• Elwing

    Ahoj, tak kdo se chystá tuto sobotu na „pohodové ukončení závodní sezóny“, jak píší pořadatelé? Ve startovce jsem našla můj team: Za mír a teplou uzeninu ;) to jest Šelmíra a Midlander, pak dále Blacky, Bulda, Gung-Ho, Lucka a dál už nevím. Nebo čekáte, jako já, na to jak se v sobotu ráno probudíte? :)

    V příloze fotka loňské brambory ;)

    Link na propozice: maratony.spor­tbusiness.cz/in­dex.php?show_pa­ge=zavod&zavod_id=4&zac­tion=propozice

    0 0
    • jecnak  

      Nevim, uvidim ve ctvrtek. Kazdopadne to letos vypada s utokem na bednu blede.

      0 0
    • kajulka2  

      hlasoval sem pro „rýmičku“ a taky bude domácí zabíjačka, jinak bych jel, Transbrdy byly fajn a navíc má být docela pěkně

      0 0
    • cabbage  

      jet 44km závod(ještě ke všemu na bahně) je proti mému přesvědčení, ale asi přijedu dělat psychickou potvoru na strart/cíl podle toho co stihnu…

      0 0
      • Elwing  

        ano, tvé zvrácené důvody k neabsolvování závodů pod 50 km jsou mi již delší dobu známé ;-)

        0 0
    • Darkson  

      žel nejsem v praze. naštěstí 40 km trasa ve skoro letních teplotách mi nebude chybět tolik, jako kdyby byl na Brdech sníh;

      0 0
    • Medunka  

      Bohuzel, nejedu. Mam antibiotika. Pokud bych jela, tak sneccim tempem kamaradovy pritelkyne jako doprovod

      0 0
      • Elwing  

        antibiotika, to nic moc :-( taky bych brala šneččí doprovod

        0 0
        • Medunka  

          Kdyz donutis Jecnaka se poradne oblect, urcite rad bude delat doprovod

          0 0
    • McBlacky  

      chci sníh, alespon 20 čísel, at je trochu sranda :)

      po dojezdu to pořádně oslavíme. Takže Chucku … :)

      0 0
    • Manas  

      Uvazoval jsem o tom ale jizda s laptopem s vyhledem toho, ze cestou budu muset pracovat a vecer na cole, me prilis nelaka.

      0 0
      • zac  

        kdyby ses po nocich neflakal po hospodach, tak bys nemusel pak takhle makat! :.p

        0 0
        • Elwing  

          muhaha nojo, já už zapomněla, byla sem unavená takže si to moc nepamatuju, nicméně pak ráno v devět sem běžela Velkou kunratickou :)

          0 0
        • Manas  

          Pche, my sme byli ok. To tys nesl obri flasku coly :-)

          0 0
          • zac  

            Cola je moje zavislost… :) kdybych mel flasku vodky tak by to bylo horsim, ale ten vecer byly jenom piva. :)

            0 0
    • gargamel  

      až jak bude vypadat počasí, ale viděl bych to na pohodovou vyjížďku:) předpověď na sobotu hlásí 9–14, oblačno…

      0 0
    • Honzas  

      jedu. teda jestli nedostanu do ty doby rymicku;-) hlasit se budu az na miste, takze v ankete pro mne neni kolonka.

      0 0
      • Elwing  

        nojonojo, nedokonalost mé ankety :) rýmička je mé oblíbené slovo :)

        0 0
        • hydrant  

          „rýmička“ je taky odpověď na oblíbenou dámskou hádanku: mužská smrtelná nemoc na sedm ?

          0 0
    • Daf  

      Tak jsem se chtel podivat kdo je prihlasen a misto toho jsem zahlasoval :) Prihlaseny tedy urcite nejsem, ale kdyz bude pekne pokusim se dorazit.

      0 0
    • JancA  

      Jedu, jestli mě nesklátí nějaká zákeřná choroba a rozdejchám včerjšího kašinsona,Gungho a spol. ví:).Dostala jsem totální čočku, proč dělám takový pitomosti. Ale bylo to super.

      0 0
      • Gung-Ho  

        Právě proto, že je to Super:-)) kdybys viděla před tejdnem mě:-))…sem tam málem zdechnul…jo jinak Lucka už se na Tebe chystá:-)))

        0 0
        • Gung-Ho  

          A tady je ještě doklad toho, že to opravdu nebylo zadarmo. JančA při závodě na „Columbě“ na trenažeru…to je ta zmiňovaná „pitomost“:-))

          0 0
          • McBlacky  

            ty kráwo… ale dala si to mazácky, hned od startu peklo

            0 0
            • Gung-Ho  

              Ani ty ses neflákal :-))

              0 0
              • Bulda  

                já chci taky, co po WTB, ostatne, kdy jindy, ze :))))

                0 0
                • Gung-Ho  

                  Blbý, že nejseě na ICQ…to je na domlouvání podobnejch akciček nejlepší, ale nějak to určitě domluvíme:-))…Zrovna po WTB, ale asi těžko, máme v plánu tam po závodě zůstat a krapet se pobavit:-))…myslim, že někdy v příštim tejdnu by se nějakej večer našel…viděl bych to tak, že právě na WTB se domluvíme:-))

                  0 0
                  • Bulda  

                    a je tam nejaký spaní …sem se prave dozvedel, ze mozna pojedu na tandemu …o jehoz stavu vim az moooc, protoze se uz tri roky od posledni akce vali v drevniku a svaroval ho strejda asi tak pred triceti lety ze dvou ukrajin :))))

                    0 0
                    • Daf  

                      No ty vole :) Jedes s Jindrou jo?

                      0 0
                      • Bulda  

                        ja se mu to snazim rozmluvit, to kolo je v hroznym stavu a asi nebudu mit cas s tim neco udelat, minimalne by tam cosi(radsi nepisu co) chtelo lepe privarit …ale zas ta pr… s tim by mohla stat za to, ono uz na silnici to byl boj :))))

                        0 0
                    • McBlacky  

                      spaní jo ve spacáku hele každopádně na tandemu dáte bednu :) ikdyž ty bys ji vyjel i solo…

                      0 0
              • Darkson  

                a co časy? kdo se mi přiblížil a jak to tam poslal Karásek?:-)

                0 0
                • Medunka  

                  budou na strankach :-) jen co mi GH posle aktualni grafy

                  0 0
                  • Darkson  

                    fajn, ale to se ani nestihnu zlepšit

                    0 0
                  • Gung-Ho  

                    Teď už to nestihnu, za chvilku s bajkrem vyrážíme, ale večer před Debustrolem nebo nejpozdějc zejtra Ti pošlu všechny aktualizovaný:-))

                    0 0
                • Gung-Ho  

                  Karásek podruhý zatim nejel, hrozně ho teď proháněji v „práci“ Ale chystá se na čas pod 8 minut:-)…a já myslim, že na něj má:-))…nicméně máš konečně soupeře:-))

                  0 0
                • McBlacky  

                  na tebe nikdo z nás nemá :( já jsem akorát srovnal čas s GungHo, ale ještě se cejtim, přeci jen bylo to pondělí po víkendu a v pátek i v sobotu jsem chlastal a v sobotu i v neděli závodil..

                  navíc budu doma trénovat :) ale asi budu potřebovat koupit jinou kazetu osmička 11–28 je moc hrubá a ty přechody jsou znát. Nejsem jak bajkr kterej neřadí a jede kadenci 50–60 do kopců :)

                  0 0
      • Medunka  

        Gratuluji ;-) Byt ten ram mensi a ja bych zvladala radit, tak to zkusim znovu. Takle je to pro me porad jistota posledniho mista ;-( bez moznosti nasadit tajne zbrane ;-)

        0 0
    • RADO77  

      Já sice přihlášený jsem vč. zaplaceného startovného, ale kvůli nějakým mrzutostem v rodině musím na Moravu :-(((. Pokud by chtěl někdo využít moje startovné tak ať mi dá vědět........

