• Opoce

    Dneska jsem to byl projet, a trať je fakt hodně suchá na listopad

    Vobul jsem vepředu Schwalbe NN 2,25 a vzadu Socialized Fast Trak 2,0 a přišlo mi to skoro jako overkill

    Co vobujete?

    0 0
    • karliner  

      To ti určitě budu prozrazovat, soupeř je soupeř…

      0 0
      • Smazaný účet  

        jak tě tak znám, tak obuješ lakýrky s SPD a vyrazíš do nějakého šestihvězdičkového podniku na degustaci chmelových nápojů…

        0 0
    • Wiseman  

      Někdo z Prahy s volným mistem v autě a na nosiči??

      Kunratice,Libuš ;)

      Jedu to na Maxxisu :D

      0 0
    • jonti  

      NN je na maraton prakticky vždy overkill, úplně stačí na předek RoR nebo Spešl Ground Control, v současných podmínkách by stačil na předek i RaR nebo FastTrack, když ho běžně vozíš.

      Kombinace co vozíš mi nedává moc smysl, NN je o dvě kategorie větší držák než FT.

      0 0
      • Opoce  

        Jojo pravda, NN 2,25 jsem dal na předek na zkoušku. Měl jsem k tomu na zadku RaR 2,25 ale na třetím švihu jsem proříznul bok, přestože to byl Snakeskin.

        Takže za mě Schwalbe už nebrat, navíc ten RaR dost házel, takže vlastně zase taková škoda ho nebyla.

        V každém případě díky za názor, zvážím přezout na předek Ground Control

        0 0
        • McBlacky  

          to už je asi fuk jestli NN nebo Ground.

          Oboje je na Brdy zbytečný chleba se neláme ve sjezdech, kdy by bylo hodně potřeba točit přes předek .

          Vypadá to, že bude sucho takže největší problém s pláštěma bude nezničit je někde ve sjezdu o šutr co bude pod listím. Zejména sjezd od občerstvovačky a singl do Let jsou na to jak dělaný. Záleží teda kde v poli pojedeš. Za 30–40 flekem už tam bude vyjetá stopa a bude to na pohodu.

          0 0
          • mrozu  

            On se na zimních brdech láme nějakej chleba? Já myslel že tak maximálně tekutej a do sebe.

            0 0
            • karliner  

              Všude se najdou hrotiči :-)

              0 0
            • McBlacky  

              v cíli každopádně.

              na trati se celkem závodí, zdaleka ne jako na jarních, ale stačí to ;)

              Doba kdy se jelo na občerstvovačku panákovat je už pár let pryč.

              0 0
    • doubleingram  

      Rád bych to zkusil, poradí někdo jaká je náročnost, třeba v porovnání s rel. lehkým Authorem 50 Českého ráje?

      Díky

      0 0
      • karliner  

        Náročnost závodu docela úzce souvisí s počtem rumů a griotek vypitých na občerstvovačce. Jinak je to na začátku chvíli do kopce, pak víceméně šrot po rovině, občerstvovačka a do cíle je to trochu zvlněný. Technická místa dohromady tak kilometr, jinak šotolina, asfalt nebo lesní cesta. Jestli se tedy v posledních cca 4 letech nějak zásadně nezměnila trasa.

        0 0
        • McBlacky  

          podstatný kopce jsou tam dva a techniky trochu víc než kilák a jinak máš pravdu a je to lehký

          0 0
      • Opoce  

        mrkni na celkem dobrý video

        https://www.youtube.com/watch?…

        0 0
    • Schuminier  

      Já byl trasu projet včera (středa 11.11.), ráno v Brdech poměrně vydatně zapršelo, nicméně ten les byl za posledních X týdnů tak vyschlý, že vyloženě blátivý úseky tam v podstatě žádný nejsou, snad jen začátek 1. a 2. kořenatého úseku, ale nic zásadního. Po dešti bylo samozřejmě dost mokro a někde i louže, ale vyloženě bláto z toho nebylo. Rozhodně trasa nebyla vůči materiálu devastační a dokonce ani na tak kritickém místě jako je úsek těsně za brodem u Haloun nebylo žádný bláto. Jen je potřeba se připravit na to, že kořeny a sjezdy budou trochu klouzat, ale třeba já to jel teď v tempu se zadním hladkým běhounem a nijak mě to neomezovalo, nikde jsem nemusel vycvakávat a vyjel jsem i ten supr kořenatý brdek na konci 4. kořenatého úseku. V sobotu nás tedy čeká libový zavírák sezony, trasa, jak je zapadaná listí, je nádherná a když k tomu vysvitne slunko, tak to budou orgie.

