• Paja

    Ultra vytrvalostni akce, pro milovniky silnicnich dalek:o) Sraz 6:00 v Zabrdkach u kostela. Abychom nejeli stejnou cestou tam i zpet, tak tam bych navrhoval: Brno-Adamov-Blansko-Sloup-Konice-Litovel-Unicov-Rymarov-Praded www.viamichelin.com/…GPerformPage?…

    a zpet sice delsi, ale rovinatejsi Praded-Rymarov-Mohelnice-Mestecko Trnavka-Krenov-Letovice-Rajec-Blansko-Adamov-Brno www.viamichelin.com/…GPerformPage?…

    0 0
    • mastihuba  

      kde bude první nocleh? :)))

      0 0
    • RomanH  

      Uvidime, zda toho 27.5. budu moci.

      Predbezne se hlasim, ale :

      1. Vyrazil bych uz v 5:00 (klidne si vyrazte az o 6-ti, vsak me dozenete)
      2. Nevim, zda nepojedu rovnou od Tisnova a tim padem bych jel i tam variantou c. 2.

      Jeste to promyslim

      0 0
      • RomanH  

        A jeste prikladam odkaz trasy z historie

        www.volny.cz/…d-B-mapa.JPG www.volny.cz/…praded-B.jpg

        0 0
        • Paja  

          Ci je to trasa? Meli bychom vyrazit asi radeji v tech 5, u grafu je cas jizdy 15,5hod., na druhou stranu me prijemne prekvapilo prevyseni 3500m, obaval jsem se, ze to bude horsi, tohle neni o moc vic nez Drtic(a to jel jeste tam i zpet pres Drahanskou vrchovinu)

          0 0
          • DyEm  

            to Paja: je to svého času nejdelší moje trasa, minulej rok jsem to dal za za cca 11hodin. Silnice (Drahany + za Dlouhou Loučkou) dost v prdeli. Akorát jsem minule startoval z Klajdovky a hodilo to 3000m vejškovejch

            0 0
            • Paja  

              Naplnujes me optimismem, 3000m mel lonskej Drtic a to jeste nebyl moc do kopce. Zatim to vypada, ze nas pojede pekna skupinka, takze su klidny:o)

              0 0
      • Paja  

        Ty me zabijes, 5:00, ale je pravda, ze jsem si rikal, ze by se mozna melo vyrazit jeste driv. Trasu jeste sladime, ta zpatecni by mela byt co nejrovinatejsi, cestou tam bychom se mohli potkat treba v Jevicku (event. Rajci) a vzit to na Konice a Litovel, kazdopadne pres Drahanskou vrchovinu, to bude vzdycky vic do kopce.

        0 0
        • RomanH  

          Tak jsem vcera nad tou trasou premyslel. Jsem pro jet tam variantou www.volny.cz/…d-B-mapa.JPG a na zpet pres Letovice, jak pises. Protoze ale vsichni krome Splintera (mozna Uchi ?) pojedete na silnicce a i na biku jste vetsinou rychlejsi (ze, Splintere ;o)), vyrazim pravdepodobne z Ususi od Tisnova a pojedu na Jedovnice. Tam se budto potkame, nebo pojedu dale sam po trase a Vy me dozenete cestou nekde u Plumlova. Pokud Vam uvisim, bude to fajn, pokud ne, nechci Vas zdrzovat a budto se potkame na Pradedu, nebo mi zamavate pri zpatecni ceste.

          P.S. A pro jistotu si vezmu penize na vlak ci hotel :o) A jeste jedna vec, jste si jisti, ze uz neni za Ovcarnou kupa snehu tahnouci se az na Praded ? To by docela zamrzelo. Ja tam byl loni v puli kvetna a dalo se jet jen na Ovcarnu.

          0 0
          • Martin  

            na pradědu už jsou pouze zbytky sněhu forum.ibike.cz/fo­to/displayima­ge.php?pid=137­2&fullsize=1 silnice je od tání mokrá, ale v klidu sjízdná

            0 0
          • Paja  

            Aktualni foto: www.holidayinfo.cz/kamera.php?… a za tech 10 dnu jeste odtaje. Trasa tam muze byt klidne tato v podstate je to varianta te co jsem navrhoval, Litovel – Praded stejna a Brno – Litovel trochu vychodneji. Myslis, ze bude min kopcovata nebo hezci? Nazpatek jsem uzcite pro Letovice, ja to sice dal ale budem radi za kazdej kopec, kterej tam nebude:o) Takovy svine nejsme, abychom ti ujeli…

            0 0
            • RomanH  

              Nevim, do tech Smrzic jsem to kdysi jel za svagrem a prislo mi to docela fajn. A cestu zpet pres Letovice uz jen z toho duvodu, ze pak se jede porad skoro po rovine podel reky a ja se pak v Rajci ci v Cerne Hore opet odpojim a pomazu na Tisnov.

              Ad cekani : Ja zase nejsem takova svine, abych vam to brzdil. Beru to jako fakt, bud mi to pojed, nebo ne. Neni nic horsiho, nez byt 150 km od baraku a porad na nekoho cekat :o) Jinak, nemam strach, ze bych to neuslapal, pujde o to, co vydrzi zada a zadek.

              Doufam, ze vyjde pocasi, bude to super vylet.

              0 0
              • Paja  

                o.k. tak cesty mame vymysleny.

                Pochybuju, ze by se nekdo zlobil, ze muze jet trochu volneji, krom toho Tobe se na bajku pojede lip a rozhodne rychleji za „pelotonem“ nez jako casovku na 300km:)

                0 0
              • Paja  

                Romane, ty pojedes v 5hod z Ususi? Pres Lipuvku to ma byt cca 35km, kdezto z Brna do Jedovnice cca 23km, tim padem bychom mohli z Brna vyjet aspon o pul hodiny pozdeji.

                0 0
                • RomanH  

                  No ne, ja prave uz radeji vyrazim malinko po 4:00. V tech Jedovnicich bych byl tak kolem 05:30–6:00 (mam pocit, ze to bylo 34km podle Skoda Route Planeru – jel bych asi pres Lipuvku do Blanska a nahoru

                  0 0
                  • Paja  

                    Ty jo, po 4…podle route 66 je Ususi-Tisnov-Drasov-Lipuvka-Blansko-Jedovnice 36,5km, takze my to nechame na 5hod, stejne driv jak 5:15 nevyjedem…

                    0 0
                • RomanH  

                  Ale klidne vyrazte pozdeji, pak to jeste bude stoupat k Drahanum a ja si pojedu alespon v poklidu. Nejpozdeji u Plumlova me mate

                  0 0
    • Martin  

      praděd jsem jel teď o víkendu z Olomouce. máte se na co těšit… v okolí rýmařova jsou poopravované cesty, mají krásný nový povrch (až na výjimky). takže děr se nebojte. cesta Malá štáhle – Moravice – Morávka – Hvězda dostala nový povrch minulý rok a zima ji nepoškodila, takže je bez děr. stoupák na praděd je taky v dobrém stavu, akorát bacha na záboru :-) ve valšovském údolí (z dlouhé loučky do ondřejova u rýmařova) se opravuje most, je tam zákaz vjezdu, ale s kolem projedete bez problémů) šťastnou cestu

      0 0
    • Splinter  

      No, pak že sou wormdrivy k ničemu:P Nejede to někdo na bajku?

      0 0
      • RomanH  

        No pockej, ja to jedu na biku. On to chce jet nekdo na silnicce ?

        0 0
        • motylek  

          Předběžně se hlásím,Datum i čas je v pohode,kolo podle většiny,

          0 0
        • Paja  

          Ja, to se nesmi?-)

          0 0
          • RomanH  

            Na silnicce, to neni hrdinstvi :o)

            0 0
            • Paja  

              Lepsi zivej zbabelec nez mrtvej hrdina:oD aspon vas tezkoodence potahnu (mozna:-)

              0 0
              • RomanH  

                Ja Te varoval. Aby jsi pak nebyl nastvanej, ze jsi musel cekat ci nejel sam :o) Na biku mi ujizdis i tak.

                0 0
    • rock  

      Asi 8 sekund jsem se zaobíral myšlenkou, jestli bych to přežil. V deváté sekundě jsem dospěl k názoru, že to asi nechci zjišťovat. Přeji hezký výlet :-) …

      0 0
      • Paja  

        Urcite jo, v sobotu ses totiz projevil jako spatne utajenej chrt:oP

        0 0
        • rock  

          A to je právě ten problém. Já chrtil, abych stačil některým nejmenovaným, co protáčeli kliky na 1/4 plynu :-) …

          0 0
          • Paja  

            Kecy, prdy, bedary:o) stejne vsichni vime svoje, kdybys chtel stacit, tak nejedes kolem babic a na Macoce na spici:-)

            0 0
      • RomanH  

        Pojed, ve dvou se to lepe „tahne“ :o)

        0 0
        • rock  

          Určitě ne. Za 1.si opravdu nejsem jistý, jestli na to mám a 2.i kdyby ano, tak 15h na asfaltu … to už bych se nevracel domů ale rovnou do Černovic …

          0 0
    • BH  

      podobnou silenost planujeme na 3.6.06. a to OTROKOVICE- PRADĚD a ZPĚT cca 250 km.trasa:www.mapy.cz/?… s tím, ze se pojede mimo Prerov. Kdo ma z mistnich cyklistu zajem, klidne se muze pridat.Start cca 6,00 hod prodejna EUROBIKE.zatim ma zajem jet cca 5 lidi. Jde videt, ze nejvyssi moravska hora je lakadlem. pokud vim tak v lete delaji vyjezd na Praded i prerovaci, tech jezdi celkem velky balik

      0 0
    • Pivomil  

      Zdarec, 27.5. nemuzu, jsem na dovolene,pokud by jste NAHODOU planovali jet bud 3.6. nebo 10.6., at uz z vetsiho poctu zajemcu nebo kvuli pocasi, rozhodne se hlasim,at nejsi zbabelec sam,tak bych si vzal taky ziletku.. :) Jinak muj navrh, at se nevracime stejnou trasou je jet tam pres Drahanskou vrchovinu a nazpet „odpocinkovou“ pres Boskovice, Blansko atd, pred par lety jsem to jel jako dvoudenni etapu BRNO-JESENIK-BRNO na podzim a bylo to moc pekne… :)

      0 0
    • Pivomil  

      Aha, blbe sem cetl,jasne, trasa je v pohode, je jedno jestli pres Drahanskou vrchovinu nebo pres sloup..

      0 0
    • Vladimír  

      proc nejedete na Jedovnice, Rozstani, Drahany, Plumlov, Mostkovice, Smržice, Slatinice, Náměšť.....takto jsem to byl zvyklý jezdit z Blanska

      0 0
    • Splinter  

      Ok, tak tendle vejlet si nenechám ujít.. Pojedu.. Snad bude počasí.. Aspoň se provětrám z učení na přijímačky..

      0 0
    • Marky  

      Jestli to někdo pojede na bajku, tak bych přihlásila rozhodně Uchiho, básní o tom, už od lo¡nska. Pojede to tedy někdo na bajku?

      0 0
    • MartinXC  

      Sakra – letos ještě nemám na takovou akci naježděno. Takže si teďka jen počkám, co z vás zbude :-)

      0 0
    • Karaya  

      Jestli nebudu bourat tu verandu :-), tak bych jel..Na favoritce, ale musím ještě spravit to cvakání, jinak se z toho za celej den zblázním.. :-)

      0 0
    • Polka  

      Tak at se vam pekne jede. Me by takovou dalku nepobrali kolena :-(

      0 0
    • Splinter  

      Btw. Doufám, že po cestě aspoň někde zastavíme na polífku ;-)

      0 0
    • Marky  

      Tak potvrzuji účast Uchiho, už se moc těší :-). TAky bych jela, ale narozdíl od něj, jsem smrtelná a zničitelná.

      0 0
      • Paja  

        jede s nama Terminator:o)

        0 0
        • Marky  

          No, to on je takovej terminátor, aspo¡n mi to tak někdy připadne. Přihlásil by se sám, ale je furt nyní v práci , tak mne poprosil, abych to udělala já.

          0 0
          • UCHI  

            Tak už jsem tady osobně, určitě pojedu na bajku, jen se chci zeptat těch co jedou nebo těch co mají zkušenosti co všechno si berete s sebou(jídlo, pití- kejmla nebo flašku? atd.)nemám s tekovým dlouhým výletem moc zkušeností.Jestli tomu dobře rozumím tak se startuje v 5.00 v Zábrdkách u kostela? Nechci jet sám a někoho dohánět :-) Dík za odpovědi.

            0 0
            • Paja  

              Jidla (tycky, susenky, banany apod.) a piti co uvezu, penize a plat. kartu pro pripad nouze, kolena a rukavy (v 5 bude chladno), plastenku (pokud nebude azuro predpoved)

              0 0
            • RomanH  

              Vse co Paja (ale plastenku neberu – v desti nepojedu a pro mrholeni staci vetrovka). Veci si dam do Camelu. A uz jsem zacal trenovat – zaradil jsem velky odpocinek, abych nebyl unavenej :)

              0 0
              • Paja  

                Spravna strategie je dulezita, bacha na pretrenovani:oD

                0 0
                • RomanH  

                  Alespon jednou cestou clovek zdvojnasobi sve letosni najete kilometry :o)

                  No, tak zle to neni, ale letos mi to nejak casove nevychazi, tak se na ten Praded docela tesim.

                  0 0
                  • Paja  

                    jak kdo, v mym pripade by to byl sakra dlouhej vejlet:o)

                    0 0
                    • Splinter  

                      Pro dost lidí jsou to najetý km za celej rok:)

                      0 0
                      • Paja  

                        jo, ale zrovna Ty do teto skupiny nepatris a pojedes jeste vetsi oklikou:-D Na druhou stranu jsou tady lidi, kteri stejne maji najeto v unoru:o)

                        0 0
                        • Splinter  

                          Ne já jedu napřímo.. Děsí mě představa, že su na Pradědu a musím eště dojet dom:D

                          0 0
                          • Paja  

                            Neboj, z Pradedu je to na Bukarnu s kopce :-D

                            0 0
                            • RomanH  

                              :o)

                              Tak tim se taky uklidnuji – 160km na biku jsem dal v pohode a to jeste byla vetsi pulka terenem v Mor. Krasu. Jen me netlacil cas na cestu zpet.

                              0 0
                              • Lišák  

                                Kolikrát jsem vám už vysvětloval, že poloviny jsou vždycky stejně velký!!

                                A větší polovina z vás to pořád nechápe! :-)

                                0 0
                            • Splinter  

                              Co furt máš s tou Bukárnou? Já tam nemusím byt furt:o)

                              0 0
                              • Paja  

                                Sem mel pocit, ze jste tam peceni vareni:o) no do Slapanic je to jeste vic s kopce:-D

                                0 0
                                • Splinter  

                                  Loni to byl dlouho cíl… Letos je to zastávka na cestě zpět..

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Tak to ma byt…ze Franto?-)

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      co? kde? proč? – nechápu. :) sem si i chviličku zahrával s myšlenkou že bych vyrazil s váma. Loni jsem na to měl velkou chuť to otočit. Letos se chuť vytratila a stejně se od včerejška krmím paralenem, takže stejně nic.

                                      0 0
    • Paja  

      Takze zatim suma sumarum sraz 5:OO v zabrdovicich u kostela, trasa tam ± www.volny.cz/…d-B-mapa.JPG trasa z5 ± www.viamichelin.com/…GPerformPage?… zatim nas jede 5 z Brna, RomanaH dojedem cestou.

      0 0
      • UCHI  

        Dík za rady. Na kolik zastávek to tak cestou vidíte, je nějaký plán aby jsme to stihli? Dáme někde teplý jídlo? A vy co jedete na bajku,jaký pláště? Mám obutý 2.0 Ranchero Maxxis, mám to nechat nebo radějí dát 1.9 Wormdrive Maxxis? Jinak něco najetý letos mám, tak pokud mi neupadne prdel tak to snad ve zdraví přežiju. Už se těším ale docela mně ta dálka děsí, hlavně ten návrat.

        0 0
        • Paja  

          Trochu delsi zastavku s teplym jidlem bych dal co nejdriv po sjezdu z Pradedu, jinak zastavky podle potreby doplnovat vodu, mozna nejaka polivka, ale tentokrat bych se radeji moc dlouho v hospodach nezdrzoval. Wormdrivy pojedou rychleji…

          0 0
        • Splinter  

          Rančero na kole, Wormdrive nachystanej.. Určitě to přehodím..

          0 0
          • motylek  

            NO, já nevím , z kytičky na kytičku, z kytičky na kytičku
            a z kytičky na Praděd??? na čem mám jet??

            0 0
          • RomanH  

            Koukam, ze v Brne bude nedostatek Wormdrivu. Taky dnes musi nejakyho sehnat. Jen nevim, zda na obe, ci jen do zadu a na predku nenecham toho Ignitora. BTW nevite, kde je urcite maji (radeji v dratu, pac vickrat jej uz asi nepouziji), at nemusim objizdet vsechny prodejny ?

            0 0
    • lOlA  

      Jedu taky-LETADLEM!:o)) no to bych na svym biku nedal:D

      0 0
      • UCHI  

        To:RomanH mám doma několik jetých Wormů, jestli je nechces kupovat tak ti je klidn půjčím. Napiš mi.Jinak dám tedy na většinu a dám si je tam taky abych vám stačil.Co světlo dopředu berete nebo jenom blikačku ?

        0 0
        • Splinter  

          A pak že sou wormdrivy nah…:o))

          0 0
        • Paja  

          Pokud ji budu mit kam dat, tak uvazuju o celovce

          0 0
          • UCHI  

            Co trénink poslední dny před dnem D? Něco speciálního, nebo jenom vyměnit židli doma i v práci za sedlo? Já doporučuji co se týká stravy poslední týden jíst magnéziové tablety nebo pít minerálku s vysokým obsahem Mg, pomáhá to proti křečím z únavy.

            0 0
          • Splinter  

            Zkus to na hlavu :P

            0 0
        • RomanH  

          Diky za nabidku. Nej jsem si ji stacil precist, tak jsem je u Hanaka koupil. Odpoledne jsem je nasadil a opravdu to na nich jede po silnici lepe nez na vsech drapacich, co vozim posledni 4 roky. Zkusmo jsem zkusil vyjet i jednu stojku v castecne mokrem lese, a i to s nima docela slo (jen jsem mel strach z trni). Mozna je tam jeste chvili po Pradedu necham.

          0 0
          • Splinter  

            Kliid.. Já sem na nich najel 4000km a bez defektu..

            0 0
            • mastihuba  

              facht jo? :)

              0 0
              • Splinter  

                Až na to že sem to u vás na perfektní asfaltce prorazil… Ale za to může přehlídnutá díra, ne plášť… :P

                0 0
                • RomanH  

                  Sakra, to abych si dal v sobotu rano bacha. U nas jsou v silnici diry jako svina a po ranu s blikackou toho moc v 7mi km sjezdu neuvidim. Ale co, stejne bude zima, tak pojedu z kopce pomalu.

                  0 0
                  • Splinter  

                    Musíš ho pořádně zahustit… To bude pohodlíčko…

                    0 0
                  • mastihuba  

                    vás to facht eště nepřešlo? No uvidíme v pátek. :)))

                    0 0
                    • RomanH  

                      Takova vec se nevzdava. Alespon ne predem, pokud neprsi :o)

                      0 0
                      • Martula  

                        Já tam budu v neděli ..na časovce:) tak pokud tam dorazíte a dál to nepude..tak v neděli máme naplánovanou vyjížďku na Praděd:)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          taky jedeš zmoknout? :))

                          0 0
                          • UCHI  

                            To: Splinter Já jsem to myslel dobře, nikomu to nenutím a mám s tím dobrý zkušenosti,navíc myslím že o tom co se týká výživy před zátěží a po ní něco vím. Byl jsem v SVS zrovna když jsi se asi tak narodil.Ve 35 některý věci člověk raději nepodcenuje. :-)

                            0 0
                            • Splinter  

                              Nechápu o co jde?

                              0 0
                              • UCHI  

                                Tak nějak jsem vydedukoval že když jsi pod můj příspěvek o Mg napsal : zkus to na hlavu :P že si ze mně děláš srandu, pokud jsi to tak nemyslel tak v poho a neber to vážně, proberem to v sobotu.Doufám že vyjde počasí.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Tak se jeste jednou mrkni – psal to PAJOVI o upevneni celovky. To bude v sobotu drahy :o)

                                  0 0
                                  • Splinter  

                                    :o)) Taky ale doufám, že vyjde počasí..

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Ani nemluv. Desim se situace, ze vyrazim sam, protoze u nas prset nebude a vy to v Brne kvuli desti zabalite. Nebo naopak, ja nepojedu a vy pak budete rikat, jak vam vyslo pocasi.

                                      0 0
                                      • Splinter  

                                        Nabízí se jednoduchý řešení… Pojedem za každýho počasí:o))

                                        0 0
                                  • Paja  

                                    Je drzej a jeste mate lidi :oD

                                    0 0
    • Splinter  

      No teďka čučím na předpověď a nechcu strašit, ale nějak to počasí na Praděd nevypadá.. Všude píšou déšť:(

      0 0
      • RomanH  

        V patek hlasi dest a v sobotu uz jen doznivani. Ale ty dlouhodobe predpovedi jsou na nic. Uvidime v patek. Mrholeni mi nevadi, ale pokud by uz rano melo huste prset, zalezu si se svagrem do kotelny a podebatujeme u slivovice.

        0 0
        • Paja  

          to taky nezni spatne:o)

          0 0
          • mastihuba  

            tomu už se nedá řikat ani kredenčák :) jedna flaška v králikárně, jedna v kotelně, další za vodárnou. :)

            0 0
      • Paja  

        Uvidime jak se to bude vyvijet a v patek rozhodnem…obcasna prehanka by se dala vydrzet, ale v celodennim desti nejedu.

        0 0
      • mastihuba  

        sem to řikal

        0 0
        • Splinter  

          Ty mlč!:P

          0 0
          • UCHI  

            To:Splinter-Jéé sorry, jsem blbej, toho o té čelovce jsem si nevšiml. V sobotu máš u mně pěnivý iontový nápoj.:-) Jsem optimista co se týká počasí, do pátku se to vyblbne a pojedem. Je fakt že v dešti by to za nic nestálo, když to jedem jednou za rok. Když chcípnout tak aspon za peknýho počasí.

            0 0
    • Excel  

      No..pánové, já vam do toho tedy nechci kecat, ale ona je to jako dálka řekl bych, není 340 km ±30 poněkud, přiznejme si to, delší? Vaše prdel pozná středověk. Hodně štěstí, měl jsem Vás rád. ;-)

      0 0
      • RomanH  

        Stredovek, to byl vek :)

        0 0
        • Splinter  

          Je až podezřele hezky.. Doufám, že to počasí nečeká až bude víkend…

          0 0
          • Paja  

            Zatim jim ta katastroficka predpoved moc nevychazela (tuk, tuk)tak doufam, ze tomu tak bude i nadale, zatim vesti toto www.chmu.cz/…n/tyden.html takze v sobotu by melo prset nejmin:-/

            0 0
      • Martin  

        to chcete jet na jeden den nebo na dva?

        0 0
      • Paja  

        A ja uz myslel, ze chces jet s nama:o) Cesta tam podle Route 66 vychazi 147 km, zpatecni, coz me prekvapilo, jen o 10km delsi, celkem cca 305 km, teda jestli nebudeme moc bloudit:o)

        0 0
        • Splinter  
          • do Zábrdek a ze Zábrdek přes brdek to je +20km. Jak budem kličkovat mezi dírama, tak se to taky trocha protáhne.. Tipuju tak 337,62km..
          0 0
          • Paja  

            Jesteze to mam na sraz kousek:)

            0 0
            • RomanH  

              Hmmm, proc zrovna ja to musim mit nejdal… :)

              0 0
              • Paja  
                1. trest za to, zes tuhle akci vymyslel:)
                2. trest za to, zes emigroval z Brna:)

                ale zase si do threadu o nejvetsi ujete vzdalenosti budes moc napsat nejvetsi cislo:-D

                0 0
              • UCHI  

                Taky to mám kousek na sraz… Těd to počasí ale vůbec nevypadá dobře. Jako že jsem ateista tak se modlím at to vyjde.

                0 0
    • Splinter  

      A stavíme se na Bukárně? :o)))

      0 0
    • Splinter  

      Mám to přezouvat, nemám to přezouvat? Nevypadá to..:(

      0 0
      • RomanH  

        Ja uz mam prezuto. Rychlost v lese se mi sice zvysila o cca 15%, ale tak jsem malem hodil dve tlamy na mokrem listi. Urcite se po tomto silnicnim vylete vratim zpet k drapakum. Ad pocasi : zatim mi pripada, ze je to dobry. Na CHMI je videt na srazkove mape, ze srazky jdou pryc. A Meteopres taky hlasi v sobotu pro danou oblast jen prehanky.

        0 0
        • Splinter  

          No tak du přezout.

          0 0
          • motylek  

            Trochu optimisticky–Náledí nebude–jinak asi všechno.

            0 0
            • Splinter  

              Mám nachystáno:o) Ale to počasí:(

              0 0
              • UCHI  

                Taky se chystám přezouvat,ale asi to udělám až navečer podle situace.Jinak ostatní předstartovní přípravy, údržba atd. konám právě ted.. Kdyby ted pršelo byl bych klidnější,takle to vypadá že to přijde zítra.:(

                0 0
                • RomanH  

                  Sakra, vy nikdo nepracujete ?

                  0 0
                • Splinter  

                  Začínám řešit kam to všecko dám.. Nějak moc malý kolo na tolik nákladu:)

                  0 0
                • RomanH  

                  No nic, ja si ted alespon dojdu do lekarny koupit brufen a Tea Tree Oil :)

                  To Splinter : Proboha, co potahnes ? Jedu v kratasich s navlekama, moira ultralite, dres, navleky na ruce, Windstoperovou vestu a vetrovku na ramu. V Camelu voda, naradi, penezenka, kreditka a fotak. Jeste si koupim nejake 2 tycky a hotovo. Na benyinkach pak do sbe kopnu sladky kafe s bagetou a na zpatecni ceste muzeme dat polivku.

                  0 0
                  • Splinter  

                    Kotlík,dřevo,sir­ky,4sáčky polífky…:o)

                    0 0
                  • grafik  

                    Zastavte se na Hvezde /hospoda s terasou/ na svestkove knedliky, loni sem si tam na nich hooodne posmakl :)

                    At vam to vyjde!

                    0 0
                    • Paja  

                      To zni dobre:o) ja myslel, ze Hvezda je to parkoviste odkud jezdi kyvadlo na Ovcarnu, tam je i hospoda?

                      0 0
                      • grafik  

                        jo vyjedete z lesa temer pod ni – vari tam dost dobre, me teda chutalo – moc :)

                        0 0
                        • Paja  

                          Diky za tip, budem plni zazitku, ale jeste neco se do nas urcite vejde:o)

                          0 0
        • Paja  

          Ted je predpoved k veceru pribyvani srazek, zitra behem dne zas ubyvani a oproti dnesku o 2 stupne vic (dvanactka misto desitky je taky lepsi:o) takze v suchu asi nebudem, ale myslim, ze to pujde.

          0 0
    • jecnak  

      Tak hodne stesti a at vam vyjde pocasi.

      0 0
      • RomanH  

        Diky

        0 0
      • Splinter  

        Dík..

        0 0
      • Paja  

        Diky:o)

        0 0
        • UCHI  

          Díky.

          0 0
          • Splinter  

            Těsně vedle:)

            0 0
          • Paja  

            neni zac:oD

            0 0
          • Paja  

            snad si zitra touhle dobou uz nebudem nadavat:)

            0 0
            • MartinXC  

              … nože a ostré předměty nechte doma, bidonem se moc ublížit nedá ;-)

              0 0
              • mastihuba  

                no taková velká pila zaťatá v zádech… :) ode mne dostanou bonus každej 1× Nic. :))

                0 0
          • UCHI  

            S blatníkama by se mi moc jet nechtělo… Všechno ostatní dám do báglu, na kolo nic přivazovat nebudu, doufám.Beru todle:Na sebe triko moira,dres, návleky na ruce, WS vestu,3/4 šponovky. Do báglu kemla, WS větrovku,hejno tyček, 3 iontáky,1 gel,ro­zinky,2 speed8,čo­koládu,KPZ,ná­řadí,2 duše-těm slickám co jsem obul moc nevěřím,blikač­ky,nýtovačka,mo­bil, prachy, foták.Já toho hrozně sežeru, ale bude to docela malej batoh…

            0 0
    • Splinter  

      Takže v 5 u kostela, jo? Panebože:o)

      0 0
      • Paja  

        Na vstavani ve 4 se fakt netesim, jinak se z nejakych nepochopitelne masochistickych duvodu na tuto akci uz nekolik dnu tesim hrozne:o)

        0 0
        • Splinter  

          Jojo, taky se těším.. Ale největší strach mám z cesty přes Šlapanice.. Na hladkejch to bude vohubu:)

          0 0
      • Paja  

        Kdyz o tom tak uvazuju, vstavat ve 4 asi nebude stacit:-/ pripadam si jak Babicka B. Nemcove:o)

        0 0
    • Splinter  

      Jestli to stojí za to, za každou cenu jet i v hnus počasí:o)

      0 0
      • UCHI  

        Kdy dáme poslední slovo? já myslím že to ráno bude v poho a pojedem, ale kdyby nebylo tak za sebe říkám že v dešti nejedu. Praděd neuteče. Souhlasím se Splinterem že v hnusu si to neužijem.

        0 0
        • motylek  

          Je to těžký,však můžeme se za Olomoucí otočit a jet zpátky. Ale ted jsem se byl projet ,prší ,ale není zima .Rano už nic nepoznáme, uvidíme po 50km.

          0 0
          • motylek  

            cesta domů,zpátky bude rychlejší a bude to snažší se vracet,než jet tam.

            0 0
            • Karaya  

              Jsem optimista, veřím, že se to umoudří a minimálně v okolí Brna pršet nebude, otázka je jak to bude vypadat na severu .-) Navíc se mi teď večer podařilo konečně vyměnit střed na silničce – a je po praskání :-)

              0 0
              • motylek  

                Tak mám jet taky na silničce,ptám se proto ,abych věděl kam mám dát světla.

                0 0
        • Splinter  

          Jet v dešti se dá, proč ne? Ale v rámci dobrýho zážitku bych nechal Praděd na lepší zítřky…

          0 0
          • Splinter  

            Rozhodovat se budu ráno..

            0 0
            • RomanH  

              Toz uvidime. Kdyby jste se dohodly, ze nejedete, dejte mi vedet. Budu vyrazet kolem 4 rano. Kdo bude prvni v Jedovnicich, zavola. Pokud tam budu drive ja, budu pomalu pokracovat smerem na Drahany. Vy me brzo dozenete. P.S. Asi si vezmu blatnik, jet s mokrou prdeli neni nic moc. Jdu spat, dobrou noc. Kdyby jste se na necem domluvili jeste ted, hodte mi zpravu na mobil. Vytacene pripojeni 45kb neni nic moc :o)

              0 0
        • Paja  

          Podle predpovedi by se to melo od rana zlepsovat, takze pokud nebude regulerne prset, tak bych vyrazil, kdyby bylo nejhur a nemelo to cenu, v Jedovnicich to zalomime vite kam:-D

          0 0
    • MartinXC  

      Maličko offtopic: chlapi, kdo máte dvě děti (Adélka, druhé jméno jsem si nezapamatoval) a vaše žena s nima chodí každý pátek cvičit k Salesiánům ? Zrovna dneska tě tam baby řešily, že ses zbláznil, že chceš jet na Praděd :-)

      0 0
    • Splinter  

      Vžuuum ja su letadlo :o)))

      0 0
    • MartinXC  

      Sakra – jste ještě naživu ?

      0 0
      • rock  

        Taky nevím, jestli mám sledovat Bike-forum, nebo spíš černou kroniku …

        0 0
        • grafik  

          taky cekam az napisou …

          0 0
          • Lišák  

            Třeba bylo na trase blbý počasí a tak se někde ubytovali. Možná.

            0 0
            • JSt  

              taky myslim. jet za tmy a toho lijaku, co je venku je o zivot…

              0 0
              • UCHI  

                Zdar, tak jsme to zváldli, foto je z Pradědu (Chyí kousek hlavy, byla hrozná kosa a třepal se i fo¡¡ták). Pro enormní nepříze¡¡n počasí a hlavně tmu a drobnou navigační chybu jsme skončili v Boskovicíh (42 km od Brna) ve 22:30 hod., odkud někteří jeli vlakem do Brna, zbytek odvezli rodinní příslušníci. Pouze tvr¡dák RomanH pokračuje zřejmě ještě v těchto hodinách po vlastní ose k domovu, tímto mu skládám obrovský hold (na Pradědu byl první a celou cestu tam jel solo, vyrazil o hodinu a půl dříve). Resumé: cca 330 km, AVG: 22 km/h? (nazpátek cyklocomputer zmrznul). Nastoupáno – hodně. Byla to makačka.

                0 0
                • UCHI  

                  PS: tímto zdravím všechny účastníky zájezdu a doufám, že jste všichni dorazili v pořádku a máte mou úctu, jste dobří.

                  0 0
                  • UCHI  

                    Konec v Boskovicích 22:30 hod. Uchi a Splinter

                    0 0
                  • Splinter  

                    Pod oboje se podepisuju… Ale průměr bude kolem 27–28km/h

                    0 0
                    • DyEm  

                      jen doufám, že si na mě nikdo nepočká za tu trasu :). Obdiv mají zejména jezdci na MTB, osobně bych do toho na horáku nešel, na silničce je to pohoda......, pokud teda neleje, není kosa a nefouká.....

                      0 0
                      • RomanH  

                        Neboj, trasa byla pekna. Kdybychom tama jeli i zpet, tak by jsme mozna dorazili drive. Ale alespon bylo porad na co koukat – na nektere vesnice i 2× :)

                        0 0
                • Lišák  

                  Teda pánové, já smekám!! Jste fakt dobří!

                  0 0
                • Loner  

                  Přijměte prosím od neznámého staříka výraz hluboké úcty a pokory.

                  0 0
    • Splinter  

      Žiju!! Uff ale v Boskovicách sme to zabalili v tym lijáku…

      0 0
    • Karaya  

      Též jsem živ a zdráv, dokonce mně ani nohy moc nebolí.. Musím hned zkusit zkalibrovat znovu tachometr a porovnat to s Pájou. Ale mám pocit, že 300km hranice nepadla…

      btw Unicov 10km? Mohelnice 14km ? ??? :-)

      bych skoro řekl, že jsme překročili bludný kámen a jeli Rýmařov-Horní Město-Oskava-Libina-Obědné-Nedvězí-Kamenná-Veleboř-Klopina-Úsov

      což nevypadá tak strašně na to jaké to bylo :-)))

      0 0
      • motylek  

        Taky jsem to přežil,a moje kolo je celé . Super bylo,že až na jedno píchnutí(a to jedno píchnutí bylo na MTB)jsme to jeli bez defektu a bez havárie.Nikomu se nic nestalo a nikoho nesrazilo auto.

        0 0
        • motylek  

          Ten vyjezd na Praděd byl boží,člověk se pomalu nořil do mlhy a do mračen.Až skoro vůbec nebyl vidět.

          0 0
    • Splinter  

      Tož fotky co sem nafotil já sou tu: www.album.volny.cz/…o/browse.php?…

      0 0
    • MartinXC  

      Tož teda přeživším smekám. Já si na takovou akci ještě počkám pár tisíc km a hlavně v lepším počasí.

      0 0
    • Karaya  

      Co Roman, žije, dojel? Pak mně došlo, že on si asi pro odvoz nezavolal, ledaže by si v nouzi vzpomněl na PIN…

      0 0
    • grafik  

      hosi teda ste fakt machri!! Vidim, ze jste se na hvezde preci jen stavili na obed :)

      0 0
      • motylek  

        Měli jsme tam guláš a česnečku.Co je s Romanem by mě taky zajímalo. Jet tak v noci a v dešti sám je dost riskantní A ještě nic nenapsal.

        0 0
        • Splinter  

          Roman mi volal, je v pohodě. Taky dojel dom autem:o) Najel prý 320..

          0 0
    • goood  

      Solidni vykon, respekt. Ten prumer 27–28km/h myslite vazne ??

      0 0
      • UCHI  

        Super fotky Splintere, lepší jak ty moje, ta vyhlídka od Motýlka je asi nejvýstižnější.Tak to jsme najeli určitě o něco mín jak Roman, neva příště to doženem :-) Múj cyclocomputer se se mnou definitivně rozloučil, proto některé nepřesnosti.Gulášek a polífka byly dobrý, jen ten vrchní byl nějakej divnej..

        0 0
    • Paja  

      Tak konecne se mi podarilo procpat fotky do alba… album.volny.cz/ppa­ajjaa/browse.php?al­bum_id=62983 Sumasumarum Brno – Praded – Boskovice 288,5 km, 3400m nastoupano, celkovy prumer vcetne popojizdeni 24kmh to goood: nez se setmelo a my museli jet pomaleji prumer byl 26kmh Kdyz mi ve ctvrt na 12 dosla SMS od Romanovy zeny s textem „Kde asi muze byt Roman“, udelalo se mi nevolno a polil me studeny pot, nastesti zanedlouho dosla dalsi, ze je v Lipuvce… to karaya: to sme si zas tak moc nezajeli, ne? Nejlepsi je kdyz clovek jede a postupne miji cedule Mohelnice 10, za 10 min. Mohelnice 10 a za chvili Mohelnice 14 :-D Premeril jsem obvod a vyslo mi cca pul centaku navic, 288,5 km je uz po prepoctu. Super akce, diky vsem jezdcum i jejich rodinam za to, ze jsme zatim nedopadli jak ten chlap v reklame na renault:o) Co byste rekli nekdy v lete na vylet na Velkou Javorinu v Bilych Karpatech? Je to jenom smesnych 250km a jeste malo do kopce :oD

      0 0
      • Paja  

        jo a tepak mi ukazal 37 500 spalenych kJ :oD

        0 0
        • Splinter  

          To je jenom 20 čokotatranek:o)

          0 0
          • Paja  

            A ne 40? Ty kJ na obalech se vetsinou uvadeji pro 100g.

            0 0
            • Splinter  

              Hups.. Nenapadlo mě, že tatranka má jenom 45g… Takže přesně to je:37,6222723­85252069224981188863807 t­atranky (Čokotatranka s lískovými oříšky)…

              0 0
      • RomanH  

        Ahojky, tak uz to vite. Ja to z Jevicka sjel do Letovic (21:15) a pokracoval do Lipuvky. Cestou mi opet dosla voda a jidlo, tak jsem se stavil na Lipuvce (23:45). Zavolal jsem z budky zene, ze prijedu kolem 01:00, ze se jeste jdu na benzinku najist. Ona mi rekla, ze pro me dojede a ze v Tisnove silne lije, tak jsem souhlasil. Najel jsem 321 km, nastoupano 3810m. Domu mi chybelo asi 17 km.

        P.S. Zazitky nemusi byt dobry, hlavne ze jsou silny :) Musim vice trenvat v kopcich, abych Vam stacil.

        0 0
      • RomanH  

        Uz jsem si zrusil na telefonu pozadavek na PIN :)

        0 0
        • mastihuba  

          gratuluju. Sem si řikal že se ti nedá dovolat :)

          0 0
        • Paja  

          Az pozde me napadlo, ze sem Ti mohl pujcit druhou SIM kartu, pokud teda nemas nejakej kod i na telefon:-D

          0 0
      • Splinter  

        Jedu!

        0 0
      • Pivomil  

        Zdravim, pripojuji se ke gratulantum a s dotazem jestli to nekdo nechce zajet jeste jednou… :)

        0 0
      • Polka  

        Kdyz nebude chcat, tak by tam mohlo bejt fakt krasne – viz. www.cyklostranky.cz/…img00006.htm

        To bych do toho sel asi taky. Jinak, jste borci ;-)

        0 0
    • kajulka2  

      Teda pánové máte můj obdiv, v tom sobotnim počasí by mě na kolo nikdo nedostal a vy si dáte takovou dálku, smekám ;)

      0 0
    • jecnak  

      Panove smekam. Myslim, ze budete mit dlouho na vo vzpominat.

      0 0
      • Splinter  

        Jojo:) Mohelnice 18, za půl hodiny Mohelnice 14, dalších 20min Mohelnice 16:o)))

        0 0
    • Excel  

      Pánové máte můj obdiv…hardcore!!! Jste hodně dobří.

      0 0
      • mastihuba  

        cituji jednoho známýho :) „co všecko člověk musí vydržet než zdechne?“

        0 0
      • martin L  

        To jsou ta pravá dobrodružství cyklistiky. Taktéž vzdávám hold. Včera jsem byl se psama (kousek za Olomoucí) a v Jeseníkách jsem viděl sníh :-))

        0 0
    • Elwing  

      Jste borci..

      0 0
    • Cyril  

      Toš teda to je slušné. Móóóc slušné. A v tom humusu dvojnásob. Na Pradědu už jsem letos taky byl, ale mám to jen kousek, od Prostějova a zmoknul jsem jen půl cesty zpět, takže ještě jednou – dost dobré.

      0 0
    • Martin  

      připojuji se ke gratulantům. jste dobří borci :-). jet to na bajku mě to čeká tento víkend – Olomouc – Praděd – Olomouc.

      0 0
    • UCHI  

      Na Javořinu jedu taky. Už se těším :-)Malíčky mně brní ještě ted a při pohledu na bajk je mi mírně nevolno ale už jsem to nevydržel a před chvílí jsem se vrátil z malllinkatého švihu.¡¡Cokota­tranky nechci ani vidět.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.