Winter Trans Brdy - zimní závod

181 nepřečtených
  • Mike TB

    Vazeni sportovni pratele,

    Dovolujeme si vas opet pozvat do Let na pohodove ukonceni sezony. Po lonskych zkusenostech a vasich zadostech je akce pojata jako závod dlouhy cca 40km. Soucasti je také open jizda jejiz trasa bude po dohode všech upresnena na miste.

    Termin: soboty 19.11.2005 u so­kolovny v Letech u Prahy (prostory, kde si v lete myjete kola)

    Kompletni propozice a prihlasku najdete zde: http://www.transbrdy.cz/…ice_zima.htm

    Tesime se na vas a jedeme za kazdeho počasí.

    Mgr. Michal Dalecky

    a realizacni tym

    0 0
    • Meesha  

      wow, dik! Snad bude hezky – tesim se.

      0 0
    • fousac  

      hlavne zaridte hodne snehu.. ;o) jinac to nema cenu..

      0 0
    • SELMIRA  

      žjóva! Ale PROČ vynecháváte nejlepší /kořenovou/ část závodu? To je škodaaa!

      0 0
      • Meesha  

        Protoze kdyby nahodou se vyplnilo prani cernokneznika Fousace tak bysme tam popadali na drzku :-D. Nechapu, ze kdyz se jede 99% po TB (62km) a vynechavaj se koreny, tak jaktoze je delka trati 40km?

        0 0
        • Meesha  

          ha, porovnal sem mapy a uz sem to pobral :-)

          0 0
        • SELMIRA  

          Ále. Aspoň by Fousáč pochopil, proč vozim ty Velociraproty. :o)) Loni taky nikdo nespad. Teda tušim, páč v těch místech už byli všichni dávno přede mnou. :o) Mam tu pasáž ráda, tak se jí zastávám. Akorát když je hodně sněhu, tak si nadávám, proč musim jet zrovna tudy, ale musim… :o))

          0 0
          • SELMIRA  

            sakryš. Velociraptory. :o) Navrhuju zrušit ten úvodní kopec. Yo! :o)))

            0 0
    • Honzas  

      Jsem se tady nedávno prsil jak pojedu, a já se místo toho budu školit v Amrdámu. Tak Vám aspoň popřeju, a? je to podobně vydařená akce jako ta loňská…

      0 0
    • JancA  

      bombice,jedu taky,aspon naka motivace jezdit:)

      0 0
    • Mike TB  

      Zdravim vsechny prazske i mimoprazske cyklisty. V tuto chvili mame predem prihlasenych pres 40 zavodniku. Podle aktualni zpravy od Tomase je na hrebeni cca 2cm snehu a predpoved slibuje dalsi nadilku. Takze v sobotu to bude poradna zimni atmosfera.

      Pro vsechny: start tuto sobotu v Letech je v 11.00.

      Ahoj Michal

      0 0
      • Meesha  

        Snih?! nebudete ho odklizet?! :-/

        0 0
        • Mike TB  

          Zitra vyrazi ceta s hrably a trasu samozrejme zameteme do posledni vlocky :)

          0 0
          • Meesha  

            tak to by slo. A co tech 20 stupnu bude az od startu nebo uz na rozjeti? Diky! :-)

            0 0
      • cabbage  

        jestli jeste nejakej pripadne tak se mozna taky prihlasim:)

        0 0
      • SELMIRA  

        Včera jsem tam jezdila. Chumelilo sice, ale hned to tálo. BOHUŽEL. Tak leda by napadlo něco přes noc. :o) Před příjezdem na Červený kříž jsou pokácený stromy, tak se musí chvíli přelézat a přenášet. Ale to neva. :o) Nebo možná to povede jinudy? Jo a ten úvodní kopec byl včera nějak sakra dlouhej. Nemoh by nás nahoru vyvézt autobus a start bejt až na hřebeni?

        0 0
      • Medunka  

        Bude nejak cena pro posledni mista? Jako treba svarak nebo grog hned po prujezdu cilem?

