• websky.cz

    po dnesni projizdce s jecnakem muzu rict, ze dokud se nenaucim jezdit nedam do kola ani korunu :)

    0 0
    • Pavlos  

      :) ja si tim delam radost

      0 0
    • ravo  

      Tak to je fakt velký problém, protože když nedáš do kola ani korunu, tak si nemůžeš koupit balanční kolečka. No a když si nekoupíš ty balanční kolečka, tak se nenaučíš jezdit…

      0 0
    • jecnak  

      Zaklad je se nebat, pak ti to pujde. Techniku vypilujes casem. Tak je potreba jezdit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit,jez­dit,jezdit, a zase jezdit

      0 0
    • ddd - andy  

      No myslim ze vcera sem taky jednoho cyklistu pripravil o iluze :-) Kamos me porad hecoval ze mu neuvisim v haku, kdyz on pojede na silnicce a ja na biku – taxme to zkusili – po rovnice brnkacka, stridali sme, pak ale prisel kopec. Trochu jsem nastoupil a ujel mu a kdyz sem se k nemu z kopce vracel a pratelsky ho pozdravil, prohodil jenom ze je to bourani moralky.. Na to jsem se ho zeptal jak jedem rychle, rikal ze 17km/h taxem to v tom kopci zved na zadni a kdyz sem mu zacal ujizdet po zadnim a jednou rukou na nej maval, jenom jsem prohodil, ze teprv tohle je bourani moralky… No nevim jestli se mnou jeste pojede, kdyz priste pojedu bez batohu a na silnicce… ;-))

      0 0
      • vlk  

        tož to byl asi nějakej suchar.já se držel do mírného kopce za jedním borcem na silničce asi 5km a když už mě měl doct tak šel ze sedla zabral a byl v prachu a to jsem to bušil skoro na nejtěžší převod.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Vsak vyrazet muzete spolu :)

        0 0
      • -b-n-x-  

        :-))) no, ale trochu mi ho je lito :-))) takovy vyprask. Priste musis jet na sjezdaku.

        0 0
      • ddd - andy  

        Abych se tu jenom nechvalil.. :-) vecer sem si pak vzpomel jak to vypadalo kdyz se mnou jel Martinez – na treninku pohoda jazz, ale v zavode – no asi stejnej rozdil, ale opacne, ja vlal on se smal.. :-((

        0 0
        • Beeda  

          Dit si zrusil saltr, jinak by sel ne? :-) B.

          0 0
          • ddd - andy  

            Zrusil sem smyk, ale rok predtim to bylo i bez tech. problemu stejny.. ach jo, mys jedna vztekla.. :-)

            0 0
        • Vojtíšek  

          Trochu ta Tvá story vyzněla jako: „já jsem nejlepší a lepší je už jenom Martinez“ :-)

          Sorry, ale jinak jsem tu povídku o tom předjíždění silničáře na biku nepochopil…

          0 0
      • Volf  

        Nechci brát iluze tobě, ale asi se budeš muset poměřit s někým, kdo je na tom s vákoností podobně jako ty. No a potom tě v tom kopci setře jako stírací los, protože ve vší úctě proti silničce nemůžeš mít šanci.

        0 0
        • ddd - andy  

          fakt, jo? Tak to si teda vubec nemyslim!!!

          0 0
          • Volf  

            Pokud to na biku nandáváš žiletkářům tak musíš být ******** dobrej a byla by škoda se tím neživit. Fakt.

            0 0
            • Vojtíšek  

              Dy? se tím živí né?

              0 0
            • MARIN  

              nejspis nemas vubec poneti kdo se pod ddd-andy skryva co ? :)

              0 0
              • Volf  

                Pokud se ptáš mě, tak máš pravdu nevím. Na druhou stranu nevím proč se do mně navážíš. Já jsem to rozhodně nenapsal ironicky. Takže ještě jednou a trochu jinak. Já kdybych byl tak dobrej, tak se kolem živím.

