• Paja

    Pokračování oblíbeného vlákna ;)

    0 0
    • Motyll  

      Just on time…

      0 0
    • Jaroslávek  

      Zítra ráno si vemte teplé spodní prádlo :-)

      0 0
      • babicak  

        A nepromokavé oblečení :-).

        0 0
        • Polka  

          Ve středu pršet nemá ;-)

          0 0
      • Smazaný účet  

        Nutí Tě někdo v Tvým věku jezdit na kole a do hokny? ;) A ještě na modrýho frajírka v krátkým, v dešti…

        0 0
        • babicak  

          Jaroslav jel dnes do hokny?

          0 0
          • Jaroslávek  

            Nejel, nevím jak na to Depka přišel.

            0 0
            • babicak  

              Dobré ráno, jaká byla dnešní cesta v 6 až 7 stupních? Já na to neměl :-) .

              0 0
              • Paja  

                Takovej tvrdak Drtic s neprustrelnou bundou od Patrika? Tomu se mi nechce verit ;)

                0 0
              • Jaroslávek  

                V Žabinách 9.

                0 0
    • obda  

      Mi bylo jasný, že to o půlnoci ani nemá smysl zkoušet :D

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kdyby náhodou potřeboval někdo Hannah/Keen, můžem nakombinovat: https://www.rockpoint.cz/…-na-zlevnene

      0 0
      • Polka  

        A ty to potřebuješ zas na co?

        0 0
        • Smazaný účet  

          :-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Končí mi sandále po hafo letech, tak si chci ušetřit martyrium na jaře, taky už by nemusel být stejný typ a barva :)

          0 0
      • Smazaný účet  

        Rom + Ex, ta cena? https://www.rockpoint.cz/…ite-regular1

        0 0
        • RomanH  

          Uff, uplne mimo. Ja ji kupoval na Mall.cz za 2998 Kc.

          A nekdy z jara jsem videl X-Therm regular okolo 3500 Kc. To jsem hodne vahal, ale kvuli tem par nocim v zime jsem ji nevzal.

          0 0
          • Paja  

            Uplne mimo to neni, spis aktualni standardni cena.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Jo to jsem zjistil, že cena je mimo, ale já bych za to nedal ani 2.

            0 0
              • Smazaný účet  

                Kolik to váží a jak je to velký po složení?

                0 0
              • mastihuba  

                Na tomhle chrapes v tech bunkrech, nebo tahat penovku a toto davas k dobrymu jako legraci, popravde po tech letech co te znam tak si pořad nejsem jistej :)

                0 0
            • RomanH  

              Vsak jo, otazka priorit. Ja bych zase nedal vice nez nejakych 800 za plast nebo 2.5t za kazetu.

              Jo, je to drahy. Jenze kdyz chces neco fakt skladnyho co bude mit i slusne izolacni schopnosti, vyjde Ti jen par vyrobcu (a vyrobku). No a vzhledem ke zkusenosti s TaR (stare samonafukovacky mam uz 20 let a porad OK) vs jine znacky v okoli (Yate, RockEmpire, Jurek), kdy se to znamym po case rozlepilo / rozpadlo, jsem vzal ten TaR.

              No ale uz jsem taky na tu NeoAir XLite zaznamenal reakce, ze to plesnivi (kdyz tam nafucis vlhkej vzduch a nenechas to doma poradne vyschnout), ze to po roce musis kazdou noc dofukovat a tak. Uvidime, U me zatim po roce a pul dobry, tuk tuk.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Hlavně to není akční Hannah :)

                0 0
                • RomanH  

                  njn :-)

                  Od Hannahu mam cca 8 let velkej rodinnej stan a dobry. A koukam na ten jejich spacak a na takovy ty akce kveten – zari nebo pro decka na tabor taky nevypada zle.

                  0 0
                  • Paja  

                    Je ti v tom peraku v lete vedro, co? :D

                    Co jsme zacali provozovat ten cyklotramping, koupil jsem si od Hannnahu letnak (o neco min teplej nez tento) a uz 7 let az na vyjimky typu podzimni pivce (a to jeste ne vzdy), ferraty v Dolomitech,… v nicem jinym nespim.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Je fakt, že já bych potřeboval přesně něco mezi Hannah Biker a Rock Empire Cyklotour :)

                      0 0
                      • Paja  

                        Tak to mam, ja myslim, ze nastupce toho myho je tento prip. to splnuje ten, na kterej daval odkaz Roman.

                        0 0
                        • Excel  

                          Jo, ten vypadá dobře. Můj letní HUSKY MIKRO už je na odpis tak o něm uvažuju.

                          0 0
                      • Excel  

                        .

                        0 0
                    • RomanH  

                      To ne. Kdyz je teplo, mam to jako deku. Myslel jsem spise na Pate, kdyz si stezoval, ze na ty Dlouhe strane nemuze jet, pac v jednom spacaku mu je zima a druhej je velkej.

                      0 0
                      • Paja  

                        Kdyz je teplo mam jako deku i ten letnak a stejne mam nekdy vystrceny nohy.

                        0 0
                  • JSt  

                    v tom bych se bal, ze si prelezim nohu a po ranu budu kulhat. :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      :D

                      0 0
                    • RomanH  

                      jj, cekal jsem, ze se chytnes ;-)

                      0 0
                      • JSt  

                        …pak bych se este bal zipu, ze mi skripne zgranu.

                        at to mame cely. ;-)

                        0 0
                        • Polka  

                          A v čem teda spíte Vy, mistře? ;-)

                          0 0
                          • JSt  

                            myslim, ze pro tuto vetev diskuze to je zcela irelevantni. ;-)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Je to velky, tezky a neskladny :) nicmene účel to splní, ale to tady nikdo slyšet nechce :)

                              0 0
                              • babicak  

                                To se pleteš, to mám já a ne Jiřík.

                                0 0
                              • les  

                                Franto ten Jura s Mirusem, to jsou hovada! Prej Napoleonovi sirotci :D

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  Byl vcera v sumicich?

                                  0 0
                                • les  

                                  Ne, našel jsem si výsledky. Mirus je byvalej skorošvagr.

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    Jo ty myslis b7? To sem si nejak neuvědomil.

                                    0 0
                                  • mastihuba  

                                    Ty názvy sou tam vtipný, zabloudil a nedosel :D, 177 patří taky k nim… klobouk predevsema

                                    0 0
    • Smazaný účet  

      To jsou krutý galdy, úplně mě to bere: https://www.bike-forum.cz/…rx-challenge

      Dvouplošník pro Páju…

      0 0
    • Motyll  

      Nevíte, kdo v Brně prodává Endura hadry? Svorada už to není…, ten už jen věci s eskem.

      0 0
    • RomanH  

      Dnes Delnik MTB, 23 Km, 890m a 3 hodiny. Na fotkach samo same tresnicky, zarostle kroviny, bahno a ***** kopce jsem nefotil.

      0 0
      • Excel  

        skoro nikde nevidim cestu

        0 0
        • Smazaný účet  

          To víš, foto skokanskýho můstku z druhé strany asi není zadarmo :)

          0 0
          • RomanH  

            Jj, mas sanci si to rozmyslet.

            0 0
        • RomanH  

          Jo, blbec jsem si hral na Pepka. Ne, cesta tam v 80% byla. Pruser bylo tech 20%, ale chtel jsem objevit ty skaly nad Loucskym mostem. Jel jsem tam ze shora (bez teleskopu by to pro me byl darmo pokud). Ted uz vim, kudyma by to slo, ale je to slepe. No a u zvolene navratovky mapa lhala. Skoro vrstevnice byl ***** kopec, odbocky byly slepe a zarostle sipy.

          0 0
          • pepek  

            Hehe, co jsem říkal? Na cestě vám tam často rostou stromky nahusto :-)

            0 0
          • Macik  

            Buď jak buď, 890m na 23 km je peklo :-)

            0 0
      • obda  

        :) Jj, někdy to tak vyjde.

        0 0
        • babicak  

          Včera mi to chybělo, žádné tlačení do, či z kopce, žádné přelézání stromů, žádná bezbolestná vrstevnice, jen asfalt :-(. Přítomnost kamarádů mi však chybějící radosti plně vynahradila. A návštěva popraviště, kde tleji zbytky kostí k smrti odsouzenců dávala vyjížďce jistou magii.

          0 0
          • Polka  

            Ano, jako motorkář endurista jsi tedy hluboko klesl, skoro až na dno…měl jsem o tobě jiné mínění :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já jim nebyl schopen na Feltu ujet, m*dat! :)

              0 0
            • Paja  

              Jak kdybys ty nikdy nejezdil po silnici.

              0 0
              • Polka  

                Jezdím, na silničce :-P Ale skoro celou vyjíždku…to tak možná v zimě za velmi ztížených podmínek a na zimáku.

                Jo ty myslíš teď ten asfec s mladým nebo tu časovku ze Sádku? To bylo nedobrovolně, situace vždy objasněna v popisu na Stravě O:-)

                0 0
                • Paja  

                  A zalezi na jakym kole jedes? Jarda to vzhledem k uternimu desti kvitoval, i tak byl dost zadumcivy.

