• Polka

    O vikendu bude snad pekne jako dnes, takze bysme mohli usporadat zase nejakou pohodovou jarni vyjizdku za pivkem a drstkovou polivcickou na Bukarnu.

    Sraz asi tradicne u kostela v Zabrdovicich. Cas jeste domluvime, asi cca kolem 10:00. Cil je na Bukarne, trasu upresnime do patku nebo az na fleku.

    Doufam, ze se ucast opet navysi a bude z toho treba pekny sraz brnenskyho BF. Cim vic clovicku, tim lip ;-) Takze nelente, osedlejte sve ore a dojedte!

    Anketa: Pojedes?

    3x
    43%
    0 0
    • RomanH  

      Uvidime, jak to bude se mnou v sobotu vypadat. Predbezne jsem se dival na vlakove spojeni do Brna – mohl byt

      10:01 v Reckovicich 10:04 Kr.Pole 10:07 na Lesny

      Toz uvidime.

      0 0
    • Martula  

      Tož já mám prostřední placku kaput…ale jinak bych vyjela..pokud to bude v „rozumném“ tempu:)

      0 0
      • Polka  

        Tu nebudes vubec potrebovat, pojedes preci velkou pilu! ;-D

        0 0
      • Karaya  

        Kdyby jsi chtela prevodnik, staci rict :-)

        0 0
        • peky  

          To by ho nemohla cely den hledat v garáži. ŽE? :D

          0 0
          • Martula  

            Ty jsi taky pěkné kvítko:)

            0 0
            • peky  

              Omlouvám se. Nedalo mi to. :D

              0 0
            • peky  

              Třeba až se k Vám někdy zase připojím, tak mi to můžeš vrátit. První možnost je v pátek a ta další až za 14 dní. Jedu se podívat na rodiče a kamarády a SPRAVIT SI CHU A PROJET SE PO ROVINĚ… v MBčku.

              0 0
              • Martula  

                V pátek? hmm..o tom „Skoro nic nevím.“ :)

                0 0
                • peky  

                  Aha tak už víš. Pojedu vyzkoušet „novou“ rebu. Dnes sem donesl vidli na výměnu oleje kontrolu zvýšení zdvihu a v pátek kolem jedný bude hotová (doufám). Takže jí půjdu projet. Sobotu neděli pracuju a v pondělí ráno odjezd.

                  0 0
    • Splinter  

      Určitě, kdykoli, kamkoli, cokoli, na koli:)

      0 0
    • pepek  

      Tak já tedy soudruzi, já tedy určitě ......zase nepojedu.

      0 0
      • Polka  

        Skoda soudruhu, mel bys vice plnit sve bikerske povinnosti. Ale pokud najdes zas nakej novej trail, tak no problem ;-)

        0 0
    • Excel  

      JA bych sa jako vyjimecne pridal :-). Jen ty Zabrdovice mi nesedi, treba by slo dat jako podruznej sraz nekde kolemva Vranova, treba by nekdo vystoupil z vlaku uz v Ceske, a pak by sa jelo nejak naprotiva vam. Von by se mozna pridal i pan Blade..treba, esi nebude chrapat. No nebo taky ne a ja sa potahnu az do tech Zabrdovic..esi to najdu na mape.

      0 0
      • Splinter  

        Já se nebráním ničemu;)

        0 0
      • Blade  

        Pan Blade váhá… Pan Blade dostal nabídku účastnit se vyjížďky na Vír :o)

        0 0
        • Excel  

          Mekka je trosku jinym smerem nez Vir, bezverce! :-)

          0 0
          • Blade  

            Njn.. Ten Vír zavání asfaltem.. :-/ Uvidím..nechci nic slibovat..je tady ještě spousta negativních faktorů..

            0 0
            • pepek  

              Vír je príma, doporučuju: Bystřice, Dvořiště, Augšperk , Pivonice, Zubštejn,Vír, Karasín, Vítochov, Dalečín a druhou stranou nějak z5. Ale mohlo by to být i bahnité :-(

              0 0
              • Blade  

                Vír prima je..ale tady se asi pojede po silnici, neboť máme s sebou dva žiletkáře…

                0 0
                • pepek  

                  Tak na silnici musíte dát: Nedvědice-Chlébské a Koroužné-Bolešín, ty jsou na žiletku jak dělané :-)

                  0 0
                  • Martula  

                    Jo Chlébské.....tak tam si berte do baťůžku botky navíc..:)

                    0 0
                    • pepek  

                      Na co botky?:-) Jsem tam dojel pod kopec a dvě holky stály u kola. Tak jsem se zeptal, jestli se to dá vyjet. A ony : „Ale jo, v pohodě.....­...autem“ .

                      0 0
                    • Paja  

                      Tak tos asi jeste nebyla v Bolesine:oD

                      0 0
                      • Martula  

                        Nebyla:) ani se tam myslím nechystám…pořád stejné převody..:)

                        0 0
                        • Paja  

                          No to by asi bylo „jen co noha nohu mine“ kadence 30:)

                          0 0
                        • Blade  

                          Tak je zítra doval taky… Když budu v tom broušení, tak to vemu jedním vrzem ;-)

                          0 0
      • Polka  

        Toz ja se taky nebranim nicemu, ale kazdopadne bych do teto vyjizdky zaradil pepkuv sjezdik kolem staryho hradu, pac me to uz zas laka. A tentokrat ten prvni strom skocim ;-)

        0 0
        • pepek  

          Tak, tak, soudruzi, tak to má byt. A k hradu pěkně po zelené od Adamova a pak si ještě dejte Čertův hrádek navrch.

