• Paja

    Co dat zitra odpoledne neco na pohodu – nejakou pepkovu nebo pat&mat vychytavku – tentokrat dojet az na Kopec, v pripade zajmu vzit svetla a navrat pojmout jako pripravu na lampionovy pruvod:o)

    0 0
    • Polka  

      Achjo, ja nemozu :(

      0 0
    • Jaroslávek  

      Do pytle, škoda, vychytávám burčák.-)

      0 0
    • Excel  

      CTRL+V :-)

      0 0
    • Splinter  

      Já nemožu, leda něco krátkýho tak do 6ti abych byl doma.. Takže to asi pojmu jako singleplayer:-)

      0 0
      • Paja  

        Vzhledem k velkemu zajmu bych se zkusil urvat a stavil se pro Tebe ve 4, po ceste naberem Manase, na sestou te poslem dom:o) a kdyz bude chut stavime se na Buku a za sera jsme v Brnisku.

        0 0
    • Jaroslávek  

      „Pepo, já se spletla, 31“.) Tak to jsme si trochu zacitovali a konstatuji, že požívání se odkládá, takže bych zejtra moh, ale nemám žádný reflektor a nechce se mi kupovat. Na pohodu a na kopec bych jel, doufám, že p.Laďa má chleba, bo minule klobás se slanýma tyčinkama nebylo zrovna to pravé ořechové.-)

      0 0
      • pepek  

        Kdybych věděl, že určitě zatopí, tak pojedu, ale ta nejistota… Klepat kosu bych tam už nechtěl. To radši dám mysliveckej potmě a rychle dom k teplu rodinného krbu.(pokud se zadaří)

        0 0
        • Běžec  

          A pokud myslifci zrovna nebudou lovit :-)

          0 0
          • pepek  

            No bylo by to značně psychicky náročné, čekat myslifca s ostrýma za každým stromem. Nejsou ty infrapřístroje pro noční vidění po rusácích levné? To by bylo asi ideální řešení. Myslím, že to někdy prodával Conrad, ale jak je přes to vidět, to nevím. Není tady nějaký parašutista? :-)

            0 0
            • slou  

              :)) no jde o to jaký systém pro noční vidění to používá … jednooké potfory co byly na Dragunovu bo na čem, žraly docela aku a na druhou stranu fungovaly na principu zbytkového světla měsíce či jak … už si to přesno nepamatuji. takže pod mrakem je hůř viděti, ale jinak se s tím dívat dalo ale že by to bylo jako ve dne tak to ne ;) …

              0 0
              • pepek  

                Tak to by chtělo něco jak z Apacha – kam se podíváš, tam zamíří kanón :-) (btw: co je dragunov?)

                0 0
                • slou  

                  Odstřelovačská puška Dragunov…jo a ta potfora pro noční vidění byla bez přísvitu infra parskem :)

                  0 0
      • Paja  

        viz. odpoved Splinterovi, ve 4 ve Slapanicich, 4:15 u hospody na konecne v Lisni.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Dole na zač.Mar.údolí? Hoši, ale jestli se nepřeceňuju, o žádný Vaše čertoviny se moc pokoušet nebudu.-)

          0 0
          • Máca  

            Co znamená jejich čertovina?

            0 0
          • Paja  

            Jo, na konecne 45. Prave mi psal Splinter, ze to nestihne.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já tam sice budu, ale moje tempo je jinde, tak si to dobře rozmysli.

              0 0
              • Paja  

                Sorry, ja to nestiham, byl jsem zaseknut v praci… nemate nekdo telefon na Manase, nemam mu to jak dat vedet.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Já, tak to se povedlo, čekal jsem akademickou 3/4hoďku a pak jsem se jel projet dom. Ale já se na vás kluci nezlobím.

                  0 0
                  • JSt  

                    tvoje chyba. kdyby ses jel projet s nama nocnatkama, tak by se ti neco podobneho prihodit nemohlo ;-).

                    0 0
                  • Excel  

                    čí to je práce, todle to?…to si to neumíte zrežírovat a nějak na tom place vohlídat?

                    0 0
                  • Paja  

                    smarja 3/4? po 1/4 se na me mas vybodnout… fakt se omlouvam, ale nekdy se to proste neda, sbalit se a vypadnout:-/ telefon se mi sehnat nepodarilo, taxem ti to nemel jak dat vedet:-( ale vypada to, ze dnes by byl mozny reparat:-)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Pátky jsou ve stavebních firmách krátký, takže končím nejpozději ve 14.3o a valím, abych něco ještě urval, když se tak dívám z okna.

                      0 0
                    • Excel  

                      já bych dnes taky moh brzo, ale o půl osmé musím bejt doma

                      0 0
                    • Excel  

                      Tak jako, kucí vopálení, jede dneska někdo někam? A´t nejedu sám, vopuštěnej jako ta ****** v boudě.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        V kolik můžeš vyrazit, já bych měl být doma tak max.do 7 hod.

                        0 0
                        • Excel  

                          já bych mohl vyrážet 14:45 z České směr kamkoliv, v 15 a něco by se přidal kolega JST někde, teď už jen zrežírovat kde..a jelikož už musím padat tak navrhuju se srazit v 15:30 v Mokré Hoře u křižovatky směr soběšice lesní asfalt, zde moje číslo kdby něco 777a175a506

                          0 0
                      • Paja  

                        prave sem se domluvil se Splinterem na 5 na Buk, vyjizdim kolem 4 ze Slatiny, 4:15 konecna Lisen (tentokrat snad uz opravdu), na Buku nechci sedet dlouho, ale dat jeste neco cestou z5 (at to neni nejkratsi tam i zpet:o)

                        0 0
                        • JSt  

                          co jsem pochopil, tak se tam s vama potkame ;-)

                          0 0
                          • Paja  

                            :o)

                            0 0
                          • Blade  

                            A potkalííí :o)

                            0 0
                            • Splinter  

                              A já sem potkal Maňasa a foťák co mám dva dny jde na reklamaci :-/

                              0 0
                              • JSt  

                                jestli to myslis vazne, tak :-DDDDDDDDDD. sorry

                                0 0
                              • Blade  

                                Sorry, ale nemůžu si pomoct :-DDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDD

                                0 0
                              • brantec  

                                oups :-D

                                0 0
                              • Paja  

                                jeste sis liboval, ze kolo uz je v cajku a maňas ti na nem nema co znicit;-), co mu je?

                                0 0
                              • pepek  

                                Jak blízko je nutno foťák přiblížit k Maňasovi? ( potřebuju jeden vyreklamovat, má už rok a půl.)

                                0 0
                                • Excel  

                                  byls dnes na Buku? Já tam dojel v pět a nikde, kromě stálejch klientů, ani noha.

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Sem tam seděl od půl třetí asi hodinu. Přijel jenom Běžec. Ale co je nejhorší, ta včerejší horda sežrala večer všechen gulášek – říkala slečna. Že se nestydíte :-) Sem dal Ondráša a doma jsem to zachraňoval cholagolem :-(

                                    0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Cca na metr. DD

                                  0 0
                              • Jaroslávek  

                                Jsem zvědavej kam až to může dojít !?-)

                                0 0
    • Kelib  

      Hehe, vy ste se proháněli na kole a já slavil vstup do dospěláckého života, bohužel nemocí

      0 0
      • Blade  

        Na dospěláckým životě není co k oslavě.. měl si jet taky zabajkovat :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.