                  0 0
                  • Polka  

                    Tak mně třeba záleží, chci bajkový pláště ojíždět co nejmíň a u zimáka je to tak nějak úplně jedno, to je dojížděč všeho. Jezděte si samozřejmě kde chcete, vždyť tam byl smajl ;-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Kdyby clovek bral „s rezervou“ vsechno u ceho je tu smajl, tak nemuze reagovat skoro na nic ;)

                      0 0
                • Paja  

                  Ne, mne je fuk, jestli jedu po silnici na ziletce nebo biku, pokud mi zas tak nejde o najety kilometry, je to na mensich silnicich vzhledem ke kvalite povrchu kolikrat prijemnejsi na biku.

                  Kazdopadne ve stredu u Slavkova jsem si zase pripomnel, ze nejaky vetsi silnicareni tam, kde jezdi vic aut, mi fakt nechybi.

                  0 0
                  • Polka  

                    Ad Slavkov) přesně to je důvod pro krosku/gravel :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Trochu zaprší a na jihu polňačky nepoužitelné…

                      0 0
                    • Paja  

                      Spis duvod se tam radeji moc nevyskytovat ;)

                      0 0
              • Jaroslávek  

                Se ho zeptej, kde byl včera …

                0 0
                • Polka  

                  To vidí na Stravě ;-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    P.S. Včera v Sokolnicích bez šance. Víkend, svatba a pěkný počasí važedná kombinace. Ideální je zajet si tam jako ty v týdnu.

                    0 0
                    • Polka  

                      Ano!

                      0 0
                    • obda  

                      Včera jsem pil na Medláneckém festivalu Sokolnickou 10, která nezaujala, a APU Alžběta, která nebyla úplně čistá a stylově odpovídající. Někomu diacetyl nevadí, mně docela jo.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Jak jsi hodnotil kapelu? :)

                        0 0
                        • obda  

                          Se dívám, že jsou od vás :) Upřímně řečeno jsem je neposlouchal, já šel na pivo a bavil jsem se s manželkou :D Na mne to bylo mezi barákama zbytečně hlučné, tak jsme byli většinu času někde za rohem/ u rybníka.

                          0 0
                        • kejda  

                          Kapela byla výborná, na to, jaké to byly ročníky :)

                          0 0
                      • kejda  

                        Královna od Duckanddog byla super. Sokolnice mne taky dost zklamaly, loni byly lepší, ale půl jsem I e v pivovaru

                        0 0
                        • obda  

                          Duck and Dog je podle mých zkušeností dost loterie, někdy super, jindy ani náhodou.

                          0 0
                          • kejda  

                            Klasický minipivovar, máš pravdu. Pil jsem 5× Soběšice a z toho 2× to byla normální močka…i Líšeňák má občas výpadek, jednu bečku jsme vraceli

                            0 0
                            • JSt  

                              to je preci na tech minipivovarech skvele, ze nikdy nevis, co z nich vypadne. kazdopadne nikdy se toho neda vypit moc a nekdy ani malo. ;-)

                              0 0
                              • kejda  

                                Tak jako, kdyby to pivo stálo řekněme do dvacky, tak asi nějak moc neřeším. Ale bečka v ceně 35 Kč za pivo, úplně hnusná, to ne. Výměna proběhla okamžitě, zřejmě asi věděli, že je to špatný. Naštěstí varna u těchto malých pivovarů bývá obvykle okolo tisíce litrů, někdy dva, tak třeba za dva dny může být excelentní pivo

                                0 0
                                • kejda  

                                  Mmch, v sobotu jsme k obědu narazili Nachmelenou opicu 14, v pěti jsme jí dali kapku za uši, ve tři už teklo pivo úplně kalné, paradoxně chuť byla prakticky stejná. Asi to bylo to dobré naspodku bečky…

                                  0 0
                              • obda  

                                No a pak máš ty, kde je to v pořádku prakticky furt. Clock, Zichovec, Raven… :) Pravda, poznáš to i na ceně :D

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  pak sou tady ještě stabilní sračky z tradičních velkejch pivovarů, vylepšený improvizací provozovatelů restauračních zařízení. Tady je stabilita taktéž zaručena…

                                  0 0
                                • Smazaný účet  

                                  7° Vorkloster v Zastávce 40,– :)

                                  0 0
                                  • obda  

                                    Se toho nebojej :)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Soused vždycky napíše, pojď na jedno po večeři do Zmije či Zastávky, 300,– v pí*i jen to hvízdne.

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        :-)

                                        Ty bys mohl delat reklamu na spokojeny zivot klienta ÚP :-)

                                        0 0
                                      • obda  

                                        V těchhle podnicích mívám tedy menší útratu :D

                                        0 0
                                      • Paja  

                                        Skopek za 3 kila…slusny ;)

                                        0 0
                                  • kejda  

                                    jejjich desítka na Šmelcovně ovšem špatná není

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Ta sedmička taky byla výborná. Jako desítka kdysi, ale s kvalitním chmelem. Nevím jak dokážou udělat jantarové, ale nesladké. 14° byla top.

                                      0 0
                                    • obda  

                                      Není. V pátek byla fajn.

                                      0 0
                                    • Macik  

                                      Už sem se málem Šmelcu vyhnul, ale hlad je sviňa a jejich tlačenka je fajn a Vorkloster mě taky potěšil.

                                      0 0
                            • Smazaný účet  

                              Soběšice jsou dvoje, ještě Fagan.

                              0 0
                              • kejda  

                                Dvanda. Točí ji v Osmičce na Táboře, občas. Ale tam je vždy excelentní

                                0 0
                                • pepek  

                                  Já jsem to měl asi na začátku (5 let?) na Gruntě a to mi nepřipadlo ani jako pivo, jen hořká voda.

                                  0 0
                                  • kejda  

                                    Není to špatný. Soudím z roční zkušenosti, začátek jsem nechytil :))

                                    0 0
                    • Polka  

                      Dneska taky víkend, svatba a všechno ok ;-)

                      0 0
    • les  

      Dobrá prdel :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Slušný, stálá městská rychlost. Jestli by nebyla lepší konfigurace jako dálník, dvě kola, automatická pomocná výklopná kolečka, naklápění do zatáček…

        0 0
      • JSt  

        neni to sranda. na chvilu se zamyslis a jsi v protismeru ani nevis jak. :-)

        0 0
        • Karaya  

          Jede teda hodně agresivně, to by mě zajímalo co mu v cíli někteří řekli :-)

          0 0
          • Motyll  

            http://www.pohardrahanskevrchoviny.cz/…ove-jistoty/

            Ladíte doma formu? Každopádně držím palce!!!

            0 0
            • Polka  

              Bude mít co dělat, soupeřka byla třetí na Šele :-)

              0 0
              • kejda  

                Dvojka hezký dres:))

                0 0
              • Karaya  

                Dík. Zákulisní info říká, že se rozhodne mezi Sisou a Terezou. Tereza 100% vyhraje, ta dá i Tinu. Sisa musí v tom případš dojet do 3. místa a bude to mít těžké, protože Knínice nejsou úplně trať podle jejího gusta. Je tam moc techniky. Včera se mi ji ale poprvé podařilo přemluvit, abychom začali pilovat základy techniky – nejdřív tedy pomalé zatáčky.

                Já to mám jisté, ale stejně chci zase vyhrát :-)

                0 0
                • les  

                  Nejels dneska na ziletce ?

                  0 0
                  • Karaya  

                    Jel, na jih :-), Kde jsme se potkali?

                    0 0
                    • les  

                      Jeli jste tri, kousek za Trabantem. Já jel proti, od Olympie. Asi jsi mě neviděl, jel jsem proti vám. Zdravil mě jenom jeden. Cop? Nevím, bylo tam lidí jak sraček. Kličkoval jsem jak zajíc:)

                      0 0
              • Motyll  

                Debata byla o tom pátým fleku…

                0 0
      • Motyll  

        Borec je takovej vysokotepec… Už bych byl na koronárce.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tady ten otočný OS držák to je tedy loterie: liší se kus od kusu tvrdost plastu spodní části, nestejná velikost spodní části, buď to nejde skoro otočit, nebo je to volné, velké „výlitky“ z formy uvnitř objímek, neskutečný smrad :)

      0 0
      • Polka  

        Ten jsem myslím dával kdysi Bobovi a byl hepy. A co nám napíšeš k tomu Maňasovi…prej má už správnej zámek na ty slavný oválný ližiny, ale začalo mu v tom vrzat :-D

        0 0
        • Smazaný účet  

          Záleží kde mu vrže. Doporučil bych mu Force Al sedlovku s onuce neoprénem. Ani nevím, jestli bych byl schopen tu sedlovku snadno vytáhnout, když je tam ten bowden, zda-li ho mám o dost delší. Nevybavuji si, jestli jde snadno od sedlovky oddělit i s lankem. Povolovat lanko na páčce znamená nové lanko.

          0 0
          • Polka  

            Prý nevrzala, vyměnil zámek za ten správný a vrže :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Taky už můžou být ty ližiny vomačkaný z toho menšího zámku, utahuje se to celkem dost.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Amazonka truck: nedávno jsem tady psal něco o Flinstounech v souvislosti s její image: https://www.youtube.com/watch?…

      Styling Veveřice jí sedí…

      0 0
    • Hammond  

      Jedu hore.