      0 0
    • Meesha  

      minimalne bych se chtel prijet podivat. Zavodit nevim nevim, ale asi nejspis ne. Horsi je ze me rodice tahaj na chalupu a tak me misto pobihani s fotakem ceka pobihani s hrabema… :-((

      0 0
    • Phoebe  

      Sice jsem hlasoval pro rýmičku, ale pokud mi bude v sobotu lépe, tak jedu a navíc má být pěkně.

      0 0
    • jonti  

      Celkom som si na to brusil zuby, ale potom ako dnes ledva zijem a vcera som mal pocit vypustenia duse na volejbale to vzdavam. Okrem toho som dal inzerat na bicykel, tak som zvedavy za kolko ho predam a kedy, nakoniec ani nebude na com jazdit :)

      0 0
    • Bajker16  

      100% jedu :-)

      0 0
    • petebike  

      je zima a hnusne, mozna se ale prijedu-em podivat :-)

      0 0
    • Chaingang  

      ´Hned bych jel.Škoda,že to mám tak 300 km na start…

      0 0
    • Fananek  

      Nemam odvoz takze si pockam az do kvetna na Trans Brdy, ale pokud se trasa kopiruje tak to asi zadna pohoda nebude

      0 0
    • Gung-Ho  

      Moc už se na ně těšim, ale po tom mrazivym začátku listopadu, už sem taky doufal, že budou na sněhu. Takhle to vypadá spíš na kraťasy, ale i tak se těšim. A to jak na závod, tak i na následnou pařbičku:-))

      0 0
    • Ice-goofy  

      Priznam se ze bych jel i dokonce vyslo na ten den volno ,ale zas zapas prehodili den predem , ale na 8 vecer a tak to bych mohl jet a prijet rovnou na start ;) ..

      0 0
      • Eli  

        Jedu a těším se. Jede nás víc – Švícko, Koppík, Libor, Mochanka, Gustav, Lukáš a další. Vítěž kategorie Ž40 je jasný – Mochanka!! (teď nevím, jaký tady používá nick, ale jela tu trasu s váma tuhle neděli). Loni to vyhrála taky. Jedeme vlakem, máme sraz v 8:40 pod hodinama, takže kdo jede taky vlakem, tak se k nám může přidat, budeme totiž nepřehlédnutelní! :-) Pro mě to bude teprve 3. závod. Cíl: předjet aspoň jednoho protivníka mužského pohlaví. :))

        0 0
        • JancA  

          loni to vyhrala Julca Pekarkova,ne???????­?Jinak jedu jedine na bednu:))))))))))))

          0 0
        • McBlacky  

          Selmira tady má nick… bedna na Brdech bez ní to snad ani neexistuje, ikdyž já věřím letos vosám :)

          0 0
      • Gung-Ho  

        start je až v 11:00, tak by to možná šlo :-))

        0 0
        • Ice-goofy  

          Ha no mas pravdu slo by to… , ale ta unava.. i kdyz mi jde si to jen tak uzit a to si prave nejsem jistej jestli by jsem byl schopen po tom premisteni po zapase… ale do soboty casu dost ;)

          0 0
        • Ice-goofy  

          Vidis je streda vecer a jak to vypada prijedu se tam podivat.. zatim teda jeste nepadlo rozhodnuti zavodit(pokochat se na trati) ci jen pokukovat, ale prijedu ;)

          0 0
          • petebike  

            pojed s nama – kecaci pohodovy tempo…jak se rika zezadu a bez potu :-)

            0 0
            • Ice-goofy  

              Ok popremyslim o tom :D a teda jedu hned domu a urcite se tam dostavim a na miste se rozhodnu a kdo jede s vama to kecaci tempo?

              0 0
              • petebike  

                no zatim jsme se dohodavali jen tri : Beeda,moje zena a ja :-) pokus se nekdo prida tak neni problem, pojedem pomalu :-))) jen doufam ze z th nebude vetsi kotel nez zavodnickeho pelotonu :-)

                0 0
    • Daf  

      Jak to vidite v Brdech s bahnem? Bude ho dost i kdyz uz do soboty nezaprsi? Dik

      0 0
    • Beeda  

      to jsou pripravy:-) B.

      0 0
      • Daf  

        Nazdar. Nechces prijet a odjet si to uplne na pohodu? Ja se na to chystam a docela se tesim :)

        0 0
        • Bulda  

          asi takovou pohodu jako Ekor cup? .....tak to jooo :))

          0 0
          • Daf  

            Tam jsem jel na pohodu jen posledni kolo :)

            0 0
            • Beeda  

              hele co to pocasi? Tohle nejsou WinterTB, pro neprizen pocasi by se to melo zrusit!:-))

              asi se tam ukazu:-) B

              0 0
              • Daf  

                Kdyby bylo priznive winter pocasi tak o ucasti ani neuvazuju ;)

                0 0
                • Bulda  

                  hele, vem Jane a pujc ji Marryho stroj, bude bedna :)))) jak tam jedes? co dat nejakou pohodu kolmo, nebo vlak do Phy a pak rozjeti?

                  0 0
                  • Daf  

                    Ja bych to videl na pohodu autem ;)

                    0 0
                  • Marry  

                    Bike a holky se nepucujou :)

                    0 0
                    • Bulda  

                      nedelej herecku …stejne je to spravne fajfka a boty :)))

                      0 0
                  • Daf  

                    Jak uz vis, Jana bohuzel nemuze. Chtel jsem ji to odtahnout, takze ted bych mohl treba pomoci nekomu jinemu, nebo proste pojedu vylet. Kazdopadne nehodlam zavodit, jedu si to uzit a moc se na to tesim…

                    0 0
                    • Bulda  

                      tak jo, odtahnes mi to teda :))?? nebo nam …vemu gumicuk a kladivo na vyklepavani rafku :)))

                      0 0
                      • Daf  

                        Klidne jestli ti nebude vadit, ze servisni vuz pojede na konci pelotonu ;)

                        0 0
                        • Bulda  

                          …a ty bys moh teda vizt autogen na svarovani ramu, vodu (tak 30litru) na chlazeni torpeda a predni bubnovky, nejaky ty dlahy, obvazy, sadru...... :)))

                          0 0
                          • Daf  

                            Covece nevim, nevim. Jestli uz by bylo na me nebylo trochu moc. Ale zkus se zeptat Peeta, Savy a Beedy jestli by do toho taky nesli. Ve dvou se to lepe tahne, no a ve ctyrech by to mela byt brnkacka ;)

                            0 0
                    • JancA  

                      tak pojed se mnou!pro tebe to bude vylet a ja exnu:).Zavodit ale chci, kdyz uz tam jedu

                      0 0
    • gyngy  

      Hoj, rad by som sa pridal, ale nikdy som nic podobne neabsolvoval, tak mam obavy, ze budem na chvostiku, a nielen to, ale ze si tam vystruham hanbu. Ako to prebieha? Ake vybavenie sa hodi? Mozem si zobrat batuzek? Postrazi mi ho niekto? :-) Viem stupidne otazky, ale radsej tu , nez na mieste bedakat. Ide tam vobec niekto „len tak“ a nie sutazit?

      0 0
      • McBlacky  

        pokud do soboty nebude výrazně pršet a teplota neklesne při závodě pod 10 stupnů (oboje málo pravděpodobné) tak to zvládne každej. Oproti letním TB je to lehčí a hodně kořeno/šutrových pasáží. V podstatě je tam jen cca 10km terénu, zbytek široké cesty.

        batoh podle bude moci nechat někde u pořadatelů, nebudeš jedine kdo ho bude chtít po dobu závodu schovat :)

        vždycky jsou lid co je jezdí jen tak :)

        neboj a přijed

        0 0
        • gyngy  

          no a dalsia vec je, ze tam nebudem nikoho poznat, ale hadam po prvom pive ten ostych pominie :-D

          0 0
          • Ice-goofy  

            To je to co me mrzi asi to nestihnu tam dojet na kole… proto se tam premistim (pokud pojedu ) autem a to pak pada moznost varianty vice piv …

            0 0
            • gyngy  

              Ja vyrazim rano zo strahova, tak hadam do hodky tam dorazim, to je len nejakych 15 km.