        0 0
      • SELMIRA  

        Nó, to by mě taky zajímalo. Esli pro ty, co nedorazí do 4 hodin po startu vyšlete zachraňovací bernardýny se soudkama. Se mi zdá, že to budu potřebovat. :o)

        0 0
        • Medunka  

          Ja si vemu na trat slivovici ;-) prubezne si budu zvedat naladu

          0 0
    • Gung-Ho  

      Pro všechny pražáky, kteří na závod pojedou na kole, je sraz v 9:00 po Baranďákem na smíchovský straně Přijeďte pokud možno včas, čekáme tak max.5 minut, jednak nechcem vymrznout a taky se pak hnát na start. Napište sem kdyžtak kdo přijede, abysme věděli. Zatím sem domluvenej s Darksonem

      0 0
      • cabbage  

        si te nedovedu predstavit vstavat tak brzo, takoveho zavodniho ducha bych necekal:o)

        0 0
        • JirkaD  

          Sem se měli napsat ti, kteří přijedou a ne komu se nechce fstávat. Nebo jsem to špatně pochopil a překonáš se?

          0 0
          • cabbage  

            vstavani nemusi bejt poblem, spis jak se presvedcit abych jel nezazivnej zavod na 40km?

            0 0
      • Gatier  

        Ak pojdete cez vieden, tak sa rad pridam :)

        0 0
      • JirkaD  

        Můžeš počítat i se mnou. Budu tam snad včas. Bacha na Darksona – má formu jak nikdy před tím. Dnaska si zkoušel nástupy a fakt mu to šlo!!! Úplnej letec.

        0 0
      • MattsSpeed  

        rad by som sa pridal. akurat neviem, kde to je pod brandakom na smichovskej strane. pokial netrafim, pojdem vlakom… :-)

        0 0
        • Meesha  

          pres barandak vede cyklostezka. Pojedes po ni, prejedes most a prijedes ke schodum. Tam prava smerem k rece a tam by to melo bejt. Je to videt i z toho mostu.

          0 0
          • MattsSpeed  

            …OK asi viem, ak by som to dal pri tych schodoch do lava tak dojdem popod cestu a zeleznicu k autobusovym zastavkam?

            0 0
            • Meesha  

              jo, je to mozny. Jakoby smerem pod Barrandov. Nejaky zastavky tam taky sou.

              0 0
            • Gung-Ho  

              jo je to tak, když sjedeš ty schůdky, tak je to doprava směrem k vodě asi 20m . Nemůžeš nás nevidět:-)

              0 0
            • Medunka  

              a nebo se sejit na metru Smichovske nadrazi v 8:45 ;-)

              0 0
              • MattsSpeed  

                tiez ma to napadlo, ale moja pritulkina sa vyjadrila ze by za urcitych okolnosti sla tiez, a to by znamenalo presun vlakom… takze az sa rozhodne, tak podla toho ubdem organizovat presun.. zatial vsetkym dik za vysvetlenie, myslim ze mi to uz je jasne.

                0 0
              • jecnak  

                Ja tam nekdy v tuhle dobu budu, ale smysl predsrazu mi skoro unika.

                0 0
        • Darkson  

          tak jinak: pod mostem na levém břehu, na západní straně Vltavy, tam kde je Barrandovská skála, ateliéry, Hlubočepy, Prokopské údolí, Paříž…:-)

          0 0
      • jecnak  

        Ja se asi taky ukazu. Ale rozhodne se nehodlam hnat a neco si uhnat. Prece jen cely den byt venku neni na nejake extremni vykony.

        0 0
      • Chuck  

        Na 90% jedu. pokud nebudu, nečekejte. Ale Darkson bude vědět.

        0 0
    • JancA  

      tak nakonec nejedu a pekne me to stve,ze jo tati??????????­?!!!!!!!

      0 0
    • Frankie  

      Kdyz tu ctu vsechno to nadseni z jezdeni v bahne, tak se snad prekonam a prijedu se alespon podivat, kdyz ne „zavodit“ :)

      FV

      0 0
    • jecnak  

      Doufam, ze grog nebo caj s rumem na obcerstovackach nebude chybet :-)

      0 0
    • bikemanx  

      meesha mě přemluvil.. jedu taky, ale doufám, že Vám nevadí, když mi budete celí závod koukat na záda :-)

      0 0
    • JirkaD  

      Krucifix – zrušili mi open jízdu. Teď snad abych – ale to ne – jel 40km? Tak nevím. Ale zase na druhou stranu hlásí sněžení tak bude aspoň trochu legrace :-)

      0 0
      • Meesha  

        snezeni hlasej uz dva dny – zatim sviti slunicko :-) Jak zrusili? Na webu nic neni?!

        0 0
        • JirkaD  

          Nezrušili závod jako takový, ale „OPEN JÍZDU“. Buď v klidu, závodit se bude!

