Trans Brdy končí v seriálu Kolo pro život

18 nepřečtených
  • Mike TB

    Zdravim vsechny pritomne,

    timto ozmanuji, ze jsme se nedohodli na dalsi spolupraci s poradateli serialu Kolo pro zivot. Pro nadchazejici sezonu je tento zavod spolecne s nami organizovanymi zavody v Beroune, eXtreme Bike Brdy a Winter TB zarazen do nove vznikajiciho a mene masoveho projektu Progress Cycle MTB Maraton Serie.

    Co se tyce poradani zavodu a terminu akce, tak se nic nemeni. Mirne korekce akorat budou u TB v poctu kategorii, jinak je vse zachovano.

    Dalsi a aktualni info na maratony.spor­tbusiness.cz

    Hoj Michal a Jirka Hudeček a Tomáš Klápa a Karel Bayer a vsichni co maji s timto zavodem co do cineni.

    Tesim se na vas

    0 0
    • Darkson  

      fajn, to nebude na Brdech vypadat jak Na příkopech a možná se i zúčastním;

      0 0
    • Meesha  

      Budou v ty serii i jiny zavody – treba Prazska 50 nebo „jen“ ty vase?

      0 0
      • Mike TB  

        Prvni verejne info o serii:

        Ravo Trans Brdy Giant Berounsky BikeMaraton Giant Brezniansky cyklomaraton (SVK) Giant Beskyd Tour Giant Špaňodolinský maraton (mistrak SVK) RAVO Podkrkonosim RAVO eXtreme Bike Brdy Giro Winter Trans Brdy

        To je vse a vic zavodu tam nebude. Informovat budu na webu, pripadne registrovanym mailem.

        0 0
        • Meesha  

          wow, tak to je hodne nadupany! Preju hodne stesti do prvniho rocniku :-)

          0 0
        • Jenca  

          at je nebo neni koloprozivot verim ze brdy budou porad stejne (kvalitni)

          a uz se tesim i na berounsky maraton a extreme brdy :)

          GL

          0 0
          • Gung-Ho  

            wow, si mě ale překvapil, že deš i do eXtreme Bike Brd :-)

            0 0
            • Jenca  

              jo chtel jsem jet drasala nebo jestrebi ale tohle je bliz a tak to bude taky bliz do marnice.

              rozhodne pujde o preziti a dojeti (o zavodeni se neda mluvit)

              0 0
    • Gung-Ho  

      Osobně si myslím, že je to jednoznačně přínos. Tedy pokud to povede ke snížení počtu těch, co vůbec netuší do čeho jdou a jedou na 60km výlet v okolí Prahy. V což tedy věřím.

      0 0
    • orca  

      Fajn jen tak dál , už se těším na beroun + Brdy

      0 0
    • Beeda  

      ja to celkem vitam, aspon se mi to terminove nekrizi s MX v Moste, pokud tedy v KPZ nedaji nahradni zavod..:-)

      A k Giant Beskyd Tour, hmm snad si pohlidate kvalitu, protoze poradatelsky shit a arogance na trati eu formatu…

      B.

      0 0
      • Mike TB  

        Ja cely serial neporadam, ale na Beskyd Tour jsem jiz upozornoval lidi z Progress Cycle. Myslim, ze to bude ohlidano a poradatel jiz byl upozornen.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Když se podaří (a zřejmě podařilo) zajistit jiného partnera, tak není co řešit – souhlasim s Gung-Ho, trochu se pročistí startovní pole. Na druhou stranu to bude znamenat, že se asi propadnu ve výsledkové listině… Kruci. :o) Asi se Vám nebude chtít odpovídat, ale měla na to nějaký vliv negativní mediální kampaň v bulvárním tisku po loňském ročníku?

      0 0
      • Mike TB  

        Kampan na toto rozhodnuti vliv v zanedm pripade nemela. Jde spis o koncepci a narocnost zvodu, ktera jiz nezapada do image KPZ. Urcitou roli muze hrat i pocit jakesi konkurence v oblasti Prahy (BBM, eXBB, WTB). My proste nechceme delat padesatky s profilem 0m. Cyklomaraton neni kriterium s prumerem viteze 35km/h.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak to mi mluvíte z duše. :o))

          0 0
        • RomanH  

          Mate me sympatie. Ac zajizdim prumerne az podprumerne umisteni, jezdim jenom na marathony, ktere jsou zajimave svoji narocnosti a po trase je co videt (jsem krajinkar). Za ostatni mi prijde skoda vyhazovat penize.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.