• Blade

    Což někam vyjet? Nás pár sirotečků, co tu zůstanou, co nejedou Chřibskou :-) Předbežně bych dal sraz v 10:30 na autobusové zastávce v Soběšicích, jak je odbočka na Panskou Líchu. Trasa je otevřená, ovšem Bukovinka je asi samozřejmostí, že? :o) Tempo výletní, leč svižné, avšak nijak závratné ;-)

    0 0
    • pepek  

      Co, co? Největší chrt a nebude chrtit? Tvoje výletní tempo je mi podezřelé.

      0 0
      • Blade  

        Tohle beru jako souhlas ;-)

        0 0
        • Splinter  

          Vy ste se hledali, až ste na sebe zbyli:-D

          0 0
          • Blade  

            Co to čtu mezi řádky? Zeby závist? :-D

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tvoje určení tempa se dá vyložit: od šneka po geparda.-) Jak píšu jinde, odřeniny pálí jak čert, takže bych se klonil k tomu šnekovi.

              0 0
              • Blade  

                Šneka nedoporučuju, pokavaď se budeš plazit po břiše, tak si ty odřeniny ještě víc rozedřeš ;-)

                0 0
    • brantec  

      Jede nekdo v nedeli smer Bukarna? :-D

      0 0
    • Blade  

      Tak dneska to bylo o5 fajné :-) Jinak hoši, chyba, že ste vyměkli a nejeli pak se mnou, pač ty brody byly fakt výživný… teda rozhodně lepší než tehdá v tom únoru :-D A 100Km padlo, to jen tak pro pořádek :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Mě chybělo do 1oovky 8 km. Kdybysme to jeli, tak Bojka hadra.-) Přidávám pár foto: GrBe ukazuje cizímu státnímu příslušníkovi krásy naší vlasti a při té příležitosti nenápadně rekognoskuje terén. K velké lítosti přihlížejících byla akce odložena na někdy příště.

        0 0
        • Jaroslávek  

          A ještě jednou.

          0 0
          • pepek  

            Aký cizí příslušník, to už B-F přesáhlo hranice? A gde jste byli?. Já jsem dřel na zahradě, že asi zítra na bika ani nevylezu.

            0 0
            • jonys  

              Jó,taková poctivá práce na zahrádce,zvláště na sluníčku a zvláště když se pijí 12-ky…já kolikrát sotva vylezu chody v baráku,vlastně jsem rád,že ten barák najdu,natož na kolo. :-)

              0 0
              • pepek  

                Sem pil jenom minerálku, bo jsem se musel odvézt ještě 90 km z5.

                0 0
                • jonys  

                  To chce lepší volbu zahrádky,no :-) Jako by jich bylo v Brně málo!

                  0 0
          • Jaroslávek  

            oprava

            0 0
        • JSt  

          jednou to musi padnout. ta prvni cast jde, ale pak…

          0 0
          • pepek  

            Jen do toho, soudruhu, jen do toho. Já bych se toho nebál :-)))

            0 0
            • Polka  

              Ty budes mit jednou nekoho na svedomi ;-)

              0 0
              • JSt  

                ja jedu stejne jen tam, kde to uz pepek projel. chapes pepku, co tim myslim, zejo?

                0 0
              • pepek  

                On soudruh Jst s touto myšlenkou usíná již asi 3. den. Bo s fullem chce sjet i něco, co nesjel na HF-HT s 0,8 barů tlaku v pneu :-) No a moc takových sjezdů tady není, že? takže já su klidný, já za to nemohu.

                0 0
            • Jaroslávek  

              Turistika. Na Novém hradě bylo přeturistováno.

              0 0
              • pepek  

                No z Novýho hradu je takový pěkný, neznačený sjezd kolem starýho hradu, že?

                0 0
              • Jaroslávek  

                Jde to ztuha, myslím ty fotky.

                0 0
                • pepek  

                  Naopak, jde Ti to dobře. Zkus aji jinou fotku…

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Tak holt ty fotky dneska už nebudou. To bude GrBe líto. Jó a v tom Rudickým propadání se mu fakt ty diváci nezdáli. Říkal, že ti by to neocenili a že si počká na odborníky, že José ?-)

                  0 0
              • Běžec  

                Dneska bylo šíleně přeturistěno na pryglu…tolik lidí bez helmy jsem ještě neviděl, nélepčí byli dva důchodci, co na prygltrailu tlačili trekový kola a ptali se, jak je to daleko do Bitýšky a jestli je to furt tak hrozná cesta.

                0 0
      • Karaya  

        Já dneska Brno-Zidlochovice-Vranovice-Pouzdřany-Dolní Věstonice-Vranovice-Dolní Němčice-Nosislav-Židlochovice-Měnín-Sokolnice-(od tam mně potáhl Splinterovým tempem nejaký mladý žiletkář) Šlapanice-Marianské a dom. Měl jsem čas od 11ti do 16ti, tak jsem se musel posnažit sám na silničce.. Nepojedete někdo zítra odpoledne?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Ty jsi jak jeden můj kamarád, co má spánek vyměřený málem na minuty. Ale jednou příde doba, kdy to budeš mít volnější, že ?)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.