          0 0
      • Darkson  

        jakou open jízdu?! hybaj na hřebeny a pěkně až přes Babku!!! :-)

        0 0
    • Frankie  

      Neni nekde ke stazeni vyskovy profil trasy???

      Jsou na trase nejaky stojky nebo obecne mista, kde se neda z nejakyho duvodu jet, ale musi se tlacit kolo? Ptam se kvuli navlekum na tretry, kvuli 40km se mi je nechce znicit a tu cvhili v ty zime bych snad vydrzel…

      Diky

      FV

      0 0
      • Gung-Ho  

        Žádný stojky ani místa kde by se muselo vodit nejsou, teda za normálních okolností…ale dnes na snížku bude veselo :-)))

        0 0
    • Meesha  

      uz ste se nekdo dival z vokna?! *****…

      0 0
      • SNAIL  

        Je to paráda co? Nevěřil jsem vlastním očím :-)

        0 0
        • Meesha  

          no, skveli… Du hledat nejaky plaste. RR nebo Comp S nebudou to prave orechove. :-/

          0 0
          • SNAIL  

            Já chtěl jet původně na silničku, ale tohle mě přesvědčilo. Navíc jsem včera večer prozíravě nazul Medúzy.

            0 0
      • cabbage  

        nádhera, a ještě pořád sněží:) p.s. jaký to musí být na Hřebenech:o))

        0 0
    • SNAIL  

      Fotku společné jízdy na Winter Trans Brdy jsem dal do sekce Lidi

      0 0
      • SNAIL  

        Jinak gratulace Jirkovi, kdy JirkaD vyhrál svou kategorii.

        0 0
        • bikemanx  

          kde jste našli výsledky??

          0 0
          • SNAIL  

            Výsledky jsem ještě neviděl, ale vyhlášení vítězů bylo na místě

            0 0
            • bikemanx  

              tak to už sem pádil do vany s proraženým ralphem :-)))

              0 0
              • SNAIL  

                buď rád že jsi s tím svým slickem vůbec dorazil do cíle :-)

                0 0
                • bikemanx  

                  to sem… a to si myslim, že jsem to měl docela dobře rozjetý.. no nic.. to je život.

                  0 0
        • JirkaD  

          Děkuju! Musím poděkovat Ječňákovi, že mě upozornil na odbočku na trati.

          Poděkování samozřejmě i Michalovi a jeho teamu za pěknou a pohodovou akci. Rád přijedu i příště.

          0 0
    • jecnak  

      Kazdopadne diky ze peknou akci. Takova pohodova, prijemna vec. Priste prosim vic snehu, mene bahna :-)

      0 0
      • Mike TB  

        Chsi moc podekovat vsem ucastnikum vcerejsiho zavodu. Hlavne za ohleduplnost vuci nam i ostatnim. To je zaklad pohodove akce. Diky diky.

        Vysledky jiz jsou zde: http://www.transbrdy.cz/vysledky.htm

        Pristi rok se akce kona 18.11.2006.

        Ahoj Michal

        0 0
        • ¨MZ  

          Opravdu se to moc povedlo. Ráno se mi sice dvakrát nechtělo, ale teď rozhodně nelituju. Zajímavý je, že jsem měl vyšší rychlostní průměr teď na sněhu, než na jaře při TransBrdech :-))

          0 0
        • MattsSpeed  

          taky dekuji! super pretek. pre mna tak trochu o srdce, ale na to, ze to bol moj druhy pretek a hned prvy zimny… a aj do ciela som dosiel… a ani posledny som neskoncil! :-)

          0 0
        • Medunka  

          Byla to hezky projizdka pro mne ;-) Skvele zahrati na obcerstvovacce, pohodovy lide… az na ty „m*“ co nas predjizdeli ve sjezdu za obcerstvovackou bez jedine hlasky ze jedou, coz toho prvniho „m*“ mohlo stat prinejlepsim prilbu! Houknout „JEDU“ snad takovy problem neni.

