• pajadan

    Ahoj,

    nevim jestli to sem az tak patri, ale koho jiného se zeptat, vzhledem k me vidlici viz můj profil pokukuji po odpruženém rámu, a můj dotaz spočívá – za kolik by se dal eventuelně prodat ten můj stary, viz můj profil , velikost 19

    předem dík

    0 0
    • JakeF  

      Když nebudeš nikde troubit, že jsi na něm jezdil 140ku vidli, tak bych to tipnul tak na 3 až 4 tisíce.

      0 0
    • Jelen evropský  

      2–3tsi když budeš mít štěstí…

      0 0
    • duk  

      Moc nadějí bych si nedával, je to sice super rám, ale už není nejmladší a za ježděnej hliníkovej HT nemůžeš čekat žádný velký prachy. Řek bych že když se ti ho podaří prodat za 2k, budeš rád.

      0 0
    • jIrI___  

      Víc než 3 000 Kč to určitě nebude. Ať máš trochu s čím srovnat, tak rám z Pellse z mojeho profilu jsem prodal za 1100 Kč.

      0 0
    • cuki  

      jakej je to ročník? předpokládám že jde o vel 19,5" ja bych za něj par tisic dal, děm mi s nim lohly cely kolo schanim rychle novej

      0 0
    • jIrI___  

      Drobná obnova :). Nevíte, za kolik tak zhruba by se dal prodat rám z mojeho Treku včetně tlumiče?

      0 0
      • bagr84  

        Na co si delas zalusk? :)

        0 0
        • jIrI___  

          Ale… jen teorizuju. Nějak se mi zalíbil Kellys , tak že bych to vyměnil.

          0 0
          • v POHODÌ klokan  

            Ohó, bratře můj :-) Tos mě potěšil, že stavíš Kellyse nad Treka :-D

            0 0
            • jIrI___  

              No neřadím se do skupiny těch, pro které je nápis na rámu nadevše. Stejně to všechno padá v Tajwanu z jedné linky :)

              0 0
          • Kublaj  

            sakra ten vypadá luxusně :) hodně mi připomíná epica :)

            0 0
      • jIrI___  

        ± 10k by mohlo být nebo je to moc?

        0 0
      • Smazaný účet  

        kup raději vidlu.

        0 0
        • jIrI___  

          Na vidlu teď sere pes, nemám tolik peněz :). Ten rám by možná mohla být výměna fifty fifty, jen s minimálním doplatkem.

          0 0
          • Smazaný účet  

            ok a co si tou výměnou slibuješ? co ti nesedí na trekovi?

            0 0
            • jIrI___  

              Slibuju si tím to, že budu moct porovnat zatracovaný jednočep a čtyřčep z dlouhodobějšího hlediska. A navíc se mi ten Kellys víc líbí a jak všichni víme, musí díky tomu určitě i rychleji jezdit :)

              0 0
              • JakeF  

                Moment… Který z nich je čtyřčep?

                0 0
              • maajkee  

                Mně se ten kellys taky moc líbí a taky mě někde v hlavě vrtá červík, zda ho nevyměnit za Jekylla :) Ale slíbil jsem si, že si jedno kolo nechám alespoň rok :)

                0 0
              • Smazaný účet  

                jasný vzhled je hodně důležitej… já bych bral ale spíš toho žlutýho :)

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  Folly fakt nevypadá špatně, taky jsem na něk jel :-) A žlutých kol moc nejezdí ;-)

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Žlutou barvu už nikdy! V létě přitahujé různé létajicí mrdky jak nic jiného (kdysi jsem měl žluté GT a k tomu dres se žlutými vzory a jako zkušenost stačilo :) )

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.