• klingon

    Tak nam poradatele zmenili termin na nedeli 12.6. Vzhledem k tomu, ze v sobotu 11.6. jsou Mastale, mi to prijde jako spatny vtip :-(

    Anketa: Co pojedete?

    3x
    33%
    5x
    56%
    Oba
    1x
    11%
    0x
    0%
    0 0
    • kámen úrazu1  

      Jo, taky jsem se divila. Hlavně tomu zdůvodnění v aktualitách, kolize termínů s jinými závody, třeba s Malevilem – který se jede stovky kilometrů dál.

      0 0
    • KnizeAlexej  

      Není Třebová jako Třebová. Trochu jsi mě vyděsil, ale jen na chvilku :-)

      0 0
    • Bafoon  

      maštale a třebovou – to by byl challenge :-)

      určitě třebovou – hecnul jsem kámoše a pojedem ne spolu (jako vždy) ale „proti“ sobě, tak se na to těším kdo bude lepší :-)

      0 0
    • Blade  

      Jasněěě, na sobotu přesunuli GT Zaskar ze září, na neděli Třebovou z května.. o tomhle víkendu jsou 3 jiný závody, který normálně jezdím, teď jich bude o jednom víkendu 5. A z toho bude zase červenec bez jedinýho použitelnýho závodu..

      0 0
    • jirka802  

      Maštale i Třebovou !

      0 0
    • Pavel.ct  

      Hmmm, tak to mě trošku Vaněk a spol rozhodili plán. Původní termín mně vyhovoval a chtěl jsem to jet (jsem Třebovák ;o)), ale nový termín jsem v práci a dovolenou se mně brát nechce. Pojedu ty Maštale.

      0 0
    • klingon  

      Opet zmena terminu, tentokrat na 25.6. Takze opet volba, ted mezi Trebovou a Rampusakem…

      0 0
      • kámen úrazu1  

        To si dělaj srandu. To už je třetí termín od ledna. Moji důvěru si tím nezískávají.

        0 0
        • Blade  

          Se modli, aby Jarda v pátek před závodem neonemocněl, nebo se bude přesouvat zase:)

          Vůbec je letos nějak moc termínových přesunů, jsem zvědavej, jak se to vše skloubí..

          0 0
      • jirka802  

        Tak to nebudou mít moc hojnou účast…

        0 0
        • klingon  

          Krom Rampusaka se 25. jede Kolo o Zivot (Lipno nad Vltavou) a v nedeli Okolobratislavy Mistrovství Československa… Ale hlavne, ze tam bude Kulhas…

          Radeji se na nej pojedu podivat do Noveho Mesta.

          0 0
      • prvniodkonce  

        Tour de Rampoushacque je jasná volba :)

        0 0
    • Blade  

      Nevíte někdo jak vypadá trať? Poslední den dva jsou tam furt přeháňky.

      0 0
      • hurvajz  

        Hlásím všude mokro a vydatný přeháňky.

        0 0
        • Pavel.ct  

          Spojnice Kozlov – Zhoř velký kaluže, nějaký to bláto, Andrlák – Dlouhá Třebová nápodobně

          Jedu dlouhou… ;o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.