          Dale se omlouvam Jecnakovi, ze kvuli me nevyhral ;-( a diky za jednu z nejlepsich hlasek tohoto roku ;-)

          Diky Snailovi, Darksonovi a Lukasovi, kteri mi delali doprovod

          0 0
        • SELMIRA  

          Jó, bylo to príma. Hlavně čaj s griotkou. Tedy spíš griotka s čajem (páč poměr byl nepoměrný v prospěch griotky :o)) Dík Máco! :o)) Jenom jsem v cíli z úschovy omylem dostala jinou igelitku, takže jsem přišla o jistě hodnotné propagační předměty. A někdo zas o guláš a nápoj. No, ale zážitek jsme si způsobili mocný a to nám nikdo nevezme. :o))

          0 0
          • goood  

            a tobe diky za skvelej caj a bajecny zobani. Jsme ti to tam vyzobali uplne vsechno :-)

            0 0
            • SELMIRA  

              a vám díky za milou návštěvu a pokec všechno jste zdaleka nevyzbali. To budete muset přijet nejmíň ještě 1×. :o) Hlavně na tu buchtu jsme zapomněli! Celej pekáč výýýborný skořicovo ořechový buchty mi zbyl v troubě. Heč. :o))

              0 0
              • -b-n-x-  

                Nedělej chutě, bo tam za vami k té Praze přijedu!!

                0 0
                • SELMIRA  

                  prej seš zván do Hostivaře na výýýbornou pomazánku (ale ona je fakt dobrá!jen jí bylo moc) :o)))

                  0 0
              • Smazaný účet  

                no, to ses nepochlubila! :o)

                0 0
                • SELMIRA  

                  No, právě. Chacha. Přece když se mi povedlo ji utajit před BF návštevníky ji nepovezu k vám. Byste mně ji snědli. :o)) Já ji objevila až dneska ráno, když jsem hledala nůž. Jestli ale vy, teď, po mý návštěvě máte deficit potravy, klidně přijeďte. :o)))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Vyměním VÝBORNOU zelenivou pomazánku za VÝBORNOU skořicovo-ořechovou buchtu. :o)))

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      Có?! Vona eště zbyla??? :o))) Náhodou byla celkem gut. Když přihodíš 2 stejky tak si plácnem.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Kupodivu zbyla. Ale to jenom proto že jí bylo 2× víc jak hermelínový. Stejky jsme povečeřeli a Jana eště neska podobědvala… :o( Ale jinak máme VÝBORNOU zeleninovou pomazánku… :o) Přihodim flašku vína třeba… :o)

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          Pch, vína mam doma dost. Tak to asi vim, co budeš mít dneska k véče. Hihi. Jenom proto, že tý hermelínový jste udělali schválně málo. :o))

                          0 0
        • Medunka  

          Na me prani, diky vasemu nepochopeni, jsem poprosila Admina o smazani prispevku

          0 0
          • jecnak  

            Ty jo a ja se konecne rozhoupal k tomu ti k tomu neco rici o tom.

            0 0
            • MattsSpeed  

              …no ja som svoj prispevok zacal pisat ked to tam este bolo, po odoslani sa to t ovobec nezobrazilo, tak som cumel jak puk, co sa stalo… :-))))

              0 0
          • SELMIRA  

            ono tu neco chybí? Nezdálo se vám to??? :o)

            0 0
            • JancA  

              v tom případě a? žije cenzura a tím mé přípspěvky na BF končí

              0 0
              • enjoy  

                nejaky gesta jsou asi zbytecny ne?:-) kdyz si nekdo preje smazat to,co sam vytvoril tak je to jenom jeho vec.

                0 0
                • JancA  

                  tak to rozhodně ne, protože přispívá do veřejný diskuse a měl by si uvědomit dopady předem

                  0 0
                  • enjoy  

                    zasahujes do prav jinyho cloveka.uvedom si to.nevim co je tobe do vytvoru nekoho jinyho. ja jsem tu napsal tolik veci na smazani ze byses divila:-),ale je mi to jedno.ze to nekomu jinymu jedno neni,tak co. jestli te to stve a nebudes sem proto chodit,tak myslim ze my se z toho nepolozime a uskodi to jedine tobe.jak rikam,gesta:-)

                    0 0
                    • JancA  

                      to snad ani nema cenu reagovat, ale meles nesmysly, si to precti jeste jednou, pripadne tohle : http://www.psp.cz/…ml....Mazani prispevku v demokracii neni normalni (pokud splnujou pozadavky dany provozovatelem BF)

                      0 0
                      • enjoy  

                        kdyz neco vytvorim a verejne to sdelim,tak v tu chvili nad tim ztracim veskera prava?je to tak?dekuju nechci. kdybych pozadal admina aby neco meho smazal,tak se za to tobe nebudu ani zodpovidat,ani omlouvat.to je fakt magorina.asi si to neuvedomujes.

