• Mike TB

    Ahoj všem. Dnes jsme spustili testovací provoz virtulani prohlidky trati Trans Brdy. Najdete zde popisy křižovatek, přejezdů, kde bude pořadatel, občerstevení, servis, brody, nebezpečná místa a další. Koho to zajímá, tak ať koukne sem: maratony.spor­tbusiness.cz/in­dex.php?show_pa­ge=show_map&map_id=5 Fotky ksou komplet na celých 62km. Text je do 10km a video je zkušebně na 1km. Cele to dotahnu do konce ještě v březnu. To samé bude následovat na BBM, eXBB a WTB. Je to cele ve flashi. Pokud to nekomu nebude fachat, tak prosim napiste. Diky.

    0 0
    • McBlacky  

      krutě vymakaný.

      0 0
    • krysarr  

      Parada!

      0 0
    • SNAIL  

      Jedním slovem – super

      0 0
    • Beeda  

      pekny, mozna bych dal uz na mape ten zvetseny obrazek, pokud to nenakyne moc…B

      0 0
    • JirkaD  

      Výborný, nerozeběhlo se mi video, ale to asi bude mým počítačem.

      Jednu připomínku bych měl – když jsem si chtěl ukazovat postupně na jednotlivé body na trati nešlo to, protože mi je překrýval obrázek detailu. Co kdyby měl detail jedno pevné místo v rohu okna?

      0 0
    • cabbage  

      pekny, sice misto videa mi nabehnul prapodivny text ale co, priste snad nabehne;)

      0 0
    • Mike TB  

      Tak je cela trasa naplnena texty a obrazky. Video se nezobrazovalo, protoze pri kopirovani pres FTP to server prekodoval. Ted je to jiz ok. Video je .wma a je do 4km. Prosim kouknete na to a dejte vedet, jestli vam to bezi. Diiiiiky.

      0 0
    • Mike TB  

      Tak mame zacatek kvetna (uz se budim v 5 nestli jsem v priprave na neco nezapomnel) a chci vas informovat, ze vsichni, kteri jeli v lonskem roce, zaroven byli do 400 a chteji byt v prvni vlne pro letosek, tak at se prihlasi do 12.5., kdy konci prihlasky predem. Kontrolovat lonske umisteni kazdeho druheho fakt asi nebudeme schopni na miste zvladnout (i kdyz bych rad).

      Podle dnesni diskuze pripominam, ze v prvni vlne budou OPRAVDU JEN CHRTI A ZADNY TURISTA a kdo kousne v prvnim kopci Svoradu, tak zaslouzi vseobecny obdiv.:)

      Jinak trasa je stejna a bude nas vic na trati. Pokud si prohlednete virtualni trasu, tak vsude, kde je oranzovy krizek bude opravdu poradatel.

      Sledujte prubezne web. V pristim tydnu zverejnim seznam mist, kde se v Praze bude mozne prihlasit osobne. V tydnu pred zavodem opet budu vydavat cisla v Praze.

      Vypada to, ze letos to nebude totalni masovka jako vloni. Image zavodu chci smerovat pohodovejsim smerem (uvidime).

      Cely zavod a deni kolem zavodu by melo byt od patku cca 13.00 do nedele cca 13.00. Jak jsem uvedl kdysi v ankete pripravujeme na nedeli dopoledne MTB sprinty na cca 2km okruhu primo v Letech. Vse zverejnim pristi tyden na webu.

      Doufam, ze oslovene firmy prijedou a budete si moci otestovat nejaka ta kola.

      Paralelne pripravuji Beroun a v novem threadu vam napisu novinky. Vsera mi konecne CHKO schvalili celou trat 72 a 38km. Toho si opravdu vazim, protoze pristup byl opravdu vstricny.

      Cau Michal

      0 0
    • fil  

      Klobouk dolu!

      0 0
    • Meesha  

      tak kdo vsechno jedete?!

      kdyz me to uceni bude srat, tak vas prijedu zkontrolovat :-)

      0 0
      • SELMIRA  

        tak třebá…yá ;o]

        0 0
        • Medunka  

          Tak to si vemu gumicuk a nenapadne se za tebe zahaknu ;-)

          0 0
          • lubos  

            Myslim, ze si to ani nevsimne, takze klidne hakuj.

            0 0
          • SELMIRA  

            fajn napad vyvlecu Te mozna na prvi kopec… a tam zacinam koncit takze tam se prehakneme, vymenime pozice pac jaxem videla vysledek z Malevilu zacinas bejt pomalu ale jiste pekny zwyrze :o)

            0 0
            • Medunka  

              Okey, pribaluju je do auta ;-) ty me potahnes do kopcu a ja tebe po rovince jo?

              Heh, vysledek na Malevilu mluvi za vse, uz nikdy 100vku. Jediny, co si mi docela povedlo, byla Sela ;-(

              Zucastnis se AfterParty?