              0 0
              • Ice-goofy  

                To urcite ..ja, kdyz jsem bydlel na strahove tak me kolo moc nezajimalo to spise 1,7, 11, a bydlel jsem na 12 , ale to sem asi moc nepatri :D

                0 0
      • Darkson  

        jako první podobná akce jsou WTB ideální, spousta lidí se jede jen projet a večer zapařit. na každým maratonu se najdou lidi, kteří si jedou trať na pohodu a nezávodí, takže se neni vůbec čeho bát:-)

        0 0
        • Ice-goofy  

          O te pohode stale uvazuji tata me porad lanari a tak to ve me stale hloda, ze bych se prijel projet ;)

          0 0
      • karliner  

        Třeba já pojedu jen tak a pokud se v RB pochlapí, tak na fungl novém speedsteru, chacha…

        0 0
    • Bajker16  

      Teď se jedu project na trať, takže večer podám zpravodajství :-)

      0 0
    • cabbage  

      kdo pojede jen očumovat na trať?

      0 0
    • Bajker16  

      Akcička na závěr sezóny se vydařila parádně. Počtem závodníků okolo 500 byli zaskočení i pořadatelé. Nicméně trasa parádní, gulášek parádní, počasí přálo, sauna úžasná. Teď se nějak dokutálim do postele a jdu spát :-)

      0 0
    • Gorgov  

      jako bylo to super, hlavne ta oslavicka na zaver…az na to jedno extempre kdy sem dostal par facek…:)

      0 0
    • Gorgov  

      jo a s Díky Ice-Goofymu, super sme se projeli.

      0 0
      • Ice-goofy  

        hele nemas zac hezky jsme pokecali byla to paradicka .. pohoda pokec a skoda, ze jsem nemohl zustat na pivko (doufam, ze jste vyuzili tech listku co jsem vam tam nekterym nechal ;) ) urco nekdy to vyjde.. a propo copak se prihodilo za extempore ;) ?

        0 0
    • Andrea  

      Nevite nekdo jestli uz jsou nekde fotky?

      0 0
    • Bajker16  

      Tak a je tu zase další ročník. Kdo pojede ? :o)

      0 0
    • cabbage  

      tenhle rok zůstanu doma a budu předstírat že nic jako bike neexistuje.-)

      0 0
      • Bulda  

        taaaak a ted si s gustem dloubnu :))) nejchytrejsi vseznalek BF udelal chybu a nevsiml si, ze otazka zni kdo pojede, ne kdo zustane doma :)))) btw …jedu

        0 0
        • Beeda  

          honzo, nemam u sebe tlf, tak jen vzkazuju, ze zitra nemuzu na ten race a jedu bikovat teamove:-) bikovat do brd..

          0 0
        • cabbage  

          Tak tohle bylo hoooooooooooo­ooooooooooooo­oooodně vykonstruovaný rejpnutí a stejně ti nevyšlo:-P

          0 0
      • jecnak  

        Treba ti Luka pujci vozejcek.

        0 0
    • mitch  

      Jedu…doufám, že bude sníh :D

      0 0
    • McBlacky  

      budu se trapně opakovat :) chci sníh, alespon 20 čísel, at je trochu sranda :)

      po dojezdu to pořádně oslavíme. Takže Chucku … :) no zelená

      0 0
      • Attila  

        Tak možná opět změříme síly :-)

        0 0
        • Bajker16  

          Co ty tady ? :-)

          0 0
        • McBlacky  

          no pokud to neprodefektim jako loni :) BTW: slušnej čas 2006

          0 0
          • Attila  

            Dík. Rád bych Ti oplatil porážku z EBB ;-)

            0 0
            • McBlacky  

              jsi nakonec nejel ne?

              0 0
              • Attila  

                Ale jel, trochu mi zkomolili jméno.

                0 0
                • McBlacky  

                  napadlo mě to, ale zmátla mě ta poštovní spořka :)

                  0 0
                  • Attila  

                    Spořka je správně. Vyhořel jsem hned v prvnim kopci. Pak už to byla jen užívačka. V sobotu jsem na to holt vůbec neměl :-( Gratuluju k bedně!!!

                    0 0
                    • McBlacky  

                      jsem si říkal, kdy ten na Spešlu odpadne, že jede docela svižně, ale bohužel na kole na kterým se nedá moc závodit :)

                      0 0
                      • Attila  

                        závodit se dá na všem, ale ne na všem úspěšně :-)

                        0 0
                    • McBlacky  

                      jinak já se trápil taky strašne. Charakterizoval jsem to tak, že jsem se nemohl rozjet a pak mi seklo tak jsem to dotrápil do cíle. Do posledního kopce jsem najížděl tak 30sec na závodníkem kterej mi dal v cíli přes 4 minuty a sám víš, že poslední 3tina závodu je spíš z kopce :/

                      0 0
                • Darkson  

                  nejel jsi na fialovým Stumpovi s kuklou?

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Kuklu měl a fialové kolo to bylo, ale řekl bych, že to byl Epic. Přijel chvíli za mnou.

                    0 0
                    • SNAIL  

                      Tak omyl, teď koukám do profilu, že má opravdu Stumpa

                      0 0
                      • Darkson  

                        a já koukám, že v profilu je ještě pohřešované. to vypadá že bajk našel šťastně svého majitele

                        0 0
      • Darkson  

        měl bych dorazit a doufám, že ten sníh opravdu bude. ale tu zelenou opět přenechám vám:-)

        0 0
      • fousek  

        20 cm uz je skoro dost, me by stacilo 10 cm. No sem na to docela zvedavej kdyz vidim tu diskuzi

        0 0
      • Chuck  

        právě jsem odeslal přihlášku:o)

        0 0
    • Elwing  

      Já to asi zase prubnu… Třeba to letos dojedu :)

      0 0
    • goood  

      Jedu, doufam, ze bude dost griotky na obcerstvovacce a hodne snehu

      0 0
    • Medunka  

      Pojedu, bez griotky – ale nevim, zda zavodne, nebo zase jako doprovod jako loni

      0 0
      • Manas  

        Je jedu jako doprovod. Sarka ma letos najeto 100pro vic nez ja :-)

        0 0
        • Medunka  

          Desna chrtka, sem se v sobotu porad otacela a porad jsem ji mela za zadkem a ne a ne setrast ;-)

          0 0
    • petebike  

      jedu, jak to nevim, vim jen ze vejletni tempo na zapujcenem stroji…

      0 0
    • Meesha  

      Chci slunicko, snih a led! Hodne toho vseho! Prijedu se podivat :-)

      0 0
    • Omen  

      tak co nejsou brdy pod sněhem??

      0 0
    • RedAce  

      Je na trati sníh?

      0 0
      • prvniodkonce  

        Taky bych rád věděl… Máte někdo info?

        0 0
        • Bajker16  

          Ráno tam byl – vidím na hřeben z okna :-).

          0 0
          • Thapsus  

            Ráno tam byl a už tam není… ho někdo zkalil, jsme přece v Čechách…:-(

            0 0
      • SNAIL  

        Dnes dopoledne byl, ale bylo to dost mokré a odpoledne to už hodně tálo. Myslím že to dlouho nevydrží

        0 0
        • McBlacky  

          jediný co vydrží bude mokro :)

          0 0
        • Thapsus  

          Tys dopoledme v tom marastu vyjel ? Tak to smekám a obdivuju. Musel ses vrátit promočenej…

          0 0
          • Gung-Ho  

            Vyjeli sme v 9, to bylo ještě celkem bílo. Pak sníh, ale začal mizet:-( A máš pravdu, že sme promočený byli a to teda řádně. Veškeré nepromokavé materialy zcela selhaly:-)) Trasu WTB sme projeli až na Stožec a pak sme se vrátili kratší cestou do Haloun…tam sme vylili vodu z bot, vyždímali co se dalo, trošku se ohřáli, dobře najedli a vyrazili k domovu. Fakt je, že jestli bude takhle i za tejden na závodě, tak to bude teda vážně mazec:-))..ale doufám, že se trošku ochladí a napadne sníh, kterej vydrží.

            0 0
    • Elwing  

      Zaplaceno, přihlášeno, ale jestli bude jako tenhle víkend, tak to asi vzdávám.

      0 0
      • cabbage  

        hlavně si to startovný nepřepočítávej na piva:-P

        0 0
        • Manas  

          To uz jsme vcera prepocitavali. Pokud bude jako dneska tak me tam nikdo nedostane ani lakatosem :-)

          0 0
          • Medunka  

            Elwing vcera bezela ne a to bylo pocasicko, tak nebud cukrova labut a pojed

            0 0
            • Manas  

              No jo, ale to melo malou podminku. Jeli sme pak hned domu, do vany a do tepla a ja jsem varil obed :-)

              0 0
              • jecnak  

                A co ti brani to udelat stejne ;-)

                0 0
                • Manas  

                  No dobre, dobre. Pojedu tedy :-)

                  0 0
                  • Thidney  

                    muzu jet jako tvuj zpomalujici doprovod? Pac jestli se nevymluvim na wtb tak budu muset na orientak prazskych horolezcu coz by byla moje jista smrt .-)

                    0 0
                    • treatt  

                      Boze…to jako ze hledas cesty na stenach? :-O

                      0 0
                      • Thidney  

                        orientační „běh“ „pražských“ „horolezců“ letos v Rynolticích dvě části noční start od 20'00 do 22'00 a deni od 8'00 nutne s sebou – Sedák a vybavení na prusíkování a slanění, lano, čelovku, náhradní baterky, tužku…izolepu a folie na průkazku a mapu Představa nočního orienťáku v tomhle počasí… to radši looodičkýý na wtb .-)) btw uz to ma 52. ročník

                        0 0
              • Medunka  

                ja chtela bezet taky, ale ten mokry snih … a jeste nekdo zavelel, ze do 11 se neleze z postele… Vstavej do toho necasu

                0 0
                • JirkaD  

                  Tvůj velitel vydává sympatický rozkazy. Čím ho za to rozmazluješ? :-)

                  0 0
            • McBlacky  

              Kunratice to byl běs letos opravdu Velký

              0 0
              • Elwing  

                Hele ani ne. Vím, že vám tam pak chcalo, ale zima zas tak hrozná nebyla a když se potom člověk převlíkl z mokrýho tak pohoda… WTB bude pro mě mnohonásobně horší, to netrvá pár minut…

                0 0
            • Elwing  

              Kunratice, to je pro mě tradice. Nevynechala bych za žádného počasí. I když teď už to běhám prostě jen pro účast. Chci někdy ve stáří být ta s největším počtem účastí. Zatím šest :)

              0 0
    • Omen  

      no v neděli jsme na sněhu potrénovali jestli napadne je na co se těšit

      0 0
    • RedAce  

      Víte někdo celkový převýšení? Mohl by jste někdo trošku popsat trať? Nějaký dlouhý výjezdy, sjezdy.....?

      0 0
      • petebike  

        ze zacatku to napalis, prijde prvni kopec tam das pilu, nahore 11 pastorek pak az do cile rovinka, jeste sjezd kde brzdit nemusis, v cilovi rovince zaspurtujes :-DDD

        0 0
      • SNAIL  

        Nejdelší výjezd je ten hned po startu nahoru na hřeben. Je to cca 300 výškových metrů s délkou cca nějakých 5 až 6 km (odhadem). Pak je ještě menší kopeček na zpáteční cestě před Halounama, jnak je to legrace.

        0 0
        • gyngy  

          ten na spiatocnej ceste myslis ten, kde uz preklinam aj babicku chlapa, co vymyslel bicykel?

          0 0
          • SNAIL  

            Jinej tam ani není, je to ten s tím asfaltem na závěr, ale tak hrozný zase není :-)

            0 0
            • JirkaD  

              Ten asfaltový výjezd je v pohodě, pro mmě je horší to táhlé stoupání lesem před asfaltem, páč je docela dlouhé, vidíš až na konec a zdá se mi nekonečné.

              0 0
              • SNAIL  

                Řekl bych, že mnohem horší je ten kopec předtím, ale ten je na trase Trans Brd (těsně před otočkou zpět trasy WTB)

                0 0
              • pedrod  

                Jak pravi JirkaD, ten je pro mne taky nejhorsi, pac je uz za pulkou a poooomalu se to po nem drnca nekonecnou dobu.

                0 0
      • prvniodkonce  

        Jestli bude sračka, tak se docela obávám toho sjezdu z Chrvátu (od 2. občerstvovačky TB dolu).

        0 0
        • Bajker16  

          Tam to bude v pohodě, je to pod listím,takže pohoda ;-).

          0 0
        • McBlacky  

          jestli bude počasí jako je zatím už tejden v kuse, tak si myslím, že na tom místě už to bude každýmu jedno :)

          0 0
    • karliner  

      Tak bohužel nepojedu letos – zájemci přenechám startovní číslo zdarma. Kdo pošle první mail na karliner@centrum.cz – je jeho…

      0 0
      • karliner  

        takže číslo si svého majitele již našlo u petebika – hodně štěstí!

        0 0
    • Medunka  

      Jak to letos bude se saunovanim, besedovani po dojezdu do cile? Nemate nekdo info?

      0 0
      • Bajker16  

        Sauna bude 100%,už je to zamluvený ;o).

        0 0
        • Medunka  

          Super, diky za info

          0 0
          • Beeda  

            takze je uz plno…

            0 0
            • Medunka  

              Doufam, ze myslis obsahove ne objemove ;-) Ted nedavno dosla jedna pani do sauny, takovej velkej Michelinek, zeptala se lidi uvnitr: Jak dlouho zde budete? Do posledniho odesli a nechali Michelinka osamote.

              0 0
              • Beeda  

                uz je plno, protoze to bajkr16 zamluvil, no jestli tam nepocital s tebou, tak tam bude teda uplne plno, ale neze jako by bylo preplneno, ale volno uz tam taky teda nebude :-D

                0 0
                • Bajker16  

                  Já nic nezamlouval,ale už minulou sobotu v sauně byla cedule,že 17.11. je sauna rezervovaná pro cyklistický závod ;-).

                  0 0
                • JirkaD  

                  No jestli tam bude Medunka a vezme sebou hezky kamaradky tak v soune plno rozhodne bude :-)

                  0 0
                  • Medunka  

                    jedna kamaradka uz ucast slibila ;-) (WBT byly loni pro ni uplne prvni zavod) ale nevim, zda se odvazi za takovyma zvrhlikama

                    0 0
            • zac  

              myslis jako Helena a jeji chlapci? :)

              0 0
        • McBlacky  

          sauna je ovšem VIP – Minimálně dva závody na Brdech odjetý letos :)

          0 0
    • Bajker16  

      Tak tady je aktuální foto (foceno skoro za tmy,takže kvalita nic moc). Jestli to takhle půjde dál,tak to v sobotu bude zajímavý :-). Jinak podle předpovědi by v sobotu nemělo pršet/sněžit.

      0 0
      • Attila  

        Zato má být přes noc – 13 :-) Věřím, že to bude super jako obvykle.

        0 0
    • Rolei  

      Je už nějak (a jak) označená trasa? Nebo je to značené celoročně, nebo jezdí účastníci už po paměti?

      0 0
      • McBlacky  

        z Let po žlutých šipkách až na Stožec /výjezd z pěšinky na asfalt/ zde místo doleva dolů po šipkách se dáš doprava a hned po 50m doleva na hřebeni. po pár stech metrech se zase napojíš na žluté šipky /budou odbočovat do lesa vpravo/ a po nich zase až do Let.

        0 0
        • JirkaD  

          …a kdyz se budes drzet Blackyho tak urcite nezabloudis a v cili nebude tlacenice na gulas a pivo :-)

          0 0
          • McBlacky  

            abych nedopad jako vloni :(

            0 0
          • Rolei  

            To je info pro kmaráda, já jsem bohužel kvůli kolenům neseděl přes dva měsíce na kole a teď mám navíc nějakou angínu nebo co takže tam budu max jako suppor, pár fotek na kompakt a tak… :-(

            0 0
    • gyngy  

      Da sa prebrat cislo v piatok poobede?

      0 0
    • JirkaD  

      Předpověď na sobotu: oblačno, denní teploty 0 – minus 5 st. C. Máme se na co těšit :-)

      0 0
      • SNAIL  

        Máš strach že budeš na bedně mrznout co? :-)))

        0 0
        • Martinaa  

          no ty máš teda rozhodně co řikat, asi se přijedu podivat, jak ti to na tý bedně sluší :) kůli tobě tam hold musim

          0 0
          • SNAIL  

            Já ti dám kvůli mě, viděl jsem dobře že už jsi dlouho přihlášená :-) Říkal jsem Jirkovi, že abych nemrznul, tak nebudu čekat na vyhlášení a pojedu rovnou domů. Pak jsem si ale všiml, že vyhlášení má být ve 14:00 hod. Tak to budu muset nakonec máknout, abych dojel do cíle alespoň do vyhlášení :-)

            0 0
            • Martinaa  

              jejda to je teda fakt nějak brzo, no snad se tam do tý doby stihnu dodrncat, na kole jsem totiž seděla naposled před 14 dny, měla jsem asi nějakou chřipajznu…

              0 0
    • cobra  

      Puvodne jsem WTB nechtel jet kvuli pocasi, nemam rad bahno. Kdyz ted ale zaclo mrznout a napad snih, tak zacinam vazne uvazovat o tom, ze se taky dostavim. Dneska jsem udelal pruzkumnou vyjizdku, abych zjistil jak to vypada na trati. Cekal jsem, ze se snih bude vic drzet, vyjel jsem z Dobrise na Kazatelnu a cesty byli spis rozmaceny, snih se drzel az od cca 450m, je to asi zpusobeny tim, ze nez zacalo snezit tak bylo teplo a puda neni radne promrzla… Pak jsem pokracoval dal na Stozec kde uz bylo snehu celkem dost a teplota –3, dal jsem jel uz po trase WTB (v protismeru) smerem k Mnisku (zluta znacka, ted je tam cervena). Tim ze podklad je vetsinou mokra hlina a na tom trochu snehu, tak je trat dobre sjizdna a skoro to neklouze, to se ale muze zmenit kdyz zacne v noci poradne mrznout.

      Rozhoduju se co vzit za plaste – ted jsem jel na sjetejch Little Albertech 2.1 a kupodivu to dobre drzelo a pekne stoupalo do kopce i po snehu, druha moznost jsou NN 2.25. Mozna je do snehu lepsi uzsi plast, kterej se spis zarizne aq dostane k podkladu nez balon, kterej ma moc velkej vztlak a plave …

      0 0
    • Chuck  

      předpokládám, že se v sobotu odjíždí jako obvykle od Baranďáku.V kolik je sraz a kdo jede? (Snad se to tu už někde neřeší, nechtělo se mi číst celej thread:o))

      0 0
      • McBlacky  

        já asi budu měkkej a jedu vlakem, budu mít velkej batoh krámů…

        0 0
        • Chuck  

          na co? organizuješ ňákou mega after party? :o))

          0 0
          • McBlacky  

            no řekněme že se zdržím… ještě to promyslím, ale pokud bude okolo nuly tak se mi nechce jet.

            0 0
            • gyngy  

              podobne hriesne myslienky mam aj ja ;-)

              0 0
            • Chuck  

              jako vůbec, nebo jen po svejch na start? já myslim, že bude pod nulou

              0 0
              • McBlacky  

                ne na start, jsem nachcípanej mám už 10dní kašel :/ a nevím co s tím.

                0 0
                • JancA  

                  tak to zavod faklt nejezdi. taky sem na to mela svoji palici, jela pred mesicem NovaCup s kaslem a skoncila na plicnim. A to zdaleka nebyla takova kosa jako ted.

                  0 0
            • SNAIL  

              Okolo nuly nebude, bude hodně pod nulou, tak to jet můžeš :-D

              0 0
        • drb  

          A nechces vzit vozem? Ja si zadek povezu urcite…

          0 0
          • Medunka  

            to by stalo za probrani doma ;-) kdyz tak se ozvu

            0 0
            • drb  

              K sluzbam ;) Jedu sam, takze poberu az 4 dalsi lidi, nosic na stechu mam ale jen na 1 kolo, pokud vzadu budou dva lidi, vejdou se dve kola dovnitr.

              0 0
            • Medunka  

              tak uvolnime misto jinym a pojedem po vlastni ose

              0 0
              • drb  

                Ok, mezitim po tom kluci skocili jako slepice po flusu (coz mne samozrjeme tesi), takze uz mam plno…

                0 0
                • Medunka  

                  prave proto ze se kluci zacli ozyvat, tam dam prednost starsim ;-)

                  0 0
      • Darkson  

        já bych jel asi po svejch. ještě se domluvíme

        0 0
        • Smazaný účet  

          jestli budete dávat sraz pod Barrandovskym mostem (BTW na který straně?) jel bych taky – závod nejedu, ale potřebuju bejt tak do 12h v Berouně…

          0 0
          • Darkson  

            vyjel bych raději dřív, hnát se zbytečně nebudem. 9:00 pod mostem na smíchovský straně?

            0 0
            • Tomas_001  

              přidám se taky u barandáku, vyzvedne Vám někdo čísla nebo to budeme stíhat.

              0 0
              • Darkson  

                do 10:30 je registrace, to stíháme s rezervou, ne?

                0 0
                • Chuck  

                  myslim že 9hod je akorát. jedeš teda taky závod? teda nezávodně :o) já sem sice přihlášenej, ale platit budu až na místě.

                  0 0
                • Tomas_001  

                  No stihat bysme to meli urcite, jen aby tam nebyla takova fronta jako loni, kdy se dodatecne prihlasilo 300 lidi

                  0 0
            • Gung-Ho  

              OK…zrovna sem chtěl přesně tenhle čas napsat a jak to čtu , byl bych už druhej…ale shodli bysme se:-)) Takže kdo chce po vlastní ose, tak v 9:00 pod Barandákem na Smíchovský straně Pokud by bylo teda nějak extra mizerně, tak jedu vlakem, ale WTB jako takový za každýho počasí:-))Frostík už se těší na první závod, tak ho nemůžu zklamat:-))

              0 0
      • petebike  

        je po 4 kolech, na miste se rozhodnu jestli vyndam jednostope vozidlo … :-(

        0 0
    • RADO77  

      Vyrážím autem z Barrandova cca v 9.30. Kdyby měl někdo zájem dejte vědět.

      0 0
      • SNAIL  

        Pojeď s námi po vlastní ose, dáme zahřívací prolog :-)

        0 0
        • RADO77  

          Rád bych, ale musím být celkem brzo zpátky, takže volím auto.

          0 0
      • McBlacky  

        čauky vzal by jsi mě, sraz třeba na Smíchovským nádraží 9,45 737576175 dík

        0 0
        • RADO77  

          O.K. 9.40 – 9.45 smíchovské nádraží. Mobil si ukládám číslo na mě: 777703835

          0 0
    • Smazaný účet  

      Zdar, zvažuju že bych jel zejtra taky osobním vozem, kdyby se nachomejt někdo nejlépe z prahy 10 tak můžu 1 osobu vzít bez problémů, druhá by musela mít vlastní držák na střechu… holt vynechám chlast v cíli, ale nějak se mi nechce táhnout vlakem batoh s teplejma věcma na převlečení. Domů neska dorazim možná pozdějc, tak dyžtak domluva večer na netu. Jsem v Brně, odjezd plánován na 16:00, tak nám držte palce ať se po D1 nějak probijem dom.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nikdo? Neva, no…

        0 0
        • Medunka  

          ja bych to vyuzila, ale nejsem na 10tce :( potkame se tam …

          0 0
          • Smazaný účet  

            nj, to nebyla podmínka nutná, ale holt táhnout se přes celou prahu se zas nevyplatí, žejo. :o) kdyby někdo eště měl zájem, odjíždim v cca 9 (icq/mail). snad tam trefim, no, navigátor by se šiknul. :o)

            0 0
    • Meduza  

      Taky budu 9:00 pod Barrandakem. Jsem se chtel zeptat jak je to s tou saunou…? Je potreba mit neco vlastniho nebo je tam vse potrebne k zapujceni..?

      0 0
    • Splinter  

      Tož se tam nepozabíjejte:) A bacha na rámy:-)

      0 0
    • prvniodkonce  

      Tak stálo za to jet, byl to můj první turistický závod v historii :-D – zastavil jsem se na pár minutek na občerstvovačce :-D a vychutnával si krásu Brdstva :-D

      0 0
      • Smazaný účet  

        taky sme si s fouskem na chvíli dáchli na občerstvení… griotka, koláčky, čaj… a bavili sme se na účet borců co ani nemrkli a jeli dál bojovat o 200. flek. :o))

        0 0
        • ferda  

          obcerstvovacka byla moje zachrana, jedl jsem kolacky a s klidem prenechaval mista 198–247 jinym :)

          otazka na zkusene, je WTB technicky zavod ? nebo chrtarna ?

          jedine svetle misto bych videl hned po jidle, jinak sed a nuda

          0 0
      • prvniodkonce  

        a ještě dodám – vymáz jsem se jen jednou :-D

        0 0
        • desig  

          bylo to super, až na ten výběr pláštů, jak jsi byl s Michelinama spokojenej Ty, já jsem ten mírnej kopeček k občerstvovačce jel jak posr…, všude na tom ledu strašně klouzaly, musel jsem jet pořád po krajnici v měkkém, ty pláště jsem nějak nevychytal,ten sjezd na té louce to byl taky mazec, nakobec jsem ho ustál a dobrzdil před tim obrovskym křovím

          0 0
          • Bender382  

            Já jel taky micheliny a nebylo to rozhodně ideální:), na druhou stranu to bylo lepší než sem si původně myslel.

            0 0
          • prvniodkonce  

            Na to, že jsem byl předtim zvyklej převážně na speedmaxy i v tom největšim blátě, tak se micheliny osvědčily úplně na jedničku. Možná už kvůli nim nebudu tak podělán ze sjezdů :-) Před občerstvovačkou jsem ale pro jistotu jel taky bez šlapání a vlevo.

            0 0
            • Smazaný účet  

              já to před občerstvovačkou rozdupal abych zjistil kolik to dá na max… :oD

              0 0
              • gyngy  

                napodobne ;-) ale nakoniec som mal max inde …

                0 0
                • Smazaný účet  

                  taky tak… :o)

                  0 0
                • Bender382  

                  a kde? Já měl 51, ale nevim kde bo sem se o max nesnažil

                  0 0
                  • cobra  

                    Ja jsem mel 50 a bylo to kousek pred brodem na ty siroky ceste nez se vjede do lese a zataci se doprava, takze ta tvoje maximalka taky mohla byt tam…

                    0 0
                    • Omen  

                      no já taky 51,2 a asi taky tam, ten kopec před občerstvovačkou byl pěknej

                      0 0
                • kleky  

                  Zdravim :) Tez jsem je na michelikach a ve sjezdu na tom poli jsem to nemel vubec pod kontrolou :) Presto jsem jako vy to nekde palil 50km/h. Na to dlouhem silnicnim sjezdu na snehu jsem radsi nesahl na brzdu a cekal co to dole udela :D. Zazitek supr, na dalsim zavode na videnou

                  0 0
      • Riekt  

        No zavod to byl krasnej ale v tak hroznym terenu sem ještě nejel. Držku sem hodil 4×, nejhorší byl sjezd z tý louky za Halounama a tyaky když se přijíždělo k občerstvovačce, tak to náledí.

        0 0
        • cobra  

          Ja uz jsem si myslel, ze to zvladnu bez padu, ale tahle louka me taky dostala:). Predni kolo slo do smyku a ja jsem se sklouznul dobry 3m po stehne bahnem, musel to bejt dobrej pohled. Ani to nebolelo, ustlal jsem si fakt do mekkyho:). Jinak se mi ale zavod libil, Brdy proste nemaj chybu!

          0 0
          • fousek  

            Myslim ze ta louka nesla nejak efektivne project aniz by chvilkama bylo predni kolo ve smyku:-)

            0 0
            • kOmE  

              Ja na louce jen zadni brzdou korigoval smer a predlej jsem na ni 4 kousky.

              0 0
              • Manas  

                Napodobne.

                0 0
              • fousek  

                No takhle to asi slo project, ale to bych to nad tou zatackou nesmel rozdupat, az kdyz sem do ni vlitnul, tak sem zjistoval ze predni kolo klouze i kdyz nebrzdim, nastesti sem jel vnitrkem tak to krasne vyslo:-)

                0 0
                • kOmE  

                  ja to rozdupal z kazdyho kopce ,na louce taky,jinach bych dojel posledni.Par lidi jsem taky jeste predjel v korenovejch pasazich ,ale ti mi pak vetsinou zase vratili. Priste zkusim stesti na XCku ,ale to nebude takova sranda

                  0 0
        • prvniodkonce  

          V cíli jsi říkal, že pětkrát. Tytyty!

          0 0
          • Riekt  

            no jeden byl takovej polopád, hned sem se sebral :-)

            0 0
    • Meesha  

      pocasi me trochu zklamalo. Kdyz sem vcera v 10 vecer odjizdel ze Sobeslavi, bylo –6 a rano +2 :-( Cekal sem vetsi kladu a vic snehu. Ikdyz pocukrovanej hreben byl fajn. Tem co jeli domu po svejch nezavidim.

      0 0
      • Darkson  

        cesta zpět byla lepší než čekání v cíli. aspoň trochu jsem se zahřál. ale v černošicích začlo mrholit a o chvíli pozdějc chcát. jsem rád že už jsem doma…

        0 0
      • Thapsus  

        Taky si to nezávidím. Ale přežil jsem to. Jinak to bylo fajn, jen ta zima nemusela být tak vlezlá. Nějaký ty fotky dám na stránky dneska večer, nebo zítra. Ve fotce malý předkrm ve formě zmrzlých závodnic a závodníků (před startem)

        0 0
        • gyngy  

          Jeee, ma mrzi, ze si odisiel tak skoro, si tak zostal bez jedla a pitia, prepac!

          0 0
          • Thapsus  

            Ježíš, to se neomlouvej ! Mě tak drkotali zuby, že bych to stejně nepozřel :-))

            0 0
      • panaczek  

        …hele, na to postavani s fotakem okolo to pocasi zas tak spatny nebylo, ne? ;-)

        0 0
        • Meesha  

          jako nuda no. Clovek se neopali a sranda ve snehu taky zadna :-)

          0 0
          • petebike  

            priste dostanes kouli :-D

            0 0
            • Meesha  

              hele vy ste se sekli na luxusnim obidku ne? Sem vas v cili vubec nevidel?! Ikdyz tvoje lepenkovy faro tam stalo kdyz sem odjizdel?!

