• Paja

    Tak tu mame dvojecku, nez se rozproudi diskuze na dalsi tyden.

    Zatim se jen Frantisek domaha uterka…

    Ja bych teda spis ctvrtecek, ve stredu by podle predpovedi melo snezit…

    0 0
    • Polka  

      Stejne to tady nakonec zaserete bruslema, tak vo co de :)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Kdyby jen bruslema.-) Ale čt gút. Příští týden idem na lyžovačku, takže se budu šetřit.

        0 0
        • RomanH  

          Ct je pase, Katce prehodili sluzbu.

          0 0
          • jonys  

            Děkuji ti za průzkum sjídznosti cest na Šmelc v době ledové. Jakmile nastane slibovaná doba sněhová, tak dostaneš další-již druhý-samostatný úkol: průzkum sjízdnosti těchto cest na běžkách :-)

            0 0
            • RomanH  

              se obavam, ze se ho letos nedockam. Kde jsou ty casy, na bezkach PryglTrail, par plzni a o kolem pulnoci pres snehove plane z Braniskova domu :-(

              0 0
              • pepek  

                Odstěhuj se do Ruska, voe! :-)

                0 0
                • JSt  

                  tam se prasi ]:-)

                  0 0
                • RomanH  

                  Hmmm, zamrzlej Dnepr, na druhe strane zito, ja bych tych Bolsevikov hnal…

                  0 0
                • RomanH  

                  Ale abych Ti udelal radost…

                  Vsimejte si obleceni, uz se to blizi :-) Ta prvni fotka je z 18.03. (cili uz za mesic), ty ostatni z 23.04.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Z kterýho roku ta první fotka ? Běžec letně, krutý.-)

                    0 0
                    • RomanH  

                      2010. Nasledovala pak ta lapalie s Tvym zaseklym retezem kousek pred Smelcem. Ale i tak me to potesilo.

                      0 0
                  • Excel  

                    pěkný, až na teho červenýho buzíka na druhé fotce

                    0 0
                    • mastihuba  

                      to musi byt strašna ***** dyž v březnu jezdí jak v litě. :) dojeď dneska na pivo. proberem to stěhování kanceláří :)

                      0 0
                      • Polka  

                        23.04 je duben fanousi, duben :)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          ja došel jen k tomu prvnímu datumu a co se tyče toho dubna tak v chorvatsku sem jezdil s vestičkou a navlekama a je to ***** 1000km na jih takže to je to stejny :)

                          0 0
                      • Excel  

                        No ty vole 2010! To jsem byl ještě mladej kluk, to jsem tomu ještě dával, chcal jsem krev, stříkal volej na 110 procent! Tak jsem jezdil na lehko abych se jako uchladil, jestli mi rozumíš. To jsem ještě uměl prohnat i Jonysa. Teď už jsem v hajzlu, nula, nic. Jonys vepředu, vidím mu mandle jak se směje..on taky ****** teď začal na starý kolena jezdit..č**ák! ;-)

                        0 0
                        • RomanH  

                          pockej pockej, ta druha fotka je 2011 ;-) To jsi teda mozna taky strikal na 110 procent, ale ne volej, jestli mi teda rozumis :-D

                          0 0
                  • pepek  

                    No ale toto bylo už 17. února

                    0 0
                    • RomanH  

                      tak takhle bych si Ti tam sednul i dnes. Jde o ty kratky rukavy, rukavice bez prstu… btw dneska taky paradni projizdka po okoli, byt zaverecna probehla v kotelne :-)

                      0 0
                    • Jaroslávek  

                      Moje první vyjížďka s B-F.

                      0 0
                    • Karaya  

                      To muselo bejt hodně dávno, takovejch vlasů :D

                      0 0
                      • pepek  

                        2007

                        0 0
                      • Paja  

                        Uplna manicka…

                        …jeste bych chtel videt nejakej davnej archiv – Roman s mikadem a riflovou bundou

                        0 0
            • RomanH  

              Tak predsi jen neco napadlo, 2× jsem dnes pres hodinu odhazoval snih – hodne fouka. Ale je to parada, vse zavate jako v pohadce, slivovice vypalena, pichnem pasika a konecne si uzijem zimni atmosferu :-)

              0 0
              • Karaya  

                Tady taky napadlo, ale na jízdu už je to trochu víc než ideál.

                Ale je to k neuvěření jakej záběr má NR ve sněhu, to snad museli od začátku navrhovat jako zimní plášť.

                0 0
                • RomanH  

                  Ja jsem z NR taky nadsenej. Na silnici jede oproti CM vyrazne lehceji, tiseji, na snehu drzel taky vyborne (az jsem si rikal, jak by se choval na predku). Uvidime, jak to bude v normalnich bikovych podminkach. Jedinou vytku mam k nahusteni (na 17mm rafcich) – pokud jej necham podhustenej, zvejka se a plave i v zatackach na asfaltu, a navic podfukuje (tmel). Musel jsem jej trosku prifouknout (pocitove oproti CM). No a taky haze vice nez Maxxisy, a to jsem mu pri nandavani namastil boky jarem a fouknul jej na 65 psu.

                  0 0
                  • Paja  

                    Na predku bude vedet Jirik, ale ja bych si ho tam nedal, ten bocni vzorek je dost homeopatickej;) ikdyz si myslim, ze i vpredu podrzi lip, nez by clovek po shlednuti vzorku rekl, nicmene jsou vhodnejsi plaste, valivej odpor se tam neprojevi tak jak vzadu (vice viz. Mlok;))

                    Hazeni – mozna mas horsi kousek, ale na to kolik jsem uz NR mel bych nerekl, ze hazou vic nez jiny plaste…

                    Zvejkani me prekvapuje, ja to nepozoroval ani kdyz jsem je mel na 717, ktery maji taky 17mm, podfukovani je spis problem tech dusovejch rafku, na UST NR zapadne do patky tak pevne, ze je spis problem ho pak dostat dolu (bylo o tom tady i vlakno), rozhodne ze vasech plastu co jsem bez dusi mel sedi v patce nejlip…reseni obou problemu je asi jasne – UST min. 19mm rafky;) kroska holt bude muset pockat;D

                    0 0
                    • RomanH  

                      Pokud by se objevil lehkej UST rafek, jdu do toho, jinak nejak nemam duvod zbavovat se DT nab. Cele UST XT kola jsou za docela rozumnej peniz (a nebo jeste levnejsi MT65tky), ale s DT nemam zadnej problem a tak si porad rikam, ze se toho rafku treba nekdo chytne (Remerx ?). Porad bych mel vyhodu kdekoliv servisovatelneho rafku (draty). Vzdyt by to byl docela dobrej kseft. V zaloze (pokud bouchnu jedne rafek) mam reseni nechat to preplet na ZTR Archy, ale u nich neodpada ta paska, byt s ni nemam problemy.

                      0 0
                      • Paja  

                        To chapu, pokud si nechces “udelat radost“ novejma kolama a soucasny pouzivat v zime (coz u kotoucovek nema takovej smysl, jak u vecek), ze se ti nechce kola menit, kdyz slouzi dobre.

                        Mne se po bastleni na 717 do reseni s gumovou paskou jit nechtelo a radsi jsem koupil UST rafky, mit kotouce, tak volim zapleteny kola podle financi, v mym pripade nejspis RM3 nebo Ctraily.

                        Vahove sice zapleteni s ZTR rafkama vyjde lip, ale u me by prevazilo to reseni bez zalepovani der…

                        0 0
                    • pepek  

                      Jiřík ti řekne, že na předek NR jo, já bych po své děsivé zkušenosti řekl: na předek ne! Jinak to žvýkání pozoruju taky. Na ráfku sedí tak akorát, současný kousek jde nahodit ledabyle velkou pumpou, s trochou nasazení by snad šel aji malou pumpičkou.