              0 0
              • SELMIRA  

                No naaahodou… este, ze uz nejsi se mnou v kategorii! :o) Afterparty se zucastnim, to musi byt, jen jeste nevim jake a kde a skym. Totiz jestli zvladnu jeste dojet do Radotina? A pak z5? To je ve hvezdach. :o)))

                0 0
                • Medunka  

                  no na kategorie se nehraje ;-) AP ma byt v Radotine, aspon Blacky tak hlasal… A je to kousicek ;-)

                  0 0
              • Darkson  

                počkej, tobě se nezdá dojet svou první těžkou stovku v terénu v pěkným čase a porazit i chlapy?! stačilo trošku víc závodního ducha a nebo se nebát vody v brodu a řízla bys tu chrtku v drásalovskym dre­su.

                tvůj výsledek na malevilu je prostě dobrej výsledek;

                0 0
      • cabbage  

        jen kouknout, sprint na 62km je na mě moc…

        0 0
      • Gung-Ho  

        Loni sem kvůli nemoci nemoh, ale letos si závod v „domácím revíru“ ujít nenechám. Už se moc těšim, doufám, že počasí se polepší a taky, že stihnu dojet první vlnu ještě v místech kde se dá předjíždět…se mi holt loňská nemoc vymstila 2× :-((

        0 0
        • fousac  

          predjizdet se da vsude.. ;))

          0 0
          • McBlacky  

            no nevim pokud se jede vláček 35km/h těma singlama tak bych tě chtěl vidět. Uznávám že pokud tam někdo jede 20 a mín tak ho jde vzít napohodu

            0 0
      • Smazaný účet  

        Já jedu. Esli ale bude lejt, taxe vážně nas…štvu. Letos plánuju jen dva maratony – středohoří bylo bahnitý a deštivý a odstonal sem ho, a transbrdy… cifix himlhergot krucajs element basomti teremtete hošťálková aj s ratibořem, koukejte objednat lepší počasí. :o/

        0 0
    • kajulka2  

      Kdyžtak koukám na to kolik spadlo vody, to bude asi bahenní koupel co? :(

      0 0
      • McBlacky  

        jako každej rok, žádná změna :)

        0 0
        • kajulka2  

          A jéje,v Brdech nebejvá sucho?

          0 0
        • fousac  

          nematni soupere.. ;)

          jel sem to 3× a blato se ani jednou nekonalo… mokrejch korenu a kamenu je dosytosti, to jo, ale nejak vyrazne blato tam nebejva.. proste mokrej les..

          doporucuju ralfy.. ;) ty na tom drzi dobre..

          0 0
          • McBlacky  

            jo mám v ralfech 40 psi od Malevilu a nechám to tak, sjezdy jsou krátký a v těch rovnejch singlech je to víc o technice než o plášťích a rozhodně první kopec a pak hřeben se na nich pojede jedna báseň. Uvidíme co louka za Halounama :)

            0 0
            • fousac  

              louka bude zajimava, jako kazdej rok.. ;))

              kor jestli bude mokra jak pri WinterTB, tam meli problemy i lidi typu jecnak… :DD

              chystam se tam na cumendu..

              0 0
          • lubos  

            Ralfy ? Ty vrahu :)

            0 0
            • fousac  

              na mokry brdy? ano.. druhy nejlepsi co sem tam jezdil (lepsi byly space, ale kdo by tahal na zavody plaste 1,1kg, ze:)

              0 0
              • lubos  

                No jestli umis jezdit smykem, tak proc ne :) Je ale pravda , ze na mokrych kamenech a hlavne sutrech drzi snad jedine zavodni smes na DH. Ta co vydrzi stezi jeden sjezd.

                0 0
          • Smazaný účet  

            Jedu taky ralfy… beru to jako protest proti přírodě… já mam léto a odradit se už nenechám. A trošku nafoukaný jsou na kořeny prima, aspoň já se teda nebojim to přes ně prasit…

            0 0
      • Hurikan_Tom  

        To urcite bude. Protoze jsem zmokl v sobotu, v nedeli jeste vice (kroupy odskakujici od prilby byly dobre), tak me uvahy o ucasti presly. Posledni dny vice kolo cistim nez na nem jezdim :o(

        Tento zpusob jara se mi zda ponekud nestastnym

        0 0
        • prodi  

          Prosím tě, trošku zapršelo, předtím bylo 2 týdny krásně…

          0 0
        • kajulka2  

          Treba dám MikeTB zítra nebo v pátek vědět jak trať vypadá

          0 0
          • kajulka2  

            Třeba dá… co to píšu za bludy, já dám těžko někomu vědět ;)

            0 0
          • Mike TB  

            Kluci jedou zitra na trat v 11.00. Az se vrati, tak budu vedet, jak to tam vypada a napisu vam to sem. Jinak vloni to bylo stejne. V stredu hodne prselo do soboty uschlo. Samozrejme jsou mista, kde blato bude a koreny klouzat take budou. To uz ale k tomuto zavodu patri :)

            0 0
            • SELMIRA  

              áno! V tej kořenovej pasáži před Stožcem asi bláto bude, ale TAK TO MÁ BÝT. :o) A spěte klidně, jsme rádi, že se najdou blázni, kteří si dávaj práci závod pro nás pořádat nemůže betj všechno ideální, to dá rozum a komu se to nelíbí, ať zůstane doma :o)

