• Paja

    Sraz: 10:00 Tomkac, 10:30 Prigl u vesla Trasa: Bityska-Lipuvka-Blansko-Ostrov u Macochy-Lipovec-Jedovnice-Krtiny-Brno cca 100km Tempo: podle Splintera, gumicuky s sebou;D

    0 0
    • Polka  

      Skoda, to po dnesni parbe tezko rozdycham.

      0 0
    • Madrid  

      Že ty nechceš, aby s váma někdo další jel?  Proto do popisu píšeš „tempo podle Splintera“ a ilustruješ to fotkou, jak vás zdržujou i auta :)

      0 0
      • Paja  

        Prave naopak, byl bych rad, kdyby jel nekdo pomalejsi, vlat za nim jak na gume neni zadna pohoda;) a to na fotce byl traktor s vleckou.

        0 0
    • Jaroslávek  

      Že ty máš letos v pácu dvacítku, aktivisto !? To bylo řečí : … a bude hůř.-) Já už nikdy neřeknu nikomu kolik vlastně mám najeto, bo pak jsou všchni jak urvaní ze řetězu.-)) 

      0 0
      • Paja  

        Ale vubec ne, loni jsem se pres desitku prehoupl jen lehce a letos budu rad kdyz se vratim do prumeru predchozich roku…

        0 0
    • Splinter  

      ok beru gumicuk, zavěsím se za Béďu…

      0 0
      • Paja  

        Tak to Te zklamu, Beda ma furt problemy s tema zadama, mesic prej v podstate nesedel na kole, takze nevim kdo Te letos bude na zavodech honit.

        0 0
    • Karaya  

      To mi nedělejte, hned bych jel…Akorát nevím co by na ty řekl kotník a kam bych dal ty berle.. :-) Nicméně Javořinu už bychom pomalu mohli začít plánovat…

      0 0
      • Splinter  

        Javořinu bych viděl zase v hicu:) nejlíp srpen:)

        a Praděd taky tak v červencu;)

        0 0
      • Paja  

        Si od nekoho pujcime vozejk a Splinta Te potahne, aspon bude tempo rozumny;)

        0 0
    • Splinter  

      Počasí super:) V 10 su tam:)

      0 0
    • Splinter  

      Tak super:) Sice dost fučelo, ale dobrý 123km/1470m..

      Výbornej oběd a vůbec se mi to líbilo:)

      Akorát stylem jakým nás Maňas dojel to bylo něco, chvilku jsme ho uviseli, pak tam dal asi 4tou pilu, urval nás, a ještě nám mával…

      0 0
    • Splinter  

      Co dneska? Někdy v 12.30 něco kratšího?

      0 0
      • Paja  

        Dneska pomahame kamosum se stehovanim, tak si najdi nejakou jinou obet;D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.