      0 0
      • RomanH  

        Ano, jeho pivo mi nijak zvlast nechutna, nazory se mi historicky libi, ale proc se na pocatku paktoval se Stetinacem nechapu. Vzdyt musel vedet, co je to za cloveka.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Politiku nesleduji, v hospodách na jeho produkt nenarážím, 11° lahvová nic moč, 12° jsou drahý…

          0 0
          • RomanH  

            No jde o to, do jake miry ty svoje nazory mysli uprimne, a kdy je to jen kvuli byznysu. Jinak ta nefiltrovana desina v kempu na Zelivce mi chutnala, to zase jo.

            0 0
            • Paja  

              Pokud to rika kvuli kseftu, tak uz to rika spoustu let a kurs drzi furt stejnej, podle me ale ne, neni to Andrej. Jako bonus mi jejich pivo jede.

              0 0
            • Smazaný účet  

              0 0
    • babicak  

      Nezlobte se, ale musím to dát sem: Jsem vysoce morální člověk, nelžu, nekradu

      Kdopak to asi řekl?

      0 0
      • mastihuba  

        Kam az muze spadnout novinářská sebeucta?

        0 0
        • obda  

          Nikdo s novinářskou sebeúctou v idnes už dlouho nedělá.

          0 0
      • Paja  

        Uplny dvojce Mirka Dusina…

        0 0
      • Smazaný účet  

        Proč to čteš? Já si dám radši rozhovor s varhanicí: https://youtu.be/9CXKua1dHF0?…

        Má boreček dobrý hosty…

        0 0
      • obda  

        Ten, kterému by kde kdo dokázal za pár minut najít ve starších prohlášeních takovou lež, že by to obstálo i u soudu :-/

        0 0
      • kejda  

        Tak pochválit se slovenský estébák rozhodně umí :)

        0 0
    • Motyll  

      Dneska?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tam jsou lidi od Brna nechtěný. Možná bara2.

        0 0
        • Paja  

          Mluv za sebe.

          0 0
        • Motyll  

          Úplně zbytečnej příspěvek…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tys s tím minule začal :) Zbytečný příspěvky mám vpodstatě všechny.

            0 0
      • Polka  

        Jo.

        0 0
      • les  

        Jo. cca v 18:30h.

        0 0
        • Motyll  

          Vypadá to na poslední posezení… Bez roušek.

          0 0
          • Polka  

            Dle celosvětových statistik se stal nejčastěji používaným slovem covid. Na Moravě však stále zůstává nejpoužívanější ***** a ***** :-)

            0 0
            • Motyll  

              My jsme slušnej stůl…

              Lokálně bych do TopTen přidal NIC.

              0 0
              • les  

                Včera paráda. Nevím, kolikrát se nám letos podaří zahrádka, bez picpantu na nose.

                0 0
                • Motyll  

                  Jo a hlavně na slušno :)

                  0 0
                • Paja  

                  Lada bude muset prvni pivo podavat uz u dveri ;)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Presne. I do vlaku uz budu nastupovat s otevrenou plechovkou :-)

                    0 0
            • RomanH  

              :-D

              0 0
        • mastihuba  

          Hm to budu jeste na D1

          0 0
          • Smazaný účet  

            Pův. Jsem chtěl jet nahoru, ale zkalím se raději sám. Moje první a asi i poslední zrcadlovky, obraz je proti slunci jakoby v mlze, bez kontrastu. Začínám mít velký problém, když mi něco odejde, najít adekvátní náhradu.

            0 0
            • mastihuba  

              Ja jsem nadšený uživatel RP

              0 0
              • Smazaný účet  

                Mně stačí obrandovaná china R2/Relax, jen už to je na sklonku léta probraný, najít ve stojanu něco nepoškrabanýho není jednoduché.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Bušte paprsky do mého těla…

                  by zlá nálada odletěla.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Trenérka S. Bullock, konec FB.

                    0 0
                    • kejda  

                      A co ten Seat v pozadí, španělský mrdky se už dováží i do jůesej? Nebo se Sandra definitivně přestěhovala do Evropy? :)

                      0 0
    • scoty  

      Dnes super babská kapela, vypadá to zítra na dovču… :)))

      0 0
      • Smazaný účet  

        Pod Jabloní, to bych se zbytečně rozrušené vracel domů.

        0 0
        • scoty  

          Zehr gut. :)

          0 0
        • kejda  

          Bejvám tam poměrně dost často…

          Většinou mají hudební večery v pondělí…

          0 0
    • Smazaný účet  

      Osoby s duševní poruchou nemusí mít náhubek :D

      0 0
      • kejda  

        Super zpráva, to jsem rád, aspoň už nemusím hrát inteligenta:))

        0 0
      • JSt  

        zatim jsem to nevidel, treba prekvapi, ale zubar zpovidajici uchyly ve me moc duvery nebudi stranou epidemii. s nim bych konzultoval spis jak vytrhnout velrybe stolicku nebo jak si strcit demizon do ******. ;-)

        0 0
        • les  

          Velrybu nevím, ale demižon má Franta:-)

          0 0
          • mastihuba  

            Demizon do ****** bych nestrkal, mohl by prasknout a to fakt nechces. :)

            0 0
            • JSt  

              schmuzig rikal, ze s vopletenym se zminenym vopletackam vyhnes. ;-)

              0 0
      • JSt  

        nemluvil spatne. jen ze sve pozice nejsem schopen (pripadne ochoten venovat cas studiu) posoudit verohodnost nekterych jeho, ne zcela konkretnich, tvrzeni. takze mi nezbyva nic jineho nez mu tupe verit nebo jej brat s rezervou.

        kazdopadne na stredni skole jsem se ucil vybrane kosti a svaly latinsky, ale ze bychom brali prubeh epidemie si nevybavuju. pravda, vzornym studentem jsem nebyl. mozna jsem jen chybel. ;-)

        0 0
    • obda  

      Dnešní objev – modrý sjezd z Jilmoví do Skryjí. Fakt pěkný.

      0 0
      • RomanH  

        Ten jezdim obcas hore, ale to uz tak pekne neni :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Týjo, jak jsem postoval visutou dráhu ve Wuppertalu, tak si někdo pohrál s vizualizací pův. stavu z r. 1902.

      https://www.youtube.com/watch?…

      Srovnání s dneškem: https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • les  

      Tak tento týden st. nebo čt?

      0 0
      • RomanH  

        To se na to fakt vydrzis divat 35 minut ?

        Jako lokalita pekna, kus takoveho trailiku po ceste od nekud nekam je pecka, ale krouzit tam jak sasa…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já se při tom dívám levým okem na TV a pravým uchem k tomu poslouchám talkshow, ještě k tomu hraje moje music, a při tom hledám nové a nové videa. Multitasking, musíš zaměstnávat ty 3 persony v jednom.

          0 0
          • Paja  

            Z toho bych byl taky na prasky :D

            0 0
            • Smazaný účet  

              Však to je právě o dopaminu, nové video ti ho na chvilku zvedne, jenže to vydržíš sledovat jen pár minut, takže pořád klikáš na další a další…

              Imho např. Seržant v tom taky pěkně lítá.

              0 0
              • Motyll  

                Jednoduchá manuální činnost by ti mohla pomoci. Zkus toho Frantu, on furt něco kope…

                0 0
      • Polka  

        Pěkná lokalita, ale trošku overkill kola na tohle nebo jejich nevyužitelnej potenciál. Přijde mi, že jedou jak připosraní a ten první černej má postoj na kole jak baba a ten jeho pád to jen podtrhl…to snad hamstl za přední, ne? :-)

        0 0
    • Motyll  

      Kdyby někdo chtěl v sobotu vyvětrat děcka nebo sebe.

      Tady video z loňska.

      0 0
    • Smazaný účet  

      0 0
      • les  

        **Jednoduchá manuální činnost by ti mohla pomoci. Zkus toho Frantu, on furt něco kope…

        0 0
        • mastihuba  

          Stačilo by kdyby ti vysekal ten bordel co mas ve vincku :P

          0 0
          • les  

            Klidně může začít u mě, ale mě šlo o to, že už má zas svrbění utrácet. Žádná studna není bezedná.

            0 0
            • mastihuba  

              Mozna cim dřív to rozpustí tim lip, nebude nad tim muset premejslet :)

              0 0
      • RomanH  

        Mrkni jeste na Scott Genius 2021.

        Ale 145t Kc za toto je teda brutal.

        0 0
      • Macik  

        Než to koupíš, tak ověř, jestli se tam vejdou pluska :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jen udržuji vlákno při životě, to jsou strašný pálky za karb. houpačky, přitom 14 kg.

          0 0
          • novcze  

            hele vypadá to jak ten můj haibike a taky má 14 kg, za nedlouho bude k mání :))

            0 0
        • Paja  

          :D

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ty se moc nesměj, přesun od Olšaňáku do Šumic byla jejich labutí píseň.

            0 0
            • Paja  

              :D Znam borca, co na podobne jezdivych plastich celkem bez problemu objel Drtice.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tak někomu to může vyhovovat, potkával jsem fata na Nových sadech pravidelně, potkal jsem v Brně i Trek Stache na 29+ v singlespeedu, naopak pořád má někdo potřebu jezdit i těžké MTB závody na gravelu, lidé jsou různí.