              0 0
              • Mike TB  

                óóóóóóóóóóóóóóóóó, diky, tot hrejiva slova pro ucha organizatorova :)

                0 0
                • fousac  

                  bacha na ni.. kdyz se ji to hodi, tak se dokaze chovat jak zenska.. :o)

                  0 0
                • SELMIRA  

                  óóóóó, rádo se stalo :o)) a…jedno místečko v první vlně by nebylo??? :o)))))))

                  a dotaz, Máca Kafků letos nejede? Nevíte?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    dneska jsem poslal prosebný email organizátorům tak snad možná, doufám, že bych z první taky jel no, když už jsem se přihlásil jako super šnek pozdě :/

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      FUUUY CHRT! :o)) jak škemrá a prstíkem hrabe! :o)

                      mně patří druhá řada, rychlejší nebudu, ale jen mě štve některý úseky kvůli zácpám chodit

                      0 0
                      • Medunka  

                        Jsou desni ti chrti skaredi. Sem 1. musela vyskemrat Gooodovi. Mesic na me delal oci, prosil, sliboval modre nebe a ani cokoladu jsem za to nedostala ;-(

                        0 0
                      • Mike TB  

                        Neboj, v prvni vlne jsou letos opravdu jen chrti a pokud se nenamplni, tak v ni necham treba i jen 300 jezdcu. Drhu¨ha vlna je již plna. Urcite se letos neprojdes pokud na nekoho z prvni vlny neskoci sedivak.

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Si stěžuj, já mam číslo 980… To bude něco… Ále co, dycky startuju odzádu a zácpy se občas daj předjet. Dyž se někomu chce čekat, než aby vjel s kolem na kořeny, nebo nedejbože do kaluže, prosím… :o)

                        0 0
                        • Medunka  

                          JJ,zadni pozice jsou nejlepsi, jedina nevyhoda je, ze na obcerstvovacce uz neni papu ;-(

                          0 0
    • Mike TB  

      Tak se ted kluci vratili z trati. V blate se topit nebudete, ale mokro na trati je. Koreny jsou kluzke ale v lese je to ok. Zitra prset nema, ale zrejme nevyschne do lonske podoby. Ted us se do pondelka odmlcim. Drzte palec.

      0 0
      • kajulka2  

        Dík, už se těšim ;)

        0 0
      • lubos  

        Taky jsem si myslel, ze tady pres vikend nebude prset. A ejhle. Obrat o 100%. :((

        0 0
      • Helma  

        No jednoznačně bude asi sranda(jako vždycky na Brdech)! Už se moc moc tešim…

        0 0
    • Medunka  

      Jak je to tam se sprchama a tak?

      0 0
    • McBlacky  

      tak teda malej bidon jako startovní prezent, k tomu gel v pytlíku=k ničemu + mapa okolí berounky to mě nebere :/

      0 0
      • Smazaný účet  

        z toho taky nejsem nadšenej… sem doufal že budou náhradní ponožky… :o) nic moc prézenty… ale beru to tak že místo cenných startovních prézentů je na tom závodě perfektní organizátorský zabezpečení a servis… teda doufám… na rozdíl od jinejch kde se v případě nehody člověk může tak akorát modlit.

        0 0
        • SELMIRA  

          tak tak a navic za třistapade, to je slušná cena ofšem ty fusekle z 2004 (snad) jsou nepřekonatelný a nejlepší co domam mam a CHCI JE ZAS!!!

          0 0
        • McBlacky  

          doufej..letos už to není KPŽ takže uvidíme jestli vysoký standart bude přetrvávat. Já osobně to beru jako povinnost, loni jsem trestuhodně nejel :/ trasu znám nazpamět a potkám hodně kámošů.

          0 0
          • goood  

            Ja trasu sice nazpamet neznam, ale doufam, ze mi to nebude strhavat riditka k Pavianovi :-)

            0 0
          • SELMIRA  

            tak hlavně ofafrně DH nehrotit!:o) mně asi nepotkáš :o( jelikož startuješ z první, že jo tak až v cíli snad, páč…u Paviána se dá taky potkat spoustu kámošůch

            0 0
            • Medunka  

              zenska, mam pocit ze startujes taky z prvni ;-)

              0 0
              • Medunka  

                mas startovni cislo pod 200 ;-)

                0 0
                • SELMIRA  

                  Tyjovka! Yak tooo? Asi zalobboval nekdo z clubu? Yá nechciiii. Na co se ted budu vymlouvat? Snad me neprihlasili do druzstva. Mamma mia!!!

                  0 0
                  • Medunka  

                    No zitra na startu ;-)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    tak ty budeš v první? hmmm… tak to je výzva. zařadim se asi do první řady poslední vlny…

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      sim Te! Co si chces na mne jeste dokazovat? Dyt uz to mas vyzkouseny, ze me zariznes do 15 minut po startu. :o))

                      0 0
                      • Medunka  

                        Do 15ti minut od startu jsi zarizla ty me

                        0 0
                        • Meesha  

                          jely ste obe pekne! Jak ste nakonec dopadly? Bednily ste? :-)

                          0 0
                          • Medunka  

                            sem slysela, ze jsi na me cekal 20 minut :-)

                            No bednily, to si pis. Selmira 2. a ja 3. – na to ze jsem to na 30 km po dvou padech a po arogantnich zavodnicich zabalila a jela na dojeti, dobry uspech.