                0 0
              • Jester  

                Tak nas nevedouci uz dale nenapinej a podel se s nami.

                0 0
                • Thorn  

                  „profesionální jezdec, který v roce 2001 vyhrál největší(…)“

                  :-))

                  0 0
                  • Jester  

                    No nic, tak jsem si to musel najit. Vase napoveda pro me nebyla prilis jasna, ale mozna jsem trochu pomalejsi v chapani. Nicmene mi to jmeno stejne nic nerika :-) ale to neznamena ze by me nedal v kopci po zadnim kole :-) Asi se holt projevuje ten fenomen, popsany u Lady a kosmonautu. P.S. pro 3d. Nic si z toho nedelej, ja neznam ani soucasne herce a herecky, a ty jsou v mediich asi prece jenom casteji nez ty.

                    0 0
                  • aku  

                    tohle asi mluvi za vse: http://www.beskydbike.cz/mtb20ol.htm

                    ;)

                    0 0
                  • Volf  

                    Profesionální jezdec si ,,vychutná ,, hobíka. No pak může jezdit třeba jako L. A. ale pro mne je normální pako.

                    0 0
                    • aku  

                      Neda mi se nezapojit. V 3d prispevku neni ani slovo o udelani hobika. Ja tam ctu ze byl vyhecovan. A to je podle me provokace, na kterou by nezaregoval jenom dalajlama ;).

                      0 0
                      • Lada1  

                        myslis jako kastrat, jo ?

                        0 0
                      • Volf  

                        A jak by podle tebe měl reasgovat na provokaci třeba profesionální karatista nebo boxer ?

                        0 0
                        • Lada1  

                          to zalezi kolik ma najeto a tak. To nevim jestli by treba takovy Tyson mu ujel v kopci na bajku

                          0 0
                        • aku  

                          vsechno ma svoje meze víme? Navrhuji ukoncit pracovni dobu a zabajkovat si v lese. Je tam relativni chladek, clovek hned prijde na jime myslenky. Aspon ja to asi za chvilku udelam. V tomhle horku se neda premyslet

                          karatista/boxer – vsak nikdo nedosel fyzicke ujmy ne?

                          0 0
              • Vojtíšek  

                D. Anderle? Fakt nevím. Málokdo má v Users uvedeno svoje občanský jméno…

                0 0
                • Vojtíšek  

                  Myslel jsem, že to že asi nevíš o koho jde je na mě :-) Je v těch odpovědích zmatek. Teď vypadám jako ten největší nedůvtipa já :-)))

                  0 0
        • lubos  

          Proc by nemel sanci proti silnicke ? V cem je silnicka jina ? Slicky muzes mit i na biku, posed se da upravit, jedine co muze zavazit je 28" koleso a tezsi prevody. Ktere dokopce ale zadnou vyhodu neposkytuji. Jenom po rovine. Takze ja bych te opravil, sam sebe by na silnicce asi dal, ale zcela jiste ne jako stiraci los (porad mluvim o kopci). Zas silnicku moc neprecenuj ;)

          0 0
          • jfk  

            se divim, ze se ty silnicky jeste vyrabej:-)

            0 0
            • Volf  

              A nebo, že na silničkách ještě závodí, že si třeba L.A. nevzal na TdF bika.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                …, protoze je maji od UCI zakazany. Jinak by to vozili vsichni, to da rozum. Jo jeste jeden duvod by tu byl. Myslis, ze ma vubec nejakyho bika? :) Asi ma, ale moc mu to na nem nejde.

                0 0
              • jfk  

                ja se mu taky divim, vzdyt predjet na casovce do alpe d'huez bassa na biku na zadnim a pritom mu zamavat by musel bejt uzasnej zazitek:-)

                0 0
                • ddd - andy  

                  …ja tohle forum proste zeru ;-)))))))

                  0 0
                  • jfk  

                    jojo, ode dneska si davam na silnici v kopci bacha na rychle jedouci bikery:-)

                    0 0
                    • Beeda  

                      Vcera jelo plno ziletek, ale vsechny v protismeru, srabi, jezdej jen z kopce :-))) B.