                      0 0
                      • JSt  

                        tak musis jezdit podle toho, co mas obuty, ze. ;-)

                        mne se to houlalo na 13mm rafcich, ale dalo se :-D

                        0 0
                        • RomanH  

                          13mm rafek ?

                          0 0
                          • JSt  

                            pisu 13mm rafek, tak 13mm rafek. ;-)

                            koupil jsem vypleteny kola na xt nabach vpodstate za cenu nab. po roce jsem to prepletl. :-)

                            0 0
                      • RomanH  

                        Jo, nahodit sel pekne (i kdyz jsem ho kvuli komfortu nahazoval kompresorem :-)) a drzel tlak i bez tmelu. Jeste mi teda od pohledu prijdou oproti CM boky nachylnejsi na proriznuti (diky tomu, ze nema bocni spunty sirsi nez ten bok), ale to ukaze cas. Jinak fakt spokojenost.

                        0 0
                  • Karaya  

                    Já jsem vždycky měl CM eXc a ten jede rozhodně líp než NR. Však je taky o 50g lehčí a má 120tpi a je nerozbitnej. Ale prostě ho nenasadím :-(.

                    V zimě má ovšem navrch NR, škoda že ho taky nedělaj v nějaké lepší verzi.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Gramy nemusi byt vse. Na predku mam toho Prowlera. Je o 100 gramu tezsi nez Rendez, ale je rychlejsi (i kdyz posuzovat to podle predniho plaste… no ale pocitove opravdu ano).

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  Tak jsem si dal snow premiéru, SPD jsou ve sněhu pěkně na pi*u.

                  Dal jsem nový řetěz Veloce (se zaváděcím čepem u Kuka sam. nelze počítat) a střílí to jak prase, tak nevím, jestli Sram kazeta je po jedné sezoně hyn…

                  0 0
                  • mastihuba  

                    nečteš nevíš :)kdysi tu někdo psal že kampu jen na novou kazetu a to ještě shimano. na sramu to prej muže blbnout už od začátu. Apropo ten zaváděcí čep vod kampy je strašně napiču. Sem před měsícem nýtoval na silnici a 2× jsem ho ohnul v tom tenkým napojení na čep. zlatá spojka nebo shimano čep.

                    0 0
                    • Karaya  

                      C9 i C10 na jetou SRAM kazetu není problém. Akorát musíš měnit už při 132.6 což s neCampa řetězy přichází ukrutně brzo :D

                      0 0
                  • Excel  

                    na C9 jsem čep co tam byl nalisoval..opatrně a článek byl totálně tuhej. Asi to neumím, a co neumím to je na p*ču. Dal jsem starou spojku od SRAMu a bylo to úplně v pohodě.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      musíš se s tím zakvedlat trochu do boku, pak to povolí…

                      0 0
                      • Excel  

                        Zas taková lemra nejsu, to víš, že jsem s tím kvedlal, po pětiminutové onanii jsem se na to vykašlal.

                        0 0
              • RomanH  

                A jak rekli, tak udelali :-)

                0 0
      • Paja  

        Jestli bude ve stredu sypat (snad se neotepli tak, aby chcalo), tak nejspis ve ctvrtek bude na brusle uz moc snehu (taky nevim, jestli by vsichni chteli treti tyden po sobe na brusle) a na bezky jeste malo, tj. optimalni stav na bike;)

        0 0
        • RomanH  

          Stejne teda ve ct nemuzu, ale pokud neco ve stredu napadne, budou rano na silnicich sracky. Alespon neco pojezdim ve stredu u nas.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Tak uvidím ráno, fouká, mokro, vůbec se mi to nelíbí, nerad bych se odrovnal před tím lyžákem.-(

          0 0
          • Paja  

            Zitra bude lip, prechodne se ochladi a ma byt celej den pod nulou, vitr sice bude funet dal, ale aspon se ty mokry ulice vyfoukaji…proste jeste nech ty svoje oblibeny trictvrtaky ve skrini a bude to v pohode;)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Ráno jsem situaci vyhodnotil jako nestandartní a když jsem doteď nevytasil blatníčky … a zvolil do práce jistotu cesty sockou. Další možnost mě přesvědčit máš odpoledne, ale to už nepojedu severovýchodním směrem.

              0 0
              • Paja  

                S tim vyfoukanim ulic to pravda do rana nevyslo…ke zbytku muzu rict asi tolik, ze mit zimaka, na kteryho ani kdyz je mokro a sracky nedam blatniky je dost na hovno, zvlast, kdyz su cukrovej panacek, ze;)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Každý máme svoje libůstky a slabůstky.

                  0 0
                • obda  

                  S tim vyfoukanim ulic to pravda do rana nevyslo

                  S tim „celej den pod nulou“ taky ne ;) Odkud si měl předpověď? Ať vím, co rozhodně nepoužívat ;)

                  0 0
                  • Paja  

                    Pepkovoguru, jak jinak, bohuzel jsem si neuvedomil, ze tam maji malo oblacnosti, takze na slunku je cca +5, nicmene ve stinu na meteostanici tady v Turanech maji momentalne +1, coz se zas tak moc nelisi od 0, kterou meli na WG vcera vecer (odpoledne psali jeste max. –2, proto jsem napsal celej den pod nulou).

                    Navic na Pryglu, pro kterej predpoved je, byva o neco chladneji.

                    Kazdopadne pocitam, ze smerem na Buk staci vyjet na Klajdu a je to v pohode…

                    0 0
                • Jaroslávek  

                  No tak dobře, můžu je odpoledne nasadit, ale druhý ústupek, že bych jel na severovýchod už ne. Jestliže tato varianta je pro tebe nepřijatelná, první bod mnou řečený se ruší.-)

                  )

                  0 0
                  • Paja  

                    Kam se pojede je mi celkem jedno, zalezi, co ostatni, normalne bych jel na Buk, bo jsem tam u nejakou dobu nebyl…

                    0 0
                  • Paja  

                    Toz s. Maňas sice neustoupil smerem k nasazeni blatniku, nicmene ustoupil jinde, a to pepku pozor az na Naucnou;) po telefonicke konzultaci, jestli teda nekam pojedem, kdyz vsechny ostatni zdechliny;P se nehlasi, jsem navrhl kompromis mezi zapadem a Bukem – Bilovice na gulasek;) a sraz v Sobesicich…na­vrhovanou trasu po Naucna jak se dalo ocekavat Maňas neprijal s nadsenim, takze jsem nahodil nahradni variantu “pro sraby“ podel silnice k Buku a po zelene do Bilovic…o to vetsi prekvapeni bylo, kdyz mi u Panske lichy pipla SSMka “jdu po Naucne“…a to doslova, Maňas opet prokazal svou houzevnatost a vetsinu Naucne obesel, pricemz zatvrzele odmital nabidky na upravu tlaku ala Kopka (na tech jeho nabusenejch plastich se fakt jet nedalo;) v pulce Naucne snehu ponekud pribylo a zacinalo byt jasny, ze dal na sever by kolo jednoznacne nebyl spravne zvoleny dopravni prostredek. Taky ze jo, na zlute uz byla proslapnuta regulerni bezkarska stopa. Nastesti s kopce do Bilovic to i ve snehu ficelo bez problemu, takze do hospody jsme uz jeli kolmo oba;D

                    0 0
                    • pepek  

                      To sou věci, to sou věci. . . .