                            0 0
                            • Meesha  

                              wow, tak to obema gratuluju! :-)

                              0 0
                              • Medunka  

                                dekuji

                                0 0
                                • Luka  

                                  Selmira :), tak blahoprani :)

                                  0 0
                                • Luka  

                                  a Medunka taky…

                                  0 0
                                  • Peslezedirou  

                                    Ty vole MALUCH! Ach to je nádhera!!!!

                                    0 0
                                    • Luka  

                                      kdo je u tebe vul, ty Pse? ;)

                                      0 0
                                      • Peslezedirou  

                                        Mrcho......!

                                        0 0
                                        • Luka  

                                          my se zname? :D

                                          0 0
                                          • Peslezedirou  

                                            Zaplať boha nee!

                                            0 0
                                            • Luka  

                                              smajliky nepouzivas nebo jen chybi? ..nebo si te mam napsat na cernou listinu ? ;)

                                              0 0
                                              • Peslezedirou  

                                                Se uplně klepu z toho tvýho black listu. Hned mě tam piš a pak taky lidi co používají dva nicky........co?

                                                0 0
                                                • mawerick  

                                                  Ale u luky je to opačně;) :D Jeden nick používají dva lidi;) :D :D :D viď habibe;) :D :D

                                                  0 0
                                                • mawerick  

                                                  P.S.:já bych se teda BL bál;)

                                                  0 0
                                                • Luka  

                                                  asi nechapu co tim myslis… jak dva nicky?… ja tu mam dva nicky? no.. o tom nic nevim…

                                                  to mawerick: hele, ty… obludo, jednonoha, oskliva, douchova!… se hold stane ze obcas prispeju zrovna kdyz je nalogovano na Habiba a naopak.. to je hold jeden komp v domacnosti…

                                                  0 0
                                                  • mawerick  

                                                    Já taky netvrdím že je to něco špatnýho… A vůbec;) Já jsem sice obluda ošklivá jednonohá (co je douchová?;)) ale aspoň nemám kovovou i pusu;) :D :D (nic ve zlým)

                                                    0 0
                                                  • Luka  

                                                    ty si normalne drzej!

                                                    nahodou mam drzku zdratovanou a kdybys videl rentgen, tak ti z toho bude spatne… ale vyckej casu huso, uz jen do leta! HURA!

                                                    douchová: tys nevidel vrchni prchni? Tam nadaval ty svy osklivy ucednici: „…zvedava, oskliva, Douchova!“ …svetovej film :)

                                                    0 0
                                                  • Medunka  

                                                    Ty … co to tu je?

                                                    0 0
                                                  • mawerick  

                                                    Já jsem vždycky byl a vždycky budu;) :D ALe nemyslím to zle…

                                                    Právě proto tma byla tá závorka… Že jsi říkala že to má po nějakým zákroku či co…

                                                    Ale léto už skoro je;) :D

                                                    viděl:) ale zas tak si to nepamatuju;¨)

                                                    0 0
                                    • SELMIRA  

                                      navic stredem obrazku a nejvetsim klenotem je preci MEDUNKA! Ty pse! Glupy. :o)

                                      0 0
                                      • Peslezedirou  

                                        Co to meleš? Jaký chlupy? Klenot je ten maluch, lidi se mění MALUCH zůstává.....

                                        0 0
                                        • SELMIRA  

                                          Ňafñaf! kde mas misto? Zalez do boudicky! nějakej kus plechu polskýho, pchchchchchch!

                                          0 0
                                      • mawerick  

                                        :D

                                        Neche se mi zaklád novej thread tak se zeptám takhle jak si spokojená s těma formulema? Ovládání, síla, servis a tak:)

                                        0 0
                                        • SELMIRA  

                                          :o) já jsem celá spokojená a když k tomu přičtem, čím jsem (ne)brzdila dříve, tak jsem uplně happy akorát ty zvuky divný a že mi občas zadní přidrhává, to se mi nelíbí, leč to jde vyladit a brzdí opravdu mocně já jim dávám 100% (páč co je doma, to se počítá!)

                                          taky v Cykloservisu na ně byla recenze Někdy zjara nebo v zimě? Už nevim. Ale můžu zjistit. Tam je vychválili do nebe. Mno… Nebo mrkni na www.mtbr.com/…125362.shtml

                                          0 0
                            • cabbage  

                              to koukám8-O, gratuluju;-)

                              0 0
                            • petebike  

                              taky dodatecne gratuluju :-)

                              0 0
                            • lubos  

                              gratuluji obema!

                              0 0
                            • Twister  

                              Tyy brďo! Tak to jste dobrý. :)

                              0 0
                              • Medunka  

                                jak jsi dopadl ty?