                      0 0
                      • M1R3K  

                        nechapu, proc jezdite na biku po silnici…nebo snad ty ziletkare potkavate v terenu??? kdyz mam bajk, tak se silnicim vyhejbam,e?

                        0 0
                        • fousac  

                          jestli mas chalupu uprostred louky, budiz ti to prano.. :) ja se bohuzel z domu jinak nez po asfaltu nedostanu..

                          a po lese uz sem na silnicce taky jezdil… docela to jde.. :)))

                          0 0
                    • fousac  

                      to bys mel… i JA uz si nejaky silnicare ve stoupanich podal dokonce na fullu.. a na silnicce to obcas vyhraju na trojprevodniku, muzu palit vyssi kadence.. :)

                      takze bacha na bikery..

                      ;)

                      0 0
              • pitelboy  

                je to znát. Silniční kola 28" na 7 atm. (na tvrdo) hozeny na biku jedou z kopce v Jánkách 73km/h ale bikový pláště 1,9 26" taky nabouchany na tvrdo jedou z toho samyho kopce jen 68km/h.

                zkoušeno víckrát…

                0 0
                • lubos  

                  Vetsi koleso dolekopcem je teoreticky lepsi.

                  Ale, nahod si na bajka slicky 1.5", na silnicku si dej 1.9" plaste se vzorkem a vyskousej to znovu ;)

                  0 0
                  • pitelboy  

                    vysledek pak bude pravdepodobne obraceny…

                    0 0
                    • lubos  

                      Asi, ale rozdil bych tipoval ze bude mensi. Kvuli vetsi rotacne hmote kvuli 28" kolesu. Ale nevim.

                      0 0
                      • martt  

                        ziletka je podstatne aerodynamickejsia a to je pri tychto rychlostiach podstatne.

                        Ale aj do kopca lezie lepsie, tazko povedat preco. Mam 11 kilovy bike aj 11 kilovy cestak a ten cestak ide do kopca o nieco rychlejsie. Posledne roky ho uz ale skoro nepouzivam, lebo s tym bruchom co mi narastlo sa uz na cestak neposkladam.

                        0 0
            • lubos  

              No dobre tak jinak.

              Rekni mi, v cem ze je silnicni kolo rychlejsi do kopce od bika, kdyz si na bika das slicky kolem 1.5".

              Se silnickou , kdyz si na ni nahodim 2.0" plaste se vzorkem muzu taky jet do terenu. A pojedu s ni totez co s pevnakem (silnicka muze mit tez vepredu male kolecko). A rikam snad proto, proc se jeste vyrabej bajky ?

              0 0
          • Volf  

            V čem je sinička jiná:

            Váha / průměrná váha cca 9 kg, bike 13 kg, nebo rozdíl ve váze cca 4 kila / Větší průměr kol / na jedno otočení klik ujedeš delší vzdálenost/ Aerodinamický posed / hluboký předklon, který umožní i efektivnější práci svalstva nohou / Úzké pláště nebo dokonce galusky / vyrazně nižší valivý odpor /

            No a pokud argumentuješ převodama do kopce, tak pokud by jsi byl i stejně rychlej jako ta silnička, tak ti bude mnohem dýl trvat, než k tomu kopci vůbec dojedeš. A nebo pujč si silniční kolo a zkus si to. Pak už se nebudeš ptát v čem je silnička jiná.

            0 0
            • Volf  

              AERODYNAMIKA a silnička holt to je tím vedrem

              0 0
            • lubos  

              Paneboze, vy jste nechapavy.

              Padnul tady nazor, ze proste na cyklista na silnicke predjede bikera s rovnakou vykonosti jako malinu. Protoze je na silnicke. Ja tvrdim, ze ten rozdil bude minimalni.

              1. Neargumentuj ted s vahou. Protoze muzes mit silnicku co ma 8kg, nebo taky 11kg. A bajka muzes mit tez 8kg, 10kg. 13kg je tezkej bajk. Pokud neni full.