                0 0
                • Paja  

                  To urcite, ale o nikom dalsim, kdo by se zbavil plastu kvuli 9 km po nevhodnem povrchu jsem jeste neslysel ;)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Mně šlo původně o zlepšení skillu, to vůbec neproběhlo, naopak jsem škrtal klikama. Pocit od předního kola byl divný, měl jsem velký problém najít ideální tlak. Zbytečně jsem přišel o Foxinu. Stojím si za tím, že to vymysleli kvůli éčkům.

                    0 0
                    • LM  

                      No já mám pro zlepšení skillu vepředu dvousměs plášť a vzadu sjetej semi-slick – to tě donutí jezdit čistě :-) (a taky to mnohem lépe odvaluje).

                      Pluska jsou další maketingový pokus poté, co fatbiky moc neuspěly (oboje z podobných důvodů).

                      0 0
                      • les  

                        Souhlas se vším.

                        0 0
              • Karaya  

                Nezačal jsi chodit na noční? Potkal jsem tě v úplně divnou dobu a divném směru ;-)

                0 0
                • Paja  

                  Kdybych na tebe nezamaval, tak me ani nepotkas ;) Proc v divnem smeru? Romspar, Taborska, Krasneho, Slatina.

                  0 0
                  • Karaya  

                    No je pravda, ze se moc po ránu nedívám :-) není to dost oklika zajíždět až k tomu Sparu?

                    0 0
                    • Paja  

                      Dost ne, mozna trochu, ale snazim se co nejvic vyhybat provozu.

                      0 0
            • mastihuba  

              To je co za přesun?

              0 0
      • mastihuba  

        Kdyz sme u te cesty životem, tak bych tu pro tebe mel jeste jedno řešení. Mozna by ti to lip vysvětlil karos, ale borec začínal jako krabičkách u prioru, pak jel ve fetu a skončil s podrezanym zapestim. Sice mi jeho papagaj pernamentne pokřikovali do mikrofonu, ale z majitele fetacke diskotéky je spokojenej malíř a naterac. :) mozna bys mohl zkusit jinou komunitu :)

        https://youtu.be/iewLKcDdQ_E

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tvl, co blbneš? https://www.youtube.com/watch?…

          Já ať dám na BF cokoliv, tak si vyslechnu jen, běž makat, vem si prášek nebo narážky na Blansko.

          0 0
          • mastihuba  

            Toto je příčina nebo důsledek ?

            0 0
          • les  

            Nono.. Zase sis vyzobal jenom to uplakaný. Věř, že to tu s tebou každej myslí dobře.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já čekal, že mě zabavíš nahoře, dojel jsem brzo, zahrádka úplně prázdná.

              0 0
              • les  

                Rád bych. Nešlo to. Dnes žiletka na Otinoves, cíl Bukendorf.

                0 0
    • babicak  

      Kdepak se toto nachází?

      0 0
      • mastihuba  

        cislo silnice stam davat nemusel

        0 0
        • babicak  

          Čísla silnice jsem s nevšiml :-). Ale dodatková tabulka má své opodstatnění, neboť „silnice“ není silnice, ale ostatní plocha patřící obci Březina a jedná se tudíž o vjíždění na silnici z místa ležícího mimo silnici, kde musíš dávat přednost všem. Dodatková tabulka mi připadá velice neobvyklá a úsměvná, originální.

          0 0
          • Paja  

            Ted jeste aby ti, co jedou od Krtin meli nastudovanej katastr ;)

            0 0
      • Karaya  

        Podle baráků bych tipl Ochoz.

        0 0
        • mastihuba  

          Podle baraku to ochoz neni :)

          0 0
          • Karaya  

            Z tohohle pohledu ne. Ale ten, kdo jede od Křtin, má zase dát přednost i těm zprava. Kdo teda pojede? ;-)

            0 0
            • mastihuba  

              To je stejne blby jak kdyz se najizdi z parkalu u rohlenky na dálniční najezd na brno, ale nevim proc upozorňuji na hlavní silnic kdyz je tam stopka.

              0 0
              • Paja  

                Upozornuji, ze mas dat prednost i tem zleva (z vedlejsi), kteri ti ale budou budou davat prednost zprava :D

                0 0
                • mastihuba  

                  Ja bych tam udělal hlavní tu co po ni jezdi vic aut, v lete tu skutečnou hlavní a v zime tu vobjizdku :) tim by se to cely vyřešilo :)

                  0 0
                  • Motyll  

                    Od té doby, co kopec solí jak o život, je provoz více méně konstantní…

                    0 0
                    • mastihuba  

                      No a je teda praktické důvod proč hlavní vede do dědiny?

                      0 0
                      • Motyll  

                        IMHO bus.

                        0 0
                        • les  

                          Jedeš dnes? Já jsem to přehodnotil na bajk.

                          0 0
                          • Motyll  

                            Jedu do vašeho údolí.

                            0 0
                          • les  

                            Vylezlo slunko, tak jsem jel silnic. Ale fičák byl solidní.

                            0 0
                            • obda  

                              Jo, a u mne zase celou dobu proti :D Naštěstí na bajku tolik úseků mimo les nebylo.

                              0 0
                            • Motyll  

                              Vylezlo…

                              0 0
                              • babicak  

                                V jaké století jsi se převtělil? Nový Highlander?

                                0 0
    • Smazaný účet  

      Borci, nechcete mi někdo napsat motivační dopis v angličtině na pozici junior graphic designer?

      0 0
      • RomanH  

        Napis ho v cestine a pro Obdu to bude brnkacka spisovne prelozit.

        Jinak tak nejak hadam, ze si delas prdel. Nebo spise oni (pozice Junior grafik), pokud se nejedna o praci v zahranici bez ceskych nadrizenych.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já ho dodnes nemám ani v ČJ, píšu jednu větu :/ Zřejmě je to jednotný odpovídající formulář i pro managery, v inz. se píše o NJ.

          0 0
      • Motyll  

        Nemá tam být DEmotivační?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Každopádně je to absolutně nesmyslný personální výmysl. Celý přijímací proces je pokrytecká hra. Nejsem ten typ, co by hrál nadšení. Teď jsem byl na pohovoru na dresy, co jim jako mám odpovídat na otázku, proč jsem skončil v Bišonu?

          0 0
          • Motyll  

            Za mne pravdu.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Brý den, už jsem dresy a jednu paní nemohl čut :)

              0 0
            • RomanH  

              Tak.

              @Pax : Personalisti by poznali, ze lzes. Kdyz jim reknes, ze kvuli babe, vezmou to v klidu. Kazdopadne nepomlouvej, protoze pak to budou brat tak, ze priste to budes rikat o nich.

              0 0
          • Polka  

            Co třeba pravdu – „Každodenní mechanická až robotická stereotypní práce bez zapojení kreativy mě přestala naplňovat…“.

            Jinak se zas dostaneš tam, kde jsi byl :-)

            0 0
            • obda  

              +1

              0 0
              • Motyll  

                @Depka: Nemysli, že na každou pozici hledají jen nadšeného extroverta. To možná tak nějakej pojišťovák, realiťák nebo jinej prodavač teplé vody. Takže jak píše Polka.

                0 0
    • Smazaný účet  

      Nebude někdo brát Brunox Top-Kett kapátko? Alzák si bere +45,–. To nedělají větší balení? Případně, kde by ho v Brnisku mohli mít?

      0 0
    • joska  

      Rychlodotaz. Nevali se nekomu doma v Brne jeste pouzitelnej nejakej 29plast. Idealne Maxxis Rekon 2.4 nebo pak neco podobnyho. Za par stovek na pokus.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ach jo :/

      0 0
      • RomanH  

        Obe jsou levy. Ale byly ve sleve. No nekupte to :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Dobrý by bylo najít nějaký nepárající se matroš, z kterýho by se to dalo nastříhat, když k tomu předraženýmu polystyrenu nejsou schopni výrobci náhradní přidat.

          0 0
          • RomanH  

            Resim to u Mavicu. Postupne mi ty vystelky Katka obsiva. Vydrz bez obsiti byla tragicka. Budiz jim ke cti, ze k helme pridali i jedny nahradni (kdyby nekdo nechtel sitku, coz sice nechapu, ale budiz). Nahradni se daji ze zahranici objednat, ale je to drahe.

            Podobne to bylo i u Uvexu, byt tam to vydrzelo dele.

            Jeste lepe na tom byl Bell a Mango.

            A svete div se, uplne bez problemu jsou ty vystelky na helme z Ali.

            0 0
    • RomanH  

      Rychly dotaz k Jedovnicim :

      Jak je nejrozumneji alespon 1× komplet projet, kolik to zhruba na pohodu zabere casu a jestli je tam pro ctrnactiletyho kluka (ktery az na dve mista projel komplet BunkrTrail na TT) nejaka zaludnost (samo krome rychlosti). Je lepsi parkovat nekde hore, nebo to vzit od Jesu ? Dikec.

      0 0
      • tusiexet to xmetov cuez  

        I se žlutým sjezdem od Liščí leče :-)

        Jednodušší samo z Bukoviny, ale ze Křtin je to větší zábava i s pivem na konci.

        Dvojku + trojku a zpět to trvá zhruba hodinu a půl (jezdím pomalu), jednička k tomu tak 3/4 hodiny?

        Horní dvě části dvojky jsem jel s šestiletou holkou a pohoda, ta spodní část je letos místy trochu rozbitá, ale větší kluk by to měl dát. Zavřené to ještě v neděli nebylo. Jedničku jezdí prvňáci, ale tam jsem dva roky nejel. Na trojce žádná záludnost snad není.

        0 0
        • RomanH  

          Diky moc

          0 0
        • Polka  

          Tak já nevím, ale Roman píše komplet a ty tam nemáš stoupák a pod cestou k základně.

          My to jezdili z Bukovinky…se­xyterénkem napřed na dvojku, pak jedničku, případně trojku a přes Konvičkovej a sexyterének na Buk.

          0 0
          • RomanH  

            Jj, chtel jsem komplet, kdyz uz bych tam jel. Ale bral jsem to hlavne tak, aby mi (mu) neuteklo neco zajimaveho. Takze si rad necham poradit.

            0 0
            • Polka  

              Tak zrovna přibližovák pod cestou k základně nás baví, nic těžkého ale pohoupeš se a v rychlosti to taky není špatný. Stoupák taky nemusíš jet 3×, ale třeba naposled po té šotce Proklest nebo po zelené Lipovým žlíbkem.

              0 0
          • tusiexet to xmetov cuez  
            1. stoupací je zdržovačka, nuda, klidně si to může dát místo nejrychlejšího výstupu cestou nahoru i dvakrát. To k základně pod cestou je o ničem i pro děcka, to bych taky s klidným svědomím nikomu nedoporučil, ale jestli si to chce odškrtnout, dá si to od konce dvojky k základně, pak stoupacím k jedničce a pak dál trojku atd… Podle mě stojí za to jen ty věci shora dolů…
            2. nevím, co je sexyterének.
            0 0
            • Polka  
              1. 100 lidí…100 chutí
              2. https://mapy.cz/s/mogutopoko
              0 0
            • mastihuba  

              nejsem si zcela jistej, ale od začátku dvojky cesta lesem k závoře u bukovinky.. je tak? Polka Motýl? nevim co je na tom sexy, ale už je tolabutí píseň k hospodě, terenem bych si to nazvat nedovolil

              0 0
              • Motyll  

                Tak on ten název má nějakou historii. Kdybys jezdil častěji než jednou za rok, věděl bys :)

                BTW je to i segment.

                0 0
              • Polka  

                Název myslím vymyslel tak nějak Motýl, takže tomu i odpovídá…žádná velká obtížnost, pohodové svezení namísto uhlazené dálnice vedle ;-) Ale i tak tam při těžbě můžeš zažít cyklokros a někdy když se člověk vrací třeba prošitej z krasu, tak se i ta dálnice někdy hodí. No a v neposlední řadě…na název sere pes, mám tam zatím KOM! :-)

                0 0
                • Motyll  

                  Nevymyslel :)

                  A ten KOM ti určitě vydrží, vzhledem k tomu, jak to tam vypadá…

                  0 0
      • Motyll  

        Pokud zaparkuješ na Buku, tak můžeš jet pořadí 2, 1, 3. Najedeš necelých 30 km. Průběžné občerstvení Základna, finální odměna u L.

        0 0
        • RomanH  

          Chtel jsem jet se synkem zitra dopoledne, ale on uz se ve skole domluvil s kamarady, ze pojedou pobliz nas na ilegaly po motorkach. Odpoledne potrebuji poklidit ovoce a posekat, v nedeli asi jen s Katkou nekde kolem komina. Uvidime. Kazdopadne diky za tipy.

          0 0
        • pepek  

          Jak zaparkuješ na Buku? Na jaře jsi hlásil, že tam cizáky nechcete, abychom vám nedovezli covid. Od té doby musím parkovat v Bukovině. Teď je situace horší jak na jaře – a najednou : zaparkuješ na Buku? :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Nazdar starý brachu.

            0 0
          • mastihuba  

            Ber to tak že na ususi žádnej kovid není narozdíl od Brna… :)

            0 0
          • Motyll  

            Tak situace se uklidnila. Mi nešlo o vir, ale zaparkovaný plechovky, kde se dalo…

            0 0
    • mastihuba  

      ten muj anděl se taky asi nadře, deme ze stavby, šlapnu na dekl od šachty a zmizí to pod nohama. Ani trubky od vody, ani kabeláž od eletriky, nic sem nepoškodil :D

      0 0
    • Smazaný účet  

      Soběšky jedou (vlevo není origo náplň), aneb očekávání okýnek.

      0 0
    • scoty  

      Jaká je zelená z Kalečníku do Olšan? Dík:)

      0 0
      • Polka  

        Normálně dobrá, ale kolem Červenýho vrchu se těžilona bylo to tam zamrdaný…aktuální stav neznám. Hezčí to je asi ale nejet Koretínku a zůstat dýl JV na kopci a dát si mechový padák k rybníku, případně jiný ze sjezdíků, je jich tam víc.

        0 0
    • niC00L  

      Zdar lidi, nechce sa niekto pridať k noobovi na projížďku v Mariánskom údolí?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Teda mám rád Jeep i Pandu, ale dnes jsem na ulici zůstal stát, wtf? http://www.jeep-phoenix.com/

      0 0
      • pepek  

        Panda 4×4 je přece nejvíc používaný teréňák v Evropě. Viz: TopGear.

        0 0
      • Polka  

        Nějakej Jeep pro Evropu? :-) To teda hluboko klesli.

        0 0
        • pepek  

          Naopak, Fiat s nálepkou Jeep.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Le Mans live stream: https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Člověk náhle vběhl pod vlak mezi Tišnovem a Kuřimí poblíž Hradčan…

      Přitom bod na mapě mají na konci Tigálu: https://www.idnes.cz/…o-zpravy_zdo

      0 0
    • Hammond  

      Pohodička,za chvílu jedu zase.

      0 0
    • Smazaný účet  

      … všem nám natřela prdel.

      0 0
      • RomanH  

        Jestli budes prodavat Gena, dej vedet. Kamos neco shani.

        0 0
        • Smazaný účet  

          To by bylo zbytečný prodlužování MTB agónie. Předmikulášský Pijérovský časy se nevrátí. Marně hledám motiv, proč sám sednout na bajka.

          0 0
          • Macik  

            Nechci ti radit, ale třeba mě výlet na Rychlebské stezky zas dost bikově naladil.

            0 0
          • scoty  

            Taky ti nechci radit, ale na xc pevňáku by se v Rychlebech mohla ta agónie ještě prohloubit..:)

            0 0
            • mastihuba  

              To jel polka az z vrchu dolu, jeste kdyz nebyl superflow :) ???

              0 0
      • Polka  

        Nic, nebrat! Je spousta daleko lepších nehliníkových možností.

        0 0
        • Smazaný účet  

          To jistě, za dvojnásobnou cenu při podobné hmotnosti.

          0 0
          • Polka  

            Tak peníze pro tebe přece nejsou žádnej problém :-D

            0 0
            • Smazaný účet  

              Když tu ta možnost je, proč nepodpořit CZ výrobce, už jsem to jednou ke spokojenosti udělal.

              0 0
              • Polka  

                Protože jejich práce se mi vůbec nelíbí (krytky do rámu pro vnitřní vedení), dělají změny se zpožděním (vnitřní vedení, teď odpružení ala starej Spešl), moc nejdou s dobou a dělají jen na hlínu.

                Hledal jsem na Stravě ruplý RB na dolní rámové trubce, někdy z léta z Rychleb od nějakýho Ufonova kamoše mám dojem, leč nenašel jsem.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Mně se RB taky nelíbilo, než vylezla ta fotka v antracitu, navíc myslím, že je lepší tlumák dole…

                  0 0
                  • pepek  

                    Tlumič dole? Řešíš snížení těžiště, nebo setrvačný moment? :-) Tam bych se za jízdy ani neohnul, musel bych nastavit páčku bužírkou.

                    0 0
                    • Polka  

                      Remote lockout na Dřevařskou ještě nedorazil? :-)

                      0 0
                      • pepek  

                        Remote netřeba, když máš tlemič nahoře a pěkně v suchu.

                        0 0
                      • RomanH  

                        A nebo jeste lepe naucit se slapat do kruhu :-)

                        0 0
                        • pepek  

                          Umíš šlapat do kruhu i do kopca in Wiegetritt, Genosse? To neumí ani Mlok.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Valce na trenink ideal. Lock tlumaku jsem zahodil po pul roce (na rozdil od vidlice, kde jsem na dlouhych sotolinovych vyjezdech tvrdej lock ocenil).

                            0 0
                            • pepek  

                              ptž neměls oko na jehlách, navíc ten jednočep, že :-)

                              0 0
                            • obda  

                              Já zase zahodil lock vidlice. Reálně nijak zvlášť nepomáhá a občas jsem ho zapomněl vypnout :)

                              0 0
                        • Polka  

                          Ještěže tam máš ten smajl.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Na Lapíkovi jsem absolutně neměl potřebu zamykat zadek, nevím, jak by to bylo teď s vajcem, pamatuju, jak mi bylo tvrzeno, že to nehne ani se šaltrem a mě teda lítá fest.

                            0 0
                            • Polka  

                              V tom případě je tedy potřeba taky napsat „při turistické jízdě“. V závodním nasazení je to unreal.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Jels někdy na virtualu?

                                0 0
                                • Polka  

                                  Zatím ne, ale tohle „U řešení X-Control používaného u stejnojmenných modelů Lapierre, je tento efekt dotažen takřka do extrému – zadní stavba je při silových záběrech blokována.“ myslim hovoří za vše. I tys o tom někdy mluvil. Takový chování odpružení je ale samozřejmě špatně resp. na hladším povrchu ok, ale při kudle v terénu na kořenech zcela nežádoucí…tam potřebuješ, aby to zobalo.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Ono to zobalo, jen to občas zatahalo za pedály. Hlavně teda při akceleraci v tom vždy řádně zaskřípalo.

                                    0 0
                                  • Macik  

                                    Lapierre x-control jsem jezdil hodně dlouho, než se mi ehmmm rozpadl. To bych ovšem spíš sváděl na nedostatek údržby. Buď jak buď tak jednoznačně bych to neviděl. Dokud měl člověk dost sil, tak to fungovalo fajn. Ale jak mi došlo a já mlel z posledního, tak se celý kolo hrozně při záběru rozhoupalo a při tom strašně tahalo za pedály. Fakt nepříjemný. LV301mk11 je v tomto víc v pohodě. Možná je DW Link lepší než virtuál Lapierru, to neumím posoudit, ale osobně bych byl už opatrnej. .

                                    0 0
                              • RomanH  

                                Ze Pepek je zavodnik…

                                0 0
                          • RomanH  

                            No ale ja to i pres ten smajlik myslel vazne. Ty to mozna v ramci zavodu budes vnimat jinak, ale ta moje M96 se pri spravnym slapani nijak rusive nehoupala.

                            0 0
                            • Polka  

                              Je to možný, já tomu při tvým použití i věřím.

                              0 0
                            • pepek  

                              nehoupala = nefungovala

                              0 0
                            • Karaya  

                              Moje poznámky k tématu – odemknutej Spark se při šlapání houpe dost a je to i cítit. Na střední polohu se to už ale nehne ani o píď a přitom to pořád na nerovnostech pracuje. Na závodech už jsem si víceméně vyjasnil, že jakmile je to jen trochu do kopce, dávám střední polohu. Na nerovnosti po rovině odemykám. Úplný zámek prakticky nepoužívám. Max. na začátek po startu, pokud je to po asfaltu.

                              Třeba to Blansko teď jsem jel jen na střední polohu a vůbec jsem na to nešahal.

                              0 0
                              • Polka  

                                A myslíš, že se to s o dost vyšší váhou jezdce a přifouklým tlumičem bude chovat stejně?

                                0 0
                                • Karaya  

                                  Osobní zkušenost s tímto nemám, váhu si držím už od dvaceti, dokonce mírně klesá :P

                                  Ale mělo by ne, nebo myslíš, že ten Fox tlumič bude nějak s tlakem výrazně měnit progresivitu?

                                  0 0
                                  • obda  

                                    váhu si držím už od dvaceti, dokonce mírně klesá

                                    Neprovokuj ;) S každým potomkem jsem přibral 5 kilo :D

                                    0 0
                              • Motyll  

                                Tak Blansko byla v podstatě rovina, ne?

                                Koukám, že i děcka 12 let jezdí teleskopku. Asi budu o ní uvažovat…

                                0 0
                                • nomecz  

                                  rovina to urcite nebyla :-) rovnej usek tam byl prakticky akorat dole okolo vody jinak nahoru, dolu a docela hezke technicke prvky, hlavne ty prirodni v lese

                                  0 0
                                  • Motyll  

                                    Jj, měl tam být smajlík… :)

                                    0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Toho pána z druhé fotky jsem viděl v po ráno před roma-špárem a dnes odpoledne na mostku ču.ák – Billa.

                                  0 0
                                • Karaya  

                                  Ne, rovina to nebyla, kopce sice nebyly dlouhé, ale zato strmé. Nicméně obtížnost dělají soupeři a ten se tentokrát dostavil, takže jsem si pořádně zazávodil :-)

                                  0 0
        • mastihuba  

          I hliníkových :)

          0 0
      • chemik_mara  

        Mně se líbí, ale já jsem „zaujatej“ vlastnictvím Bandita.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Takže nic jo?

        Mám lehké svrbění…

        Nebude to do vrchu líná kovadlina?

        Bogužel se nevyplatí samostatný rám…

        0 0
        • RomanH  

          Nedival jsem se na cenu a vim, ze jsi pro Cine, ale mrkni do fotek – resi se tam nova slovenska (cinska) Dema, prakticky na prvni pohled uplne stejna jako Orbea Oiz. Za me mnohem lepsi volba, kdyz uz.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jasně, ale mám zas pro změnu chuť na nějaký industriálek barevně do punku :)

            0 0
            • Motyll  

              Mně by ušetřilo dost peněz, kdybys teď koupil nového Procalibra a na jaře ti přestal vyhovovat…

              0 0
            • Smazaný účet  

              Je prostě dokonalé, kluzná pouzdra už jsou vymakaný, na silnici nehoupe, funguje přesně tam, kde je tomu zapotřebí…

              https://www.bikeandride.cz/…o-a-stareho/

              0 0
              • kejda  

                Kopírovat osvědčené, to jim šlo vždycky :))).

                Kluzná pouzdra zadní stavby jsou už léta osvědčená záležitost…

                0 0
              • pepek  

                zadní stavba nemá úplně super sametový začátek, ale potřebuje trochu pošťouchnout, aby se rozpohybovala. Díky tomu, ale řekl bych i díky kinematice, je zadek při šlapání luxusně pevný a jistý. Při soustředěném dupání po asfaltu do kopce byste sotva zaznamenali rozdíl proti pevnému rámu!

                To je podobný, jak v testu nějaké šunky tester napsal: Kolo jede pěkně do kopce, těžká vidlice drží předek na zemi.

                0 0
          • Karaya  

            Tina ji tento rok jezdí na závodech a vypadá to moc pěkně a asi i dobře funguje. Taky o ni uvažuji pro ženu.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Brno to má v pí..

      0 0
    • Excel  

      Hluboko pod ním krásný dol,

      temné jej hory broubí kol,

      lesů věnec objímá.

      0 0
      • RomanH  

        Ta druha fotka je jak z nejake mongolske stepi. Pekne.

        0 0
        • Macik  

          Souhlas, ale ta první fotka je velká beznaděj :-D

          0 0
      • chemik_mara  

        Ta blikacka na rodlech smerem dozadu ma nejakej hlubsi vyznam? :-)

        0 0
        • Excel  

          Nema, to je jen mimosezonni poloha.

          0 0
      • Smazaný účet  

        Úplně jsem se z toho osypal. Naběhla mi jižanská epizoda s nesmyslným hledáním optimálního gravelu.

        0 0
        • kankrlicek  

          Pěkný. Kolo i fotky.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ale mělo to něco do sebe ty rána, když se gumy začaly obalovat hlínou od rosy, pak člověk otevřel emaily a bylo to v perdéli.

            0 0
            • RomanH  

              No ale zase ses pak tesil na padla a kolo

              0 0
      • Jaroslávek  

        V Jizerkách jsem si věnce lesů užil do sytosti.

        0 0
      • kejda  

        Ohavná blikačka :))

        0 0
    • Motyll  

      ST nebo ČT?

      0 0
      • RomanH  

        NTVL, odkud to je ?

        0 0
        • overkill  

          Už v době o které jsme si mysleli že je první vlna to viselo v Bukovince.

          0 0
        • les  

          Hypochondrův sloup.

          0 0
      • Polka  

        ČT máme Popcorn MTBO, ST kosa a má pršet, takže DNES! ;-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Venkovani jsou čím dál radikálnější vůči měšťákům :-)

        0 0
        • mastihuba  

          To je dobre :) lidi by na sebe neměli bejt hodni :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Kdybych věděl, že ořezávání lina je takový omrd (ještě k tomu místnost do L), tak bych se na to vy… Že jsem si to neobřezal podle toho slarýho, mám samozřejmě velký řezy v rohách, jak mám odhadnout kde přesně říznout lino v ohnutým radiusu dle pravítka podél zdí, to bych rád věděl.

      0 0
      • Macik  

        Blues kladeče lina :-)

        https://youtu.be/VVf1KP5P7-w

        0 0
      • Excel  

        Od toho tam je soklová lišta, ni?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Na chodbě jsou dole kachlíky…

          0 0
          • Excel  

            To sis jako myslel, že ořízneš napřesno lino, ke stávajícímu soklu z obkladaček?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tam bylo lino, ještě jsem si naivně myslel, že to udělám líp :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Mohl to být pěkný byt, kdyby ho neobývala kukačka s papóchem :)

                0 0
            • kejda  

              Existuje na to speciální podlahářský přípravek, takové háčko s nožem zešikma, a řez je perfektní…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Už se to blíží, neskutečný ojeb s tím vnitřním rohem, je tam řez navíc :/ Objevil jsem tajný prostor. Stejně to bude za chvíli od šmíru.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Třeba je tam cesta k sexy mladé opuštěné sousedce.

