• JancA

    Tak BF, je tu dalsi zavod pro vas:)…v Brdech, dve trasy, kdo jede? www.aarcha.cz. Je to ted v sobotu. Ja jo, jeste nevim,jestli kratkou nebo dlouhou, podle toho kde bude vic prihlasenejch zenskejch, abych mohla vic bojovat:)))

    Anketa: Jedete?

    Ano
    3x
    38%
    Ne
    5x
    63%
    0x
    0%
    0 0
    • Beeda  

      ok hlasim se do tve kategorie at zabojujem;-)

      0 0
      • JancA  

        tak jo…zatim to vypada, ze pojedem sami:)))..nikdo nejede???

        0 0
        • Beeda  

          tak si domluvime poradi, ale pssst:-))

          0 0
          • JancA  

            jestli nejsi mistní, tak nemáš nárok:)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Hlasovala si, že nejedeš, to je pro zmatení konkurence to nejlepší. Když se za soupeřkou nečekaně vynoříš, bude překvapená a než se vzpamatuje, budeš dávno před ní. Držím Ti pěsti, ať jseš na bedně. Klidně i Beedě, koneckonců jsou na bedně místa tři a je to šikovná holka.

              0 0
    • carlosplzen  

      Jedu kratkou.

      0 0
    • omar  

      škoda že je to v sobotu, naštěstí pokud to zustane značený si to mužu dat v nedeli :-)

      0 0
    • petebike  

      závod je to pěknej, to jo, ale už je zima, nechce se mi :-( jsem linej, takze zustanu doma za peci a budu tloustnout :-)

      0 0
    • lizar  

      škoda že to je tak daleko nákých skoro 300km semi jet nechce :(

      0 0
    • prvniodkonce  

      Tak to bylo celkem dobrý, akorát to značení nic moc. Jel jsem krátkou, takže nemůžu posoudit jak na dlouhý. Trať se mi ale líbila, halt v Brdech se nedá nic zkazit :-)

      0 0
    • JancA  

      vcera se mi zadarilo:)…ma nejvetsi souperka jela kratkou,tak ja taky, po startu totalni kase, drzely sme se tak mezi 30–40.mistem, mela sem ji porad na dohled, najednou prask, syceni a zadni plast prorizlej. Pak sem to asi po hodine opravila,ze aspon dojedu, jenze hrebik. Nakonec jsem do cile potupne dojela autem s nakym poradatelem. Trat teda nic moc, to i Novacup je vic mtb zavod:)

      0 0
      • Sweeta  

        buď ráda, žes píchla:-) já se v tý kaši topil s tebou a bylo to něco hroznýho i když chápu, že ta bedna zamrzí:-/

        0 0
      • petebike  

        kratka je nudna to souhlasim, ta delsi je ale peknejsi…a s Novacupem bych to fakt nesrovnaval ! s tim nejde srovnat snad nic :-D

        0 0
        • JancA  

          Novacup je coool!!Uz se zase tesim!!!Ale vic na vecirky,ktery mu predchazej a nasledujou:)))

          0 0
          • Beeda  

            koukam, ze jsi byla asi pekne na… mas recht, lepsi si nic nepamatovat :-)

            0 0
          • Meesha  

            novacup je nejvic! Taky se tesim! Letos to bude totiz nejvic o pohodicce :-) A premejslim, ze bych se po dojezdu presunul do Pece na Marosanu. Tam to bude taky velky :-)

            0 0
            • zac  

              takze jako jo? :)

              0 0
              • Meesha  

                te rikam! MRSN este musime nejak poladit. nevim casy. A pak taky musime naplanovat nejaky zkratky na tom NAC abysme to stihli nejak rozumne do cile :-D

                0 0
                • zac  

                  mam doma mapy mrknu na to! :-D a ja musim hlavne sehnat kolo. :) nebo sehnat nejakou altus sadu… :)

                  0 0
    • McBlacky  

      koukám podle výsledkovky že se jim na to všichni pěkně vysrali :) taky že jo takovej shit závod..

      0 0
      • JancA  

        podle mne uz se nezavodi..Vim­perskou 50 jelo asi sto lidi:)

        0 0
        • LenkaR  

          To jo, na Vimperské 50 byla letos účast chabá, jinak trať pěkná, počasí super…pěknej výlet:-)

          0 0
      • ¨MZ  

        se stejnym časem, se kterym jsem byl loni kolem 30 bych byl letos 12 :-) já jsem i chtěl jet, jel jsem zatim všechny ročníky, mam to na start 12km, ale prošvihl jsem termín na zaplacení a platit na místě 550 za závod, který pro mě trvá lehce přes tři hodiny a na bufetu ani nestačim zastavit se mi už zdá moc, to jsem si dal radši v neděli UAC za pětinovou cenu

        0 0
        • McBlacky  

          divný co za sucha takový časy. Většinou se to rok od roku snižuje nebo je stejný. Jsem si psal s vítězem dlouhý, a říkal že tam nikdo nebyl. Taky když koukám na výsledovku, kdo zajel bednu tak lituju že jsem se nevykopal jet…

          0 0
          • Beeda  

            coze „takovej shit závod..“ a ty by jel jen kvuli cenam ;-)

            0 0
            • petebike  

              :-DDD

              0 0
            • McBlacky  

              no první flek dávali 5000kč tak něco by za druhej nebo třetí mohlo bejt ne :) to víš my socky…

              0 0
            • Medunka  

              co neni KPZ nebo CP je hnojak?