                                0 0
                                • Twister  

                                  Až 176. Sice jsem se ze začátku snažil předjíždět, ale šlo to hrozně ztuha. Pak už mě dávali skoro všichni. Uvidíme, jestli to nebude v Berouně lepší. Aspoň se nebudu moct vymlouvat na jiný kolo. :)

                                  0 0
                            • Martinkaa  

                              Obema vam gratuluju ;-). Zkoumala jsem vysledky. Nemas, Medunko, jine prijmeni nez na Selovi? ;-) Jinak z chovani nekterych lidi na trati je clovekovi pekne nanic. Jako by o neco slo… V sobotu jsem zrovna na jednoho takoveho narazila na Silesii a taky mi to zkazilo naladu hned na zacatku. Na Selovi jsem zas byla svedkem toho, kdyz nejaky borec poslal holku nekam, kdyz ji to podhrablo a musela slizt. .. Ale nastesti tech pohodovych a slusnych je vetsina :-)

                              0 0
                              • Medunka  

                                Diky, zatim jezdim porad pod stejnym jmenem. Si me nechci vzit ;-( a na Trans Brdech ve vysledcich jsem ted 4. pac tam zaradili prede mne juniorku. Proc tomu tak je, to nevim a odmitam zjistovat, pac by me pak nekdo zase napad, ze delam caviky kvuli hovadine ;-) Sela byla plna slusnych bikeru, coz TB taky, ale tech par jedincu ;-( Nejhorsi je, ze se tak chovaji i nekteri, ktere znam ;-(

                                0 0
                                • Luka  

                                  tak je musis poslat do pr*ele, aby si uvedomili ze maj v hlave piliny! Porad si vsichni stezujou ze k bajkerum nikdo neni ohleduplnej (motoristi, chodci, vlada, lesaci, konari) a neumej se slusne a ohleduplne chovat ani sami mezi sebou… jdi prikladem a nad nima mavni rukou, nebo se je pokus napravit! :)

                                  0 0
                                  • Martinkaa  

                                    A na zle vyrostky je lepsi bud nereagovat, nebo se na ne usmat a vsecko jim rozumne vysvetlit (vetsinou je to nastve jeste vic :-)) ). Jsem nekonfliktni typ, s nikym se hadat nebudu :-)

                                    0 0
                                    • Luka  

                                      me se libilo ted jsem cetla krasny vyrok pana wericha.. netreba presvedcovat presvedcene, netreba nasirat nasrane…

                                      0 0
                                      • Medunka  

                                        Ty opicaky neni radno drazdit, oni si mysli, ze jsou panstvo lidstva, ze jsou genialni, a ze jen oni maji pravdu. To ze te smetou z trati je proto, ze ty jsi zena, slabsi, neumis techniku a tim padem nepatris na zavod. Se tesim az to nekteremu takovemu matejovi natru a natrhnu tim zadek

                                        0 0
                                        • Luka  

                                          tesis se na stejnou vec jako ja :)

                                          0 0
                                        • Mike TB  

                                          Ahoj holky, po lonskych TB jsem umyslne startoval nektere maratony uplne zezadu (Ralsko, Vimperska 50 atd) prave proto abych si udelal predstavu o chovani zavodniku prave ve druhe polovine pole. Jiz jsem o tom vloni psal. O tom jak vas nekdo ve sjezdu predjizdi lesem atd. Kdysi jsem byl svedkem podobneho predjizdeni pri Plzenske 50 a borec v uzkem sjezdu hodil hlavana pres parez, vzal to vlevo a tesne za mnou sestrelil dalsi dva a pres ne slo cele zavodni pole. Takze CESI: Zavod se rozhoduje v prvnich 2km !!!!!!, nezapomente se v tomto useku chovat maximalne bezohledne a ohrozit co nejvice normalnich cyklistu !!!!!. My se vam preci vyhneme, protoze u toho alespon premyslime a mame nejaky pud sebezachovy. Cus.

                                          0 0
                                        • Martinkaa  

                                          Tak 2 roky zpatky se jezdily na Selovi takove serpentyny. Protoze to tam znam, tak jsem to moc nepoustela. A to nemuzu rict, ze bych se ve sjezdech nejak bala… Samozrejme, ze nejaci plasaci to za mnou nemohli vydrzet a nevedeli jestli maji na uzke pesince rvat z prava nebo zleva. Rozhodli se, ze me podjedou v serpentynu. Samozrejme, ze se oba smotali a nakonec jsem byla dole driv nez oni :-) Stejne jako na Sudetech jsem se snazila predjet do kopce jednoho kluka na takove sirsi ceste. Vzdycky kdyz jsem vyjela ze stopy a dostala se na jeho uroven, tak zrychlil. Tak jsem se musela zaradit zase zpatky. Opakovalo se to asi 3×. Nakonec jsem ho stejne predjela, akorat me to stalo vice sil. No a v jednom serpentynu si to nesportovne zkratil a byl zase prede mnou :-). Pak dostal krece a uz jsem ho nevidela. Mozna, ze bych takovych usmevnych historek z trati vylovila z pameti vice :-). Ale co, aspon neni na trati nuda :-)