                      0 0
                    • mastihuba  

                      takže komunikovat zase začne nejdřív v úterý :)

                      0 0
                      • JSt  

                        zalezi, jak moc ho budes castovat ;-)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          ja už mlčim :)fčera sem byl U míče na poličce, tak zas dnes budu možná trošku rejpat. :D

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Škoda, že se tam, narozdíl od Zubaté žáby (nová Zmije), hulí…

                            0 0
                            • JSt  

                              jj. to fanouse taky zichr sere :-D

                              0 0
                              • mastihuba  

                                náhodou u nás do hospody nechodim právě kvuli tomu že je tam fakt fest zahuleny. Tam skoro nevidíš chlapa přes stůl. :D

                                0 0
                      • Paja  

                        …ale az to dalsi…bo je pristi tyden na lyzich;D

                        0 0
                    • Jaroslávek  

                      Neuvěřitelný, jak pár kuřáků U Ševčíků dokáže otrávit prostředí.-(

                      0 0
                      • pepek  

                        Naučná, kuřáci – to je peklo, zkažený celý den :-(

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Čoveče, ani né. Spíše tvoje áčka mě deptají, Auroru vozím už týden a furt nic. Budeš kolem 15-té doma dneska ?

                          0 0
                      • Paja  

                        jojo, clovek si sice sedne do nekuracke mistnosti, ale i blby otevreny dvere staci, aby ho za hodku a pul zacaly stipat oci, meli jsme byt jeste asertivnejsi a zavrit se tam;)…jinak jsme U Sevciku objevili zajimavost, toci tam desitku z pivovaru Kout na Sumave, do vcerejska jsem o tom neslysel…

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          12° Kouta měli mj. na Panské líše…

                          0 0
                          • Paja  

                            Tam jsem byl jednou tak “spokojenej“, ze uz jsem tam od te doby nevkrocil.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Nejhorší zážitek mám z La Bouchée na Údolní, jídlo skoro za 400,– a vycházel jsem totálně hladovej i přesto, že byl předkrm …

                              0 0
                              • Paja  

                                Me vetsinou nasere spis obsluha svym chovanim, na to su alergickej.

                                0 0
                              • obda  

                                Tam jsem byl jednou a na tuto tuto třídu podniků měli moc pěkný poměr cena/výkon. S jídlem i vínem jsem byl spokojenej. Od té doby bohužel zdražili, holt se profláklo, že jsou dobří. Jinak v podnicích tohoto typu nejde o velikost porcí, ale o kvalitu ;). Velikost procí je přizpůsobena tří- až pětichodovému menu, a ani pak není účelem přežrat se :) Já jsem se najedl tak akorát (předkrm, hlavní chod (bio jehněčí), zákusek).

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  To ještě místo přílohy byly nějaký obilninový placičky.

                                  Máš pravdu, do téhle třídy podniků, kde se paníze strkají do desek nepatřím. Jen jsem za ty prachy čekal kulinářský zážitek, který se nedostavil.

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    jsem tam onehda zezral tez to jehne jak obda a lepsi jsem nikde nemel. teda asi to bude dany i tim, ze do palus podobnyho formatu zabloudim svatecne. :-))

                                    0 0
                                • jonys  

                                  Přesně tak, moje řeč! Radši tohle než hromadu umělohmotných sraček, byť za pusu.

                                  0 0
                • mastihuba  

                  tak po úterku sem blatník na zimáku proklel. vzduchovej DUKe neudržel vzduch jako Maňásek moč a z blatníku se rázem stala automatická brzda jak ve vlaku. A než jsem urval kabelbindy, tak jsem si docela slušně o jeden ustřiženej konec rozjebal ukazovák. Plyne z toho ponaučení že na vodpruženou vidlicu patří jen blatník k tomu určenej nebo žádnej. Apropo ten nanoraptor neni špatnej, ale na předek bych si jej nikdy nedal, kvuli výraznýmu zhoršení autopilota.

                  0 0
                • bagr84  

                  Blatniky dnes nebyly treba.

                  0 0
                  • Paja  

                    No tepic…

                    0 0
                  • pepek  

                    Podle nicku by to teoreticky mohlo být tvoje, ovšem nepředpokládám, že jsi opravdu na kolo takový prase. (já jsem dnes přijel čistý, jak lilia)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Nevím jak ty, ale já moc naleštěných bagrů neviděl.-)

                      0 0
                      • pepek  

                        No dyk. Sem to napsal, ne?

                        btw: na Holedný je to OK, zkus to, máš to kousek.

                        0 0
                  • Excel  

                    nádhera

                    0 0
                    • jonys  

                      Dnes ho můžeš trumfnout!

                      0 0
                      • Excel  

                        Tohle už patří do Louveru, jednou by to stálo těžký prachy!

                        U hlavového bych to upálil, usušil a celý to zakonzervoval.

                        0 0
                  • JSt  

                    stalo ti to za to? :-D

                    0 0
                  • mastihuba  

                    to nebyl dobrej napad. Jak to zacne lepit kolo musi na zada. Boty otluces za minutku. :)

                    0 0
                • pepek  

                  Čoveče Pájo, kde je chybka? Dnes jsem drtil silnicu na tebou vřele doporučeným Conti a teda řeknu ti: nic moc. Nabušil jsem to na max:4,5 ale nejeloto. Teď nevím, co s tím budeš dělat?

                  Jináč jsem po 30 letech v Brně poprvé viděl Mohylu míru. Ale ta krajina teda není pěkná, Polka to tam má fakt blbý :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    Ja jsem Ti vrele doporucil nejakej Continental na silnicu? Jakej? Nic takovyho si nevybavuju, osvez mi pamet.

                    0 0
                    • pepek  

                      Jj, z toho se nevyvlečeš. Conti Sport contact, loni jsem si myslel, že na vině je má chvilková indispozice, ale letos už je jasný, že to prostě nejede. Předtím jsem tam měl nějakou vitorku a ta tedy pocitově přímo letěla.

                      0 0
                      • Paja  

                        Ten plast jsem nikdy nemel, tak nevim, proc bych ti konkretne tento doporucoval, na Sport Contacty tady pel ody, pokud vim, Rychlej Turista.

                        0 0
                        • pepek  

                          Turista ale qeslu nejezdí. Možná jsi mi je doporučil bo je doporučoval Turista.

                          0 0
                          • Paja  

                            To leda, je ale zajimavy, ze by nejely, silnicni plaste od Continentalu jsou na bf docela oblibeny, tak, ze by bikovy slicky neumeli? Jestli to zas nebude spis motorem;D

                            0 0
                      • JSt  

                        jakej rozmer tech kontiku. jednoho mam sjetyho, ze bych ti od nej pomohl. ;-)

                        0 0
                  • Polka  

                    Polka to tady ma na najizdeni na Conti Grand Prix 4000S celkem dobry ;-P

                    0 0
                    • pepek  

                      No myslel jsem hlavně ty Aussichten. Nechápu, proč tam všichni řvali proti tomu radaru, dyť to je tam jediná pěkná věc široko daleko.

                      0 0
                      • Polka  

                        Jakymu radaru? Verstehe nicht, bin nur ein Jahr hier. Und die Aussichten nach Süden sind sehr gut, echt platt ;-)

                        0 0
                        • pepek  

                          tuná je hen ten radar

                          0 0
                          • obda  

                            Tos mu pomoh ;) Ale von tam byl stejně už pár desítek let, jenom tam dali jiný, lepší :) Kritika byla zejména kvůli změně siluety Slavkovského bjiště a přílišné blízkosti Mohyly míru. Nevím, ze zahrady jsem na to čuměl celé dětství a nemám s tím problém. A na silnicu je to tam fajn :)

                            0 0
                        • pepek  

                          Ehm hier

                          0 0
                  • mastihuba  

                    esli ti to nejelo na mohylu tak s tím se netrap. Ten kopec je fakt dlouhej a nepříjemnej i když od újezda vypadá mírně. Věř že plášťama to nebylo. :D

                    0 0
                    • pepek  

                      Já jsem jel z druhý strany, ovšem samozřejmě je to, jako vždy, motorem.

                      0 0
              • JSt  

                a to ja zas pro zmenu kolmo. nejak nestiham… :-D

                0 0
      • Howgh  

        něco pro běhavce – 24 hodinovka na Blatinách 25.2.

        http://www.montanaklub.cz/…

        nedejte se zmást termínem „horolezecká“ je to pro normální občany. Nevylučuju že se tam též objevím.

        0 0
      • Howgh  

        něco pro běhavce – 24 hodinovka na běžkách na Blatinách 25.2.

        http://www.montanaklub.cz/…

        nedejte se zmást termínem „horolezecká“ . Je to pro normální občany.

        0 0
    • scoty  

      Tak v sobotu zatím nejlepší podmínky na NMnM tuto zimu. Ani vítr nefoukal.

      Dokonce byl v záznamu Zlaté lyže vidět náš bleskový výsadek, abychom stihli poslední kolo závodu..:)

      0 0
      • Paja  

        a v nedeli zrovna tak a k tomu jako bonus vyssi teplota…

        0 0
        • jonys  

          Kdes jezdil? My byli i v nedělu, škoda, jsem myslel, že krotíš děti, tak už jsem si netroufal se ani ozvat :-)

          0 0
          • Paja  

            „Okolo chalupy“ na hodku a pul, kdyz aspon jedno z deti usnulo;) proto tam nejsou zadny urolbovany dalnice jak na vasich fotkach;)

            0 0
            • jonys  

              Jo, ale nebylo tolik lidí, co jsem se bál. a v nedělu na trase Rovné-Studnice taky vymeteno…

              0 0
      • jonys  

        No nekecej že jsme byli v TV!!! A díkec moc že jste mě vzali. Mám veselou průpovídku: ségra kouká na Zlatou lyži a říká 3,5 leté neteři ať se jde dívat na telku, že tam možná bude strejda Honza. Zuza to chvíli pozoruje a pak hlásí: „mami, a kterej z těch závodníků je teda strejda?!“ :-)

        0 0
      • jonys  

        Že jsi byl nadšen je patrno z první fotky. Na druhé dokumentuji, že nejen ve stopě bylo dobře. A že bylo málo lidí, neboť jsme si i v Kadově sedli…

        0 0
        • jeffino  

          ty voe, ta kukla na běžky to je hustýýý

          0 0
        • Paja  

          To je ten „novej“ penzion Klokoci, ne? Tam je mista dost, horsi to byva U Janecku, kde maji Kadovanek.

          0 0
          • jonys  

            :-)) Roman ti řekne, kolik tam bývalo místa minule…

            0 0
          • RomanH  

            Narvano, fronta u vycepu i na pivo. Zrusili Plzen, misto ni maji kvasnicak Svijany. No a u Janecku jsme si dali pivo (na ktere jsem taky vystal frontu) venku pred hospodou.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tedy kdeže loňské sněhy jsou.-(

              0 0
            • Paja  

              Tak U Janecku ta fronta musela byt az ven, ne?-)

              a zmena Plzen → kvasnicak Svijany me nepohorsuje;)

              0 0
              • jonys  

                No ale ono je to to pšeničný…Jako zažízněnýmu mi to nevadilo, ale 3 bych si nedal.

                0 0
              • RomanH  

                No, me v tomto pripade ano, protoze tady byla ta Plzen opravdu vyborna. Nic proti Svijanum :-)

                0 0
                • Paja  

                  …a ty Svijany nejsou?

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja nevim, my jsme sli nakonec k Janeckum. Ale vyborny Svijany maji treba v Bitysce, tak se mi nechce jezdit az tam. Takhle jsem mel motivaci zajet si na silnicce na jednu / dve fakt dobry Plzne… Nu coz, dlouho jsem nemel Harracha.

                    0 0
            • bagr84  

              Kdyby u Janecku aspon nebyli tak zpomaleni…

              0 0
    • mastihuba  

      a tak ja možu i ve čtvrtek, stejně se budu muset přizpůsobit motylovi :)

      0 0
    • Martula  

      Já neděle ze Sedla na Praděd :)

      0 0
      • JSt  

        pekne, snad jen…

        kdyz budes takhle lyze zapichavat do snehu, tak se ti brzo rozlepi patky. ;-)

        0 0
        • Martula  

          Neboj, vím o tom :) Zapichovala jsem jemně, jak po másle.. Protože chodit dolů z Praděda jen s hůlkama… to jaksi ne-e! :)

          0 0
      • Paja  

        Hele, ze je to Skokan? Toho uz jsem nevidel ani nepamatuju.

        0 0
        • Martula  

          Není Pájo, to je kamarád z Prostějova a jeho sestřenice :) Ale můžu Ti říct, že i Skokan žije :)

          0 0
          • Paja  

            Skokana kdyz jeste zije, ujima se policie;D

            ale podobnej mu je…

            0 0
    • mastihuba  

      tak dneska super cesta do práce. :) člověk sotva přijede a už aby zase sedal na kolo. :)

      0 0
      • Polka  

        Ja jeste vecer cumel na prci, prci, prcicky :) Kazdopadne bryle sem nad tema pozoricema nasel, ale na tachometr jsem uz zapomnel, tak bude novej no.

        0 0
        • mastihuba  

          škoda že to včil bude zapadený sněhem, myslim že by se to tam dalo najít, to místo si pamatuju docela přesně. :)Seš stejně srcař, kdybych sebou tolikrát jebnul, tak při první možnosti jedu na asfalt. :D

          0 0
          • Polka  

            No ty prvni pady byly ty klasicky lehky kdy podjede predni a letis zlehka napravo do snehu. Ten posledni uz byl horsi, pac sem fakt hovno videl :)

            0 0
      • Polka  

        Btw. jsme docela sracky :)

        0 0
        • RomanH  

          Borec je frajer, ma muj obdiv. A mel i stesti, ze tesne pred vrcholem nenarazil na Krnapaka, pac to by bylo na zabiti.

          0 0
          • bagr84  

            Proc? Jinak sme pekny sracky no :)

            0 0
          • Paja  

            Copak na Snezku se nesmi tlacit kolo?-)

            0 0
            • RomanH  

              Jo, tlacit muzes vsude, to jo, ja myslel treba kousek za Vyrovkou, kde chytli me. Predstava, ze jedu v takovych podminkach a kousek pred cilem se me snazi pokutovat nejakej ochranar…

              Kazdopadne pred klucinou smekam, tohle muze trumfnout jen Exikuv plan S Aurorou za Aurorou.

              0 0
              • Excel  

                tenhle plán neznám ;-)

                0 0
                • RomanH  

                  Prohlasil jsi pri prvnim bikovym Pradedu kousek pred Jevickem, jeste nez jsi se zeptal, kde je problem.

                  0 0
              • Paja  

                No, kdyby ho chtěl pokutovat za to, ze jizdou po 2 metrech snehu neco poskozuje, tak by to bylo na napadeni velkym prevodnikem;D

                A tys s ochranarem dopadl jak?

                0 0
                • JSt  

                  hadam, ze slezl z kola a kousek potlacil. tez me v brkonosich vyhmatli. aj na vysocine me zastavili, ale vzdycky to bylo rozumnou (pristoupil jsem na kompromis a sesedl :-D ) domluvou.