              0 0
              • Beeda  

                a vojin kefalin co je to ten hnojak?

                0 0
                • Medunka  

                  dobra otazka.. co je to ten hnojak… a proc na nej nadavaji lidi, co na nej jezdi?

                  0 0
                  • JancA  

                    jezdej na hnojaky, protoze chtej zavodit a zrovna se treba nic jinyho nejede?kazdej zavod je tezkej,aspon pro me, i rovinaty Jevisovky:)

                    0 0
              • Medunka  

                Otazka pro vsechny, ne pro Beedu ;-)

                0 0
                • petebike  

                  hele to je dost relativni, kdyz si prectes par rozhovoru s nasi spickou tak pro ne je i „tzv“ hnojak CP – zavody se proste hodej jako trening intenzit ktery sam jako jedinec malo kdy natrenujes, navic kazdej zavod je dobra zkusenost..tedy aspon pro me…hehe…

                  nejvetsi hnojak kterej sem kdy jel byl v HRadciK Cesky pohar v maratonu – tenkrat nominace na ME v MX – nechapal jsem, rovinka na 62 km, cas viteze hodne pod 2 hours…proste letecak, ale byli tam vsichni…

                  www.mtbs.cz/…c050605.html

                  0 0
              • JancA  

                no tohle teda hnojak fakt byl..jako me to bylo jedno, ja tam svoji souperku, ktera jezdi KPZ i CP mela, ale jinak elita tam nebyla vubec…týpek co jinak jezdi 20.-30. i na podle všech lehkym KPZ, tady dojel celkově 3:)))

                0 0
                • petebike  

                  myslis „usaty torpedo“ ??? hele ale v rakvickach mu to docla jeste lita :-D …

                  0 0
                  • Beeda  

                    sice me to hlava nebere, ale pro nekoho je jedno, jestli predjede masterII nebo starsi zakyI, hlavne kdy z je „bedna“ :-DDD

                    0 0
        • Arny  

          Akorát, že trať byla zkrácena o cca 2,5km, start a dojezd byl jinde.

          0 0
          • ¨MZ  

            jo o těch změnách vim, ale vítěz měl stejný čas jako loni, třeba kozák taky a tak si myslim, že bych to zajel minimálně stejně.

            0 0
        • petebike  

          taky sem radsi jel Uac, byla sranda, poprve jsem si zkusil co je to mit vlasniho domestika – „diky beedo“ jen ty vysledky jeste nejsou, ale tedy byl to ficak a kopecky taky paradani, asi pojedu i v sobotu to brdsky dvoukolo ale prej je to hodne rozbyte (silnice)…

          0 0
          • Rychlej turista  

            Mít vlastního domestika, tak to bych chtěl někdy zažít, třeba na dlouhém KŠ :-). Zatím jsem ho jenom dělal :-D

            0 0
            • petebike  

              byli jsme tak dohodnuty, proste Beeda trening a ja kasi a docela to vyslo…

              0 0
          • Bajker16  

            Neboj se toho ;-). Jsou tam stejný silnice jako jinde,akorát si musíš najít vhodnou stopu. Včera jsem to projížděl a kromě jednoho místa s troškou pilin a dalšího s jemným štěrkem je to v pohodě jetelný. A hlavně ta pohoda na závěr U Paviána O:-).

            0 0
            • petebike  

              asi pojedu, ale necham doma Slka a vezmu si stary Dura-A kola :-)a nebo rovnou bajka :-)

              0 0
              • Bajker16  

                Vem co nejstarší a hlavně dobrý pláště. A ještě radší dva bidony,protože já jsem si vloni vzal jeden a ve druhým kole jsem musel sakra hospodařit,protože nebyla občerstvovačka. (nj,zhejčkanej bajker zvyklej na občerstvovačky :-) ).

                0 0
          • vt  

            rozbity ani tak ne nebo nebo to aspon tak nevadi, ale horsi je fura sterku a sajrajtu po lesnich strojich :-/ (tj na Halouny-Stozec, pak je asfalt ok)

            0 0
      • prvniodkonce  

        shit > nic

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.