• motylek

    Sníh nikde a ani neprší.Přemýšlím kam by se dalo vyjet příští víkend.Kdo se přidá?A má někdo nějaké navrhy?

    0 0
    • FunTom  

      No o víkendu budu asi pryč, ale co takhle čtvrtek (státní svátek) nebo pátek. Jel by někdo?

      0 0
      • rock  

        Čtvrtek zatím vypadá velice nadějně; ale je to až za týden, budu vědět příští týden touto dobou …

        0 0
      • motylek  

        Pátek by to šlo.

        0 0
      • zbartos  

        Ahoj. Trochu jste mne předběhli, ale, dodatečně navrhuji na čtvrtek 17.11.05 opakovaní loňské vyjíždky po trase Muldy 1992 – www.czex.cz/…historie.htm. Je to bohužel v nesprávném termínu, ale když toho 28.10.05 bylo 3 dny volno, tak jsem na hory mimo Brno........ KDYŽ BUDE SLUŠNĚ, mohli bychom jet místo trasy Mulda 1992 trasu s cca !!90%!! podílem jízdy mimo veřejné komunikace (cca 60 km s možností prodloužení/stou­pání cca +1700 m). Jde o okruh Lesná – Soběšice – Útěchov – Adamov – Babice (Alexandrovka) – Josefovské údolí – Máchův pomník – Olomučany – údolí Punkvy – hájenka Žižlavice – Obůrka – Blansko – Dolní Lhota – u Jedle (u Hořic) – Šebrov – U Jelínka – Vranov – lesní cesta Kroucená či po modré zn. či po trase Merida 2000 – Útěchov (a dle zbývajících sil buď opět Soběšice – Lesná, nebo rybníčky pod Útěchovem – ranč u Ořešína – Rakovec – Mokrá Hora – Střelnice – (kousek po Muldě) – Lesná.

        0 0
      • FunTom  

        No člověk si něco naplánuje a pak příjde jinej člověk a všechno změní. Teď to vypadá, že na kolo vyrazím o víkendu. Snad bude aspoň trochu snesitelný počasí. Chystá se ještě někdo?

        0 0
        • Lišák  

          Možná v neděli.

          0 0
          • FunTom  

            A možná zase oba dva dny :) Člověk míní a bike mění.

            0 0
            • Lišák  

              V sobotu určitě nemůžu.

              0 0
              • FunTom  

                No dobře tak aspoň v tu neděli. Myslím, že by se nás zase mohlo sejít víc, pokud bude pěkně.

                0 0
        • motylek  

          Hurá,to nepojedu sám.

          0 0
        • slou  

          Se uvidí dle počasí a nálady, ale bych i vyjel. Je mi zatím jedno či so alebo ne.

          0 0
        • ada  

          Kam a kedy by ste chceli jet? Včera som sa konecne po cca mesiaci poriadne dostala na bika, motkala sa okolo Adamova a spol. a nadhera. :-)

          0 0
          • Paja  

            Procs nejela s nama? Motali jsme se tam taky:-) utechov-adamov-machac-blansko.

            0 0
            • ada  

              ak si bol s borcami, co jeli tu muldu, tak to ma hoooodne vylakalo, ten popis trasy, dlzka a zostava. :-) Fakt som dlho na biku nesedela…

              0 0
              • rock  

                Jeli jsme na pohodu; já měl asi 65 km a 16.3 km/h – a výborné těstoviny v hotelu v Blansku.

                0 0
                • motylek  

                  POJEDEM ZÍTRA??V 10 NEBO AŽ 11 HODIN?? A KDE SI DAME SRAZ,U KOSTELA V ŽIDENICICH NEBO V OBŘANECH??

                  0 0
                  • motylek  

                    Vzhledem k tomu,že jste jeli ve čtvrtek Adamov tak můžeme jet na Rousinov.Sraz by byl u kostela v Židenicich v 10.00.

                    0 0
                    • motylek  

                      Může ještě někdo?

                      0 0
                      • Roman  

                        Bych se i přidal. Rozhodne ranní počasí

                        0 0
                      • slou  

                        Dle počasí bude so lepší, ale rosničky maj úspěch tak pul na pul. Ale jel bych. Směr na Rousínov je dost širokej pojem, kam přesněji. Jinak ve čt sem byl v práci takže můžu i Adamov :)

                        0 0
                  • FunTom  

                    Já bych jel. Moc se mě ale nechce jet směrem, kterej naznačuješ. Když teda bude pro většina, tak se přizpůsobím. Můj alternativní návrh je, vyrazit směrem na Vranov a Hořice. Sraz by mohl být na Lesné, třeba před Bilou v 10. Co vy na to?