                  0 0
                • RomanH  

                  Ja si myslim, ze bylo pro vsechny zucastnene strany dobre, ze se mnou byla Katka :-)

                  Chytli nas zrovna v okamziku, kdy jsme sesedali z kol na tech schudkach ve skalce po Vyrovkou (zelena znacka). Spustili neco o zakazech, ja jim ukazoval mapu s tim, ze potrebujeme dolu do Spindlu a nikudy nez to vzit zpet po stejne ceste to ofiko nejde. Chvili koukali do mapy, uznali (snad kvuli Katce), ze mam v pravdu, a nechali nas byt. Po skalce jsme nasedli a mazali paradnim sjezdikem Dlouhym dolem dolu do Spindlu. Na nejakem rozcesti jsme videli dalsi Krnapaky, jak neco rikaji jinym cyklistum. No a pak vesele pres dalsi zakazy (Kotel) na Dvoracky a zpet do Vrchlabi.

                  0 0
                  • Paja  

                    Je to rebel, dva krnapaky zranil, tri zhmozdil a jednoho zesmesnil…;D

                    0 0
                  • kankrlicek  

                    Když jsem byl mlád :), tak z Výrovky do Špindlu jsme jeli na galuskách a v klipsnách. Moc jsme si to neužili, ale přežili :) Z Luční k památníku jsem to sotva na převod 42×24 vyjel. A tehdy jsme registrovali jen uznalé pokyvování :)

                    0 0
        • mastihuba  

          to je hodně přísný :D

          0 0
        • obda  

          Moc pekny :)

          0 0
        • Excel  

          Myslím, že po 30.km, na první benzínce, bych se na to vysral. Málo platný, je to frajer! To je to pravý MTB a já se teď cítím jak šampónská *****.

          0 0
        • Motyll  

          Ty woe tohle jezdíme na podzim. Ale dva dny :)

          0 0
        • Paja  

          …a pak, ze my jsme cvoci…;)

          0 0
    • Excel  

      Hm, tak na víkend žalostná předpověď, kdyby se to do tý doby zvedlo, resp. kleslo pod 0°C, tak jsem na sobotu nebo na neděli armed and ready.

      0 0
      • RomanH  

        Tento tyden 0, hlidam sviste.

        0 0
      • Excel  

        dnes –3°C zejtra prý +5°C, ti soudruzi na počasí mě serou :-)

        0 0
        • Excel  

          Guru to zítra vidí střídavě kolemvá nuly, jel by zejtra někdo někam? Já asi ráno vyrazím.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak bacha okolo D trailu na Olomouc, abych tě nesejmul.

            0 0
          • jonys  

            Co chceš ráno vyrážet??? Bude bílý blato, ve kterým se budeš bořit, nohy mokrý, prdel mokrá, při troše štěstí ti eště přikápne seshora…

            0 0
            • pepek  

              Na Macoše to pude

              0 0
            • RomanH  

              A tak od 7 do 10 by to nemuselo byt az tak spatny. Ale pristi tyden bude lepsi, v pondeli nam to pekne zatuhne.

              0 0
              • jonys  

                15.16 odjíždím busem z Bastru na Hvozdec a přes Javůrek běžkuju (nebo nesu běžky) na Šmelc. Kdyby se chtěl někdo přidat, nebo se došolíchat na Šmelc…

                0 0
                • jonys  

                  Nééé! To nejede dneska! Kurvá! Dalším nestihnu spojení z Bítýšky. Tak nic…

                  0 0
                  • pepek  

                    Dobře ti tak. Ale v nedělu by to šlo na kole přes prygl do Bityšky a trailem (pokolikátý už?) nazpátek.

                    0 0
              • Paja  

                Pristi tyden se to pekne rysuje na stredecku

                0 0
              • Excel  

                jo, to snad nasadím na příští tejden hroty

                0 0
            • mastihuba  

              nevim co plašíš, kalečník bude vodhrnutej a blatníky to jistí. :D

              0 0
            • Excel  

              Ty to soudruhu vidíš moc černě, každopádně na buznaběžky ti nepudu ;-). V lese to imho pude.

              0 0
              • Excel  

                Tak nepude, totální sračky :-/

                0 0
                • pepek  

                  Musíš si vybrat region, víš? Já jsem dnes dal krátkej program a jako dobrý. Musím potvrdit Karošovo tvrzení: Nano drží na sněhu jak luteránská víra (ehm, zrovna takto by to asi soudruh neřekl, ale co už). Ujetý sníh, dokopec a dá se jet aji wiegetritt, unglaublich.

                  0 0
    • jonys  

      Ještě pár vloček a zejtra Šmelcíček na prkýnkách!!!

      0 0
      • obda  

        Viděls teploměr? :( Já bych jel na běřky až bych brečel, ale bohužel jet o víkendu na Vysočinu je utopie (není kdy), a v okolí Brna furt nic :(

        0 0
      • Polka  

        To sleze :(

        0 0
    • Howgh  

      něco pro běhavce – 24 hodinovka na běžkách na Blatinách 25.2.

      http://www.montanaklub.cz/…

      nedejte se zmást termínem „horolezecká“ . Je to pro normální občany.

      0 0
      • RomanH  

        4× :-)

        0 0
        • Paja  

          On to asi chtel dat pod vsechny prispevky “slapanickyho Zatopka“ ;D akorat tady u toho posledniho se sekl…

          0 0
          • Howgh  

            soráč, Jaksi mně to zmatkovalo…

            0 0
            • jeffino  

              v pohodě, to jsou jenom takový namistrovaný brněnský dyliny, který maj pocit, že to tady osvobodili:-)

              0 0
              • RomanH  

                Ti dam dylinu, Jeniku :-) Honza s nama obcas taky jel, nebo alespon dorazil do hospody, tak si to muzem dovolit ;-) A kdy se ukazes Ty ?

                0 0
      • Jaroslávek  

        Ještě, ještě…-)

        0 0
    • Paja  

      Tak abychom to dnes shrnuli a nekam se posunuli – kdo dnes nekam chce jet?

      Zatím jsem vycetl, ze:

      • Maňas nekam na zapad
      • Franta – kam asi, ze;)
      0 0
    • Polka  

      Toz male bezkarske info: dneska jsem jel s tatikem prubnout ten Suchy, Benesov apod. Blbe sem odbocil, takze jsme vyjizdeli nakonec z Protivanova, snehu na polu tak 25cm, docela mokry, ale pro nas amatery to stacilo. Potkali jsme jeden skutr, ale pokud to pak vzdycky nevyjezdi vic bezkari, tak to za moc nestoji. Celkem hodne lidi, nakonec jsme parkovali komusi na zahrade :) Na celodenni vylet kdyz snih vydrzi a zmrzne to neni uplne marny, ale novy mesto to samozrejme neni, tam jsem ani na bezkach vlastne nikdy nebyl :)

      0 0
      • mastihuba  

        neco mi vcera rikalo ze nema cenu ti volat. Vcera to bylo prujezdny bez hrebiku. Esi ty sragory zmrznou tak to bude dobre tankodrom. Dnes si jedu vydechnout na kost do nemcic.

        0 0
        • Motyll  

          Ráno byla nula. Na cestách to za dnešek půjde do haj***.

          0 0
        • obda  

          No jo, sezona kostu zacala. Snad se mi letos podari alespon na jeden/dva utrhnout. Ale moc tomu nedavam :|

          0 0
    • JSt  

      ted se ke mne dostala stranka se silnicnim zavodem http://www.liechtenstein-tour.cz/.

      co jednou vyzkouset silnicni zavod, nez to definitivne zatrhnou? :-))

      0 0
      • obda  

        Vzdyt jsou tam kopce ;)

        0 0
      • mastihuba  

        to zas nejakej ****** skončí pod autem. Včera když sme se autem motali na košt tak známej slušně vometl dva silničáře aniž by si to uvědomil. :D

        0 0
        • RomanH  

          No a kdo byl u toho p…s ;-)

          0 0
          • JSt  

            penis? picus? mam dilema :-))

            0 0
          • mastihuba  

            no včera ten známej, ale na těhle závodech za plnýho provozu je to fakt masakr. Moje zkušenost je i po 6–7 letech natolik silná, že cítím opravdu silnou nenávist k těmto závodníkům. :D

            0 0
            • pepek  

              Včera trenovali za autem (zdvižený zadní dveře) na cestě z Chrlic na Hodonín.