                        0 0
                    • cabbage  

                      // zasahujes do prav jinyho cloveka // ty pracujes v OSE?;) to sou tak jediny prava co by se toho mohly tykat. clovek ma pravo vyjadrit svuj nazor, ale zaroven ma povinost za nej nest nasledky. asi jako kdybych tvrdil ze nikdy zadny holokaust nebyl a pak pri trestnim stihani to chtel vzit z5. jestli je nekomu lito, co mapsal, tak to muze v dalsim prispevku vysvetlit…

                      0 0
                      • JancA  

                        přesně tak

                        0 0
                      • enjoy  

                        bohuzel tady se nenachazej takovy lidi jako ty.chapavi,oh­leduplni atd..:-) jinak v soudnictvi je tusim znamo neco jako zmena vypovedi..:-) abych to zkratil a tuhle zbytecnou debatu ukoncil.zeptejte se admina proc s tim nema problem.

                        0 0
                      • enjoy  

                        teda vzdycky nenachazej:-).abych nekoho neurazil.

                        0 0
                      • rich  

                        ak nieco povies do novin, uvedomis si, ze to bola haluz a nasledne na druhy den skupis komplet vydanie aj s komentarmi nie je to rovnaky efekt? samozrejme nesies naklady, ktore v tomto pripade nevznikli. taktiez je podobnost v tom, ze uz to raz bolo povedane a nevezme to spat tym, ktori to citali (BF – alebo pomyselne nevydane noviny). admin mohol nechat nase prispevky – sice by to bolo bez hlavy a paty, ale koser. a posledna vec – mozu vyjst aj ine noviny, dalsie cislo atd. staci napisat prispevok s popisom toho co sa stalo. ak toto admin zmaze stojim jednoznacne na Vasej strane.

                        0 0
                        • rich  

                          alebo mi napada – ak zmazat, nasledne autor zmazaneho povodneho prispevku by mal so ziadostou o zmazanie poslat adminovi vysvetlenie, opravu, ospravedlnenie, jednoducho ked-uz niekto po tom velmi tuzi, nech nezostane hluche miesto a vidime akysi epitaf :-)

                          0 0
                          • Darkson  

                            každý má právo požádat Admina o smazání svých příspěvků a není povinnen tento fakt jakkoliv a nikomu ospravedlňovat. Tobě nebo mně se to může nelíbit, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat

                            0 0
                            • wroum  

                              presne :-)

                              0 0
                            • rich  

                              ved ja proti tomu nie som – bol to pokus o nastolenie riesenia. ale s dorazom na „pravo zmazat svoj prispevok“! takze ak chce zmazat aj ostatne reakcie (povedzme opravnene – vulgarne a neopravnene invektivy) bolo by pre (ne)zaintereso­vanych oznamit dovod

                              0 0
                              • Darkson  

                                souhlasím, ale oznámení důvodů smazání svých příspěvků je právem, nikoli povinností

                                0 0
                                • rich  

                                  nuz to je na pravidlach, ktore sa nastolia ci je to pravo alebo povinnost.

                                  0 0
                                  • Darkson  

                                    nevím jak Ty, ale já jsem se při registraci na BF k ničemu neupisoval:-)

                                    0 0
                                    • rich  

                                      ani ja, ak mi pamat sluzi. len k nestandardnej operacii mimoriadne opatrenia :-)

                                      0 0
                • cabbage  

                  idealni by bylo filtrovat ip adresy lidi(cau milane1:) co si nechali vymazat prispevky, kdyz uz i oni uznavaji ze jejich prispevky tu nemuseji byt tak at tu nejsou taky. lepsi neco smazat pred odeslanim nez to mazat dodatecne.;

                  0 0
                  • enjoy  

                    s prominutim.. milan1 dle me nechal vsechno smazat protoze jste se,bez urazky,dlouhodobe chovali jako kreteni. :-)

                    0 0
                    • cabbage  

                      bez prominuti… milan1 nechal vsechno smazat protoze urazky byly jeho jedinou argumentaci, kdyz zjistil ze mu machrovani nepomuze zmizel a vse co napsal bylo nahrazeno stejne obsaznym textem jako byly jeho prispevky;)

                      0 0
                      • enjoy  

                        tak bez prominuti:-).me je to sumak:-). hele milan1 byl asi tak jedinej kdo tomu rozumel akorat vas bylo vic.nestydite se?:-)). zmizel proto,protoze byl asi chytrejsi a umel nakonec prestat.coz ty a dalsi vubec nedokazete.ale to ti nevysvetlim:-). ps:ani ja samozrejme nekdy neumim prestat:-)