          0 0
      • RomanH  

        Ale jo, proc ne

        0 0
    • Paja  

      Tady to vypada na pekne hromadnou vyjizdku:o) Tentokrat bohuzel beze me, jsem na Vysocina na zbytek jaraku, takze misto na Buk asi vyrazim do Kadova na oblibeny liker :-P

      0 0
      • Martula  

        Ale: " Na kole, na kole, křičí Prcek …" :)

        0 0
        • Paja  

          Samozrejme, ze na prcka jedine na kole:-D na bezkach by to uz ani neslo. kdyz jsem sem dneska jel (jak jinak nez na kole) tak prvni zbytky snehu byly az tak od 650m.

          0 0
          • Martula  

            Koukala jsem na video ze Tří Pump…sníh už néni..:( (:

            0 0
          • Lišák  

            Jsme tam byli v neděli se Skokanem na běžkách. Ve stopě nic-moc, bruslit se místama dalo, ale celkově to stálo za prd :-/

            0 0
            • Martula  

              To věřím, že to stálo za prd..já už jsem ani nemazala..páč jsem nevěděla co tam prdnout..:) myslím, že to byl poslední sníh..

              0 0
              • Paja  

                nejhorsi lepidlo ze vsech lepidel:-) – klistr na „vodu“

                0 0
          • Lišák  

            Ještě foto.

            0 0
    • Splinter  

      Pan Splinter právě doskládal Supa… Foto bude brzo:)

      0 0
    • RomanH  

      Takze ja mam zitra sraz z Excelem 9:55 na vlakove zastavce Ceska. Odtud to vezmem asi na Babi Lom – Vranov – a po modre ci zlute do Adamova. Zde bychom se nejak mohli potkat (pripadne ve Vranove). Vubec nedokazu odhadnout cas.

      0 0
      • Polka  

        Idealni by bylo uz ve Vranove, pac mame nachystany prekvapko ;-) ale to asi nebudem stihat my, leda ze bysme dali sraz pro nas ostatni treba na 9:30.

        0 0
        • Excel  

          k tomu překvapení…nejsu kamzík a mám se docela rád

          0 0
          • Polka  

            Neboj, to zvladnes. Hlavne nech na kole Z-Maxy, budou se hodit ;-)

            0 0
        • pepek  

          Tož kdyby se stanovila rozumná horní mez průměrné rychlosti, tak bych přijel taky. (Pozn: Horní mez není žádný údaj z threadu „Průměrná rychlost“, ale nějaká lidská hodnota.)

          0 0
        • RomanH  

          Super, takze zitra ve Vranove

          0 0
        • pepek  

          Proč si myslím, že jedete na šoulačku?

          0 0
      • Splinter  

        Takže navrhuju pro Brňáky sraz v 10 v Zábrdkách u kostela… A co třeba kolem řeky, po zelené do Útěchova a sjet to zase po modré do Adamova a tam se sjedem..

        0 0
      • Excel  

        jo..časově bych to viděl esi v deset vyjedem od vlaku tak ve Vranově bysme mohli být při mé současné formě zejtr…éé teda..dejme tomu kolemvá 10:45 nahoře v tý zatáčce jak se napojuje žlutá na silnici

        0 0
      • Blade  

        Tak pan Blade zřejmě pojede. Uvidíme, pokud bude slušný počasí a nebude pan Blade společensky unaven, tak v 9:55 bude též tamtéž :o)

        0 0
    • kafac  

      Ten kostel je myšleno kterej? Na Zábrdovické vedle voj. nemocnice? a v tech 10 tam nekdo bude? kdyby me to vyslo ze bych se zucastnil.....

      0 0
    • Splinter  

      pro brňáky sraz 9.30 u kostela

      0 0
    • Polka  

      Jo a mene znalym soudruhum ci soudruzkam doporucuji rano vydatne posnidat, pripadne pobrat zasobu tycinek sebou, at nedopadnete obdobne jako minule Peky – timto ho zdravim ;-)

      0 0
      • peky  

        Počkej já myslel, že vrchní tyčinkovač jede s Vámi? Jst jich má vždy dostatek. :) . Jinak spíš bych doporučil jít spát před pátou (když už sme u těch zkušeností). Já si dnes dal drobných 45 po bahně a bylo mi fajny.

        0 0
      • Blade  

        Neboj, dám si 40g ovesných vloček, 110ml polotučného mléka, 10g medu a 50–60g ovoce a pojedu jak namydlenej blesk ;-) :-DD

        0 0
    • jonys  

      Tak soudruzi,čekám na vaše fota.Kolik nás vlastně bylo???Zpátky jsem to švihnul přes Blansko a Adamov(cestou jsem si dal ten násep-když to sjela i soudružka,že…),a­le na modré do Útěchova mi úplně došlo a vůbec nevím,jak jsem to vyjel :-) Na sjezdíku do Ořešína a Mokré Hory mi ale otrnulo :-) (jak by řekl Ivánek"ty krávo,to sem si spravil chuť!"). Squash jsem ovšem s elegancí sobě vlastní zrušil(jsem si ještě nekoupil novou omotávku rukojeti,a ta stará už je slepená,s tím se přeci nedá hrát,že!),teď mažu na společenskou akci=několik 12° jontových nápojů+pořádnej ste­ak!

      0 0
    • Blade  

      Mňo, tož dobré to bylo :-) 65 kiláčků, průměr 17,9Km/h, průměrný tepy 147. Myslím že si na svý přišli jak chrti, tak skauti ;-) Až na ty palačinky na Bukárně, to byla teda podpásovka :o)

      0 0
      • jonys  

        No já si například přišel na to,že příště opráším asi stařičký ocelový Author Texas,co se někde válí v kočárkárně,neboť s Cannonem si na chvostu nepřipadám nejlíp :-) Ale zase zkušený horský vůdce musí být poslední,že!Takže až bude příště potřeba nějaký „ocas“ na „ocas“,tak já zas pojedu :-)

        0 0
        • Blade  

          To je tím.. Artur má aspoň dvě nohy…Se divim, že si s tím mrzákem vůbec dojel :-D Ale jo, ocasa berem ;-)

          0 0
      • pepek  

        No ty palačinky jsou jen malým černým puntíkem organizátorům, kterým tímto děkuji za povedenou akci. (Asi sami nečekali, jak masovou akcí se tato vyjížďka stane.)

        A KDE JSOU UŽ KONEČNĚ TY FOTKY !

        0 0
      • Lišák  

        Chrte! :-) Já měl 63,63km a průměr 13,3km/h… Tepák naštěstí nevlastním :-)

        0 0
        • Blade  

          Ano, hrdě a po právu se hlásím mezi chrty :-D V kolik jsi dorazil? Já cca 17:05

          0 0
          • Lišák  

            Taky nějak tak. Pokud by ta žlutá z Bílovic byla o kilák delší, tak sem tam umřel… Úplně mě došlo, ale pak už to bylo z kopce, nebo rovinka. Pěknej sjezdík mimo značku a po cestě do Jehnic. Pak k rybníkům, po staré trati do Lelekovic, po panelce k vrakáču a poslední dokopec těch 300m po státní k zahrádkám na Červeňáku. Pak už jenom sjezd na Loučky.

            0 0
            • Blade  

              Já si dal s Beldem sjezd po žluté ze Soběšic do Krpole k baseballovýmu hřišti… Ten sjezd miluju, je nejlepší :o) Bohužel tam zase šla nějaká rodinka s dětma a čoklem :-/

              0 0
        • Splinter  

          No tepák jel furt a dává 142 průměr, tachec ukazuje 72km průměrem 18,6 ale chybí tam úseky mezi N.Hradem a Klepačovem… Ale hlavně to byla parádní vyjížďka… A sedět v únoru na Bukárně na zahrádce se nezapomíná:)

          0 0
          • Blade  

            Přesně tak, zahrádka, sluníčko, pohodička…až se nechtělo věřit, že si se tam loni brodil po pás ve sněhu :-)

            0 0
            • Splinter  

              No tak pro pana Blejda:) Tak nějak:)

              0 0
              • Blade  

                Kristova noho :-) Kdeže loňské sněhy jsou… Zaplať pámbů :o)

                0 0
                • Lišák  

                  Jedno foto speciálně pro pana Bladea.

                  0 0
                • Martula  

                  Tak tyhle dvě proklínavé slovíčka „potěž pánbů“ nám řekl jeden starší mazák v Jeseníkách, když jsme stoupali na Dlouhé Stráně…když to řekl takovým hláskem…myslela jsem, že spadnu z kola-hodili jsme tam večerníčka…a vzhůru nahoru na horu:)

                  0 0
      • brantec  

        jóó, bylo to luxusní:) Zacatek sice trochu pesi turistika, ale pak se to dobre rozjelo… Sem si do dneska myslel, ze Bukarna je nejaka hospa v Brne. Su rad, ze ste me vyvedli z omylu:-) me to spocitalo na 67 km, prumer 18,81 km/h a tepy radsi nepisu:-P

        0 0
        • Martula  

          Pochlub se:-)

          0 0
          • brantec  

            chjo:) 157 – to je diky vcerejsimu vecirku, dalsi den pak desne busi. To samy po pivech na Bukarne.. Sme dojeli s Romanem k lesu a ja nemohl popadnout dech a tep nad 165.. I celkove me to nejak zmohlo. Po prijezdu dom jsem si dal par masopustnich koblizku s cokoladou jako nahradu za palacinky a pak sem usnul jako kdyz me do vody hodi..