      0 0
    • Schuminier  

      Bajkeři, tak co, jak se vám jelo? Trasa myslím v dobrém stavu. Já jel v 8členné skupince v boji o 5. místo, ve které se bohužel stal ten incident na 30. km. Nevíte někdo, jak na tom borec je? Měl by to být Jakub Koška z týmu Bikeclinic.

      0 0
    • sjonaz  

      Tak co, kdo jste byli dneska na Transbrdech? Podle mě skoro všechno super, jen mě štvalo, kolik to jelo lidi, protože skoro do půlky závodu se dost špatně predjizdelo, navíc při sjeti tras C a B se C dost balo sjezdu, takže tak +5–10 minut oproti reálném casu..

      0 0
      • hcmartas  

        Dnes jsem je jel. Lidí bylo dost, jak jinak na otvíráku KPŽ kousek od Prahy…

        Hlavně mě štvaly špunty lidí před výjezdy, který šli dneska v poho vyjet. Samozřejmě proběhla i nějaká tak krize a nakonec se dostavil i defekt, no hlavně že nepršelo a jsem celej :) A ještě nechápu lhaní organizátorů, kdy B trasa má mít údajně 58 km, ale mě a dalším kamošům to naměřilo lehce nad 61 km.

        0 0
        • 2. Bóďa  

          Mám u 29" a 2,25" nastavený obvod 2250 mm a také jsem to měl přes 61 km… Tak co, 3 km zadarmo. :D

          0 0
          • Breakpain  

            Tak tak, pochopil bych, kdybyste se hádali o startovné, že sis zaplatil 58, ale „dostal“ jen 55 :D

            0 0
      • jonti  

        kdyz neco jezdis, mel sis rict o lepsi vlnu. Hezky zavod, me se moc dobre nejelo, nakonec vytrapene 60. misto. A pristi rok chci jet na fullu.

        0 0
      • McBlacky  

        u mě dneska dobrý. Trochu voser, že si to dost lidí zkrátilo při výjezdu na Babku a ne všichni jsou ve výsledcích opraveni, páč se nepřihlásili :(

        start s číslem 27, v cíli 31. celkově na Bčku, s výsledkem spokojenost, konkurence byla. Po hodině krizička, naštěstí jsem to v závěru zase rozjel.

        0 0
        • Smazaný účet  

          jsi starej :-) s tvejma zkušenostma a fyzičkou bys měl začít tlačit do závodů „over 100km“ :-)

          0 0
          • McBlacky  

            na to musíš trenovat 4 a vic hodin nekolikrat tydne. já tolik času už nemam. davam 1 max dve 6× tydne

            btw: se mrkni na výsledky kdo tam jel ;)

            0 0
        • Prochna  

          To zkrácení bylo blbé, tady je to krásně vidět, u lidí co jeli se Stravou. Docela mě zarazilo, když jsem předjížděl některé lidi dvakrát, chtělo by to mnohem víc regulovčíků na trati a pohlídat místa, kde by se dala trať zkrátit, i třeba neúmyslně.

          0 0
          • 2. Bóďa  

            Sakra a já si říkal, co se to zleva připojuje na trať za lidi.

            Značení bylo dobře, to těžko bylo omylem… Navíc se tak myslím jelo už minulý ročník.

            No když to za to někomu stojí… :)

            0 0
            • jonti  

              dobre znacene to tam nebylo ani omylem. kdybych tu trat neznal, tak to mozna taky poslu blbe.

              0 0
      • rdx  

        letos parada. Prvne lepsi cislo na startu, takze vsechny kopce v sedle. to sem si chrochtal :)

        0 0
    • McBlacky  

      něco z dojmů od Hofiho nebo teda tady na BF „celevra“

      0 0
      • karliner  

        Zajímavý popis atmosféry mezi ridery v cíli :-(

        0 0
        • McBlacky  

          podle mě to trochu přestřelil. Já si z něj akorát dělal prdel, že si to musel seknout, aby mě dal. Ale co mu řekli ostatní nevím.

          Nebylo to jen o něm. I když zdaleka nešlo o bednu tak pořád jde o koeficienty a to je dost klíčový, protože jestli jedeš z první padesátky, nebo druhý, to na některých závodech je rozhodující.

          0 0
    • Tydlii  

      Cus, bude wtb i letos? Zaboha nikde nemuzu nic najit…

      0 0
      • Tydlii  

        Fakt nikdo neví?? Nebojim se ze by nebyl ale vcelku akutne potrebuju vedet jeatli mam o vikendu 11.-13. Listopadu vol­no…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Z Facebooku Trans Brdy

          Rádi bychom Vás informovali o termínech letošních Trans Brdů…Jarní Trans Brdy KPŽ se uskuteční 23. 4. 2016…Winter Trans Brdy 26.11. 2016…

          Ruku do ohně bych za to nedal, uvidíme :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.