              0 0
    • jecnak  

      Par fotek… www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      0 0
      • SNAIL  

        Moc hezký fotky. Jinak závod se mi moc líbil, jen ten podklad byl přesně to co jsem nechtěl. Přál jsem si tak 10–15 cm sněhu, nebo sucho. Z toho ledu jsem měl po špatné zkušenosti strach a dost lidí mě na něm předjíždělo. V posledním kopci jsem si to ale vynahradil :-) Se závodem ale spokojenost a velká chvála pořadatelům.

        0 0
    • petebike  

      no to se mi to ale libilo :-) jeste ted se houpu :-)

      ale jo bylo to pekny, takovy hodne bahnity..ale co prezily sme, skoda ze sem nemel sebou fotak ci kameru (zejo Elwing) :-DDD

      0 0
      • Elwing  

        myslím, že když mě někdo viděl, tak mu muselo být jasný, že jsem hodila strašnýho placáka do bahna :))

        0 0
        • petebike  

          ukazkovej byl to jo, ale uz jak sem te videl ze se rozjizdis tak sem si rikal, budto strom a nebo bahno :-)

          0 0
    • Thapsus  

      Jo, tak jsem taky vyprodukoval nějaký fotky. A přidávám svůj pohled na závod zatím v takové syrové verzi :-)). Vše je tady: www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
      • Smazaný účet  

        příhoda se smrkancem je výborná. :o)))

        0 0
      • SNAIL  

        Tvoje barvité popisování mě vždycky krásně rozesměje :-)

        0 0
      • JirkaD  

        Výbornej report! Skvěle jsem se pobavil. Huňatý svetr, smrkanec a chlácholení Kondora – z toho mi fakt tekly slzy smíchu. O synka se neboj dovol mu se taky zamazat od bahna – určitě ti to záviděl :-)

        0 0
        • Thapsus  

          jo díky za chválu všem :-). Ptal jsem se mladýho a prej mi to ani nezáviděl :-)). Ale to se nedá nic dělat, vybere si aspoň pohodlnější zábavu, než tuhle naší řeholi :-))

          0 0
    • Manas  

      Muj prvni tak nejak XC zavod. Peklicko, malinko sem si ho okorenil nekolika chybama. Asi jsem mel pres rok jezdit vic, El mela letos najeto vic a tak me taky zarizla, ale super, pekne ji to jelo. Demoralizace Chucka, to se hodnoti :-) Chyba byla ze jsem vecer prehodil retez, dal sem tam novej a tak se vyber prevodu zmensil na 1–3 × 7–9. Do kopcu mi to nejelo (to i fyzicky) a na rovinkach mi vsichni ujizdeli i kdyz jsem slapal jak vecernicek vysledkem cehoz bylo ze me zacly zase bolet kolena. Plaste Tioga Extreme XC uz si dam jen na dirtaka. Hrozne nejedou :-) Jinak super, tech technickejch useku by mohlo byt vic – to bylo jedno z mala mist kde jsem predjizdel ostatni.

      Tak priste snad za rok najedu vic nez tech 600km letos a treba to bude lepsi :-)

      0 0
      • kOmE  

        Me se v druhe pulce podarilo diky tem sjezdiku dat asi 15 lidi. S nekterejma sem se predjizdel i nekolikrat :)

        0 0
        • Manas  

          Tam si to daval pekne, koukal jsem :-) Jinak me v tech sjezdech zklamala vidle, proste nechodila a kdyz tak asi 2cm. Bud zamrzla nebo nevim … asi ji rozdelam.

          0 0
          • kOmE  

            To me chodila asi 150. A byl jsem asi jedinej s chranicema. Ale jsem rad ze jsem tam byl. Je tam spousta peknejch veci na FR pojezd.

            0 0
            • Omen  

              no to asi jo :-) No me jen na 125 /140 no nemám dh

              0 0
      • fousek  

        Novej retez je zlo.

        0 0
    • fousek  

      Na zaver sezony vybornej zavod, povrch byl presne co sem si pral, akorat od obcerstvovacky dochazeli sily, sice sjezdiky supr, ale uzky takze neslo nejak bezpecne predjizdet. Potom ten tahlej kopec me docela doresil, pak prisly krece do nohou a pak nastesti cil.

      0 0
      • Bajker16  

        „Ty woe,ten je dlouhej jak tejden před vejplatou…“ Prohlásil fousek. Jsem si řikal,že tě odněkud znám :-).

        0 0
        • Smazaný účet  

          áha, to tvý kolo poznávám… :o)))

          0 0
          • Bajker16  

            A další :-). Škoda že jste tam kousek před výjezdem z lesa zaváhali na odbočce, mohli jsme zaspurtovat do cíle :o).

            0 0
            • Smazaný účet  

              nj, nebyli jsme samotní. tušim že thapsus psal že zaváhal na tom stejnym místě. já málem spurtoval eště s nějakym borcem, ten zas nějak za mostem zapomněl odbočit… :o)

              0 0
              • mitch  

                To mi přijde jako kámoš se kterym sem tam byl, páč ten přijel do cíle z druhý strany :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  to zas ne, tendle nějak přehlíd pořadatele co mu ukazoval… pak na něj křikli a on to zaflekoval a vrátil se.

                  0 0
              • Bajker16  

                Já tam právě viděl pásku přes cestu,tak jsem to bral dolů,ale taky jsem zaváhal. Ujistil mě pak akorát pořadatel u silnice,takže jsem máknul :o)

                0 0
                • ¨MZ  

                  u tý odbočka na louku v závěru, co se jezdí v každym závodu jsem taky přibrzdil a ještě jsem řval na toho předemnou, že jede blbě :-)) Pak jsem zjistil že jede správně a už jsem ho nedojel

                  0 0
                  • Thapsus  

                    Takže se mělo jet jen dolu k silnici ? Tak to jsem jel blbě, já to vzal vpravo přes louku. Přejel jsem tu na zemi ležící pásku, pak znejistěl a křik jsem na toho co tam vjel za mnou, že je to divný nějaký. A on, že prej to divný neni, tak jsme jeli přes bahno a podél trati se pak vraceli. Ale před závodem jsem koukal na netu na tu mapku a měl jsem pocit, že se přes louku jet má ? Tak jsem z toho teď jelen :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      ne ne zimní se díky bohu jezdí osadou přímo, ale já teda váhal jestli po schodech na most nebo okolo jako směrem od startu, nakonec se mi schody nechtěly, za mnou nikdo tak jsem to objel ikdyž je to asi pomalejší

                      0 0
                      • SNAIL  

                        I zimní se myslím jeli posledně přes louku, ale před startem na to u startovní pásky tím megafonem upozorňovali, že je změna a že se jede rovnou k silnici. Navíc ta páska to tam jasně ukazovala.

                        0 0
                        • Thapsus  

                          No jo, dyk já si nestěžuju :-) Jen mě to zajímá.

                          0 0
                          • Thapsus  

                            A z megafonu jsem slyšel jenom, ať si jdeme pro grog, že je zadarmo :-))

                            0 0
                            • SNAIL  

                              Když taky posloucháš jen co se ti hodí :-))) Stejně by to bylo pro tebe krátký, tak jsi to udělal pro sebe alespoň trochu delší :-D

                              0 0
                              • Thapsus  

                                Jo, hlavně jsem si připadal ještě málo zabahněnej, tak jsem to na louce musel napravit :-))

                                0 0
                                • SNAIL  

                                  Tak to jsi mohl jet louku od Haloun 2×. Měl jsem co dělat, abych to tam ustál. Zatáčku jsem se dole ani nesnažil vybrat a skončil jsem před křovím :-D Tam kdybys to položil, tak už jsi se nemusel rochnit před Letama :-D

                                  0 0
                                  • Martinaa  

                                    jej tak to mě mrzí, že sem to neviděla, taková příležitost se už zas asi dlouho nenaskytne :D Já to náhodou vybrala, i když jsem se teda kolikrát už na tý louce viděla na zemi :)

                                    0 0
                                    • SNAIL  

                                      Nebylo co k vidění :-) Jen jsem věděl že tu zatáčku bych bez pádu nevybral, tak jsem to poslal rovně a před tím křovím se mi povedlo zastavit. Pár metrů jsem se vrátil a jinak nic :-D

                                      0 0
                                      • Martinaa  

                                        jé tak to je nuda, musíš se přece taky někdy vyválet, takhle by to přece nešlo :D

                                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          aha, megafonem. tak proto jsme to neslyšeli. :o)))

                          0 0
                    • kleky  

                      Jsem to tam vohnul, sila zvyku. Ze jsme to vzali blbe jsem vyhodnotil az dole u poradatele kdy se zleva prihnal jinej borec. Tak sorry za ty metry navic a ze jsi neobsadil misto schodne se startovnim cislem :) PS: ten co tam vjel za tebou jsem ja :D

                      0 0
                      • Thapsus  

                        To je v pohodě, jsme se aspoň ještě trochu projeli :-))

                        0 0
                  • Bulda  

                    a jinak bys „ho“ :))) dojel??