                  0 0
                • JSt  

                  tos to vzal ze spatnyho konca. prvnes mel kachliky voklepat, na ten starej beton samonivelacku rozlit a pak teprv lino lepit. tohle je postup dobrej maximalne na chalupu. ;-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Ty baráky jsou tady přes padesát let, tady je zrekonstruovaná akorát koupelna a WC. Elektrika, linka, sporák, vše je pův. :/ Všechno si tady opravovala sama, podle toho to vypadá, všechno zamaskovaný tapetama…

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  Hotovo, taková práca k hovnu, která člověka netěší. To chce ještě dělat kuchyň. Si myslí, že jí někdo za pusu udělá nový dvířka k prastaré lince, kde má stejně jen naskládaný krámy, který nepouživá, jak s tím budu šibovat, s plynovým sporákem, lednicí, linkou, to teda newim.

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Teda ale musím říct, že tlusté lino s filcem je hodně pohodlné na chození, lepší než špatný koberec.

                  0 0
      • obda  

        Nesmíš mít velký radius u zdi, no :) Trocha násilí to řeší, zbytek schová lišta ;) Rohy naříznout do diagonály.

        0 0
      • Polka  

        Zas hledáš problémy? Jsem pokládál lino na chalupě loni a cajk, nepřesnosti řeší lišty.

        0 0
        • JSt  

          a co kamna, tahnou?

          0 0
        • Motyll  

          Jsi šikovný!

          0 0
        • Jaroslávek  

          Pěkná chatička, už si to chystáš ?

          0 0
          • Polka  

            Rekonstruuji dokud mohu, zbývá ještě patro. Tam je to hlavně pro mladýho – sekání trávy.

            0 0
            • Paja  

              Mate v patre travu? :D

              0 0
              • Jaroslávek  

                Mohl by sekat i na střeše, že.

                0 0
                • Paja  

                  Tam jo, ve sklepe by asi trava rostla spatne…

                  0 0
              • Smazaný účet  

                Aspoň tady je ještě trocha srandy.

                Chvilku sem člověk neleze a 400+ příspěvků.

                0 0
        • mastihuba  

          Jawohl

          0 0
          • Polka  

            Kuchyňská linka mě čeká teď o víkendu :-)

            0 0
    • pepek  

      Mám tu takovou aktualitu, bude se hodit po volbách, až Bába zavře hospody. Měli tam Nefiltr pšeničný 5,0 atm. Přestože Staropramen, tak velmi chutnal. Ale může to být taky tím, že jsem byl už uplně na dně.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Lidé nenároční maj strašně jednoduchý život. To spíš Prý-mula začne ukazovat, jaký je kabrňák.

        0 0
        • pepek  

          Tak určitě, radši tam zdechnout žízní a vyčerpáním, než popíjet pivo, co není zrovna trendy.

          0 0
        • RomanH  

          Kdyz jsme u toho piva, jaka je 11 Nachmelena opice ? Potreboval jsem 15l zalozni soudek, a zrovna toto meli v Jasu skladem.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nevybavuji si, ale imho klasická navoněná špina z malopivcu.

            0 0
          • Excel  

            pockej do ctvrtka a ukazu ti ju

            0 0
          • kejda  

            úplně v pohodě, už jsme nějaký ten sud zmákli…trochu voňavější kvůli chmelu a sladu.

            Ale ne zas tak moc jako Sun Apa, taky od nich. Ale 11ctek :) tam mají více, tak záleží, co budete brát, jestli klasický ležák, tak ten je dobře pitelný a ráno z něj není bolehlav, i když dáš za večer třeba 12 kousků :)

            0 0
            • RomanH  

              Jj, klasickej lezak

              0 0
              • kejda  

                Neuděláš chybu. V 15 litrech KEG mají i Kamenici, moji oblíbenou. Nalejvám se jí na Rosničce nebo v Osmičce :))

                0 0
          • Paja  

            Nachmelenou opici jsme meli nekdy vloni Na Konecne, ale myslim, ze to byla nejaka APA, kazdopadne to bylo velmi pitelne.

            0 0
      • Polka  

        Ano, byl jsi úplně na dně :-)

        0 0
        • pepek  

          Ty se nesměj, to bylo kvůlivá tobě :-)

          0 0
          • babicak  

            Jeli jste spolu? Pak bych se nedivil, že Pepa byl na dně.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jeli spolu virtuálně krz žrádlo appku.

              0 0
              • RomanH  

                Onehda psali, ze mladi se maji problem seznamovat a ze preferuji virtualni sex. Koukam, ze Pepa jde s dobou – virtualni projizda s kamarady.

                0 0
                • pepek  

                  Ano, virtuální SM.

                  0 0
                  • Karaya  

                    Dneska jsme byli na Holedné a trasu jsme volili víceméně náhodně, ale i tak pěkný :-). Ten závěrečný sjezd by si zasloužil trochu úklid. Když mrkneš na stravu, kudy jsme měli jet, aby to bylo best of podle tebe?

                    0 0
                    • kejda  

                      Holednou zkouším jezdit nahoru na čas, z Jundrova až do hospody, bejvalá Montána, dneska je tam už Plzeň :(((. Krásných 200 metrů výškových na 4 km…

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Kua, narozdíl od jiných členů mi tam chutnalo, i tam mívali malopivce. Nj, letos se hospy hodně protřídí, kluby v likvidaci. Nevěřím, že se to obnoví v pův. podobě. Už před krizí chodilo na koncerty čím dál míň lidí, hudba se odsunuje na streamovací weby, není důvod vlastnit nosiče nebo ukládat…

                        0 0
                        • kejda  

                          Jojo, mívali tam Hauskrecht, Poličku, sem tam ještě něco jiného…po koroně bum, a vše je jinak. Bavil jsem se s nimi, prý zemřel jeden člen rodiny, co to měla, nevím jestli paní nebo pán a ten druhej už neměl sílu pokračovat. Nicméně, ten Kozel se tam dá, cena super a točí ho profík, co dělal ještě na jaře v Tustu výčepáka.

                          0 0
                        • pepek  

                          .

                          0 0
                      • scoty  

                        Ze severu mi to přijde nejméně bolestné takto:

                        https://mapy.cz/s/lamedapuko

                        0 0
                        • kejda  

                          nejméně bolestný :)))) bolí to pokaždé…

                          já to jezdím tudy https://mapy.cz/s/kejajedudo

                          akorát na rozdíl od mapy.cz to dám za 23 minut :)

                          0 0
                          • scoty  

                            Ze 3 na 4 hore? Zřejmě slušný odddíl..:) Ale pozor! Dolů tam lítá jeden soudruh, momentálně samochodnyj, tak aby nedošlo ke kolizi..:)

                            0 0
                            • kejda  

                              To je kraťoučkej úsek, samozřejmě šlapu na 50z na kašpara, ale to mi ani tak nevadí, trochu víc techničtější mi přijde, když jedu „mírně“ navátej od Klimešů domů :), jsou tam dva prudší úseky na šutrech a kořenech https://mapy.cz/s/dapadelaje

                              0 0
                              • pepek  

                                Tam je důležitá vyšší počáteční rychlost, pak už to jde. (Ale po pár pivech bych se těžko trefoval do stopy :-)

                                0 0
                                • kejda  

                                  ta špatná rychlost mne posledně stála kotrmelec mezi stromky, prasklý šroub ovládání řazení a dobitej jak pes :)

                                  ale ve středu jsem to jel večer po třech Tchýních a zase na klid, a ještě jsem se nahoře setsakra pochválil :)

                                  0 0
    • babicak  

      Autumn s comming.

      0 0
      • RomanH  

        Konecne jsme se dockali :-)

        0 0
        • pepek  

          Máte to na týden, tak si to užijte :-)

          0 0
      • Smazaný účet  

        Děkuji létu za období bez šprcek na končetinách, děkuji, že proběhl Trutnoff, děkuji, že jsem jednou vlezl do Pryglu, děkuji za jeden outdoor víkend…

        0 0
      • Motyll  

        Je krásně. Bohužel moc nenapršelo. Teda zatím… ;)

        0 0
        • RomanH  

          No, bohuzel od zitrka do pondelka zacne. Skoda, ze to misto prodlouzeneho vikendu nevyslo na tyden.

          0 0
          • Paja  

            Presne tak :/

            0 0
            • Motyll  

              Myslím, že si podzim na bajku ještě užijeme se s. Prymulou dost. :)

              0 0
            • babicak  

              Bohužel, jak píše Roman. Předehra deště včera večer, když mírně zapršelo, teplo však, což nebude o víkendu, bylo. Tímto děkuji Pájovi za včerejší možnosti prozkoumat zase něco nového.

              0 0
    • mastihuba  

      Dite s tim deštěm dopicekundy :) potrebuju jeste 14 dni, pak muze chcat a muzou vsecko pozavirat.

      0 0
    • Smazaný účet  

      TH day

      0 0
      • JSt  

        mas muj obdiv, vydrzet se divat na takovy picoviny. :-D

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já zas čumím, jak se jde vypracovat jen z natáčení trailů v okolí Brna…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Kameru mám, ale před Křížovkou, Šumberou, šutráky za Anthroposem… jsem zůstal stát.