                    0 0
                    • Roman  

                      Mně je to jedno kam. Ráno mrknu z okna na počasí, pak mrknu na b-f pro info, kde je vlastně start. Jo a na polívku se stavíme? :o)

                      0 0
                    • motylek  

                      Sorry,to jsem přehlidl,beru.Já tam budu a beru mapu,tak se ještě mužeme domluvit po cestě.

                      0 0
                      • FunTom  

                        OK. Dík, bezva. Jsem rád, že jsme se dohodli. Takže ZÍTŘEJŠÍ SRAZ JE V 10 PŘED BILLOU NA LESNÉ.

                        0 0
                        • Karaya  

                          Je to na tuty? Ve čtvrtek jsem nemoh kvůli škole, ale zítra bych jel…

                          0 0
                          • FunTom  

                            Je to na tuti fruti :) Snad jen kdyby pršelo (to by se jelo o hodinu později) :)

                            0 0
                        • slou  

                          Tož když už je to na Lesné, tak se pofrčí na Adamov?

                          0 0
                          • FunTom  

                            Asi nás to nemine. Hold všecky pěkný sjezdy vedou do Adamova :)

                            0 0
                        • Lišák  

                          Tak se dívám z okna a jenom tiše závidím… :-/ Snad ztr.

                          0 0
                          • motylek  

                            No nebylo to vůbec špatný,bylo to super.Uvidíme kam zitra.

                            0 0
                            • FunTom  

                              Přesně tak. Bylo to bezva. Už mám i kolo umytý (nemohl jsem se na to koukat).

                              0 0
                              • slou  

                                No, ale nebylo zas až tak zaflákané :) teda na té fotce vypadá skoro jak ze žurnálu :))

                                0 0
                                • FunTom  

                                  Sice jsem psal, že jsem se na to nemohl dívat, ale pravda je spíš ta, že jsem to nemohl cítit. Jak jsem to dal do bytu do tepla, začalo to divně vonět :)

                                  0 0
                          • FunTom  

                            2 motivační fotky z dneška, pro ty co neví, jestli zítra vyrazit jsou tady: http://album.volny.cz/…r/browse.php?…

                            0 0
                            • Pivomil  

                              Hola hola,uz se teda vi kdy a kam zitra ? Taky bych se pridal s Adou,jestli muzem.. :)

                              0 0
                              • FunTom  

                                Start by měl by být asi tradičně v 10. Možná se pojede na východ, to by mohl být sraz třeba na Klajdovce nebo v Mariánským údolí. Druhej návrh byl, vyrazit třeba někam na přehradu a dál.

                                0 0
                                • Pivomil  

                                  Ja uz budu dnes bez netu,ale az to budete vedet jiste,muzete me to nekdo poslat na mail ? Me to dojde jako smska do mobilu.

                                  Dikec.. :)

                                  0 0
                                • Lišák  

                                  Hlasuju pro směr přehrada, a? nemusím vstávat v 8!

                                  0 0
                                  • slou  

                                    V 8 taky luxus :))

                                    0 0
                                  • Pivomil  

                                    Me je to celkem jedno, i kdyz smer Prigl sme dnes byli,cili vychod mi nevadil,ale jak se dohodnete,tak se dohodnete,hlavne kdyztak nezapomente poslat mejlika.. :)

                                    0 0
                                    • motylek  

                                      Vypadá to na sraz v 10,00 na konečné tram. 1 v Řečkovicich­.A ještě se neví kam se pojede.

                                      0 0
                                • motylek  

                                  Navrhuji sraz v 10,00 na konečné v Řečkovicích.Od tam se dá jet kamkoli.

                                  0 0
                                  • Lišák  

                                    To beru. Je jiný návrh?

                                    0 0
                                  • rock  

                                    SOS, polopaticky pro venkovana: pojedu po Kuřimské a Banskobystrické po kolejích až na smyčku ? Tuhle konečnou máte na mysli ?

                                    0 0
                                    • motylek  

                                      Na konečné TRAMVAJE ČÍSLO 1 V ŘEČKOVICÍCH.PO BANSKOBYSTRICKÉ NAHORU,nevím která je Kuřimská.

                                      0 0
                                      • rock  

                                        Kuřimská je ta samá ulice jako Banskobystrická, ale blíž do centra. OK, snad vím kde, přijedu …

                                        0 0
                                        • motylek  

                                          Když tak se zeptej na cestu,ta konečná je tam jenom jedna.tak čau zítra.