            0 0
    • Martula  

      Tak jsem to nějak odšmrdlala s pocitem, že nevím proč na to kolo vůbec sedám..nejelo, neřadilo, proště konec..parta super o tom není pochyby…:) jinak suma sumárum 75,5 km…avg tepy-148 uff:)

      0 0
      • Karaya  

        No já mám teda tepy 155 prumer, a to mi to snizovalo jeste vzducky to cekani na konci sjezdu, jinak by to bylo vic, proste solidni unorovej maratonek.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Soudruzi, já dojížděl s Pepkem. Přihlásíme ho na MS ve sjezdu. Akorát nevím, jestli by ho to množství lidu nevyděsilo )))

        0 0
        • pepek  

          Tož já jedu tak, abych se trošku svezl aspoň skopca, když už to dokopca moc nejede

          0 0
    • JSt  

      super vyjizdka. ani ve snu me nenapadlo, ze se sjedeme v tak hojnem poctu (jak rikal pepek, chybela jen jane ;-). o pocasi je zbytecne mluvit. trasa – naprosty luxus. kdyz sem videl sloua, jak hopl ten prvni strom u novyho hradu, tak tam zitra jedu trenovat ;-). skoda, ze jsem to musel sklopit driv…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Když byly děcka malý tak jsem je peskoval, že válej kola po zemi, a ejhle.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Když byly děcka malý tak jsem je peskoval, že válej kola po zemi, a ejhle.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Když byly děcka malý tak jsem je peskoval, že válej kola po zemi, a ejhle.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Když byly děcka malý tak jsem je peskoval, že válej kola po zemi, a ejhle.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Když byly děcka malý tak jsem je peskoval, že válej kola po zemi, a ejhle.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Když byly děcka malý tak jsem je peskoval, že válej kola po zemi, a ejhle.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Když byly děcka malý tak jsem je peskoval, že válej kola po zemi, a ejhle.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Když byly děcka malý tak jsem je peskoval, že válej kola po zemi, a ejhle.

        0 0
        • Splinter  

          Usnul na F5 :o)

          0 0
        • Blade  

          Ještě že nejsi můj otec, protože s tím peskováním, to nezlob se na mě, trochu přeháníš :-DDD

          0 0
        • Jaroslávek  

          Eště jeden pokus.

          0 0
          • Lišák  

            Jedno foto speciálně pro pana Maňase.

            0 0
            • JSt  

              manas je jednoznacny vyherce souteze o nejlepe sladeneho bajkera s kolem ;-)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Konečně si toho někdo všim. Když už netrhám rekordy, zaměřil jsem se na ladění ))

                0 0
                • Jaroslávek  

                  A to mám ještě modrý bágl a modrý kapecník, což bohužel právě není vidno.

                  0 0
                  • Blade  

                    Hele zase tak moc se nevytahuj;-) Jako jó, barvičky hezký, ale ani já sem nebyl nesladěnej ;-)

                    0 0
                    • jonys  

                      Ty,mistře,cos měl pod tou moirou?zajímá mě to čistě z hlediska otužilosti tohoto mladého soudruha,aby nevuznikla nějaká nedorozumění :-)

                      0 0
                      • Blade  

                        Myslíš pod tou bílou moirou? Pod tou sem měl modrou moiru :-D

                        0 0
                        • jonys  

                          No,to už zní lidštěji.A pod tou modrou :-) ?Ne,ten dres ti fakt skvěle ladil s kolem!To se nedá kazit nějakou bundou,ani kdyby bylo –15,to je jasný :-))

                          0 0
                          • Blade  

                            Kdyby bylo –15, tak bych si vzal červenou bundičku ;-)

                            0 0
                    • Jaroslávek  

                      Ty jseš nejen sladěnej, ale ještě trháš rekordy.

                      0 0
                      • Blade  

                        Hoší, tolik mě nechvalte, nebo vám ještě zpychnu :o)

                        0 0
                      • Polka  

                        Pockete az uvidite sladenyho me na zavodakovi v narodnich barvach ;-) A taky pana Splintera v novym – tomu to taky moc ladi.

                        0 0
                        • Splinter  

                          z bezdomovce xc chrtem:-D

                          0 0
                        • jonys  

                          Fajn.Tak příště sraz na Sokoláku,projdem se všichni po molu,provedeme u Hříbka hodnocení s dekorací vítězů…a pak se řádně líznem!To bude aspoň akce!Ne jako v sobotu v potu tváře sledovat,jak všichni Blejdi mizí v dáli :-)

                          0 0
                          • Polka  

                            Pokud sezenes naky baby na beach, tak klidne ;-)

                            0 0
                            • jonys  

                              Pokud seženu baby,tak tam moc velkej sukses s těma národníma barvama nečekej :-)

                              0 0
                          • Blade  

                            :-D Jak Blejdi? To má být nějaká nová ochranná známka pro chrty? Něco jako Ma? :-D

                            0 0
                            • jonys  

                              No,napsal bych že ne,že právě naopak-měl jsem tam dát přívlastek „kdejací“,ale už ti nechci kazit radost podruhé :-))) Tak a teď si můžeš zasmečovat…ale „mrzáka“ do toho netahej,tam chyba není :-)

                              0 0
                            • pepek  

                              Blejdi = bloudi (od slova bloudit?) Srandičky, srandičky, ale příští víkend se asi moc nesvezem: windguru hlásí zimu a srážky. :-(

                              0 0
                              • Polka  

                                Zrovna kdyz sem prezul na nanoraptory :) Ale So nebo Ne vypada celkem ok.

                                0 0
                                • pepek  

                                  No ale zima, zima. Navrhuji něco krátkého a nového:

                                  …Že by:… Šumbera highway ?? No co, co ? je to nové, výživné a nepoškodí to přírodu.

                                  0 0
                                  • Blade  

                                    …a skautova proměna v chrta bude dokonána… :-D

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Tato proměna je už asi nemožná. Ale byla by to první, organizovaná hromadná vyjíždka po tomto nejnovějším výtvoru LŠP. No jo, ta Bukárna tam jaksi není. Už mlčím.

                                      0 0
      • slou  

        Jo ten klacek :) na to že se to dalo dát s větší grácií … no dobrá :)

        Jinak bolo to dobré…

        trocha dat…

        Průměr tepovka 135 .. nic moc :)

        78km, avg 16.2, 1237metrů výškových, max stoupání 32procent, max klesání 41procent …

        Nebýt toho podrazu od těch stromků na začátku tak bych řekl

        " NA POHODU "

        0 0
    • Polka  

      Vazeni pratele, soudruzi a soudruzky,

      kratce a strucne, jsem velmi rad, ze jsme se sesli v tak hojnem poctu na dnesni vyjizdce, kterou jiste muzeme oznacit za zdarily sraz brneskeho BF. Pocasi pralo, zraneni zadna pokud vim, tempo snad tolik vrazedne nebylo, proste spokojenost. Doufam tedy, ze se opet nekdy v budoucnu slezeme a ze se z techto vyjizdek stane treba urcita tradice ;-)

      Fotky z dneska najdete zde – 193.165.250.26/tom/brn/­index.html (pribude jeste video, z nejmenovaneho brutal hardcore sjezdiku kousek od Pekarny)

      0 0
    • Excel  

      Průměr nevím, kilometry taky ne a tep jako jo. Až na to překvapení to bylo super, Bukárna parádní, tentokrát jsem si odsed, abych neschytal piwko do klína a fidorka mě hodila do pohody. Jen jsem dojel zašvihanej a docela zmrzlej. GrandeBelde je u mě husto hustej démon, bez rukavic sjet do Bílovic, aniž mu dole upad byť jen jediný prst, to je výkon, panečku.

      0 0
      • Martula  

        Je to blázen.....

        0 0
      • Blade  

        Souhlasím s Marťou… Je to magor! Na celodenní výlet jet bez pití, jídla a somrovat… Ale tady svatosvatě prohlašuji, že to dneska bylo naposled, co sem mu dal najíst a napít…Příště ať si třeba chcípne, pro mě za mě :-)

        0 0
      • jonys  

        No jestli jsi dojel 5 minut před tímhle přípěvkem,tak je ta zmzlost pochopitelná…:-)

        0 0
        • Excel  

          To víš…Lišákovi to bylo málo kilometrů, tak jsme se v závěru odpojili a jeli eště najet nějaký ty kilometry aby byl solidní průměr.

          0 0
    • RomanH  

      Bylo to parada. Domu jsem dojel chvilicku pred 18 hod. Hlady jsem pomalu silhal. Nastesti mam hodnou zenu a doma me cekala velka misa domacich koblizku. Hned jsem 4 snedl, zapil to kefirem a pak si dal jeste nasup v podobe masa se spenatem. Nevim, kolik to melo kalorii, a bylo to vyborne.

      Celkem mi to hodilo 88 km, prumer 17,8. Dal jsem si v Jedovnicich i ten korenovy sjezdik, co jsme jej tlacili nahoru.

      0 0
    • VA3  

      Tu je slibovaný záznam trasy – ze Zábrdovic, do Křtin. Kousek za Jedovnicema se vám podařilo mě setřást, tak dál to není zajímavý. Formát mapy je trošku nepraktický – mapa je moc podrobná.

      0 0
      • Lišák  

        Jsme na tebe s Marťulou a Slouem čekali a Marťula se ještě vracela a říkala, že tě vidí. Pak jsi dlouho nejel, tak jsem se vracel já a už jsem tě nikde neviděl.

        0 0
      • Jaroslávek  

        I tak je to zajímavý, nějak to doladit a perfekt. Ď.

        0 0
      • VA3  

        A ha! Ani jsem si nezkontroloval, jak se sem mapa vložila. Tak tohle je ještě horší, než jsem čekal … :-( Původní rozměry obrázku jsou cca 1500×4000px, tohle je úplně nerozluštitelný. Někam to hodím a dám odkaz. Jinak, na PC v OziExploreru je prohlížení komfortní, to jen vytváření takovéto mapy je zdlouhavé – s pomocí PrintSreenů … :-S

        0 0
      • VA3  

        www.volny.cz/…07-02-17.jpg mno, úplně původně byl ten obrázek ještě dvakrát větší, ale měl 6MB …

        0 0
        • Lišák  

          Jsme na tebe čekali tam, jak jsi jel rovně a pak z5 a odbočil jsi vlevo (při cestě z5). Na té další křižovat ce. Nenapadlo nás, že odbočíš. Když se jede rovně, nečekáme. Čeká se u odbočování. Škoda, na Bukárně bylo fajn!