            0 0
          • JSt  

            osobne toho cloveka neznam, ale zbezne mi prijde jako typ, ktery by byl schopny se uchytit v jakemkoliv oboru. doba je takova, ze lidi ztraci schopnost se zabavit vlastnimi napady a potrebuji popostrcit. nahoda tomu chtela, ze se trefil zrovna do casu, kdy vsude kolem nas vznikaji nove bajkparky a podobne picoviny, takze ma na cem stavet. vono to je sice vsude kratky a uplne stejne vo hovne, ze ze zaberu nepoznas estliva jede zrovna kolem volsovca nebo smrku, ale kdyz u toho pochvalne hyka na sebemensi mulde, kerou normalni bajker ani nezaznamena, jednodussi lidi se na to chytnou. a vo tom to vsecko je – nevymyslet zadne slozitosti. tim lidi akorat naseres, pac si uvedomi, jak jsou blbi, ze nic nechapou. :-) cilit na primitivy je klic k uspechu. viz treba ty dve baby co jsi sem taky daval, kery zvladnou upoutat akorat tim, ze vlezou nahy do potoka pripadne ukazou zada bez sprndy. ;-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Mě bavily záběry na ty hory, teď už je to furt dokola, většina sjezdu záběr na prdel toho fousáča. Nicméně nesjel bych oproti těm babám nic.

              0 0
              • chemik_mara  

                Se záběrama dokola to u nich mám stejně. JSt má pravdu, ale stejně pro to natáčení a následnou postprodukci musí mít člověk cit. Na jedné straně tu máme Vencla, Vaška nebo BikeOclock a na druhé OptoMana nebo Horise. Je mezi něma dost rozdíl: v délce videa, zajímavosti terénu, schopnosti se vyjadřovat, atd.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Mě vždycky rozseká Bike_stres, měl jsem pár tlustých kolegů a vždycky s nima byla strašná prdel.

                  0 0
            • scoty  

              Jo..:)))

              0 0
            • mastihuba  

              Asi stejná cilovka jako živě.cz

              0 0
        • les  

          :-D

          0 0
      • Polka  

        Děkujeme!

        0 0
      • Polka  

        Teď jsem to skouknul místo koronazpráv. Nechápu proč mají lidi tu potřebu se pořád sdružovat do stád. Mně by stačilo jet to v malé partičce, ale spíš ve dvou (Peklák nemáme Motýle ještě odškrtnutej) nebo klidně i sám…ta samota, to ticho, asi su divnej já :-)

        0 0
        • falze  

          +1

          0 0
        • Smazaný účet  

          Vyhlásil sraz a tolik lidí tam dojelo, nevím, co za tím zas hledáš?

          Mě taky ze začátku bavilo družit se díky BF se ZK (nevadila mi VK:) a objevovat pro mě úpně nový styl ježdění po lese. Bogužel jsem se ale nikam technicky neposunul. Myslím že mě nejvíc seděl maratónský volejový styl, ale už jsem líný, všechno směřuje k enduru…

          0 0
        • Jaroslávek  

          +1

          0 0
        • Paja  

          +1 za me ta mala particka ;)

          0 0
          • RomanH  

            Urcite je lepsi, kdyz je tam jeste nekdo, nahoda je blbec, jak dost z nas z vlastni zkusenosti zna.

            0 0
            • Paja  

              Ted jsem myslel spis „fun factor“ nez pripadny uraz.

              0 0
    • Jaroslávek  

      Ach ty brněnský vlákna …

      0 0
      • Jaroslávek  

        Alias Depka se dusí ve vlastní štávě :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jj, kdybych včera zůstal sedět doma, nebyl bych nasrán, včas bych se dozvěděl o Šmelcu a byl bych happy, takhle mám zkažený celý víkend.

          0 0
          • pepek  

            Běž na kolo, přijdeš na jiný myšlenky.

            0 0
            • Paja  

              Dnes rada k nezaplaceni :D

              0 0
            • Jaroslávek  

              Tak to se ti povedlo.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tak mohl bych nahodit CX gumy na Felta, když nám začíná ta sezóna, a udělat si nějaký vlastní okruh Kravák-Wilson.

                Ovšem pochybuji, že by mě to kodrcání při úvahách o fullu uspokojovalo :)

                0 0
        • Polka  

          Ale těžce :-D

          0 0
        • chemik_mara  

          Drží to tu občas při životě. Rád jsem si vždycky početl (a prohlídl fotky) o nějaké vaší víkendové výpravě (pivce, apod) a teď ani čárka.

          0 0
          • babicak  

            Dneska je to na pořádnou depku, chčije a chčije a 3 dny chcát bude :-( .

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já ti věřím, žes silný psychicky odolný jedinec.

              0 0
            • Paja  

              Kde je tvuj slunickovy optimismus? :D

              0 0
            • Motyll  

              Neviděl bych to tak černě…

              A v neděli na guláš: https://cyklovitovice.webnode.cz/vitovicky-zleb/

              0 0
              • Karaya  

                Dobrý tip, tam už jsem dlouho nebyl :-)

                0 0
                • BuraX  

                  To vypadá fajn :) Jedeš/jedete?

                  0 0
                  • Karaya  

                    Ne, jen jsem s borci žertoval. V neděli dopoledne závodím jen zcela mimořádně ;-)

                    0 0
                  • les  

                    Já jsem chtěl, ale nemůžu:-(

                    0 0
              • les  

                Děkujeme

                0 0
                • Motyll  

                  Neboj :)

                  0 0
                  • Polka  

                    Bohužel si vybavuju i jeho postoj k povinnýmu očkování. To je takovej kkt až to bolí.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Jen tak mezi náma, hoši, pochvala pro někoho by nebyla ?

                      0 0
                      • Polka  

                        Tak lino jsem si už pochválil… :-)

                        0 0
                      • mastihuba  

                        tak já tě teda chválím, ale popravdě, takhle si o to říct to se fakt nedělá :D

                        0 0
                  • kejda  

                    Tak to je opravdu megaču.rák

                    0 0
            • Excel  

              Tak o víkendu jsou dvě možnosti.

              Můžu sedět doma, koukat na influencery, jutubery, jak jezděj umělý traily a u toho cucat aperol nebo piňakoládu a holit si nohy.

              Nebo…můžu vytáhnout zimáka, singla, cokoliv a jet se na chvilu sundat, zbahnit se, zesrat, zechcat a pochcat a být dělník MTB.

              Samo, že je spousta dalších možností, ale to je všechno hovno!

              0 0
          • Smazaný účet  

            Akce se řeší už neveřejně.

            0 0
            • chemik_mara  

              Napadlo mě to a samozřejmě to chápu, ale bylo to zpestření.

              0 0
          • Paja  

            Komunikace ohledne vikendovek se presunula na whatsapp stejne jako odkazy na fotky, na fotoexhibovani, jak je dnes bezne, uz jsme asi „stari“.

            0 0
          • Excel  

            GDPR

            fšecko se samo děje a probíhá., fotky jsou..ale inkognito v uzavřené komunitě

            nová doba no

            0 0
            • Smazaný účet  

              Třeba by se ty reporty daly zpeněžit :)

              0 0
              • RomanH  

                Mozzek se o to pokusil

                0 0
                • Motyll  

                  Tak Exíkovi povídky jednou vydá Polka, ten je archivuje… Bude to bestseller :)

                  0 0
                  • Polka  

                    Už dlouho nic nebylo, zas tolik toho nemám :-(

                    0 0
                • Paja  

                  :D

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Mozzek byl hlavně na počátku odchodu ilegality, po tak dlouhé době mě už ty love ani nemrzí:-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja to bral jako navstevu divadla :-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Já jsem si pak zpětně uvědomil, že ti lidi se psama, kus před koncem na křižovatce patřili určitě k nim. Stáli tam tak divně, nic nedělali a asi by hlásili, kdybysme se dali tou druhou cestou. Vzpomínám si, že jsem z nich měl nepříjemný pocit. Tehdy ještě neměli vrtulník a čtyřkolky, tak museli rozmístit hlídky :-)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Pamatuji si je, ale nezdáli se mi podstatní.

                        0 0
                      • RomanH  

                        Kdyby to nebyl prizdisrac, dosel by si to za nami vyrikat do hospody. Hlavu by mu nikdo neutrhnul.

                        0 0
                        • scoty  

                          tak, tak a rozkopaný zadek taky dlouho nebolí…;-)

                          0 0
    • Hammond  

      Jede někdo hore k roztopenému krbu ?

      0 0
      • Motyll  

        Krb bude potřeba, 6 stupňů.

        0 0
    • pepek  

      Ten radar na Skalkách mají asi špinavý :-(

      0 0
    • Motyll  

      Depka je v hokně, že tu není žádný YT spam? :)

      0 0
    • Motyll  

      Z jiného soudku. V lese jsem narazil na takovou industriální budku :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Celý stromy bych tam dal plastový, jako k vláčkům, ale 1:1.

        0 0
          • Motyll  

            Jj, jednu od TM nemáme daleko…

            0 0
            • mastihuba  

              Tak ted su z toho fakt debil, pred 15 letama jsem po ceste z výroční schůze ukazoval sumcovi na kalecu vysílač, druhej den sem tam videl uz jen borovicu a ted todle… delaji z nas vocase. :)

              0 0
      • Jaroslávek  

        To nechápu, proč je to jen položený na kládách ?

        0 0
    • Smazaný účet  

      Test Mahindry okolo Globálu: https://www.youtube.com/watch?…

      Z diskuze: Co jsme vlastně češi, jak na ubytovně ve vlastní zemi, zadlužený na tři generace dopředu tady obdivujeme Jawu z Indie.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce