
    • Vrci  

      V pravé zadní kapse na dresu zabalenej v zavíracím pytlíku.

      0 0
    • Siddha  

      „odolnej“ ME 45 v dresu v pytliku na bryle, nebo v batuzku…

      0 0
    • hanzzo  

      M65 zacvaklej v bike-o-meteru na riditkach :)

      0 0
      • Komi  

        A co všechno to umí? Kolik funkcíto dokáža s dobrým softem?

        0 0
    • Pivomil  

      na snurce na krku mezi dresem a trickem pod tim :) Jenze ted mam tepak a klepe mi to do hrudniho pasu,tak zacnu zase postaru vozit v dresu v kapse mesi musli tycinkama.. :)

      0 0
    • fousac  

      kdesi v batohu nebo na popruhu na krku..

      0 0
    • Smazaný účet  

      V batohu,nebo v podsedlové brašně,když z ní vyhodím všechno ostatní.

      0 0
    • Meesha  

      v pouzdru v prostredni kapse v dreziku. Kdyz beru nahodou camela, tak tam. Pod nohavici v elastacich uz sem jeden odepsal, a to sem s nim tak chtel popojet jen kousek :-(

      0 0
      • pitelboy  

        jen tak volne hozenej do zadni kapsy na drezu. Praktikuju to takhle uz 3. rok. Zatim bez ujmy.

        0 0
    • rock  

      Podsedlovka …

      0 0
    • Tomcat  

      Na batohu mám kapcu přímo na mobil. Je nepromokavá a umístěná tak. že není mechanicky na ráně. (zepřebu na popruhu ). Outdoor mobil nemám, pokud bych ho chtěl koupit nový, mám problém, protože nesmím mít mobil s fo?ákem v práci, takže bych měl mobil jen na kolo a to by byli vyhozený peníze.

      Líbí se mi: Motorola i930 Nokia 5100 Nokia 5140

      0 0
      • Meesha  

        wow, to slysim poprve, ze nesmis mit mobil s fotakem?! To delas nekde v tovarne na jaderny zbrane, ne?! :-D

        0 0
        • Tomcat  

          Ne v továrně na výrobu aut. Mám to ve smlouvě, takže nejaký švejkování je nanic. Byla by to pokuta jak hrom (byl by zato topmodel Cannodale + vybavení) a vyhazov :-/

          0 0
      • cabbage  

        není mechanicky na ráně to by ses divil… mit v tomhle miste mobil pred 14 dny, tak je na sr*cky, ale ja bych na tom byl asi mnohem lip:/

        0 0
        • Tomcat  

          No pokud v tomhle místě to dostane mobil nechci vědět jak budu vypadat já. Pokud jedu (ruce na řidíkách tak ) tak nejřív bych to dostal já.

          Batoh mám tenhle: http://www.boblbee.com/…07144743.jpg

          0 0
          • jecnak  

            Zkouasel jsi s timhle batohem uz jezdit na kole? Ja jsem teda nebyl schopny s nim ujem vic jak 20km, jelikoz zda jsou delany na chozeni a ne na jezdeni na kole. Lepsi by to asi bylo s tim modelem Sport, kde jsou sitovany zada.

            0 0
            • Tomcat  

              No problem jezdim stim 90km

              0 0
              • Tomcat  

                mam ho jinak 1,5 roku a je super

                0 0
              • jecnak  

                Me prislo ze me strasne tlaci do zad, ale asi zalezi jak jsi na biku ohnuty. Ja premyslim, ze si koupitm jeste veri sport, ta ma sitovany zada, coz by melo byt ok.

                0 0
    • Pekáček  

      Siemens M35, Me45, teď M65. Vždy bez pytlíků v kapse a nebo v kejmlu, pohoda, nikdy jsem neměl problém a to se dost potím.

      0 0
      • vrazdit  

        taky sem nemel takto problem, dokud sem jezdil bez batohu..az jednou…spadl sem v zatacce a dopadl na mobil v zadni kapse..mobil OK ale ja sem se zvedal asi ct rt hodiny a citil sem zebra este 2 mesice :(

        0 0
    • Biker jak Pes  

      nějak ho vždycky hodím do batohu ani nevím jak..:))

      0 0
    • Lister  

      V batohu ve vnitří kapsičce na drobnosti nad vakem, zepředu chráněn případnou vrstvou oblečení ( pokud zrovna oblečení nechrání mě). Vozím ho hezky vypnutý, nikdo neotravuje a je připraven k jedinému normálnímu použítí při bajkování – zavolání pomoci při úraze. Jinak nemám rád, když mě na kole někdo ruší, proto je off.

      0 0
      • Lister  

        PS: no vlastě jěště občas volám, že jsem se neztratil, když se původně hodinová projížďka protáhne na půl dne :o)

        0 0
    • goofy  

      Nekde volne hozeny v batohu… Pred nedavne sem ho omylem zapomnel v kapse u kapsacu, a hned se mi to vymstilo. Po padu sem si musel koupit novy…

      0 0
    • sis  

      vetsinou ve vnejsi kapse batohu abych na nej dosahl kdyz nekdo otravuje a nemusel lezt z kola. Par padu uz tam taky vydrzel

      0 0
    • piskot  

      když jedu bez kejmlu: na boku v pouzdru s klipem, zacvaklej za lacláče když jedu s kejmlem: úplně stejně jak bez kejmlu :) když prší, tak v batohu a v igelitu

      0 0
    • MARIN  

      mobil pred kazdou jizdou strcim do http://www.fotoexpres.cz/…cts_id/10248?… a pak do kapsy Camelbaku nebo dresu. V podsedlovy brasne to snim musi hooodne mlatit ne?

      0 0
    • kajulka2  

      V camelu v pouzdře, jen tak pohozenej

      0 0
    • bajkr  

      no nevim zda je to difný ale vozim takovou malou ledvinku s penězma a telefounem tu beru pokaždý at s kejmlem nebo bez (divný proto proto že jsem to ještě u nikoho nečet tak nevim zda to ještě někdo používá)

      0 0
    • wroum  

      donedavna v kapse (NK 6800), ale budu to muset prehodnotit po posledni padu, pri kterym byl mobil ukoncen :-) Novej mobil (K700i) asi v kapse uz vozit nebudu…a nebo budu – at mam motivaci nepadat :-P

      0 0
      • Tomcat  

        ukončen? :o) není to z I Robot

        0 0
      • tomsoyer  

        N3230 v silonovém pouzdru NIKE které se dá otevřít a přes folii mobil ovládat. Takto chráněný v prostřední zapínací kapse dresu na zádech. Bez problémů dokonce zajízdy můžu přijmout hovor :-)

        0 0
    • Myska  

      Vozím brašničku na nářadí Author A-024 na představci. Mám rohy, takže při pádu je krytej a v dešti ten neopren taky něco snese. Za pár kaček je to zlatý, a hned po ruce. Spokojenost 2 roky.

      0 0
    • vlk  

      dřív mt50 u bundy v zámové Taštičce.Teď me45 v camelu.Ta mT 50 to nezvládla, pokaženej display-kontakty, asi nemá ráda otřesy.Ta me45 zatím bez problému.A je mi to celkem jedno.Mám ho jako firemní a tak když se rozmlátí dostanu novej.

      0 0
    • vojtechposmourny  

      6230 hozenou v camelu. Zatím to snáší dobře, i když už jsem jí jednou vykoupal, když jsem blbě zavřel vak a ten mi do batohu vytek.

      0 0
    • Flais  

      Nokii 3200 volně hozenou v batohu bez pouzdra. Když je přeháňka tak ho dám do pytlíku. 3 roky jsem takhle vozil Alcatela 501 a taky v pohodě (funguje dodnes).

      0 0
    •  

      No zrovna tedka N 3110 volne v baglu, pac tenhle foun je tak masivni ze zadnou dodatecnou ochranu nepotrebuje pri desti zadny igelitaky nebo neco podobnyho nepraktikuju, zatim si nestezoval, koupil bych novej ale prijde mi blby utratit svy tezce vydelany prachy za neco co s kolem moc nesouvisy.Leda az bych tenhle nekde rozstrelil, o cemz silne pochybuju.

