• Jorje

    Ahoj, chci si zvýšit výkonost někde jsem četl že hodně záleží na tréninku v zimě, nemáte někdo nějaký typy jak často a jak daleký jízdy jezdit v zimě když jsem tenhle rok najel 2500km? A příští rok bych rád najel dvojnásobek, předesílám že jezdím na MTB

    0 0
    • Meesha  

      Tech 2500 si najel v zime nebo za celej rok? V zime to nechce moc hrotit. Spis se nejak udrzovat na nejaky vykonnosti (behani, bezky, posilka, fotbalek, atd.) a obcas se projet na kole v nizkejch tepech.

      0 0
      • enjoy  

        asi za rok,ze jo:-) ja myslim ze sam v zime pozna ze to vubec hrotit nebude:-)

        0 0
        • Meesha  

          No, treba sou lidi, ktery maj sezonu v zime! Cely leto plavou, behaj, atd. aby mohli bikovat v zavejich! :-))

          0 0
        • Jorje  

          No já vím co to je jízda v zimě, vyjel jsem i v –10supních,

          0 0
          • Meesha  

            Je videt, ze odhodlani ti nechybi… to je dobrej zaklad… :-)

            0 0
        • Jorje  

          Pravda je, že když jsem dojel domů a mě na oblečení námrazu říkal jsem si jestli to nepřeháním:o)

          0 0
      • McBlacky  

        přesně tak…ještě je dobrej bazén mám pocit, že dám tak max 300km za měsíc, jen pro ten pocit. V březnu už se jezdí víc a duben je super, to jsme letos dali skoro tisíc.

        0 0
      • Jorje  

        No za celej rok, před 3 roky jsem začal jezdit trochu na cyklotůry a ujel jsem 500 km za rok, další rok to bylo 1500, no další 2000 a letos 2500, začal jsem bohužel později ale snad ne pozdě:o)

        0 0
    • grafik  

      Ja jsem loni vyrazel v zime na vyjizdky pravidelne a jen jednou a naposled kdyz bylo –15. Tuto zimu jsem zacal prekonavat behanim 3×-4× tydne cca 6 – 8 km a na bike vicemene z me pohodlnosti bohuzel se*u /musi se umet odpocivat/

      0 0
    • guard  

      V zime v blate nejazdim, pretoze nemam ten bike kde umyt,byvam v panelaku, skorej posilovna plavanie.

      0 0
      • marapara  

        wapka to umyje razdva :)

        0 0
      • jonti  

        ja byvam tiez v panelaku, po dojdeni necham odkvapkat na chodbe (mamu to netesi ale tam je to umyvatelne) a potom umyjem na balkone – v –10 celkom zazitok, ked ta handra mrzne, nehovorim o mojich rukach. Potom nechat dnu vyschnut a znovu vonku na balkone naolejovat. A ked som prilis zniceny alebo nie je fakt zle pocasie a mraz tak ten bike dam medzi dvoma dnami kludne na balkon.

        0 0
      • RomanH  

        Biky mam doma ve stojanu v pokoji. Pod kazdym mam danou takovou tu zateplovaci izolaci, takze pripadny bordel odpadava na ni a pak jej vytrebu z okna nebo vysaju. Jinak kolo umyvam i olejuji na balkone. Pokud je zaneradeno hodne, jdu se smetackem a kyblem pred dum a odstanim z nej nejhorsi. Pak nasledne hadrou na balkone do cista a opet namazu. Pokud neni mokry retez a jsem hodne utahanej (nebo je tma), klidne kolo umyju az druhy (treti…) den, jinak ihned alespon otru a naolejuji retez, aby nerezl. Vapkou v nejhorsim tak 3×-5× do roka, pak ale ihned naolejovat.