                        0 0
                      • Peslezedirou  

                        Kdyby si se sešel s Milanem1 na kus řeči, tak by si měl o něm jiný názor hrdino…

                        0 0
            • SELMIRA  

              Brýtro! JÁ jsem Medunce poradila, že si myslim, že by bylo nejlepší to celý smáznout, aby už byl klid. Páč se mi vůbec nelíbilo, jak jste to furt řešili, i když ona si to už s pořadatelem vyřikala a vzájemně se omluvili. To jsem teda netušila, že jí to zavařim ještě víc. Jestli někdo dělá z housenky eště větší housenku, tak Medunka to neni. Už to nechme bejt. /Jo a na mf dnes se příspěvky tušim taky mažou./

              0 0
          • Meesha  

            to jako cokoliv se nepochopi, tak se bude mazat?!

            0 0
            • JancA  

              kdyby nepochopili, my jsme jen kolektivně nesdíleli lítost nad špatným zařazením ve výsledcích slečny, s čímž asi nepočítala…až budou mizet články na idnesu, to se budem divit:)

              0 0
              • Medunka  

                udelej si plakat: LITUJTE MEDUNKU, bude ti sluset ;-) Nepochopila jsi problem, asi mas mozek v nohach nez v hlave

                0 0
                • JancA  

                  uf,to mi spad kamen ze srdce…samozrejme taky do nohou

                  0 0
                • Meesha  

                  ja sem to taky nepochopil. Skoda ze si to nemuzu este jednou precist… :-)

                  0 0
                    • JancA  

                      dobrý, ale už bez souvislostí a dalších komentářů, který byly smazaný, takže k ničemu…

                      0 0
                      • JancA  

                        nemá cenu to řešit, smaž to, drahý admine, radši celý

                        0 0
                        • enjoy  

                          coze to vidim??:-))

                          0 0
                          • cabbage  

                            …te muselo strasne potesit:)) mazani te tak nadchlo, ze te priste potkam na CRX brutal finish:-P

                            0 0
                      • Medunka  

                        to je original toho co bylo smazano, nic vic tam nebylo a nestojis mi za dohadovani

                        0 0
                        • jecnak  

                          Navrhuju abyste si dali vy dve souboj. Treba bitvu v bahne at z toho taky neco mame :-) A uz kliiid.

                          0 0
                          • Medunka  

                            jedinej, kdo se tu chce prat, je Janca ktera vsechno vidi svym uhlem pohledu a ten jediny je spravny

                            0 0
                            • jecnak  

                              Kdydy sis to rozmyslela a prece jen jste se na bitce domluvili, tak mi dej vedet.

                              0 0
                    • cabbage  

                      sem to precet a netusim proc se to mazalo…

                      0 0
                      • enjoy  

                        protoze chtela?:-) nechapu proc je to nekomu tolik proti srsti:-). to je jakobych ti nadaval a pletl se ti do toho proc vubec mas fulla a proc vlastne vubec horsky kolo:-).

                        0 0
                        • cabbage  

                          ad 1: proc to chtela?? ad 2: protoze sem si to neprecet a ty torza diskuzi sou taky na *****… ad 3: a proc ne?;)

                          0 0
                          • enjoy  

                            ad 1:do toho ti nic neni. ad 2:chudacku,o neco si prisel vid?:-) ad 3:protoze pro tebe je to nesmysl a vyhazovani penez:-)

                            0 0
          • alfons007  

            Medunko, nejdřív jsem tvůj příspěvek považoval za zbytečné fňukání, po dočtení zbytku rekcí na tvém webu jsem konečně pochopil že ti jde o princip. To ale na začátku diskuse nebylo vůbec poznat a celé to vyznívalo „holka si stěžuje že ji šoupli z 8. na 9. místo a ještě s tím pořád otravuje“. Otázka je, jestli jsme vini mi naším nepochopením, nebo ty formulací svého příspěvku. Smazání tomu nasadilo korunu. Na můj vkus reaguješ příliš emotivně, což je škoda. Změny výsledků po závodech by bylo dobré téma. Shrnutí:

            • nemazat příspěvky ani na přání autora
            • zakládám nové téma – změna výsledků po závodech
            0 0
    • Meesha  

      diky za peknej zavod a vsechno okolo! Pocasi tak trochu prekvapilo, ale bylo to fajn. Gratulace JirkoviD a Jecnakovi – startovat zepredu, tak bednis!