      0 0
      • cabbage  

        jj 3110 byla nesmrtelna:)

        0 0
        •  

          no akorat ma naky spatny kontakty u displeye, obcas na nem nic neni, ale to spravila izolacka ;)

          0 0
    • tjuren  

      Doma v šupleti, tam mám sucho a nárazy jen při otvírání :-) A Autoory nemame

      0 0
    • duk  

      Tohle řešim ta k, že s sebou mobil nevozim nevím na co by mi během švihu měl bejt mobil dobrej.

      0 0
      • cabbage  

        no tohle je zajimavej nazor, skoro jako M-jojuv na noseni helmy.....

        0 0
        • enjoy  

          hele to si prehnal:-)

          0 0
          • Komi  

            Ty jezdíš bez helmy? To je lamácký …

            0 0
            • enjoy  

              no jo,mas pravdu,podle statistik jo:-).ale od nekoho kdo se foti v elastakach to neberu:-)

              0 0
              • Komi  

                To byla jediná fotka kterou mám !!! (Taky se mi nelíví, ale aspoň něco :-) ) A s tou helmou … můžeš upřímě říct, že tě při jízdě obtěřuje? Mě třeba dost pomáhá kšilt proti muchám a dešti … a taky se v helmě cítím bezpečněji (ikdyž je to Author :-)))))

                0 0
                • enjoy  

                  muzu ti uprimne rict,ze me helma obtezuje.a authorka 2× tolik,bez urazky. jednou v zivote jsem musel mit na hlave helmu a to kdyz jsem byl na povinnym vycvikaci s CVUT a dali nam kola za litr a k tomu helmy za 300,–,meli zapinani jenom pod krkem a celkove to byla spis sranda nez helma:-).nastesti jsme jeli jenom kratkej okruh a ustal jsem to v klidu,nebylo to tak strasny.kdybych se stacil zapotit tak mozna jo:-). mel jsem ji na hlave jenom proto,ze jsem nevyhral rozepri mezi mnou a nasim chiefem,muj argument ze absolutne nemam ze zakona povinnost nosit helmu nebral na zretel:-)

                  0 0
          • cabbage  

            z bezpecnostnich duvodu je mobil na biku dulezitejsi(dle mych zkusenosti) nez helma- tu sem zatim pouzil jen na rozhrnovani vetvicek, zato mobilem uz sem jednou volal sanitku a jednou mi byla volana. tim sem se te nechtel zastat, ale…

            0 0
    • Komi  

      Jinak mám 5100 a vozím ji na zádech v kapse u dresu …

      0 0
    • tjuren  

      Koupil jsem kamošovi celkem mastnej obal na mobil na ježdění na surfu. Pokud pomůže na vodě tak na kole určitě.

      0 0
    • defenger  

      Nokii 5140i mám připlou na pravém ramením popruhu od Deuteru Tras Alp… Na levé straně je zase futrál s Olympusem Mju 300… Jel jsem s tím záměrně v dešti – bez problému… Na delší, celodenní akce používám hans-free…

      0 0
    • madcat  

      siemens m65, běžně ho vozím v postranní kapse v krtasech nebo v batohu v postranní sí?ované kapse… už sem si na něm jednou ustlal, když sem ho měl v té kapse v kra?asech a až na malinko podřený sklíčko na displeji mu nic není… a to sem na něj padl celou vahou, nebo aspoň skoro, a? se moc nechlubím :))

      0 0
      • netuch  

        M 65? nevim,nevim. ME 45 byl super!!vydrzel strasne moc.ale 65??bida.jeden jsem uz rozbil a v civilu – bez kola,ted je na rade ten od mlade-meli jsme stejny:)) jinak to vozim v zadni kapse dresu v sacku.pri zavodech pro jistotu v sedlovce u stahovaku…jeste jsem ho pravda nepouzil,ale nevim jak bych bez nej volal doctora.datlovat neumim:(

        0 0
        • goofy  

          By mne jenom zajimalo, jak to do te sedlovky narvesh…

          0 0
          • netuch  

            klhadivem…:)) ale chce to jeste strcit do pevnyho sacku,kterej to kladivo neprotrhne…

            0 0
    • standoslav  

      Omlouvám se za lama dotaz: mám doma WiFi a na mobilu mi to ukazuje, že jsem připojen ale v ikoně nahoře v liště mám vykřičník. Co to znamená, dík .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.