Moravskotřebovský cyklomaraton - 19. 7. 2008

37 nepřečtených
  • Ludweek

    Všechny srdečně zvu na další ročník Moravskotřebovského cyklomaratonu.

    http://www.bredy.cz/…ropozice.php

    Obě tratě letos zůstaly stejné, čili minimum silnic. Převážně se jede polními a lesními cestami. Nouze však není ani o technické sjezdy. Trať vede především po lesních cestách, velká část závodu vede přes Hřebeč.

    0 0
    • klingon  

      Uz se tesim :-) Jen by to chtelo trochu zlepsit znaceni trati.

      0 0
      • Ludweek  

        Pokud si přibližně pamatuješ místo, kde jsi narazil na problém, určitě napiš kde to bylo. Zapracujeme na tom. Jde o to, že mnozí místní už ty trasy znají nazpaměť, a tak se mnohdy ani nepříjde na to, že by někde šlo něco označit lépe. Každá připomínka je vítána.  Obzvlášť od přespolního:-)

        0 0
        • klingon  

          Prvni pulku trati sem mel porad nekoho na dohled, takze tam sem znaceni moc nevnimal ale ta cast po Hrebecskym hrebeni, kde sem jel sam,  byla dost problem. Bylo tam nekolik (3–4???) odbocek v zatacce, kde nebyl hned zrejmy smer trati. „Spatna“ odbocka nebyla moc jasne oznacena. Nejak sem to tipnul a nastesti to bylo spravne :-) Kousek pred cilem byla odbocka (po sjezdu polni cestou)  do prava na asfalt (???) a tu se mi povedlo projet. Pry tam  ale nekdo znaceni poskodil.

           
          0 0
          • Blade  

            Se vším cos napsal souhlasím, Přesně tyhle problémy měla naše skupinka taky :-/

            0 0
    • lizar  

      Marathonek je to dobrý. Když to klapne rádi přijedeme. Značení bylo horší od poloviny závodu. Ale jsou i horší věci :).

      0 0
      • Ludweek  

        Díky za připomínky, zítra je předám. Myslím, že vím, která místa to jsou.

        0 0
    • Howgh  

      Safra, budu na 3 vrchách Vysočiny. Příště…

      0 0
    • Santus  

      moc peknej zavod, nemasovka,  za takovy penize, to se dnes uz nevidi, uz se tesim.

      0 0
      • Santus  

        myslim 80km

        0 0
        • lizar  

          Tak tak loni jsme si to řádně užil a kde na 80 km byla po cestě větší louže vody tak jsme v ní skončil, pač jsem s ní nepočítal. Prešně tak masovky taky moc nemusím. Tyhle menší akce mají svoji atmosféru a ke všemu je to za rohem :).

          0 0
          • nemeto  

            Souhlasím na sto procent, jen to nemám za rohem, ale zato citové vazby.

            0 0
          • Santus  

            a proto mozna neni dobry to ani moc vychvalovat, aby sme si tu masovku z toho neudelali.:-)

            Byli jsme si to asi pred 3 tydnama projet a za prvni obcerstvovackou kdyz se vyjede ten sotolinovej kopec, tak pak se odbocuje doprava dolu po modre(?). Tak ve spodni casti je tam dost vymlety koryto, tak bacha at to ubrzdite.

            0 0
            • Santus  

              na obrazku to nevypada tak strasne

              0 0
              • petryk  

                Jo, tam jsem vloni hodil celkem slušnou tlamu, když se to někteří přede mnou snažili ubrzdit víc než bylo třeba:)

                0 0
              • lizar  

                Jojo pamatuju z loňska, to je jen začátek potom tam je ještě jedna zatáčka a další korýtko. Ale ty kaluže neměly chybu :). Už se těším za necelých 14 dní.

                Ještě jeden dotaz, když přijedu až v sobotu dá se přihlásit a zaplatit na místě? Loni to tak platilo a mám pocit, že aj letos.

                0 0
                • Ludweek  

                  Nemůžu to tvrdit na 100%, ale prostě nevěřím tomu, že když tam přijedeš na kole s helmou, že by tě nenechali závodit.

                  0 0
                • Santus  

                  Urcitre to jde, ale je to uz za 200. Toto mi prislo po prihlaseni na mejl.

                  Díky za přihlášku.

                  Částku 100,– Kč můžete do 12. července 2008 zaslat na účet: 192935782/0300 pobočka ČSOB Moravská Třebová variabilní symbol: rodné číslo (bez mezer a lomítek) konstantní symbol: 333 Poznámka:

                  • nebo zaslat poštou či zaplatit na prodejně
                  • v den konání závodu zaplatíte 200,– Kč
                  0 0
                  • lizar  

                    Jojo souhlas taky jsem to prubnul a je to tak jak říkáš. I když po přihlášení bylo napsáno 150 Kč. Ale to jenom tak 50 Kč přežiju. Pořád je to velmi slušná cena. Na dnešní ceny marathonu.

                    0 0
                    • Ludweek  

                      Ještě jsem to ověřoval u Bredyho a je to tak, na místě v den konání závodu za 200,–

                       

                      Jinak ještě k tomu špatnému značení. Bredy tvrdil, že jim při minulém ročníku někdo sundal několik ukazatelů a dokonce si dal tu práci a připnul je jinam. Proto ještě v den konání závodu těsně před startem vyjede na trať chlapík na motorce, který značení bude ještě kontrolovat a případně i opravovat.

