• Blade

Což někam vyjet? Nás pár sirotečků, co tu zůstanou, co nejedou Chřibskou :-) Předbežně bych dal sraz v 10:30 na autobusové zastávce v Soběšicích, jak je odbočka na Panskou Líchu. Trasa je otevřená, ovšem Bukovinka je asi samozřejmostí, že? :o) Tempo výletní, leč svižné, avšak nijak závratné ;-)

• pepek  

Co, co? Největší chrt a nebude chrtit? Tvoje výletní tempo je mi podezřelé.

• brantec  

Jede nekdo v nedeli smer Bukarna? :-D

• Blade  

Tak dneska to bylo o5 fajné :-) Jinak hoši, chyba, že ste vyměkli a nejeli pak se mnou, pač ty brody byly fakt výživný… teda rozhodně lepší než tehdá v tom únoru :-D A 100Km padlo, to jen tak pro pořádek :-)

• Jaroslávek  

Mě chybělo do 1oovky 8 km. Kdybysme to jeli, tak Bojka hadra.-) Přidávám pár foto: GrBe ukazuje cizímu státnímu příslušníkovi krásy naší vlasti a při té příležitosti nenápadně rekognoskuje terén. K velké lítosti přihlížejících byla akce odložena na někdy příště.

• Jaroslávek  

A ještě jednou.

• pepek  

Aký cizí příslušník, to už B-F přesáhlo hranice? A gde jste byli?. Já jsem dřel na zahradě, že asi zítra na bika ani nevylezu.

• jonys  

Jó,taková poctivá práce na zahrádce,zvláště na sluníčku a zvláště když se pijí 12-ky…já kolikrát sotva vylezu chody v baráku,vlastně jsem rád,že ten barák najdu,natož na kolo. :-)

• pepek  

Sem pil jenom minerálku, bo jsem se musel odvézt ještě 90 km z5.

• jonys  

To chce lepší volbu zahrádky,no :-) Jako by jich bylo v Brně málo!

• Jaroslávek  

oprava

• JSt  

jednou to musi padnout. ta prvni cast jde, ale pak…

• pepek  

Jen do toho, soudruhu, jen do toho. Já bych se toho nebál :-)))

• Polka  

Ty budes mit jednou nekoho na svedomi ;-)

• JSt  

ja jedu stejne jen tam, kde to uz pepek projel. chapes pepku, co tim myslim, zejo?

• pepek  

On soudruh Jst s touto myšlenkou usíná již asi 3. den. Bo s fullem chce sjet i něco, co nesjel na HF-HT s 0,8 barů tlaku v pneu :-) No a moc takových sjezdů tady není, že? takže já su klidný, já za to nemohu.

• Jaroslávek  

Turistika. Na Novém hradě bylo přeturistováno.

• pepek  

No z Novýho hradu je takový pěkný, neznačený sjezd kolem starýho hradu, že?

• Jaroslávek  

Jde to ztuha, myslím ty fotky.

• Běžec  

Dneska bylo šíleně přeturistěno na pryglu…tolik lidí bez helmy jsem ještě neviděl, nélepčí byli dva důchodci, co na prygltrailu tlačili trekový kola a ptali se, jak je to daleko do Bitýšky a jestli je to furt tak hrozná cesta.

• Karaya  

Já dneska Brno-Zidlochovice-Vranovice-Pouzdřany-Dolní Věstonice-Vranovice-Dolní Němčice-Nosislav-Židlochovice-Měnín-Sokolnice-(od tam mně potáhl Splinterovým tempem nejaký mladý žiletkář) Šlapanice-Marianské a dom. Měl jsem čas od 11ti do 16ti, tak jsem se musel posnažit sám na silničce.. Nepojedete někdo zítra odpoledne?

• Jaroslávek  

Ty jsi jak jeden můj kamarád, co má spánek vyměřený málem na minuty. Ale jednou příde doba, kdy to budeš mít volnější, že ?)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse