• Karaya

    Uz dlouhou nic nebylo, co takhle vyrazit zitra nekam na silnici, treba se pripojit k XCR srazu tzn. v 10:00 od Olympie?

    0 0
    • Splinter  

      Moc chrtí. Já asi pojedu na biku (po asfaltu) někam na Bítýšku a přes Kuřim to otočím nazpátek…

      0 0
      • Karaya  

        No ja rozhodne chrtit nebudu..Tak pojed..

        0 0
        • Splinter  

          Ty a nechrtit?:) Těžko.. Zítra asi nic.. Pojedu něco objet a pak se učiti:( Možná v neděli. Procházím si fotky z akce Praděd a jel bych zas:)

          0 0
    • Martula  

      Možná ju…:)

      0 0
      • Karaya  

        Ja s nimi teda byl jen jednou, a to nechrtili..Chrtí?

        0 0
      • slou  

        Hele a dej si bacha na tmu :) přichází většinou v tuto dobu trošinku dřív jak v létě ;) Chrťačko :))

        0 0
    • Paja  

      Tak ja pojedu nechrtit s vama:o) mam si vzit svetlo? zn. „dojezd“ na Bukarnu?-)

      0 0
    • Paja  

      jo a nedame si sraz uz nekde cestou, treba ve Slatine u kaplicky 9:30?

      0 0
      • Karaya  

        OK, 9:30 u kapličky.. Nechrtím, ještě lehce pokašlávám.. .-)

        0 0
        • Splinter  

          No možná se teda přidám.. Co jet Kobylnice,Sokol­nice,Ujezd,Rou­sinov,Habrova­ny,Racice,Bukar­na,Krtiny,Ada­mov,Bilovice… Ale rad bych byl tak ve 3doma… Nechcu nejak omezovat..

          0 0
          • slou  

            Cha chá prej že nepojede silnici … chrťáku :)

            0 0
          • Splinter  

            Joaha už sem to pochopil, vy jedete na ten XCR sraz, tak to pápá.. :)

            0 0
    • Paja  

      Mno tedy nechrceni v tomto pripade znamenalo prumer 26,5kmh:-) ikdyz veskrze po rovine ovsem s par vyzivnymi kopecky 108 km/ 740m. Maly peloton 17 silnicek:o)

      0 0
    • Splinter  

      Tak já přidám moje nechrcení: 90km, průměr 24,5 peloton o 1ks na bajku. Trasa: Šlapanice,Olym­pia,po stezce do Kníníček, Kuřim, Bítýška, Bystrc a po stezce zase zpátky k Olympii, Chrlice, Slatina a domů..

      0 0
    • rock  

      Padejte do lesa, je tam sucho :-) … dneska cca 60km s polífkou na Bukárně …

      0 0
      • Karaya  

        Náhodou jízda v pelotonu má svoje kouzlo, příští sobotu jedu zas…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.