                                          0 0
                                    • slou  

                                      No tu druhou poznáš určitě tak že mineš zoo a budeš v Bystrci :)) Jinak v řečkovicích končí nahoře pouze 1.

                                      0 0
                                      • rock  

                                        :-) … asi nejhorší možný orientační bod pro mne jsou zastávky MHD. Těmto zařízením se snažím co možná nejvíc vyhýbat, takže mám dosti chabý přehled o tom co, kudy, odkud a kam. Ale snad už mám jasno a trefím :-) …

                                        0 0
                                  • FunTom  

                                    Ponořil jsem se do map a mám tento návrh trasy: Řečkovice, Zoo, Žebětín, Helenčina studánka, Javůrek, Šmelcovna, Maršov, Pejškov, Heroltice, Hradčany a zpět do Brna přes Kuřim. Je to už celkem dost dlouhý, ale vždycky se to dá vzít ze Šmelcovny rovnou zpátky do Brna.

                                    0 0
                                    • FunTom  

                                      Délka Řečkovice-Řečkovice = cca 55 km.

                                      0 0
                                    • slou  

                                      Osobně ten zítřek nevidím moc dobře. Pokud tam nebudu před 10 tak na mne nečekejte.

                                      0 0
                            • slou  

                              Tož se teda pokusim taky vydolovat něco z toho co jsem vycvak.

                              0 0
                            • motylek  

                              Ty fotky jsou moooc vyvedený.

                              0 0
                              • FunTom  

                                Dík, když se to dá dohromadý s tím co sem dal slou, tak je to celkem výstižná fotoreportáž.

                                0 0
                                • motylek  

                                  No ja myslel ty fotky přírody,to je jak do kalendáře.Zítra si beru fotak taky.Tak v deset tam na konečné 1.

                                  0 0
        • FunTom  

          A jsou tu fotky z neděle: http://album.volny.cz/…r/browse.php?…

          0 0
          • FunTom  

            Proč se mi tam furt píše to url, když to má být jen tag? Zkusím to jinak http://album.volny.cz/…r/browse.php?…

            0 0
            • FunTom  

              Takže adminova poznámka pod čarou o vkládání odkazu asi neplatí. Dá se to tam plesknout napřímo. Konec monologu :)

              0 0
          • slou  

            Kouká koukám, že jste měli trochu víc sněhového poprašku :)

            0 0
            • FunTom  

              Pod Maršovem už byly místama 1 cm vrstvy. Fakt hotový závěje :)

              0 0
              • motylek  

                Vyjíždka byla super,o zábavu se přičinil každý zůčastněný.A každý po svém.Proběhla i lehká akrobacie a defekt.

                0 0
                • FunTom  

                  Ten defekt bych moc nepřipomínal, ale když už jsme u toho, tak ještě jednou dík Lišákovy.

                  0 0
                  • slou  

                    To je teda štěstí jestli si teda defektil ty. 2 defekty během dvou vyjížděk.

                    0 0
                    • FunTom  

                      No to víš. Ta duše co jsem tam dal včera, byla už večer prázdná. Tak jsem to zalepil a ráno to bylo zase prázdný. Tak jsem ještě ráno ve spěchu lepil tu včerejší procvaklou duši, no a práce kvapná málo platná. Záplata se dneska na konci vyjížďky odlepila. Zítra jdu koupit 3 nový duše a pořádný lepení.

                      0 0
                      • slou  

                        No a nejsou 3 moc? I když s tvojí frekvencí defektů jsou i 3 málo :) A co měla ta nová duše za problém? Nelíbilo se jí u tebe na kole?

                        0 0
                        • FunTom  

                          Problém té nové duše bylo 9 záplat z dřívějška. Jó, když se to bere po dvou, tak to valí :)

                          0 0
                          • slou  

                            9? Ty jsi dobrodruh to u mě je dilema 3–4 to si pak říkám jestli to stojí za to. Přezouvání mi nevadí teda pokud to není v blatě a nebo v zimě a blatě. No asi se podívám kolik záplat má moje náhradní duše :)

                            0 0
                            • Pivomil  

                              moje zatim asi 15 :)

                              0 0
                              • FunTom  

                                Tak to už je fakt extrém. Prosvítá ta duše ještě někde skrz ty záplaty?

                                0 0
                                • Pivomil  

                                  Jasne,jeste z vetsiny je tam videt,chvili jsem premyslel ze Ti ji dnes dam,ale nekdo me predbehl :) Nahodou rikam si ze se snizuje pravdepodobnost defektu kdyz bude za chvili dvouvrstva.. :)

                                  0 0
                          • rock  

                            Jak jsi docílil 9 záplat, když jsi to bral po dvou ? :-)

                            0 0
                  • Lišák  

                    :-) To vypadá, že sem ti k tomu defektu pomohl… :-))

                    0 0
                    • ada  

                      Tiež moc moc ďakujem, že si mi spojazdnil sedlovku, páč už som toho mala i tak dos?. :-) Večer som hútala nad mapou, kudyma sme sa to vlastne motali, ale úsek medzi tým domčekom s planetáriom a Kuřimom…absolútne neznámo. :-)

                      0 0
                      • FunTom  

                        Jeli jsme tudy: http://album.volny.cz/…yer/view.php?…

                        0 0
                      • FunTom  

                        Ještě se musím vrátit k jedné věci, co mi vrtá hlavou. Co znamená hútat? Z kontextu jsem samo pochopil, ale přesnej překlad = ?

                        0 0
                        • ada  

                          húta? = premýšľa?, príp. „vrta? v hlave“ :-)

                          0 0
                          • FunTom  

                            Díky. Slovník na zoznam.cz to do angličtiny přeložit neumí :)

                            0 0
                        • Pivomil  

                          No jo, slovencina je sialeny jazyk :)

                          0 0
                          • rock  

                            Proč, náhodou se to hezky poslouchá; je to zpěvný a (pro mne) libozvučný jazyk … mám štěstí na kamarády (ky) z tohoto zahraničí, tak si to mohu užívat :-) …

                            0 0
                            • Pivomil  

                              Vsak aj me sa paci,az na nektore vyznamy slov v roznych jazykov :)

                              0 0
                              • Pivomil  

                                Teda patrilo tam mista „az na“ „a hlavne“, uz sem z toho volaaky zmeteny.. :)

                                0 0
                          • ada  

                            oukej, tak já začnu mluvit česky. Odolávám jíž nekolik let (přesneji čtyři) a patřilo by se tu vaši hezkou řeč konečně začít používat i v praxi. :o) Psaní no problem, ale mluvit ouha, no to chvíli potrvá. Nejdřív začnu pro jistotu mluvit česky jen na svou andulku v kanceláři. :o)

                            0 0
                            • rock  

                              Skoro perfektní, potlesk …

                              0 0
                            • Pivomil  

                              len hovor po vasom :)

                              0 0
                            • motylek  

                              Jen by mě zajímalo v jakém jazyce,ti bude opravovat výslovnost??..

                              0 0
                            • Paja  

                              Ja hlasuju, abys mluvila po vasemu, bo mam slovenstinu rad:o)

                              0 0
                              • motylek  

                                Maš pravdu,sloveština je krásna.A neni nutné se učit česky,když se češi stejně musí učit treba anglicky,aby se v evropě domluvili.

                                0 0
                • slou  

                  Noo škoda, že jsem nejel, ale v 10 hodin jsem se teprve vyhrabal z betle :) kouknul na hodiny a věděl, že to asi nedoženu. Jenom doufám, že to zamrzne a příště už to bude na sněhu :)

                  0 0
                  •  

                    Taky mě to mrzí, že jsem nejela ! A že jsem chtěla.Nakonec jsem vyrazila směr Bukovinka asi kolem druhé hoďky..prozkoumala zdejší lesy a projela nově objevenou lesní cestu, kterou mi poradil kámoš.. Taky jsem vstávala kolem desáté, páč jsme s MMB v soboty zamykali letošní sezónu..samozřejmě, že jezdíme dál :o) No, ale ve čtvrtek jsme byli s ,,bike-foristama" v Černé Hoře..pátek Bukovinka 60km, sobota ta zamykačka 93 km a neděla Bukovinka a přes Olšany domů 60 km..Byl to super prodlouženej víkend a těším se na další :o) musela to být perfektní trasa !!!!

                    0 0
                    • chobot  

                      no jó, studentka… :))

                      0 0
                      •  

                        No zatím :D … ale bylo to bezva ta vyjížďka směr Černá Hora :o)

                        0 0
                • rock  

                  Byla pohoda …

                  0 0
                • FunTom  

                  Už se těším na tvoje fotky.

                  0 0
                  • motylek  

                    Dal jsem ti tam ty moje,tak na ně mrkněte.Některe,co tam jsou,tam tak nějak nepatří.Ale určitě víte co to je a kde to je.