          0 0
          • VA3  

            :-) Jsem si hrál na stopaře a zdálo se mi, že kdyby rovně projelo asi 10 lidí, bylo by to na zemi vidět. No, tak asi nebylo. Pravda, zatmívalo se mi před očima, moc už jsem toho neviděl :-P Škoda, snad příště ;-)

            0 0
    • mastihuba  

      Tak jsem vás spočital dobře 15ks :)

      0 0
      • Polka  

        Na srazu ve Vranove nas teda s Lisakem za fotakem bylo 16 ;-) A tebe sem napred vubec nepoznal jak sme se mijeli.

        0 0
      • grafik  

        sory, ze vam sem lezu … este by me zajimalo kdo je kdo : ) … fakt se v tomto hreadu bavim :D

        0 0
        • pepek  

          No já v tom mám taky hokej. Kdyby třeba organizátoři na startovní fotce dopsali jména pro lepčí orientaci, plízz. Abych se lépe orientoval, takhle to furt hledám podle biků :-(

          0 0
        • Martula  

          zleva z pohledu na foto: Jonys,JST,Maňas,Brntec­jak se to ,červený vzadu VA3, Grandebelde-bez rukavic, RomanH, před Romanem já:), Pepek, Excel, Polka, Splinter, Karaya, Blade, Slou a fotí Lišák:-)

          0 0
          • pepek  

            Tož dík, no… (teď abych si to dopsal sám, že? )

            0 0
          • Blade  

            Jen pro upřesnění.. Říká se pan Blade ;-)

            0 0
            • slou  

              A čte se Blejt?? :)

              0 0
              • Blade  

                Si piš :o) Jinak očekávám nějakou báseň o tvé sobotní držce ;-) a nejlíp v jambickém pentametru :-)

                0 0
                • slou  

                  Báseň ????

                  Ode mne? ..... Ogare kdo ti nakukal, že já a báseň?

                  A ty poslední dvě slova jsou nadávka? :)

                  0 0
                  • Blade  

                    No myšleny jako nadávka nebyly, ale třeba se to ujme :-D

                    0 0
                • slou  

                  Tak poprvé a na posledy … aby bylo jasno, že já a verše dohromady to prostě nejde … jasno? . . . . .

                  Sedím si tak u Fóra pročítám ho lehce. Prý básničku o držce, no do toho se mi nechce.

                  Dobrá což, zkusím to. Pár slov tu splácám k sobě. Nemám však básně příliš rád, ke všemu ještě o mně. . .

                  Vlevo se stromky míhají, vpravo je násyp trati. Rád bych se vyhnul kaluži, strom záměr mi však zhatí.

                  Ani vám neví jak, rodla mi zmizli tak.. Rychle jak záblesk výbuchu, a už sa válím na břuchu.

                  Chvilinku přemýšlím, mám-li už vstát. V blátě si ležeti, to nemám rád.

                  Tělo je celé, cítím se skvěle?

                  Nádech je těžký, mám však jít pěšky?

                  Nasedám na bajka. S úsměvem na rtu.

                  Dnešek je super den, netrhnu partu … . .

                  Lehce v sobotu spadl jsem, ač k nevíře, nepil jsem. Zem betonové tvrdosti, tu vyzkoušely mé kosti.

                  Toť k tomu, že jsem už na začátku vypadal jak prase :) A jambický pentametr … :))) ten nechápu.

                  0 0
                  • Martula  

                    No neříkala jsem Ti to už několikrát!!!!!!!! SUPER!!!! :D

                    0 0
                    • jonys  

                      No,super…aby nezpychnul!Já bych řekl,že je to taková první(a níže druhá) vlaštovka.Zatím takový Opilý koráb :-) Ale ještě tak 5–8 držkopádů a všechny Máje,Splavy či Polednice budou blednout v jeho světle :-))

                      0 0
                  • Blade  

                    Teda ty seš ale střevo! Teda jako básnický střevo ;-) Fakt špica, i ten pentametr odpouštím… Šejkspír už z tebe stejně nebude, tak co ;-)

                    0 0
                  • Splinter  

                    Tak todle je taky napohodu :o)

                    0 0
                  • pepek  

                    Opět se potvrdilo, že B-F je bezedná studna moudrosti.

                    0 0
                    • slou  

                      no no … on :)

                      Nic zvláštního se nestalo. Pár slov do rýmů se smotalo.

                      (snad)

                      Studna je vyschlá, Střevo je slépé. Nic není jisté … Jak velkolepé. ;)

                      No a jako bonus a pro někoho možná poslední kapka… Něco z dávno minulé vyjížďky … . . . .

                      Když budete hodně zticha, uslyšíte jak.

                      V Camelu, teď lehce vzdychá, duše typu ultralajt.

                      Na Koně v předním kolese, jezdila chvíli po lese.

                      Říkala si,na mou duši. Jak mi to v tom,kole sluší.

                      Dnes jak přišel majitel, tak to stojí za pytel.

                      Vyměnil ji za jinou, normální, sériovou.

                      Nemá to ta duše lehké, zase čeká na chvíli.

                      Kdy do kola dostane se, nebude to za chvíli.

                      Pak si opět bude říkat......

                      Je to krásné, na mou duši. Jak to Koně,s duší sluší.

