• smash

    Nemáte tip, jak v Brně trávit zimu? Pokud možno levně a efektivně, abych na jaře jen necivela na cizi zada a nelapala po dechu.

    0 0
    • goofy  

      Moje tipy Pegas, na Konecnaku, Stadion, Alterna… Levne a efektivni… :o)

      0 0
    • Meedja  

      No to je jasny. Kup trenazer nebo valce, chod behat, plavat a nevynechej posilovnu a uvidis, jak bude jaro vesely. :)

      0 0
    • MartinXC  

      Na biku ! Až na výjimečné dny hustého sněžení nebo pitomé oblevy je kolem Brna dostatek cest, kudy se dá v zimě jezdit (zvláš? bude-li sníh). A když se vyhneš části hospod, tak i něco najezdíš :-)

      0 0
      • police  

        Spining! Např. na Palačáku ve sportovním centru hodina a čtvrt za 30kč! A to se vyplatí :)))

        0 0
        • Lišák  

          Jasně, že spin, ale běžky na Vysočině-to je taky solidní příprava na jaro!

          0 0
          •  

            Jo jo Vysočina a běžky…to jde k sobě!!Doporučuji a to je pak fyzička na jaře!!!! :o)))

            0 0
    • FunTom  

      V zimě si vždycky projedu ty široký lesní cesty jako je třeba ta z Útěchova do Bílovic a dál na Hády. V létě mě tolik nebaví a v zimě je to ideál.

      0 0
      • netuch  

        brněnský běžecký phár!!!! startovny 20kacek,utahas se a je to fajn…:)

        0 0
        • Thi  

          Jo a kde jsou nejake propozice nebo tak.Ze by jsem taky zkusil

          0 0
          • tuta  

            bbp.webzdarma.cz – ale startovny jsou tri petky; je to fakt pohoda – loni jsem sel skoro vsechno; letos to teda ale tak hrotit nebudu.

            0 0
            • netuch  

              tak ted nevim jestli nemam nabidnout ze ten rozdil – 10Kc budu doplacet,za sireni nepravdivych informaci:))
              je to fakt pohoda.odbehnes si to,urcite tam potkas nekoho koho znas nebo poznas,pokeca­te,postojite u svaracku…zimni pohoda…uz aby to vypuklo…

              0 0
              • Paja  

                M.j. se tam da „zabehat si“ s Filipem Ospalym, zpravidla ale jen na startu a pak v cili nebo nekde, kde se beha na okruhy:o)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.