              O vaze se tady nikdo nikdy nebavil. To ze je neco silnicka neznamena automaticky, ze je lehci !!!! Existuje bezpocet silnicnich kol, ktere jsou tezsi nez muj full.

              1. Vetsi prumer kol je do kopce nevyhodnejsi. Btw, mozna nevis, ale na TdF nebo jinych zavodech nekteri jezdi nemeli 28" vzadu ale min.
              2. Posed jak jsem rikal neni automaticky definovan tim, ze neco je a neco neni silnicka. Aerodynamika pri rychlosti 20km/h kdyz neni protivitr moc neznamena.
              3. O tom, jak se ke kopci dostanu se tady nikdo nebavi. Ja reaguju – a opakuju to znova – rec byla o zavodeni do kopce a propstniho rozdilu mezi silnickou a bajkem.
              4. Na silnicke jsem jezdil. Jezdil jsem i na tezsim bicykli nez je bajk. Jezdil jsem i na ukrajine.
              0 0
              • jfk  

                pridrzim se volfovy nechapavosti:

                1. mluvime asi o prumernym hardtailu – cca 11kg a prumerny silnicce – cca 8,5 kg. tvrdim, ze takovy rozdil hraje roli
                2. nekteri jezdci napr. z once blahe pameti (olano, snad i hruska) zkouseli do kopcu nasadit 26'', ale neujalo se to. drtiva vetsina silnicaru jezdi na kolech 28'' (ne-li vsichni) 4. otazka je, co je propastnej – podle me je vyraznej rozdil treba 2km/h 5. jezdil jsem i na skladacce a to teprv bylo maso
                0 0
                • ravo  

                  Vu z toho děláte vědu:-)))

                  Andy tady píše, že natrhne prdel žiletce do kopce, do nějakého nespecifikovaného kopce někde… Nepíše tady nic o tom, že to stejně výkonnému cyklistovi nandá na biku při 260 kilometro­vé etapě…

                  0 0
                  • quassar  

                    Tak jeste jinak! Bajk dejme tomu za sedesat na slajkach vs. silnicka za 60… idealni silnice, stejne namakanej borec… kdo bude na kopci driv, samozrejme ten na silnicce… bavite se tu o hovne… silnicka patri na silnici, bajk do terenu… kecy typu „natrhnu prdel ziletce do kopce“ je jenom ubohy machrovani… kdyz das armstrongovi skladacku tak natrhne ziletku i na ni… no a co?

                    0 0
                    • ravo  

                      Tak ještě poznámka pro ty co to tady tak „žerou“:-) 3ddd tam nikde nepíše, že by to jel na úzkých slikách. Na beton jel na nějakých šílených traktorech:-)))

                      0 0
                      • quassar  

                        kdovi jestli se mu to jenom nezdalo :))

                        0 0
                        • McBlacky  

                          jsi fakt suchar, ddd je velkej drtič a výkonnostně je to špička v ČR, sice jsem s nim jel jen dvakrát, ale dává hustě

                          0 0
                          • Beeda  

                            Triple-D-Andy se jen smeje co tu spusobil :-)) B.

                            0 0
                            • ddd - andy  

                              ..psst, nikomu to nerikej ;-)))

                              0 0
                              • Luka  

                                Andy blahopreji, viris vody nejen pri shvihu, ale i tu na foru, kralovsky se bavim. Shefova mi tu nadava, co je na ty praci tak smesny…

                                0 0
                          • quassar  

                            ok sem suchar :) btw. zrovna dneska rano mi jeden biker vzal na silnici iluze o mym vykonu… a ani nemel slajky :))

                            0 0
      • enjoy  

        aha,takze ty tohle zkousis na kazdyho:-)))

        0 0
      • TinkTink  

        Jeste jezdi nebo to prodal? :o)))

        Jako…videl jsem uz leccos :)…todle by chtelo photo :)

        0 0
    • Martyss  

      Se tady hádáte o silničce a já už na biku předjel dvě auta…:-)