                      A už toho fakt nechám ;-)

                      0 0
                      • Martula  

                        Víš co Ti pořád říkám…tak tomu věř! ;)

                        0 0
                      • pepek  

                        Eště, eště něco napiš! To je poprvé, co se mi líbí poezie…

                        0 0
                        • slou  

                          No můžeš si přečíst charakteristiku Splintera ;)

                          0 0
                          • JSt  

                            jsem si vzpomnel na vinetua a basnickare, ci jak se jmenoval ten, co furt mluvil ve versich :-)

                            0 0
                          • pepek  

                            Oh, nový umělecký směr: bikebáseň.

                            0 0
                      • Karaya  

                        Clovece dobry, priste to z tebe musime dostat u piva online .-)

                        0 0
                        • slou  

                          no tak to asi neklapne :) … jsou to jen záblesky a ty si dofrčí kdy chtějí a projedou mi palicí …

                          0 0
          • pepek  

            Po mně tady chtěli blbou mapu třikrát překreslovat a Ty mě tak odbudeš. :-(

            0 0
          • Martula  

            Ještě jedna oprava -ne Brntec, ale Branec.

            0 0
            • Jaroslávek  

              JsT=kadet, Polka,Karaya=bři v triku:-) Bez urážky, jako by si z oka vypadli.

              0 0
            • brantec  

              kurňa, par dni u toho clovek nesedi a hned je ze neho nekdo jine, ze Martjulo?:) ale nahodou, branec fakt jsem, akorat vojne sem se teda fikane vyhnul:-P

              0 0
    • Splinter  

      Tak dnešní vyjížďka skončila aspoň pro Maňasa a pro mě dost blbě… Na pepkově sejzdu z Babic k zastávce vlaku to Maňas neustál a položil to.. No a já sem stih tak leda trochu přibrzdit a vlítl sem do něho… Maňas roztržený čelo a možná dostal i do brady… Já ani škrábanec.. Sup zohlej převodník, rozhozený zadní kolo.. Jinak ok..

      Jo a nikdy sem nejel 20km v kuse na první pilu, strašný…

      0 0
      • Splinter  

        tak sem si spletl thread nakonec este..

        0 0
      • RomanH  

        Ajaj :-(

        0 0
        • Splinter  

          Ani nemluv:( To se stane jenom mně… Myslím, že naše zadní kola se potkaj u hanáka:( ale moje pude zrovna na JIP

          0 0
          • Johny5 OSHA  

            to nebude tak strasny ikdyz o vlastni dite ma clovek vzdy strach…nez je diagnoza jasna

            0 0
      • Jaroslávek  

        Vidíš, a proto se mi sem moc nechtělo. Akorát, nevím, kdybych jel např. poslední, jestli bych ten šutr pod listím trefil zase já. Moc sem spolíhal na to, že ti dva přede mnou jedou v poho.

        0 0
    • pepek  

      Babická záhada je vyřešena

      www.bike-forum.cz/…27182657.jpg

      0 0
      • pepek  

        Nebo takto :-) www.bike-forum.cz/…se_biky.html?…

        0 0
      • pepek  

        Ne Babická, ale „Záhada Bukovinky“ je vyřešena. (no jo už je pozdě)

        0 0
        • Polka  

          Parada, tak uz muzu jit konecne v klidu spat. Brou ;-)

          0 0
          • Blade  

            To já teda neusnu, pač furt nevim vo co go :-)

            0 0
            • pepek  

              Záhadný držák v Bukovince

              0 0
              • Blade  

                Jo takhlééééé :o) Tak fajn, teď můžu odpočívat v pokoji. Brou noc ;-)

                0 0
                • pepek  

                  Si to dám na Spešlíka. Takový batůžek kolečku sluší.

                  0 0
                  • Blade  

                    Sluší, jo? Se nedělej, beztak to chceš jenom jako nosič zátěže, abys byl ještě rychlejší ve sjezdech ;-)

                    0 0
                    • pepek  

                      A je to praktický: dáš tam jídlo, lahváče a ještě mapu navrch. Nemusíš ani na Bukárnu, guláš si vezmeš z domu. Přifóknu trochu vidlu a je to…

                      0 0
                      • Polka  

                        Jesteze takhle neuvazuje kazdej :-) S takovou by pak mohl Lada Bukarnu klidne zavrit :-(

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Ježíši to ne, ještě se tam letos chystám jet pomět s 5oti K v kapse.)

                          0 0
                        • pepek  

                          Když to víko za jízdy odklopím a začnu vytahovat klobásu a srkat pifko hadičkou, tím tak ostatní ridery psychologicky odrovnám.

                          0 0
                          • Polka  

                            To at te ani nenapadne :-)

                            0 0
                          • JSt  

                            neco takoveho se mi stalo loni na starobrnu. jedu total kasu nalepenej na zadni kolo borca prede mnou. on najednou sahne do kapsy u dresu. tak si rikam, ze uz ma taky dost a de nasat gel. houby… on z te kapsy vytahl kapesnik a vysmrkal se. mne visely mrmle vod huby az na zada, skoro jsem nevidel a von mel silu se jeste kultivovane vysmrkat. tim me uplne rozlozil a ja ho radsi nechal ujet :-))

                            0 0
                            • jonys  

                              A co teprve kdyby vyndal plechovku se škopkem!To už bys asi zahodil kolo ze stráně,ne :-)?!

