• bikemanx

    Čus za nějakou dobu bych rád prodal svého miláčka a postavil nového tak se jen tak orientačně ptám odhad ceny. Rám FUJI altair 2 (černý, nový 2 MĚSÍCE), vidle RS Pilot C (nebojte bude nová) šaltr: XT 03, smyk: LX, páky: deore, kliky: truvativ 5D, ráfky: př.: ritchey/zd.: grizzly (nové 1 MĚSÍC), náby: př.: ritchey pro/zd.: XT, kazeta sram 970,pravidelně servisované, zbytek: ritchey a fuji… tak tedy nový rám,komplet zadní kolo a ještě bude ta vidle. Asi Axima nebo Scareb comp… předem dík.

    0 0
    • Jogador  

      Co je ta Axima zač? Jinak já to tipuju tak na 25 až 30000,– ale douifám že mě tu neukamenujou…:)

      0 0
    • Aiax  

      No a ja jsem narozdil od Jogadora pesimista, takze maximalne tak 20000, ale preju at to prodas za co nejvic, na me nedej, vidim vsechno moc cerne :)

      0 0
      • Jogador  

        No, ja jsem zase optimista, ale 30 jsem prehnal, ale 25 minimálně…:)

        0 0
    • hanz  

      Dvacet a budeš rád, nejsem pesimista, prostě jsem nedávno jedno kolo prodával a tak vím co se dá koupit za dvacet, jsem procházel bazary a je to nehorázný.

      0 0
    • BH  

      U kol se vetsinou pocita okolo –40% v prvnim roce z ceny noveho

      0 0
      • MartinXC  

        Takže chceš-li prodat rychle … –50% (vyzkoušeno na různých komponentech).

        0 0
    • vlk  

      co tak pozoruji tak běžný standart je 60% původní ceny.Za 50% To prodáš rychleji.Hodně zda­ru.

      0 0
    • TinkTink  

      15 az 20…kdyz to das za vic, tak kazdopadne…mas sanci…ze jo..vsechno ma svyho kupce…ale tady by jsi s cenou pres 20 timdle urazil…

      0 0
    • dalimil  

      ale rychle než skončí léto,na podzim prodáš prd…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.