Brno - sobota 23.12 - predvanocni vyjizdka

25 nepřečtených
  • Polka

    Tak jak borci a borkyne? Me zatim pouze napadlo pridat se ke skupine kolem XCR na CXkach a bikach v 10:00 na Tomkacu. Ale prijimam(e) samozrejme jakekoli jine navrhy. A hlavne doufam, ze vstanu po patecni vanocni „besidce“ ;-)

    P.S: jak vidim, tak jsem to po te dnesni „besidce“ napsal snad docela srozumitelne, ze by to aji Maňas pochopil :-) btw. to Maňas – no flame :-DDD

    0 0
    • Jaroslávek  

      Co jsi mi to zase vzkázal? Já se dneska chystám taky na besídku zahajujeme cca ve 13.oo a cca ve 2o.oo očekáváme obsluhu nahoře bez. :-))

      0 0
      • Polka  

        Flame = plamen → silna kritika tzn. abys me „nepeskoval“ za tu moji hlasku :-) Jinak docela dlouha besidka vod jedny odpoledne, abyste vubec dosli dom ;-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Máme s tím už letité zkušenosti. Odbočím: Ráno mí za tmy po cestě do práce řvou ptáci a včera odpoledne mi do ucha fakt vlítla moucha.:)) Řečeno s klasikem: Tento způsob zimy zdá se mi poněkud nešťastný. Naštěstí.

          0 0
          • Polka  

            Me to takhle naprosto vyhovuje. Snih mi vubec nechybi a na hory stejne nepojedu, pac trenink je prednejsi. Kdyby to takhle (sucho, kolem 5 stupnu) vydrzelo az do brezna, byla by to parada.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Trénuj, trénuj. Ty máš přece jiný ambice než já. Já už se teď spíš jen vozím. Ale příští rok zkusím něco většího.

              0 0
              • Jaroslávek  

                A ještě jednou. Mezi svátkama nevyjedete ? Představoval bych si to asi tak: vyjížďka s taťkou :))

                0 0
                • Polka  

                  Ja jezdim svatky nesvatky a mezi svatkama jeste makam. A musim splnit cilovejch 10.000km, na silvestra to splachnu a jedem na novo :-)

                  0 0
    • mastihuba  

      v kolik dorazíte? :)

      0 0
    • Karaya  

      Ja asi pojedu s borcama z www.bbh.estranky.cz/…aprik_vanoce prece jenom jeste jsem s nima nikdy nejel a jezdi tam kamos.. Odjizdej v 10:00 z priglu, toz co kdyby se bikeforum pridalo?

      0 0
    • Splinter  

      Já zítra otestuju opatrně koleno… A 10 je na mě po tom maratonu zkoušek fakt brzo.. Spíš vyjedu kolem poledne a pomaličku směr asi Bukovinka…

      0 0
      • pepek  

        Vy snad nejezdíte jinam, než na Bukovinku. Pořád tady čtu : Buk, Bukárna, Bukovinka.:-) Dyť kromě tý hospody tam zase toho moc není. A je to tam takový blátivý…

        0 0
        • Splinter  

          Už měsíc a půl jezdím asfalt:) A všechny cesty vedou na Buk.. Všude dobře, doma nejlíp;)

          0 0
          • pepek  

            A proč asfalt ??? Dyť to blátíčko je teď takové akorát a v lese naní zima?

            0 0
        • Běžec  

          Bukárna je jasný epicentrum…na jednu stranu Kaleční, na druhou Rakovecký údolí, na třetí Křtiny…a hospa v centru :-)

          0 0
    • Karaya  

      Tak Bastr v 10, to je utopie, budu rad, kdyz stihnu Tomkac…

      0 0
      • Polka  

        Ja to nestiham, tak zas budem soukromnicit s panem Splinterem :-) Sraz na Bukarne!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.