        0 0
      • grafik  

        Tak vam bando muzu rict ze: jeste ze nebydlim v panelaku. Vubec vam nezavidim…

        0 0
      • Smazaný účet  

        Já taky bydlím v paneláku. Umyješ to venku ne? …

        0 0
        • Palba  

          Zdravim z Prerova do Prerova :D, no nejhorsi je to kyblovani, co si budeme rikat. Vubec nejlepsi je zimacek s blatniky a pravidlo co uschne to odpadne o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Taky zdravím do Přerova. Trénuješ v zimě?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já v zimě jezdím. Ale samotnýmu se těžko jede…

              0 0
              • Palba  

                Jasne ze jo, zima nema sanci o). Za posledni tyden sem ale nepotkal zadneho blazna, az teda vcera dva z Trsic a je fakt, ze se hned lip jelo o)

                0 0
    • Jogador  

      Já jezdim dokud mi neni zima, ale většinou dýl než dvě hoďky to nevydržim, a průměrka je malá, jede to pomalu.Ale když chci fakt se projet, tak jedu za den klidně i dvakrát, když se ohřeju.

      0 0
      • jose  

        záleží na počasí, letošní zatím „zima“ dovoluje vyjet bezproblémů na 3,5hodiny(škoda že to zvládám jen o víkendech, ale aspon neco). Jinak skutečně zbytečný to hrotit…než se zabít tak lepší proběhnout…

        0 0
    • Darkson  

      rozhodně ti nijak neuškodí jezdit v zimě s GungHem do Brd:-)

      0 0
    • šlapatko  

      Do –5 to jde dobře pak sedím u bedny a čekám na jaro.Nehoním se jen tak na pohodu.

      0 0
    • Werwolf  

      Jó dnes jsem najížděl na běžkách první kiláčky. Na šerlichu alespoň špetka sněhu, ale deto. Osobně se snažím v zimě rozbít stereotip. To chcete celej rok šlapat ?!

      0 0
      • Smazaný účet  

        jo

        0 0
        • Werwolf  

          Néééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­éé.

          Chce to změnu.

          To víte jsem vysloužilej Biatlonista.

          0 0
          • Radek Broz  

            Vždyť jo – na biku máš tolik možností… To, že několik měsíců nemůžu jezdit a „můžu“ dělat něco jinýho se mi nelíbí ani trochu.

            0 0
    • šlapatko  

      Nemám běžky moje kolo sežere ještě mnoho financí.Snad příští rok

      0 0
    • jecnak  

      Jezdim kolem 140t 4× tydne = 3×2–3h + o vikendu jednou neco delsiho. Udrzovacich 300km tydne.

      Zatim je to pohoda jazz, az napadne snih, tak to bude horsi.

      Jestli nejezdis podle tepaku, tak je asi zbytecny to nejak resit. Proste jezdi, plav, posiluj, bezkuj podle nalady.

      0 0
      • Darkson  

        prej UDRŽOVACÍCH 300 km týdně..v zimě 8-))))))))))

        0 0
        • favorit.  

          Ale tak to je celkem pohoda. Ja si jdu spis tedka v zime zabehat, zaplavat anebo zabruslit. PLavat chodim dvakrat tejdne a kdyz jdu behat, tak to vzdycky hodi aspon 12kilaku. Spis vic. No a cekam na snih, az budu moct vytahnout bezky. V tomhle marastu se mi na kolo zatim vubec nechce

          0 0
      • Peslezedirou  

        Kde bereš čas? Ani v létě se snad 4*tydně na bike nedostanu :o/

        0 0
    • Fuck8r  

      já jsem si koupil toto : www.cykloexpert.cz/…lite-mag-alu (za 3,600Kč s DPH) a jezdím na tom před TV tak 2–4 hodiny denně … občas den vynechám … a zatím v pohodě (filmů mám na DVD 700 a někdy to střídám s MP3) … umí to i krásně simulovat jízdu do kopce … zrovna včera jsem di dal 2 hoďky na 130–140t/min a potom 30 minut jízdy do kopce (170t/min) a byla to nádhera 8-) … třeba na běžky nemůžu pač bych hned onemocněl – moje tělo nesnáší zimu či co :-P … mě se zdá že na tom trenažéru získávám formu rychlejc než v létě venku :-O

      0 0
      • Fuck8r  

        ale cyklo-comp mám na předním a to stojí takže najetý Km třeba za týden nevím … ale to není zas tak důležité ne ? … důležitější údaje jsou: tréninkový tep a čas

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.