              0 0
              • mastihuba  

                to byla dukla ty sme předjeli relativně bezpečně, pouze s poznámkou že najet před ně a zabrzdit by byla velká legrace.

                0 0
        • JSt  

          auto vpohode, spis nejakej motorkar ve smeru od blanska, kdyz bude v leve tocce nasysat hlavou do protipruhu :-))

          0 0
      • bagr84  

        Neni to utery? :)

        0 0
      • Karaya  

        Píšu si do kalendáře… A to je i pro festkaře? ;-)

        0 0
    • Excel  

      Dotaz, silnice na Buk od Račic, bude dnes suchá?

      0 0
      • Polka  

        Sicher.

        0 0
        • Excel  

          A od Vítovic navrch?

          0 0
          • Polka  

            Abych byl uprimnej, tak jsem to jen tak praskl :) Soudruzi tadyk psali, ze to nak prosypali nebo co, takze by to melo byt ok, ale v tech udolickach kam se moc slunka nedostane to asi ok nebude.

            0 0
          • mastihuba  

            v sobotu to bylo prohrnutý jenom vod nemojan

            0 0
      • RomanH  

        Jmenujeme Te vrchnim pruzkumnikem a tesime se na report ;-)

        0 0
      • Motyll  

        Se dalo, ne? :)

        0 0
        • Excel  

          Tak nahoru se dalo, pravda úplně suchou nohou to nebylo, ale žádná divočina. Gulášovka a knedlíčky byly vynikající a při příjezdu do mě bylo napumpováno Nic. Odbočka z račické na Kalec vypadala jak uježděná sklínka, tak tu jsem neriskoval a jak jsem přijel tak jsem i odjel. Pravda, při návratu to trošku namrzlo a v jedný zatáčce jsem byl konfrontován se svodidly, ale ty jsem odpružil.

          0 0
    • Aspean  

      Chtěl sem se zeptat, ty vyjížďky co si tady domlouváte, chrtíte?

      Já a kamarád plánujeme jezdit až bude tepleji na pohodu a zábavně, podle toho taky kupujeme kola. Já už mám doma Trance X4 (můj první full) a on si nejpíš koupí podobný trailbike.

      Moc rádi bychom pak vyjeli s někým z Vás, ale ptám se proto, aby jsme stíhali :-)

      Jinak oba jsme z Vinohrad

      0 0
      • Paja  

        Jak s oblibou rika Roman, jsme krajinkari;)

        0 0
        • Aspean  

          Tak toje super. Tak doufám, že třeba někdy duben, květen s Váma spácháme první vyjížďku a pak se uvidí.

          0 0
        • Motyll  

          Slušný AVG na „krajinkáře“ :)

          0 0
      • Polka  

        Vzdycky kdyz se ozve nekdo novej, zavzpominam na tuhletu vyjizdku :-D

        0 0
        • Pumsc  

          Jste utahali nějakýho junáka?:-D

          0 0
          • Polka  

            Jj, pak zmizel a od te doby ho nikdo nikdy nevidel :)

            0 0
        • bagr84  

          no to neeee :)

          0 0
        • Aspean  

          aspoň bude veselo :D

          0 0
        • obda  

          JJ, a zrovna mel kliku na takovou hodnotnejsi trasu :)

          0 0
          • Pumsc  

            :-D

            0 0
            • obda  

              Pozor, tim nemyslim tu pohodu na fotce, ale zarostle rokle nad Obranskou strani ;) Ale to se stava nejvyse jednou za deset let :D

              0 0
        • mastihuba  

          byla to ta stejná co se pak drtilo po zelene na utěchov a ztratil se Krocan? To byla opravdu hodnotná vyjížďka. :D

          0 0
          • Polka  

            Tak jestli jsme se z tohodle Jäger-trailu vod bilovic stocili zpatky na zelenou to uz fakt nevim :)

            0 0
            • mastihuba  

              tak z te zmole se vylezlo kamsi odkud se sjelo do bílovic ke hřišťu a tam ste to kokoti nakopli kolem komina a zastavili ste se až u silnice pod utěchovem. Ale možná se me motají dve akce do jedne. Si tak matně vybavuju že co sme sjeli k temu hřiťu sem vas poslal doprdele a jel si po svejch. Dycky to dopadne stejně, buď se provozuje ultraturismo nebo ultra kudla a to už mám všecko tak nejak za sebou.

              0 0
              • RomanH  

                To je neco uplne jineho, motas dve akce ;-)

                0 0
                • mastihuba  

                  jo motam ale v principu to nic nemění :) už si možná vzpomínám když se jelo s krocanem na utěchov tak se jela kudla už z obřan.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Já jen rejpu, u Míče jsem byl pro změnu včera já :-)

                    0 0
                  • Paja  

                    Dival jsem se do fotek a ty vyjizdky (cerven 2009) od sebe deli 14 dnu.

                    Na vyjizdce na Utechov se Krocan stihl nejen ztratit, ale posleze i zramovat a vzpominane tempo do kopce ma na svedomi jak jinak chrt Hrdlicka

                    0 0
              • Motyll  

                Jaké ty máš Františku teda perspektivy? :)

                0 0
              • Polka  

                Ja bych zrovna potreboval, aby nekdo jezdil tu kudlu, bohuzel, z tech co jezdi se stali krajinkari :)

                0 0
                • RomanH  

                  Se domluv s Orlikem

                  0 0
                  • Polka  

                    Mame bohuzel celkem odlisne casove moznosti pokud me pamet neklame, ale mozna se situace zmenila.

                    0 0
                • mastihuba  

                  je čas tě seznámit s chrtama ze šlapek. Dáš si s nima kilo a pak mužeš skončit na B. oni jezdí rovnou dom :D

                  0 0
                  • Polka  

                    Vekovy prumer?

                    0 0
                    • mastihuba  

                      zjistim včetně telefonních čísel. Znovín by měli jezdit pod 2h tak snad to na tebe nebude pomalý. Podstatný je že nikde nezastavují a jezdí od 60do 100km, alespoň podle toho co sem slyšel.

                      0 0
                • Splinter  

                  tys zacal jezdit? Ja moznosti casovy moznosti mam :)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    krve by ses ve mě nedořezal, sem myslel že to je na mne. :D

                    0 0
                  • Polka  

                    No zacal, zacal :) Uz mam 550km, to sem mel loni v cervencu :-D Ted jsem ale na chvilu skoncil (momentalne rymecka), ale chtel bych pokracovat. Kazdopadne jsem mel na mysli bike, protoze silnicu si musim vodjet sam na vlastni frekvenci, to by jinak bylo k nicemu. Se pak dyztak ozvu.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      kua musim zabrat nejak mi ujíždíš s najetejma km :D

                      0 0
                    • Splinter  

                      hm to mas o 500vic :-D

                      0 0
                    • Karaya  

                      Tak to jsi asi fakt největší chrt, já mám s bídou 400.

                      Jenže ty asi jezdíš přes prac. dobu, ne?