      0 0
      • McBlacky  

        jo to neni problém dneska jsem taky ve sjezdu do Nižboru dal 206ku (na biku), jinak třeba asfaltka z Komorního Hrádku do Chocerad je na tohle jako stvořená, ještě na trekáčích jsme tam čekali až někdo pojede a pak ho zařízli :-)

        0 0
        • pos3k  

          dobry zpusob vymeny trekace za jinej, lepci bike :o)

          0 0
          • McBlacky  

            já myslel jako čekali na auta a pak je předjížděli, jenže to nám bylo 13–14 a no fear že třeba pojede náklaďák v protisměru atd… dodnes nechápu jak jsem mohl přežít některý vyjíždky, kdyby doma tenkrát věděli co se děje, bych dneska asi hrál šachy a kulebr…

            0 0
            • enjoy  

              a vis co se ti vsechno muze stat pri kulebru?:-) a jinak tohle tema snad nema cenu komentovat,vyhrava u me prvni cenu.rad se zase zasmeju az mi bude nekdo tvrdit ze bike je na silnici stejne dobrej.to neni na andyho,ten by me zrubal i na trikolce:-)

              0 0
    • ddd - andy  

      …jestli ja sem na zacatku nenapsal neco spatne?? ;-)

      0 0
      • websky.cz  

        ja psal, ze to je v nohach :) takze to zhrnu: je to v nohach ;)

        0 0
        • ddd - andy  

          Je to v nohach! a ja budu muset zmenit nick.. ;-))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Uz to tak vypada. Ja taky zakladam thready pod pseudonymem Jarin :)))

            0 0
          • Vojtíšek  

            Pokolikáte už? :-)))

            0 0
          • Mamutt  

            Utíkat můžeš, ale neschováš se!!! ;)

            0 0
          • onegear  

            Mozna je to taky trochu v hlave – ale to je zase k necemu jinemu.

            0 0
            • Vojtíšek  

              Správně! Když hlava stávkuje, nohy to nedohoní :-))

              0 0
              • McBlacky  

                když hlava stávkuje máš pořád šanci v DH :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Oblibeny vtip, ale ver mi, ze po lobotomii spis projedes kolecko XC nez sjedes trat DH.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    co já vím tak se padá z kopce dolů a tam tě seberou, takže podmínky pro DH splníš spíš než pro XC :-)

                    0 0
            • -b-n-x-  

              no a krome toho je to taky v rukach a celem tele a vlastne trochu aj v biku. Takze sme se zase k zadnemu zaveru nedopracovali. Ale diskuze fakt husta :-))). Uz aspon vim kdo je 3d andy

              0 0
              • ddd - andy  

                Jo a ted me tady budou mit vsichni „hroozne radi“ ;-) Jinak co to skakani do vody?

                0 0
                • -b-n-x-  

                  bylo to ok, ale priste si tam pujcim aj neopren. Jinak nekteri kemperi uz davali celkem huste, ale vrchol vseho byl, kdyz se tam objevili Finnish freestyle team (Olympijsky vitez, Mistr sveta, Juniorsky mistr sveta, atd…). Trenovali svoje boularske skoky. Poprve sem videl D-spin 1080.

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Tak o techdle rotacich se me muze jenom zdat, dodneska si pamatuju na svoji prvni 540 :-) – co je D-spin (nektery skoky znam, ale tohle?) – mozna by sme se s touhle debatou meli presunout nekam jinam..? :-))

                    0 0
        • fousac  

          jak kdy.. po vcerejsich 130km s plnou polni v baglu bych rek ze je to spis o prd*li… :)

          0 0
    • ddd - andy  

      mamiii pomoooooc ja uz nemuzu!!! 8-)))))))))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        utikej! Je to v nohach :)

        0 0
        • MARIN  

          :) treba se ted dovime jak znechutil behani nekomu kdyz vedle nej bezel s prstem v pr… :))) asi uz radsi pujdu jezdit

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.