                              0 0
                        • mastihuba  

                          :)))) teď když začínám jezdit do práce na kole by si to nemohl dovolit :)

                          0 0
                  • JSt  

                    to by dzejn nemela radost… ;-)

                    0 0
                    • pepek  

                      No to by neměla tak ani tak (tím batůžkem vyrovnám tu sedlofku Hardware s nalepeným blatníkem Interspar a kabelkou Author. Předek byl zatím příliš fádní ..

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        S takovou zátěží na „volantu“ bych se v sobotu zaryl půl m do země.

                        0 0
                        • pepek  

                          Šak ja s tím už budu teď jezdit jenom katolicky, na kochačku. Nebudu se přece honit s mladýma orlama někde s kopca do kopca.

                          0 0
                        • pepek  

                          Tak už to tam je: pojízdný bufet !

                          0 0
                          • Splinter  

                            a já su chrt jo?? Co ten nanoraptor?:-D

                            0 0
                            • pepek  

                              Pro nás starší lidi není Nanoraptor na to, abychom byli rychlejší, ale abychom s tím vůbec pohnuli. Ale všímej si hlavně batůžku, Nanoraptor- ten má každej .

                              0 0
                          • Blade  

                            Prosím tě, řekni, že si děláš kozy :-D

                            0 0
                          • Polka  

                            To si delas prdel? :-D Takhle sprznit fulla :-) Btw. ta kombinace NR + RR ti vyhovuje? Ja bych na tom asi hned hodil drzku.

                            0 0
                            • Splinter  

                              Jaks poznal, že je vzadu RR? Podle stop na foťáku za 9999,– ?

                              0 0
                            • pepek  

                              Tož drží to obdivuhodně, na to, jaký to má malý odpor. Jak už jsem psal, my starší nemáme jinou možnost, grip musí ustoupit jíznímu odporu. Co máš proti batůžku? Musím hledět do budoucnosti- tj turistika a lehké, velmi lehké XC.

                              0 0
                            • pepek  

                              Myslíš, že tu fotku mohu dát do „Nače biky“?

                              0 0
                              • Splinter  

                                Dej tam celý kolo a těš se až ti to 150 pseudoodborníků zase zdrbe za rohy, za to že nemáš rebu atd… Jo a bacha na hranatý gripy, ty taky nejsou v módě:)))

                                0 0
                                • pepek  

                                  Se trochu bojím, to tam dát. Musím eště vyfotit sedlofku Hardware a blatníček :-)

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Jezis, blatnicek? Tak na to zapomen! :-DDD

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Blatníček stál: 89 kč v Intersparu, drží fest a je v pěkném, střízlivém designu (HOTA). Kabelka Author je taky dobrá a je to jediný český patriotismus na tomto cizáckém výrobku.

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Sak jo, kdyz slouzi ;-) Ja se po nakejch blatnikach budu muset uz taky nekdy podivat, pac uz me to leze krkem, kdyz musim do deste.

                                        0 0
                                        • slou  

                                          Do deště nemusíš, ale chceš ;)

                                          0 0
                                        • JSt  

                                          vono ti to blato prolezlo zadkem az do krku. no to teda potes :-)

                                          0 0
                              • Blade  

                                Spíš do nějakýho bestijáře :-D

                                0 0
                              • Polka  

                                Jen na vlastni nebezpeci ;-)

                                0 0
                            • pepek  

                              Tak sem myslel, že špatně vidím a tady mladí borci skočí na lep po 10 minutách neodborné práce v Corelu! :-)

                              0 0
                              • Blade  

                                1:0 :o)

                                0 0
                                • Blade  

                                  Víc to komentovat nebudu, ale nepřál bych ti číst teď mou ICQ komunikaci :-D

                                  0 0
                              • Splinter  

                                Hej ale já sem si říkal, že bys to tam nedal.. bylo mi to divný…

                                0 0
                              • Polka  

                                No pockej… :-)

                                0 0
                              • Běžec  

                                Muhahá, taky jsem tomu věřil. Ale na expediční turistiku je to super věc – vejde se tam toho dost a člověk nemusí lovit v batohu, měl jsem to na Islandu, než jsem to tam při jedné tlamě rozbil.

                                0 0
                            • pepek  

                              RR a Nano zatím stačí, já to totiž moc nehrotím.

                              0 0
                          • jonys  

                            Hujere,co to blato?!…v tvým věku…!

                            0 0
                            • pepek  

                              Blato je ještě to pravé, z Moravského Krasu. Lokalita: převážně Nový Dvůr-Kanice, trochu také od Adamova. Stáří: 5, 12, 19, 26, 33 dní.

                              0 0
      • romachain  

        Vážně mi to příjde celkem praktický. Používám to už několik let. Brašna skvěle drží i když ji řádně naplňím a to i při jízdě v terénu. A dají se z ní opravdu vytahovat a používat věci i za jízdy. No a když by mi ta váha na předku vadila tak je to v okamžiku dole a ten samotnej držák nic neváží… Batoh na kolo nemám rád…

        0 0
        • pepek  

          Dík za inspiraci, hochům bikerům se to tady taky líbilo.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.