      0 0
      • Twister  

        Jo, jo i mé díky patří pořadatelům. Bylo to fakt super. Taková skoro rodinná atmostféra.

        0 0
    • jecnak  

      Fotky od Snaila jsou tady: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      0 0
    • McBlacky  

      po dlouhý době zase větší množství než malé emocí :)

      0 0
  • Mike TB

    Protoze kolegovi, co psal vysledky vypadla jena zavodnice ze seznamu. Byla puvodne evidovana jako ze nedojela. Proto korekce ve vysledcich.

    0 0
    • Medunka  

      Ja to nejela jako zavod, proste se jen tak projet s chripajznou, normalne bych to ani neresila, ale ted me to fakt nastvalo, mrzi me, ze to resim zrovinka tady a ted, pac fakt nejsem zavodnik… Treba na P50 mam 3 rozdilny vysledky! Jak mohla vypadnout, jak nekdo muze vedet, ze opravdu dojela! Proc teda davate nekam vysledky, kdyz nejsou 100% Proc je pokazdne nejaka chyba… Vim,. ze to byl takovy zavod nezavod, bez kontrol, bez cipu… Ale i tak, proste ted v mem chripkovem rozpolozeni to citim desne nefer.. neslo mi o bednu, ale o suprove straveny den… Ale ted si pripadam jako lhar, co vcera rekl: „Jo, dojela jsem 8!“ a dnes zjistim, ze to je lez

      0 0
      • Mike TB  

        Muze stat, ze pokud dojede vetsi skupina, tak ten, kdo zapisuje prujezd cilem jednoho ze skupiny nechytne. Bylo to v dobe, kdy jsem jiz zpracovaval vysledky pro vyhlaseni a nezapisoval prujezdy osobne. Je to nase lidska chyba a mzri me to. Byl to jediny problem s vysledky. Prijimate moji omluvu? Vice kdyztak mimo konferu.

        0 0
        • Medunka  

          ja to chapu, taky vim,ze jsou dva uhly pohledu, ze slecna proste dojede do cile a pak zjisti, ze neni ve vysledcich… tak se ozve…a urcite nastvana Jenze me zivot naucil neverit a proverovat! Taky slecna mohla proste rici ze dojela drive a nenasla se ve vysledcich a klidne to mohla vzdat (nevim, neznam slecnu… dohad, zadne narceni) … Ale kde se kdo dobere pravdy… Je mi fakt lito, ze tu tak hystercim, delam z komara velblouda, uz ctu v ICQ, mailu co ze mi to preletelo pres nos, ze to resim, ze me to nastvalo… Ale proste asi to ve me vrelo a vybuchlo.. Omlouvam se

          0 0
          • Mike TB  

            Neni duvod se omlouvat, kdyz je vina ma nasi strane. Ta zavodnice dojela ve skupine s mymi kamarady (Silha, Zubek atd) takze to mam overene. Doufam, ze priste uz chybu neudelame.

            0 0
          • Medunka  

            BTW prehlednout zenskou to uz je docela husty

            0 0
          • SELMIRA  

            nahodou… pořadatelé jsou jenom slabí lidé :o)), tak to se stane a chudák ta nezaregistrovaná slečna je v tom zřejmě též nevinně ale naprosto Medunku chápu. Myslim, že to by zamrzelo a rozčílilo každýho. Nebo teda aspoň mně asi jó. /mi taky na jednom maratonu po projetí cílem pořadatelé řekli, že jsem 3. Tak jsem to hned v eufórii začla volat a SMSkovat celýmu světu a pak za mnou přišli, že se omlouvaj, že přede mnou jsou ještě dvě dámy, u kterých nejprv nepoznali, že jsou to osoby pohlaví ženského.:o))/

            0 0
            • JancA  

              tak tohle nechápu, Medunko, pripomina mi to trosku magory, co zavodej o 500. misto hlava nehlava, nadavaj, kdyz nakej chudak pred nima spadne atd…Trosku nadhledu by to chtelo, navic jezdit s chripkou v takovymhle pocasi, i kdyz vyletnim tempem, je to nejhorsi co si mohla udelat.Howgh:)

              0 0
              • Smazaný účet  

                No, trošku to asi přehnala, takový věci se stávaj dost běžně. Apoň mně. Minulej rok mě takdle prošvihli na 3 závodech, čip nečip. Jednou mi dokonce tvrdili že sem ujel o kolo míň a nejprve mě klasifikovali podle údaje z kompjůtru a pak podle času odečtenýho z exifu fotek co dělal kamarád (na startu a v cíli). Já už to beru jako normální věc. :oD