                    0 0
            • motylek  

              Jo to měli,ale bylo tepleji jak včera.A když jsme se vraceli tak i sněžilo.V Bo­hunicich pršelo.

              0 0
              • Pivomil  

                Jojo,super projizdka, z trasy jsem znal sotva ctvrtinu. Po dojezdu domu jsem rovnou nainstaloval zadi blatnik a sundam ho az na jare :)

                0 0
                • motylek  

                  Jen tak mimochodem,už přemýšlím na další.Po dnešku to vypadá,že na tom počasí až tak nezáleží.Dneska by si každý zasloužil titul DRSONĚ.

                  0 0
                  • Pivomil  

                    Jo,vymejslej,predem upozornuju ze pristi vikend jdu v sobotu svedcit brachovi na svatbu a pochybuju ze v nedeli sednu na bika,tak ne ze hned dostanu titul MEKOŇ :) Omluvenku v podobe meho svedeckeho podpisu muzu donyst.. :)

                    0 0
                  • FunTom  

                    Příští týden to taky vidím špatně. Slavím narozky. Měkoň mě asi nemine. Asi ale vyjedu ve čtvrtek a v pátek. A třeba něják stihnu i tu něděli. Uvidíme jak bude.

                    0 0
                    • motylek  

                      To je v pohode,další vyjíždku bych naplanoval tak za 14 dní o víkendu.Příští vikend mám pracovní a čeka mě navštěva u zubaře…??Jen tak dopředu si to zařadte do diaře.A ja zatím objednám počasí!!!

                      0 0
                      • rock  

                        Sluníčko, –2°C a 5cm prašanu ? Já si zatím doma pohledám bezinkový ocet :-) … (pro neznalé předesílám, že jako obklad na naraženiny, nikoliv k vnitřnímu užití) …

                        0 0
                    • motylek  

                      Zůstává otazník nad čtvrtkem.

                      0 0
                      • FunTom  

                        Já asi v ten čtvrtek nebudu moct. Mám něco ve škole.

                        0 0
                • FunTom  

                  Díky. Ty první fotky z léta mě teda trochu zarazily, ale jinak dobrý. Tu poslední fotku jsi tam ani dávat nemusel :)

                  0 0
                  • motylek  

                    Jen at vidi ostatní jak si šikovný klučina.

                    0 0
                    • slou  

                      jj, a trénuje to každou vyjížďku :) teda tento víkend určitě.

                      0 0
                      • FunTom  

                        Teď jste mě naštvali :) Zítra jdu koupit sjezdový duše. Už mě duši měnit neuvidíte :)

                        0 0
                        •  

                          Nooo, já Tě viděla zatím jen na fotkách :D

                          0 0
                • grafik  

                  pekny fotky, pekny kraj … ze bych nekdy prijel :)

                  0 0
    • ada  

      No ak budem ma? dovtedy rameno v poriadku, hádam sa pridám. Podľa počasia, je to ešte ďaleko. :-)

      0 0
      • rock  

        Co jsi dělala s ramenem ? A není ho škoda ? :-)

        0 0
        • ada  

          pred týždňom si chcelo predné koleso trochu povykláda? s koľajnicou…na Sloboďáku, no :-) jo a ulomil sa mi pri tom ďalší roh…si na to asi založím živnos?, či čo. :-)

          0 0
          • rock  

            To sis vybrala místo … no, snad jsi alespoň sklidila potlesk, když už to bolelo :-) … pořád lepší lámat rohy než ruce / nohy …

            0 0
          • FunTom  

            Jo to kvůli tobě tam teď ty koleje vytrhávaj :)

            0 0
      • motylek  

        Hej,ty jsi snad blazen???hmm,to je mi prapodivná rehabilitace.

        0 0
        • motylek  

          Napadla mě cesta směrem na Kalečník,Račice a bud Jedovnice nebo Olšany.Máte někdo další návrh?

          0 0
          •  

            Tm je to pěkný, ale lesem nebo silnica??? :o)

            0 0
            • motylek  

              Nejraději po lese a po lesni cestě,ne po asfaltce.Moc tam ty končiny neznám.tak asi s mapou.

              0 0
              •  

                To tam znám jako své boty..já jsem ta mapa :o)) Ale neříkám, že zabloudit se nedá i tam, kde… :o)

                0 0
                • motylek  

                  Tak jo ,a kde by se začínalo?Obřa­ny,Lišen nebo?

                  0 0
                  •  

                    No to je mi vcelku jedno…by se mohlo domluvit vic lidi :o))

                    0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.