                                          0 0
                                          • Manas  

                                            Ja si rikam … zlatej sjezd. Kdyz nekoho dojedes tak ho muzes prejet :-)

                                            0 0
                                            • Martinkaa  

                                              Taky predjizdim ve sjezdech, ale vzdycky tak, abych nezrakvila sebe ani nikoho jineho :-)

                                              0 0
                                              • Manas  

                                                Nee, ja myslel sjezdovy zavody :-) Uz se mi to parkrat stalo. Dojedes pomalejsiho, zarvu uhni, divaci na nej rvou, on uhne a spadne mi pod kolo. Pak zalezi jak moc velkej dam bunnyhop nebo jeste to necham pozrat zdvihama :-)

                                                0 0
                                          • Mike TB  

                                            Pro podobne poucne pribehy jsem zalozil novy thread. Nekdy je to zajimave pocteni.

                                            0 0
                                • Martinkaa  

                                  Uz tomu rozumim. Na Selovi byly 2 Jitky ;-)

                                  0 0
                              • Medunka  

                                BTW – k Silesii – ty tem chlapum ale davas zabrat. Gratuluju

                                0 0
    • wewerka  

      To se muze stat jen me :)) Mam naprosto stejny cas jizdy jako na Malevilu :)))

      0 0
    • petebike  

      smula, smula, smula, kdyz mi to jede tak musim mit defekt „roznejtovanej retez“ a bez naradi, no mazec, ale bylo to jinak hezky :-)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Já sem nakonec velmi spokojenej. Sice sem zezačátku byl docela zpruzenej, když sem se ten první kopec, díky druhý vlně, ploužil za těma zoufalcema asi tak průměrem 5km/h, občas dřina se v tý rychlosti nesvalit:-)), ale pak se mi to začalo docela líbit. Kde se Vám poštěstí za závod jen a jen předjíždět…no nepočítal sem to, ale mohlo to bejt, tak kolem 500 kousků:-)) Nakonec sem se s 91. flekem vešel do první stovky a oproti výsledku, před dvěma lety co sem začínal víc jezdit, sem se zlepšil skoro o hodinu, takže spokojenost:-)) Jinak trasa až překvapivě po deštích vpohodě, značení já hodnotit nemůžu, trefil bych už asi i po slepu:-)), ale to je právě díky tomu, jak je skvěle značena celoročně. Jo a přidávám se samozřejmě ke gratulacím holkám k bedně, fakt SUPER!!!!:-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Jo a ještě sem zapomněl:-) Gratulaci si zaslouží rozhodně i Blacky, sice nebyl na bedně, ale zajet na 24. místě a bejt o pouhejch 11 minut za Svoradou…to teda smekám:-))

        0 0
    • goood  

      Me se to taky moc libilo. Poprve jsem si projel celou trasu a ne jen tu cast co jezdime na vyjizdkach:-) Ale jinak tradicne taky smula – rozriznutej Ralph na 30.km (ted jsem koukal na Polar a podlepovanim a vymenou duse jsem ztratil presne 15 minut…budu to muset natrenovat, protoze dam Ralphum jeste jednu sanci;-)) Ale nakonec jsem docela spokojenej, 79.misto. Gratulace jak obema chrtkam tak chrtovi Blackymu !;-)

      Znaceni i poradatelsky zajisteni super. Ocenuji jak pekne odsejpalo vyhlasovani a tombola. I trat se organizatorum podarilo slusne vysusit, protoze po tech destich jsem cekal poradny bahno. Takze za rok jedu zase!

      0 0
    • Meesha  

      tak, tady je galerka s par fotkama meesha.borec.cz/tb06/tran­sbrdy.html

      0 0
    • Twister  

      Ty jo, fakt se mi to líbilo, no kdy má člověk příležitost pojet se na epicu, parádně pořadatelsky zajištěný, jenom ty fusky chyběli. Ale teda jsem trochu rozčarovanej ze svý formy. Vůbec mi to nejelo, furt jsem se trápil a vyhlížel odpočinkovou pasáž. No do Berouna už asi potrénovat nestihnu. A nebo, že by to bylo tim spešlem? :) Gratulace všem chrtům.

      0 0
    • McBlacky  

      nakonec teda trasa nadočekávání suchá. BF výprava zajela slušný výsledky, vyžrali jsme půlku tomboly, dali pivka u Pigiho – dobrej závod :)

      0 0
      • mawerick  

        No o pigim bych pomlčel;) To se dělá mizet ještě za světla zrádci?;) :D

        0 0
      • fousac  

        ste byli u pigiho?? sem si vas ani nevsim…

        0 0
    • petebike  

      tady je taky par fotek :-)

      www.petebike.com/…06/index.htm

      0 0
    • JMT  

      Blacky je fakt master, fandil sem doted Graciovi, ale mam novyho idola !!! koukej trenovat chlape at je to este lepsi

      0 0
    • Smazaný účet  

      No, po závodě jsem byl docela mrtvej, takže pigiho sem vynechal a jel dom vlakem… holt nejsem blacky… :o) Ale dodatečně jsem s výsledkem hodně spokojenej, na to jak jsem toho měl plný zuby. Podobně jako Gung-Ho jsem se startovnim číslem 726 zaříz pár stovek lidí, nakonec 223 absolutně, 3:40:11 znamená oproti předloňsku zhoršení o celých 17 vteřin, jezdim jak hodinky. :o))) BTW nechcete si někdo koupit forda? :o))

      0 0
      • termit  

        lol…tys to vyhral?sem si rikal kterej chrt si muze koupit auto :)

        0 0
      • fousac  

        verim ze to nasere, ta vyhra.. ;)

        vsichni dresy a ponozky a samy jiny uzitecny veci.. ale tohle je fakt na nic.. :D

        0 0
    • Mike TB  

      Nechci z vas tahat rozumy, ale my jsme meli jak v cili, pri prezentaci, tak vsichni na trati pocit naproste pohody. Lameme si hlavy cim to je a stale nam vychazi ze je to tim, ze nejsme v KPZ. Letos prijeli opravdu jen bajkeri a ne turisti. Pro vasi informaci: meli jsme cca 15 odrenin a jednoho zavodnika jsme odvezli do nemocnice pro celkove vysileni. Jinak nic a to je oproti lonskemu extremu parada. Mam z vas radost a vsem moc a moc dekuji i za vsechny poradatele. Pokud nekde byl problem, tak mi prosim napiste.

      0 0
      • zubatec  

        Já chci na oplátku za celý náš tým Zentiva poděkovat za krásnou trať, propfesionální organizaci i parádně objednané počasí :-) Příští rok se těším na první lajnu ;-D Ondra

        0 0
      • petebike  

        taky diky, bylo to skveli, jenom lip ze to neni takova masovka !

        0 0
      • fousac  

        i kdyz sem tam jenom ocumoval, tak se mi moc libilo, ze tam bylo min lidi a celkove naprosta pohoda… super.. ;))

        ale pavian je pavian, hmm to vepro-knedlo-zelo.. ;)

        sem slysel nejaky famy, ze pristi rok se chysta trasa v opacnem smeru.. to by byl slusnej masakr..

        0 0
      • Medunka  

        Taky musim rici, ze to bylo super. Teda jela jsem porad v baliku, takze znaceni trati jsem nepotrebovala, ale z vyjizdek vim, ze trvale znaceni je dobry. Deti na rozcesti byly fakt super. Umi skvele fandit. Zadny spunt jsem nepotkala, az na ten brod na 10 km, ale s tim se pocita (Ty nenechavce, kteri v takovych usecich musi za kazdou cenu predjizdet a predbihat cekajici frontu, bych kopala do pr* + ty ubozaky, co v korenove pasazi nasilim vytlacuji holky ze stopy)

        Blaticka po tom destivem tydnu nebylo tolik, kolik sem cekala, bych verila, ze tam byl nekdo s vetrakem a snazil se to vysusit ;-) bylo to jednodussi nez WTB.

        Salatek po zavode byl taky super. 100× lepsi nez ten na Malevilu. Po tomhle mi nebylo vubec zle. Pivo za me dorazil Fousac, si nestezoval, takze asi bylo super.

        Ponozky taky super, az na tu velikost 9–11 pro zenskou ;-) no podarilo se to vymenit

        0 0
      • kajulka2  

        Jel sem to poprvý a moc se mi líbilo, perfektní pestrá trať, pěkný panoramata, organizačně zvládnutý, dobrý koláčky na občerstvovačkách, počasí taky vyšlo…super, stálo to za těch 200 km cesty :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Bylo to dobrý, špunty sem skoro nezažil, agresivní jedince naštěstí taky ne, všichni fullisti co se kolem mě prohnali ve sjezdech byli slušní… trať ošéfovaná… a docela suchá, jen asi v jednom sjezdu jsem to taktak ukočíroval. Příště doufám budu startovat více vpředu a vyhnu se tak tomu předjíždění několika stovek jedinců v prvnim stoupání. :o) Jediná námitka asi proti těm dárkum… no možná někdy až budu zoufalej přemůžu odpor a penco gel otevřu… :o) ale půllitrová flaška je tak pro xc chrty co jim při závodě dycky někdo hodí novou…

        0 0
        • Mike TB  

          Ted odpovim vsem, kteri kritizuji letosni lahev ci gel. Vzdy se snazim mit kazdy rok jiny originalni predmet. Nejprve to byla tricka KPZ, pak ponozky TB a ledvinka KPZ, vloni lepeni a tricko KPZ. Letos jsem nechal vyrobit lahve a jelikoz nejsme v KPZ, tak tricko neni. Asi jsem se kazdemu netrefil do noty. Pro pristi leta a pro vsechny zavody (TB, BBM, eXBB a WTB) to bude takto:

          1. zakladni startovne (bez predmetu), 2) startovne + ponozky, 3) startovne + tricko, 4) startovne + tricko + ponozky, 5) startovne + dres. Ponozky vzdy s logem zavodu ke kteremu patri. (viz. TB2003). Necham pripravit pres leto navrhy a vyvesim na web. Odpadnou tak dohady a kazdy si urcite vybere co se mu libi.
          0 0
          • Meesha  

            jj, to je hodne dobry! Ikdyz pro vas asi pekne narocny… Ale rekl bych ze ponozky byly super! Senzor dela fusky hodne kvalitni a ty vase sou videt skoro vsude :-)

            0 0
            • Mike TB  

              No, pokud to uzavru cca koncem brezna, tak to problem nebude. Stejne tak i ohlidat velikosti. Kazdy si vybere ze tri a presne pocty se vyrobi. S klukama ze Sensoru je vzdy dobra domluva. Letos jsem to tak udelat nemohl, protoze jsme se rozesli s KPZ az v breznu.

              0 0
          • McBlacky  

            tak to bude super ještě k tý flašce, kdyby byla 0,75 nikdo by myslím nic neřekl a vozila by se, ale malá je na nic, to nestačí ani na 2hodinky švih.

            závod a zajištění super, hezký počasí, žádný vážnější zranění tak to má být.

            0 0
            • Medunka  

              no ja ji asi pouziji misto podsedlovy tasticky. Se do ni dostane duse, naradi i lepeni ;-)

              0 0
          • Smazaný účet  

            to je myslim super nápad. všechna čest, že se s tim takdle babráte! :o)

            0 0
          • MattsSpeed  

            …ja bych to spis vubec neresil :-)

            0 0
          • Twister  

            Jo, to je dobrej nápad, už se na to těšim.:)

            0 0
          • SELMIRA  

            Pozdě, ale přece, můžu přidat hodnocení? :o) Závod se vám/nám opět poved. Klasa, I. liga, nemělo to chybu. :o)) Vynikající značení, hafo ochotných pořadatelů, bohatý obžerstvovačky…a­korát mě mrzelo, že jsem se přes mužná těla neprobojovala ke koláčkům! Příště prosím zvlášť pánský a dámský bufet! :o))) Yo, též doprovodný program sehr gut. V pátek jsme si hezky zazpívali s Vlakem na Dobříš…akurát to drobné „porušení životosprávy“…příš­tě prohibice, před startem! :o))) V sobotu mě překvapila široká nabídky stánků, dobrý! Píšu 1 s * Díky! ;o]

            P.S.:Jenom si dovolim protestovat proti obrácení trasy příští rock. Se mi nezdá moc vtipné…

            0 0
            • zubatec  

              Jooo! A na pánským bufetu bude navíc pivo, grilovaný kuřata, a obsluha (dívčí) nahoře bez! To se to pak pojede :-) BTW, Selmiro, podle tvého profilu si vzpomínám že jsem tě potkal na trati, a jsi tedy prvním členem BF, kterého jsem viděl „naživo“. Ondra PS. Napřesrok se pojede normálně (viz výše)

              0 0
              • rasto  

                a obsluha (dívčí) nahoře bez! To se to pak pojede :-) no nechci Ti do toho kecat, ale… :-))

                0 0
              • SELMIRA  

                Tak to me tesi! Tys ten zelenej, co se za mne povesil v tom poslednim vetsim kopci? Nebo ten, kteryho jsem malem 2× sejmula (nerada, pardon!)a on jeste rikal, ze ma na mne stesti, hi. Nebo ten nesmely biker s kafem??? :o)

                0 0
                • zubatec  

                  Asi žádnej z nich. Modrej dres, modrá helma, červená Merida. Nesejmula jsi mě a kafe jsem taky neměl. Ale v těch kopcích jsem málem umřel, tak možná jsem byl i byl zelenej :-)

                  0 0
          • wroum  

            ja teda maratony nejezdim a ani me to nijak zvlast nelaka, na reklamni predmety si nepotrpim, flasku na kolo nepouzivam.....ale tvuj pristup k tem akcim je az dojemnej. to je uzasny jak nekdo dokaze udelat takovouhle akci tak perfektne zorganizovanou a zajistenou a evidentne velmi zodpovedne a skoro bych si tipnul, ze i s radosti. fakt smekam :-) …a mozna budu pristi rok stat na startu hehe :-)

            0 0
        • Meesha  

          Takze priste Camela, kdyz v tom ma prsty Progresscycle ne? :-)

          0 0
      • ¨MZ  

        Přesně tak, byla to naprostá pohoda a paráda. Tím, že jelo míň lidí, se to hned v prvním kopci roztrhalo a pak jsem si mohl jet svoje tempo. Ne jako v minulích ročnících, kdy jsem měl prvních 20km neustále někoho za zadkem a před sebou. Takhle to má vypadat.Organizace byla super, je vidět že Michal je už v tomhle směru profík. Díky!!!!!!!!!!!

        0 0
    • Mike TB  

      Ahoj, pridal jsem fotky Vaska Novaka do 4 skupin do fotogalerie: maratony.spor­tbusiness.cz/in­dex.php?show_pa­ge=fotogalerie Fotky z trati jsou na www.bike4u.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.