• luCas

    Jaky je vas nazor, ci zkusenost s trenikovymi valci…Jakej zpusob treninku preferujete v pocasi kdy se fakt neda vyjet?

    0 0
    • blue  

      radsi jit na spinning nebo plavat, nez se doma nudit na valcich… ale stejne to zalezi jen na tom, jak mas pevnou vuli… ja mel kdysi valce doma, za dva roky sem je vytahnul maximalne petkrat… sice se na tom mozna naucis dobre slapat a sedet klidne, ale jinak to je dost nuda

      0 0
      • luCas  

        Vule je…:-)

        0 0
        • P.B.  

          Valce jsem mel a nedoporucuju. Je to asi nejlepsi zpusob, jak si rozbit hubu na kole a nevylezt pritom z bytu. Me se to teda poradne jeste nestalo, ale neni to nic tezkyho. Kdyz tak trenazer, dnes uz se da sehnat kolem 5 tis. magneticky. Jinak ta vule te muze klidne po hodine prejit, jako me :-)

          0 0
          • martt  

            valce – somarina. Je to hlucne, zerie to pneumatiky, rozfukava po byte spinu z pneumatik a musis sa na to sustredit → neda sa na nich citat kniha alebo kukat TV.

            0 0
            • MARIN  

              jak to delas ze muses na trenazeru cist? Ze me na nem tak po 15–20min leje pot ze se nestacim ani utirat. Ze zacatku jsem na nem zkousel jezdit se sluchatky ale ty mi taky vadili kvuli vecnymu utirani potu. Ted jsem se tak nejak naucil ne trenazeru cumet z okna nebo do blba :). Smrdet na nem v obyvaku se mi nechce

              0 0
              • Smazaný účet  

                já si trenažér stavim proti monitoru (24"), k ruce si dám dálkový ovládání a pouštím si na PC video nebo TV…

                jo a jak tu padlo to víření prachu a bordelu – hladný silniční pláště teda nic nevíří…ovšem mít tam bikový drapáky, tak to chápu :-)

                0 0
            • Manas  

              Kravina. Pokud se na valcich naucis – ziskat cit pro slapani a mnohem vetsi stabilitu na kole. Navic ja sem se na nich normalne ucil a dival i na TV… Nechapu jak jet na valcich a nedivat se na TV, bych chcipnul nudou.

              Pneu mi to za 400km najetych nesezralo.

              0 0
              • Bulda  

                Bulda (sem se pod to podepsal :)) …jedine valce!!!

                • trenazer zere gumy jeste vic (nebo se zere to pritlacny kolecko, zalezi co je mekci :)), jakmile ti jen trochu hazej kola na vejsku a to je vlastne dycky
                • trenazer krouti ram a kurvi (sorry) techniku slapani, efekt podobnej, jako kdyz mas na nosici tezky brasny, takze zavodni kolo bych do toho nedal a jestli nemas nejaky starsi jen na to, tak mu dobre neudelas
                • az budes moct na valcich jezdit bez drzeni riditek, cist a tak, tak to uz slapes dooost dobre do kruhu …a jed se to naucit docela rychle
                • takovy ty bachorky ze kdyz „sjedes“ z valcu, ze te to vystreli do zdi (viz film Holky to chtej taky :)) sou uplna hovadina, setrvacnost tocicich se kol a nohou je miziva proti setrvacnosti zbytku (ram+jezdec atd.)takze nepopojedes ani 5cm
                • dobre vystredeny valce sou tichy!!! nektery levnejsi modely (mam Al ROTO) je treba osoustruzit, aby nehazely …mnohem horsi nez ten hluk ale je, ze z toho po 15minutach brnej ruce a i to dalsi choulostivy, cim jsi „ve styku s kolem“ (koule, no :)) me hazely tak 0,5mm a po osoustruzeni hluk i vyse popsane problemy zmizely
                0 0
                • jecnak  

                  Jecnak

                  0 0
                • Rolei  

                  Ha tak to je dobrá vychytávka, a kde sis takové válce nechal osoustružit? Sám, máš někoho známého nebo to udělají v každém slušném zámečnictví či kde? :-o

                  0 0
              • Radek Broz  

                Já věděl, že tě tu najdu! :D

                0 0
          • luCas  

            Dik, o trenazeru sem taky uvazoval…Kdyz zvazim vsechny pro a proti tak pudu asi jednoznacne do nej. Tak, ted jen do zimy najit nekde zbytecnej par tisicovek.

            0 0
          • jecnak  

            www.bike-forum.cz/…_v_akci.html?…

            Normalne se da cist, divat se na bednu atd.

            0 0
            • Bulda  

              ......a nekteri si vystaci jen s neustalym sledovanim polaru :)))

              0 0
    • MARIN  

      Mam trenazer a pres zimu ho hodne (3–6tydne)vyuzivam ale ted kdyz se uz jezdi venku a zacne prset nedokazu se na nej premluvit a radeji provozuji gaucink u TV :)

      0 0
    • TinkTink  

      Za celou zimu jsem na nich vyjel asi 10×…fakt strasna nuda – to uz radsi trenazer, at se muzu divat na filmy :)

      Ale maj jednu neopodstatnitelnou vyhodu – naucis se jezdit.

      0 0
      • pali  

        válce dá sa zdokonalíš techniku jazdy a pády z válcov ? pri zlom počasí aj ta hodinka na válcoch poteší

        0 0
        • TinkTink  

          hodinu jsem na nich vydrzel sedet jednou…tfuuuuj…

          Pady – v pohode…a fakt se zdokonalis :)

          0 0
          • Dejv  

            teda na podzim jsem plánoval válce nebo trenažer,už jsem byl skoro rozhodnutý pro válce,ale teď teda nevím :-).

            0 0
        • Manas  

          Tak za prvni dve jezdeni se na tom naucis jet. TEchniku jizdy muzes zdokonalit a to hodne, muzes pak treba zkouset se zastavit a pak rozjet atd..

          0 0
      • Mamutt  

        Na techniku mi hodně pomohly ale o vůli to je ;) Když si zvykneš necivět pod sebe, ale na určitý pevný bod před sebou (jako když venku na rovné cestě koukáš pořád pár metrů před sebe), dá se naučit a jezdit i před TV… BTW, chce to ale pustit ji dost nahlas. Já jezdím na muziku – protočím dvě CD a končím, takže max. 3× v týdnu, kolem 2 hod. pokazde.

        0 0
    • kenapets  

      zdravim, pokud někdo ztratil vůli mučit se přes zimu na válcích a jen mu doma překáží, tak bych je od něj za rozumnou cenu koupil.

      0 0
    • petebike  

      radsi Valce nez trenazer, nejradsi venku, pocasi mi nevadi, nejak sem si zvyknul…

      0 0
      • petebike  

        ha 3roky minus :-D

        0 0
        • Manas  

          Voe! Tys me uplne zmatnul, sem tu zacal psat a ted si me zarazil :-)

          0 0
        • jecnak  

          Dohaje to je archeologie :-D

          0 0
          • Bulda  

            to mate z toho, jak nesustale nekoho odkazujete do historie :))) …neee, vzdyt je to dobre, ze misto novyho se vyhrabalo tohle, ne?

            0 0
            • jecnak  

              Jo, ale obcas je to celkem sranda, kdyz se podivas po jak dlouhe dobe reagujes. Zvlast treba na radu kam ma jit zitra koupit nejak hadriky.

              0 0
            • Rychlej turista  

              Tak třeba tohle téma nezestárne, je trvale platné, tak proč ho zakládat znovu. Docela by mě ale zajímaly dnešní názory lidí, co si tehdy pořídili trenažér. Třeba jak dlouho jim to trvalo, než ho vyhodili nebo přešli na válce.

              0 0
              • dav33  

                mám ho čtyři roky, a v zimě na něm „jezdím“ celkem pravidelně po večerech. je to prádelna, otevřená okna, na putl noťas s dvd, takže se to dá vydržet, neruším v pokoji, ale jsem doma, když je potřeba.....

                0 0
            • Krys  

              Sa mi lúbilo ako si vysvetlil, že si sa akože podpísal. To asi nebola vtedy bežná finta. :)

              Inak zima sa opäť blíži a ja teda znovu uvažujem o kúpe valcov. V priebehu jesene zasklíme balkón, takže mi pribudne mikro telocvičňa. Potreboval by som fakt nejaké kvalitné a čo najtichšie valce.

              0 0
              • Manas  

                Tak ty ja znam.

                0 0
                • destr  

                  A jaky?

                  0 0
                  • Manas  

                    Jmenuje se to: „Jezdit venku.“ :-P

                    0 0
                    • Bully  

                      Taky jsem to letos vyresil tim, ze jsem si poridil valce. Je lepsi si dat 1–1,5 hod. na valcich, nez se divat ven z okna, jak padaji stromy pod naporem bourky. V zime je to podobny. Ale jinak se deste nebo snehu nebojim, maximum najizdim venku, pochopitelne.

                      0 0
                      • Manas  

                        Ja je mel dva roky a reknu ti, radsi ve slote jit ven nez doma :-)

                        0 0
    • jose  

      Tak já jsem asi divnej, já jsem letos vydržel na rotopedu i tři hodiny a v pohodě,šlo i víc… jsem asi divnej:-))stačil mi jen mp3 přehrávač, takže pokud by se někdo rád zbavil válcu nebo tren., ať se ozve......doma je přecijen doma, manželka bude mit radost:))))

      0 0
    • jose  

      Tak já jsem asi divnej, já jsem letos vydržel na rotopedu i tři hodiny a v pohodě,šlo i víc… jsem asi divnej:-))stačil mi jen mp3 přehrávač, takže pokud by se někdo rád zbavil válcu nebo tren., ať se ozve......doma je přecijen doma, manželka bude mit radost:))))

      0 0
    • jose  

      Tak já jsem asi divnej, já jsem letos vydržel na rotopedu i tři hodiny a v pohodě,šlo i víc… jsem asi divnej:-))stačil mi jen mp3 přehrávač, takže pokud by se někdo rád zbavil válcu nebo tren., ať se ozve......doma je přecijen doma, manželka bude mit radost:))))

      0 0
    • destr  

      No tak já sem rozhodnutej, že letos budou doma válce, jenom nevím, jaké mám koupit, nějakej tip?

      0 0
    • palkac  

      mám doma alu vláce od ROTO.. jestli je někdo chce, ať mi napíše na mail. použitý asi 4×.. cca za 2kkč..

      0 0
    • destr  

      Hele, nenašel by se nějakej dobrák z Brna, co by mi byl ochotnej půjčit třeba na víkend válce? Abych to mohl otestovat a věděl sem, zda si je mám koupit nebo ne?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.