                       

                      Je smutné, že někomu cyklisté tak vadí, ale dneska už se nedivím ničemu:-(

                      0 0
                      • Ludweek  

                        Dnes jsem projížděl asi 15 km trati, značení už je na místě a musím říct, že je velmi důkladné.

                         

                        Mimochodem, zrovna teď je na čt1 pořad Šumná města věnovaný oběma Třebovým. Pokud se o Moravské Třebové chcete něco dovědět tak tady:

                        http://www.youtube.com/watch?…

                        http://www.youtube.com/watch?…

                         
                        0 0
                        • brantec  

                          A jak je to s blatem? Dnes u nas cely den poprchavalo a navcer jsem byl v lese a jako ze docela bahynko:-( A predpoved taky nevypada nejlip..

                          0 0
                          • Ludweek  

                            Tady pršelo včera ráno, ale nebyl to moc vydatný déšť. K večeru, když jsem vyjel, to bylo v pekle celkem v pohodě, pár kaluží, ale ty už tam byly i den předtím. Peklem jsem totiž projížděl i předevčírem. Cesta je na některých úsecích úplně suchá, někde lehce vlhká a kaluže jsou většinou jen na místech, kde je cesta schovaná pod velkým množstvím stromů. Navíc právě teď tady svítí sluníčko, takže pokud tady dneska nezaprší, cesty určitě ještě oschnou. Zítra tu má být podle předpovědi něco přes 20 stupňů a polojasno, což je myslím ideální počasí na závod. Kdo jel loni v tom pařáku mi dá určitě za pravdu.

                            0 0
                            • klingon  

                              Pocasi mate objednano pekne, uz se tesim! :-)

                              0 0
                            • Santus  

                              ale  zrusili ten sesup z Husaku tim korytkem , skoda:-( , doufam ze to nebylo na to moje psani nahore, to bych si naplacal.

                              0 0
                              • Ludweek  

                                Opravdu? Jsi mluvil s Bredym? Na webovkách tedy trať vypadá pořád stejně, každopádně jestli byl ten sjezd vypuštěn, tak to musel Bredy rozhodnout teď někdy, když značili trať. Na surfování po fórech ani nemá čas. Ale možný to je, protože to, co dělají ty prudké deště s těma lesníma cestama je někdy opravdu neuvěřitelné.

                                0 0
                                • Santus  

                                  pisou to nove v propozicich

                                  ZMĚNY NA TRATI: Změny budou přednostně vyznačeny pro možnost najetí si trasy:

                                  1. Sjezd z Hradiska povede až k vojenské střelnici, dále pak v opačném směru terénní časovky na motocrossovou dráhu
                                  2. Nejede se sjezd z Hušáku kvůli nebezpečné cestě (koryto), pokračuje se dále dolů po cestě a napojí se pod sjezdem zpět na starou trasu
                                  3. Nový sjezd z hájovny do Nové Vsi, poté přes horní louku ke sjezdu obou tras
                                  0 0
    • brantec  

      Skoro tyden po zavode, vysledky znamy a zadna reakce.. Ja su trosku zklamanej..jsem si od sebe sliboval vic, ale bohuzel, v poslednim kopci na cca 65km jsem se totalne zakrecoval, takze nakonec 3:55 a o 7min horsi cas jak v r. 2006:-(Trat v podstate stejna, jen ten zaver mi prisel jinak. Jeste se vratim k hodne diskutovanymu znaceni… Jo, je pravda, ze to nedosahuje urovne vehlasnejsich zavodu (s tim se ale tak nejak pocita), ale je fakt, ze by se to mohlo zlepsit. Znaceni je asi nejvetsi slabinou tohoto podniku. Vymlouvat se na houbare/sberace malin, boruvek a ja nevim ceho/turistu apod. ze znacku strhli…jo, stat se muze. Ale aby sme si ve skupince nikdo nebyli jistej kudy jet..popr. kdyz nekdo najede o 10km vic, to by se stavat nemelo. Nemyslim to nejak zle, proste by to vazne chtelo zlepsit:) Jinak dik za prijemne stravenou sobotu:)

      0 0
      • klingon  

        Na kratky mi znaceni prislo celkem v pohode, jen ke konci, po opusteni „Hrebecsky asfalty“ byla v terenu jedna odbocka, kde nase skupinka trochu zavahala, ale nakonec jsme jeli dobre, po caa 50m byla dalsi znacka. Par lidi pry minulo odbocku po sjezdu z prvniho kopce.

        Jinak na kratky 2. misto a celkove moc pekna sobota :-) Diky poradatelum a uz se tesim na rocnik 09! :-)

        0 0
    • klemi  

      jede někdo??

      0 0
      • brantec  

        Nevim, mozna jo, mam to tam rad:-) Ale letos bez ambici, kochaci jizda…

        0 0
      • Howgh  

        je přihlášených dost málo lidí. Konkurenčních podniků tento vékend je hodně …každopádně zejtra jim pošlu startovné…

        0 0
        • jirka802  

          Já určitě pojedu, ale teď jsem týden nejezdil(chřip­ka)takže nevim jaký bude výsledek.

          0 0
      • KnizeAlexej  

        Fotky z letošního ročníku.

        0 0
    • KnizeAlexej  

      Coming soon :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.