• Tož honíte někdo v zimě kiláky na biku na silnici? Na jakých pláštích?

    0 0
    • krtek  

      Jo honim, ale malo. Jezdim jenom kdyz je docela pekny pocasi, slunecno a teplota neni pod nulu. Lehce namrzlo muze byt. Pouzivam normalni obycejny 25-tky. Taky jsem resil jestli pouzivat specialni plaste na mokro a zimu (na starym foru), ale je pravda ze clovek toho v zime tolik nenajezdi aby se to vyplatilo. Sice ty obycejny 25-tky maji opravdu horsi vlastnosti (na leto mam Continental Grand Prix 3000) nez normalni – vetsi valivej odpor, pri mrazu hodne ztvrdnou na stranach takze v zatacce nedrzi tak dobre atd. Ale v zime delam vyjizdky tak cca 20–30km maximalne takze me ty horsi vlastnosti netrapi (a navic i frekvence vyjizdek je taky mensi) Takze bych to neresil a bud dojizdel nejaky stary plaste, nebo koupil nejaky super levny.

      0 0
      • Vojtíšek  

        Co to máš Krtku za bika, že si tam dáváš silniční pneumatiky ??? :-)

        0 0
        • polo  

          Na silnici taky jezdim jedine na roadbiku a na ten davam silnicni gumy. Do terenu pak jedine MTB.

          0 0
        • krtek  

          No ja jsem silnicar, takze mam silnicky kolo a proto na nej davam silnicni pneumatiky :-) (jinak mam Šírer omega mirage)

          0 0
          • Vojtíšek  

            Jen jsem narážel na to, že tazatel se ptal na bikový pláště. Proto psal na biku po silnici. Většinou se má za to, že bike=MTB a silnička je silnička. Tak jsem to pochopil já. Jenom tak na okraj, pro přesnost. Jinak na silničce vozím 23 celoročně, protože se mi dost často stane, že někde jezdim nějaký horší cesty. Šlupky to jsou nějaký Kendy asi za 200 Kč a posloužili skvěle ve všech výškách i podnebných pásmech Já jsem loni jezdil hodně na biku po silnici a když byl sajrajt, tak jsem vozil Michelin Wildgripper a když už nebyl led a sníh, tak Kendu Crisp.

            0 0
    • Honzis  

      Celoročně na crossu 40–622 Ritchey Trial Mix, na Favoritu 35–622 Rubena W45 taktéž pořád. Mám je od září, tak snad vydržej nějakou tu sezónu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.