                      0 0
                      • Polka  

                        No nedavno sem jezdil kdyz bylo hezky, proc jezdit nekam ve tme, kdyz si muze clovek uzit kolo za slunka a bez knajpy :-) (ne ze bych nejezdil ve tme do knajpy)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          tak tak, a knajpu si užít po tmě bez biku :-)

                          0 0
                          • JSt  

                            to je nesmysl. jak se chces dostavat v noci bez kola domu? :-D

                            0 0
                            • Polka  

                              Presne. Pesky do hospody chodim malokdy, a kdyz, tak mne stejne jak na potforu ujede rozjezd :)

                              0 0
                              • pepek  

                                A navíc ty návratový dráhy jsou pak uplně nejvíc nejlepší, nicht wahr, Genosse?

                                0 0
                              • JSt  

                                a kdyz ti neujede, tak v nem usnes a pokud tvuj cil neni konecna jsi v rici totalne. diky bohu za kolo. ;-)

                                0 0
                                • Polka  

                                  Kamos se kdysi pravidelne probouzel v Sobesicich. Bydlel v Julcu.

                                  0 0
                          • mastihuba  

                            takovýhle příspěvky bych ve svým vláknu blokoval :D

                            0 0
                            • Polka  

                              Sem cekal kdy se ozves :-D

                              0 0
                              • mastihuba  

                                tak ja mam evidenci kolik km ujedu na jedno pivo a je to fakt alarmující, ale věřim že oteplením se to trochu zlomí. :)

                                0 0
                    • RomanH  

                      Pekne, ja jsem na pulce, a z toho je tak 100vka na valcich :-(

                      0 0
            • obda  

              Jo, navrch na cestu (kolega zdatne vytlacil), Utechov, a pak sjezd po zlute kolem Ronova dolu do Adamova. Kolega se odpojil pred sjezdem a jel po silnici, nicmene dole jsme ho uz nenasli.

              0 0
        • Excel  

          Toho jsem viděl u nádru, sedává na schodech vycpanej novinama, v pravé ruce mívá kelímek od kafe na drobný a v levé svírá torzo sedlovky, furt něco blábolí, střídavě vrtí a pokyvuje hlavou a dvakrát do minuty se s tím jebne po hlavě.

          0 0
      • Pumsc  

        Taky bych se přidal,snad se odlepím víc od země-bude Reign:-)

        0 0
        • Aspean  

          Tak jestli se nekdy uvidime, tak na Reigna jsem hodne zvedavej. Nevidel sem ho na vlastni oci, ale papirove mi to prisel uz moc velky tank, tak sem bral Trance. Nehlede nato ze Reign je jeste drazsi.

          0 0
          • Pumsc  

            ještě uvidím co koupím nakonec,aktuální to bude stejně až někdy v červenci,trance je taky super,škoda že tam máš „jen“ R-kovej tlumák,prej tu stavbu zbytečně omezuje,ale na první celopéro je to stejnak super:-),kdyžtak bych se svez až se někdy uvidíme,ať vím do čeho jdu:)

            0 0
    • Excel  

      Když vydrží počasí tak vo zajebaný sobotě něco vymrdnem, ne?

      0 0
      • Bauvi  

        jsem pro

        0 0
      • Aspean  

        Ani nevíte jak rád bych se už zapojit s váma do vyjížděk, ale celý víkend mám zabitej. Asi stím počkám, až roztaje sníh, ať se někde nevyválím hned na první vyjížďce :D

        0 0
      • RomanH  

        Toz sraz v 9 hodin na nadrazi v Kurimi. Pak Jinacovice – Prygl – Risovka – Helenka – Velka cena – Ostrovacice – Rosice – cervena na Ricky – Domasov – Javurek – Smelc (obed). Vicemene vsechno po asfaltu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Už jste všichni rozježdění, tak nevím, na Šmelcu jedině réservé…

          0 0
          • Excel  

            cožeto? vyser se doma a nečekej až na šmelc, ne? ;-)

            0 0
          • RomanH  

            Když nebude místo na Šmelcu (ale nemá být nějaké extra počasí, tak tam snad plno nebude), tak Bitýška. Rezervačku dávat nechci, nevím, kdy tam dojedem, kolik nás bude a tak.

            0 0
        • pepek  

          Vicemene vsechno po asfaltu – tak jak? Brousit špalky na asfaltu je blbý a jezdit s mojí „silničkou“ blátem taky není košer. Eště to zvaž, Arnošte.

          0 0
        • Paja  

          Budu o tom uvazovat, kdyztak bych se o pul 10 pripojil na Rakovci pred stoupanim na Risovku…ty asfalty Risovka-Helenka a pak cervena z Rosic do Domasova, ma nekdo predstavu, jak to tam vypada? Je tam uz jen mokro nebo se tam jeste budeme klouzat po ledu?

          0 0
          • Jaroslávek  

            Paní Maňasová hobluje pistu

            0 0
          • RomanH  

            ten Domasov podle stavu muzem vzit pripadne po silnici, stav Risovky netusim – v nejhorsim chodecka vlozka nebo objezd pres Bastr.

            0 0
            • Paja  

              Jestli by nebylo rozumnejsi zvolit nejakou vic jizni trasu treba s vyjezdem na Vyhon a navstevou cukrarny v Zidlochovicich;) to bychom mohli provetrat i ziletky…a tuto trasu nechat na pozdej, vypada to, ze pristi tyden bude otepleni pokracovat v nastolenem tempu.

              0 0
              • RomanH  

                Ziletkou odpalis Exika a Pepka. Do cca 16te hod. musim byt zpet.

                0 0
                • Paja  

                  To asi jo, ikdyz pepe ma prece Sectora s tema supermegarychlejma Contikama, jak tuhle psal ;) a Exik…?…ten ma zas dynamit v nohach…;D

                  0 0
                  • pepek  

                    supermegarychlejma Contikama – se velmi porychlily přehozením na užžšší a lehčejší ráfek. Zrychlení dosahuje nejméně 26%.

                    0 0
          • Karaya  

            Tipuju že se budete klouzat. Stezka z Obřan je ještě na silničce nesjízdná, pochybuju že by to u priglu bylo jinak.

            Já se pojedu projet na favoritu, kdyby ses chtěl přidat.

            0 0
            • Splinter  

              jestli vstanu jedu k olympii, jestli ne, dam vedet :-D

              0 0
              • Polka  

                To bejva furt v deset?

                0 0
                • Splinter  

                  jj, mrkni na http://www.kcbrno.org/diskuze.php

                  jestli bude hodne mokro tak asi pojedu sam, protoze mam jen blatniky bez zasterek…

                  0 0
                  • Polka  

                    Dneska foukal vetr, je to suchy, dojedu tam na to desatou.

                    0 0
                    • Splinter  

                      kurna tak kdes zustal?

                      0 0
                      • Polka  

                        Predpokladam, ze 20min. jste tam necekali, takze sem si to musel odonanovat sam. Diky tomu zkurvenymunahov­novetruzapadni­mu sem to ze slapek fakt fest nestihal O:) Predjizdel me zas bouda s kyjakem, toz sem si zavzpominal, jak jsme je tenkrat „nahaneli“.

                        0 0
                        • Paja  

                          Ze Slapek k Olympii je to s kurvazapadnim vetrem jeste dobry, to ja na Prygl ho mel direkt proti, misty jsem se na rovine nemohl prehoupnout pres 20 kmh…

                          0 0
                          • pepek  

                            Tak co jste nakonec pojezdili? Já jsem se po ranní indispozici rozhodl sbírat kladné body turistickou procházkou se psem a manželkou. (Autem na Klajdu, Klajda pěšky, autem k Horneku, Hornek pěšky, autem do Bilovic, cukrárna: Svijany, kafe, zákusek – Brno. AVG asi: 60, tepy asi: 70.

                            0 0
                            • Paja  

                              Naplanovanou trasu jsme dodrzeli, kluci vcetne Smelcu, ja nemel tolik casu, tak jsem se v Rickach odpojil a pres Hvozdec kolem Pryglu z5.