                0 0
                • Medunka  

                  ukamenujte me vsichni, to bude nejlepsi…

                  jako zijeme ve state svobodneho projevu a tohle je muj osobni nazor, pokud jedu na zavod, tak doufam, ze vse bude tak jak ma. Nejsem ten typ cloveka ktery bojuje o jiz zminene 500. misto hlava nahlava, nerespektuje ostatni jezdce, ale jsem ten clovek, ktery rychlejsiho bez problemu automaticky pusti, uvolnim mu cestu, nervu se v prnim kopci dopredu hlava nehrava rozhazujice loktama do vsech stran a shazujice ostatni jezdce ze sedel a tak taky pocitam s tim, ze se muze dostat i stejneho zachazeni ke me. Ano, chapu, lidsky faktor je lidsky faktor a kazdy dela chyby a to nas dela lidma, ale za to, ze tu napisi svuj nazor, ze dojezd pouze 100 jezdcu do cile mohl byt bez problemovy ikdyz nebyly pouzity cipy, za to hned neodsuzujte. Me to 9. misto nijak nevadi, jak jsem jiz psala, brala jsem to jako vylet. Zavodne jsem behala, byvalo tam taky pres 100 lidi, behala se stovka, behaly se prekazky a nikdy nebyl problem, protoze namitky, protesty se musely podat do 15 minut! A tim padem, kdyz se vyhlasovaly vysledky tak to bylo DEFINITIVNI! Ale pokud jedu zavod (vim, ze v tomto zavode neslo o nic!!!!!) v sobotu a v pondeli jsou na internetu jedny vysledky a v utery druhe je to trosku divne A NETYKA SE TO JEN TOHOTO ZAVODU! TENTO ZAVOD TO Z ME STRANY SCHYTAL JEN PROTO, ZE ME TO NASTVALO

                  0 0
                  • jecnak  

                    Kliiiit uz sici. Kdyz chcete kibicotat (promin), tak si to vyrikejte osobne chytraci a chytracky. Medunko ty places ale na spatnym hrobe/rameni (vyber dle uvazeni). Myslim, ze Michal D. tu napsal co a jak.

                    0 0
              • Peslezedirou  

                Já bych byl rád za to, že se z chřipky nestal zápal plic, či něco ještě horšího.

                0 0
                • Medunka  

                  o chripku tu neslo, tu neresit

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Ok, Trugn-si :o)).....a tohle je jeden z důvodů proč nejezdím závody a ani nejsem biker. Raději budu dál cykloturistou výletníkem :o)) P.S. Brdy musí být úžasný když jsou zasněžený, v nejbližší době si dám Karlštejnskou vyjíždku zakončenou čajem s rumem a bude mi jedno jak jsem dojel :o)......

                    0 0
              • rich  

                aaaale hovnajs – spytala sa preco sa menili vysledky (pod ciarou – ked bolo min ucastnikov). neriesi, na ktorom mieste a nemala tendenciu vycitat niekomu organizaciu. nuz tu chyba vyhoda intonacie a mimiky :-D dalsie prispevky uz vyvolali obrannu reakciu s emotivnejsim podtextom. kazdopadne nie je potrebne hned chodit pre vyrazy „magor“…trosku nadhledu :-)

                0 0
                • rich  

                  dodatok: neriesi absolutne poradie, ale zmenu v poradi :-)

                  0 0
                  • Medunka  

                    dekuji mam takovy pocit, ze jsi to jako jeden z mala pochopil, jeste jednou dekuji

                    0 0
                  • Peslezedirou  

                    A tak to je Howg! BTW: už sis něco objednával? Píšu to proto, že asi nechám vydělat prodejci Hope (loupežníku!) v ČR. Pač budu mít montáž zadara, pokud jsi to ale už objednal tak neva.....

                    0 0
              • SELMIRA  

                a to já to zase chápu. Jízdu s chřipkou teda NÉ!, ale Medunka už měla skoro po chřipce a prostě se asi cejtila dobře, tak si chtěla užít zimní bikovačku. A když pak všem nahlásila, že dojela 8. a druhej den je 9. tak to prostě naštve. Né? Třeba teď to vidí jinak, ale si představte sebe. Nebyli byste v první chvíli naštvaní? Dyk se nakonec ještě omlouvala…

                0 0
          • goood  

            No jo, udelala jsi z housenky jeste vetsi housenku ;-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.