                    0 0
                    • Darkson  

                      jsme ti to nechali:-). ale ten konec je trochu nešťastnej, chatová osada a neuzavřená silnice, tam se bojim jít ve finiši do rizika, že někoho(nebo někdo mne) srazim

                      0 0
                      • Manas  

                        Jj, tam sem se bal taky, tam jedes fakt rychle a na tom pisku to jen tak hned nezastavis …

                        0 0
                    • ¨MZ  

                      no nevim, on ten dojezd je hodně zatáčkovitej, asi ne, ale takhle už jsem si hlídal jenom Darksona za sebou, hned po nájezdu na most jsem mu trochu nastoupil, abych si ho nepřivez v háku až na cílovou rovinku :-)

                      0 0
                    • ¨MZ  

                      no nevim, on ten dojezd je hodně zatáčkovitej, asi ne, ale takhle už jsem si hlídal jenom Darksona za sebou, hned po nájezdu na most jsem mu trochu nastoupil, abych si ho nepřivez v háku až na cílovou rovinku :-)

                      0 0
                    • ¨MZ  

                      no nevim, on ten dojezd je hodně zatáčkovitej, asi ne, ale takhle už jsem si hlídal jenom Darksona za sebou, hned po nájezdu na most jsem mu trochu nastoupil, abych si ho nepřivez v háku až na cílovou rovinku :-)

                      0 0
                      • Bulda  

                        v poho, já jen, že „on“ by se možná dost bránil :))))

                        0 0
                        • ¨MZ  

                          jasný, když by se mi tě podařilo docvaknout ještě před mostem, tak bych se tě snažil ještě potrápit, ale pak už se to sjet nedá :-)

                          0 0
            • JirkaD  

              To tvoje kolo taky poznávám. Hele nestřílel ti na velkých pastorcích řetěz?

              0 0
              • Bajker16  

                Mně ? Vůbec ne

                0 0
              • Manas  

                Jestli nekomu strasne strilel retez, tak to sem moh bejt ja :-)

                0 0
                • Meesha  

                  dyk si vypadal tak spokojene, ze muzes chrtit a ne vlacet sjezdaka nekam do kopce… :-))

                  0 0
                  • McBlacky  

                    on musel pomalu aby si nezasvinil Sombrio :)

                    0 0
                  • Manas  

                    Chjo, priste se teda budu sklebit. Na ty rovince sem byl rad ze muzu jet v pohode :-)

                    0 0
                  • petebike  

                    jedu, jedu, predjedu EL, Manas nikde :-(, jedu dal, dojedu Savu a Manas nikde :-(, rikam si asi mu bouchli saze, dojede nas El – rikam kde mas Manase, „nevim – nestiha, nekde vzadu“, asi mel spatny den…

                    a ted se tu dozvim ze se nechava fotit :-)))

                    0 0
    • Darkson  

      fajn závod, ostatně jako všechny na brdech:-). škoda, že nevyšlo počasí. těšil jsem se na mráz, sníh a led a nakonec z toho bylo mrholení, bahno a sračky:-(. šílená kosa byla hlavně v cíli, kde jsem byl spocenej a neměl hadry na převlečení, ale vydržel jsem, za pomoci čaje a topení ve stanu, až na vyhlášení. s výkonem a výsledkem spokojenost vzhledem k času poslední dobou stráveném na kole, v intenzitě kolem ANP jsem se taky pohyboval po hodně dlouhý době. ale to asi v listopadu všichni:-).

      0 0
      • RK  

        Jen mne udivilo, že na občerstvovačce mi slečna k dolití do camelu nabídla už jenom rum.:-)

        0 0
      • ¨MZ  

        Koukam, že jsme spolu dojížděli do cíle :-)

        Mě se ráno ani moc nikam nechtělo, ale nakonec to bylo super. Problém mi dělaly jenom ty lesní asfaltky pokryté ledem a sněhem a to hlavně z kopce dolů, tam jsem dost ztrácel a jednou skončil i v příkopu u cesty :-) Ve sjezdu po louce jsem dostal v půlce smyk, ale ustál jsem ho, to bylo asi nejlepší místo pro diváky, tam by se dobře bavili :-) Ani to bláto ve druhé půlce mi nijak zvlášt nevadilo, s tím se musí počítat a zažil jsem už daleko horší závody v tomhle směru, třeba Drásal 2005. Celkový dojem super a za rok jedu zase. Tento rok jsem s kolem definitivně skončil a dávám si do vánoc zasloužený odpočinek.

        0 0
        • Darkson  

          v tom finiši jsem tě ani moc nepotrápil:-). Drásal 2005 byl nejbahnitější závod, co jsem zažil. mě to včerejší bahno taky nakonec nevadilo, protože jsem Authora suspendoval na zimáka:-)))

          0 0
        • kleky  

          Souhlas, tam to muselo byt jedno velek divadlo, skoda ze tam nikdo nepostaval a nefotil (nevsiml jsem si ze by nekdo tam byl), tam se jiste vyvalelo lidi (včetně mě). Doma jsem zjistil, že špalky jsem ztratil po cestě, takže už chápu ten nekontrolovatelný sjezd :).

          0 0
          • prvniodkonce  

            Stál tam nějaký jedinec v červené bundě. Když jsem tam hodil držku, tk mě chytly křeče do obou nohou a chvíli jsem tam seděl uprostřed cesty :-D

            0 0
    • RADO77  

      Mě se závod moc líbil. Bylo to zase o něčem trochu jiném než všechny ty závody v sezoně. Sníh znásobil nabídku technických pasážích.

      Potkaly mě jen dvě nepříjemná překvapení:

      1. Jak moc mi během 3 měsíců marodování a nicnedělání spadla kondice. No nic – dobrá motivace pro trénink.
      2. I přes to, že pořadatel tady na foru několikrát zmiňoval, že ruční systém měření času je spolehlivější než chipy tak jsem jaksi vypadl z výsledků – ale v poho. to se stává i v lepších rodinách :-))

      (pro pořadatele: st.č. 30, bílo fialová bunda, bílo modrá helma)

      0 0
    • Smazaný účet  

      já jen že meesha dal na mtbs fotky… čímž mu děkuji za dvojité zvěčnění… :o)))

      0 0
    • Martinaa  

      tak letos to bylo zase fajn, oproti loňsku sice trošku zima, ale nakonec jsem to přežila a i užila. Navíc čaj s griotkou na startu a zas v cíli neměl chybu. Problém je snad jen s tim mytím kol – chtělo by to víc hadic :)

      0 0
    • Daf  

      Takova mini galerka s nic moc fotkama je tady ;) daf.rajce.idnes­.cz/WTB_2007/

      0 0
    • ddd - andy  

      Jee Blacky byl treti! Gratuluju! :-)

      0 0
    • drb  

      Drobne videjko zde: drb.cz/nakole/2007/wtb

      Diky Karf za natoceni!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.