                              0 0
                          • Polka  

                            No asi moc dobry to nebylo kdyz sem jel 15kmh…

                            0 0
                            • Paja  

                              Na to ti muzu rict leda po pepkovsku asi slabej motor ;D

                              0 0
                              • Polka  

                                Ale hovno :) Staci se podivat na oblast Slapky-Dvorska-Turany…to byl ten kamen urazu, zadna zastavba, stromy, nic. Pres statl to mas napohodu :-P

                                0 0
                                • Paja  

                                  Byls rychlejsi, chtel jsem dopsat, ze jestlis jel Slapky-Dvorska-Turany, tak to je taky direkt proti a jeste v otevrene krajine. Nejdriv me napadlo Slapky-Slatina-Turany, coz by bylo proti do Slatiny a pak zboku. Z Zabin k Pryglu byl ficak slusnej, je to tam takovej koridor.

                                  0 0
                                • Karaya  

                                  To jsi fakt špatně zvolil trasu. Ze Slatiny to bylo úplně ba pohodu, dokonce snad i mírně do zad. Jedinej kousek proti bylo ke kruhaci u Olympie. Tam jsem jel taky ani ne 20.

                                  Jinak jsme dali 90 a to jsme se se Splintou trhli predcasne. Ti nejzavilejší Olympionici jeli až na Pohořelice.

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Do Slatiny bych si pres hranicky fakt moc nepomohl a navic bych si zajel, takze bych to stejne nestih.

                                    0 0
                        • Excel  

                          dobré, cesta do kuřasu vítr přímo na hubu, plůžil jsem se tam jak nějaká lemra, taktéž návrat přes město od pryglu už byla jen labutí píseň autoerotika po dvánactihodinové pornoprodukci. Ale ten Šmelc, ten Šmelc stál ***** za to! Než někde masturbovat v polích na silničce to dnes bylo jednoznačně lepší v lesích, na MTB, byť víceméně na silnici.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Co jste měli za špecialitu?

                            0 0
                            • Excel  

                              Nutričně vydatný kuřecí vývar, s nudlema a masem, ve kterém lžice málem stála, zazděné vrabco knedlo zelem, předezděné teploušem a dozděné třema škopkama. Nicméně i toto palivo, jak jsem psal výše, nestačilo na pohodové dojetí. Drobnou strategickou chybu jsm učinil u rybí restaurace, uhnul jsem na cyklostezku. V 15:30 to bylo fatální, tam snad dnes někde někdo něco rozdával zadarmo.AVG jsem tím dostal ze 32 na 25. Ještě vsuvka, dostal jsem báječný nápad a z Bítýšky to vzal po červené kolem hradu, překvapivě to docela šlo, ovšem za tím sjezdíkem, v té pasáži rozvlněné, před výjezdem k hradu, mi na listí ustřelil přední ojetej crossmarknahov­noguma a já krásně po bříšku zaslajdoval pod keřík, stav hader si jistě dovedete představit.

                              0 0
                              • JSt  

                                takze v zaveru standardni stav :-D

                                0 0
                              • RomanH  

                                :-)

                                No mne se samo nechtelo valit z Deblina z kopca po silnici dolu a pak zpet nahoru, takze jsem to vzal pres polnacku. Jak jsem vypadal si dovedes predstavit :-) Ale docela me to bavilo, hned jsem pak dal do kupy kolo i tretry a vyrazil na becku.

                                Ve finale 70km a 1200 metru, na AVG jsem se radeji nedival.

                                0 0
                                • pepek  

                                  Dnes jsem podlehl supímu nápadu a v silném protivětru jsem vyrazil do Tišnova-podívat se, jak se tam topíte. Ovšem pánbíček mně po zásluze potrestal a nazpět jsem jel v dešti a sněžení až do Kuřima. Vitr samozřejmě mezitím skoro ustal.(Na tý cestě člověk pochopí, proč ti silniční kolaři nemají rádi auta)

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    ja dnes odpoledne vahal, jestli si dat dvacitku po silnici, a nebo si jit zabehat – chtel jsem najit nastup na jeden sjezdik. Nakonec jsem teda sel behat a snehova prehanka me zastihla presne v tom nejvzdalenejsim mis­te.

                                    0 0
                                  • Polka  

                                    Me to dneska chytlo 5km pred barakem, to je pi*us ten nahore.

                                    0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Já tě nepoznávám. Jak to tam teda vypadá s těma krama?

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Kry tam jsou :-) Prý už to odstřelovali, ale zase se to ucpalo. V Bityšce to taky asi pěkně jelo, kusy ledu všude kolem řeky.

                                      0 0
                          • Polka  

                            Takovou potupu bych na mtb neprezil :)

                            0 0
                        • Splinter  

                          pohoda 85km/3hodky, trasa celkem vetruvzdorna :) ale jet to sam, fuj teda :) na letosni prvni vyjeti nad 30km to slo :)

                          0 0
                          • Polka  

                            To ja skoro za ty 3 hodky 70 no, aspon sem potrenoval moral.

                            0 0
                          • Lada,s  

                            Já jsem dneska jel dám a docela peklo. Do Pohořelic to jelo po větru samo 40 km/h, ale z Židlochovic zpátky na Ivančice jsem málem zdechl :D

                            0 0
              • Karaya  

                Tak vstaň a já pojedu taky k Olympii, potřebuju totiž stejně být nejpozděj v jednu doma..

                0 0
        • jonys  

          Javůrek-Šmelc, chachá, to je euroasfalt jak noha, to už za těma zahrádkama vám kola neprojdou vidlema a ponesete to dolů na ramenách :-)

          Já jedu s Trčalou na Sedlo, tak jen abyste se mnou nepočítali…

          0 0
        • Smazaný účet  

          Nedošla mi nová kazeta a starý řetěz jsem vyhodil, takže negativ.

          0 0
          • RomanH  

            Jestli Ti staci 9tkova LX 11–32, tak Ti ji klidne odprodam, objednal jsem ji kdysi omylem. Do Kurimi to uz nejak dosmrdlas i se starou.

            Co tam mas dal ? ;-)

            0 0
          • Excel  

            První jede lyžovat s lůzrbusem, druhej zase todlenc, to sou výmluvy. Tak řekněte rovnou, že na to nemáte mentálně.

            0 0
            • pepek  

              Sím mně bolí fest za krkem.

              0 0
            • jonys  

              Byl to nelůzrbus, páč měl 6 kol. Místo Trčaly 2 stevardky a na Sedle azůrko, bahňáku.

              0 0
        • Paja  

          Toz snad to stihnu

          0 0
    • Aspean  

      Tak dneska jsem odpanil svůj nový bike :-) Zároveň moje první vyjižďka v zimě. Byla to dobrá sranda. Na Trancovi mám pláště, které jsou jak z traktoru, tak sem na ně nadával než jsem se vyškrábal na Hády, protože to fakt nejelo, ale jak sem zamířil k vysílači a vjel do bahna a do sněhu, tak sem se jim moc omlouval, podrželi parádně.

      S Trancem bude hold zábava, jen potřebuju vychytat tlaky ve vidlici a tlumiči a pohrat si s reboundem.

      A za těch pár hodin co jsem byl venku, tak sem narazil jen na dva bikery. Z toho jeden chudák hledal svýho zatoulanýho psa v Mariánským (utekl mu od Jelena a já toho borca potkal kousek od Ochozské jezkyně, že prej jestli jsem ho neviděl).

      Vyjížďka ale dobrá, jen sem dojel jak prase a teď me čeká umývaní kola.

      0 0
    • mastihuba  

      co tento tyden? Trochu me boli zebra ale nekterej den by to slo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.