• rodriguez

    Koukam, že letos platí opět propastný rozdíl doporučená MOC a skutečná u většiny prodejců (viz. i shopy)..jak jsem se díval tak např DURATEC SONIX CX dop moc 15800 x nejníže se dá sehnat za 14000 !!!…(to už je hodně rozdíl 2k)…dále taky silniční COOL RX 16500 × 14000..... opravdu rozdíl…takže se vyplatí opravdu vybírat toho správného prodejce 8-)))))

    0 0
    • RomanH  

      No tak jeste prihod kontakt a cenu na nejlevneji Carrer C10. I kdyz vlastne ja uz se rozhodl pro CRX, ale jen tak pro zajimavost.

      0 0
      • Gumicuk  

        Tak to by me zajimalo kdo se rozhodl pro jinej ram nez RB CRX :-)) Ja uz si ho dokonce obednal :-) takze nejsem vyjmka. Jakou chces barvu? Urcite cernou- mat :-)

        0 0
        • RomanH  

          Ne, bilou :o))

          Nikdy bych nerekl, ze se mi muze libit bily ram (vzdy jsem chtel cely cerny jen s napisem SLAYER). Ale videl jsem v hobacu monstra v bile a je to fakt krasa – asi jsem ve 30-ti dospel :o)).

          0 0
          • Gumicuk  

            No jo no me je teprv triadvacet, takze me porad drzi ta matova cerna :-)) Jsem na nej zvedavej jakej bude ve skutecnosi, ale musim si asi mesic pockat :-(

            0 0
            • RomanH  

              No ja pockam az do podzimu a pak to vezmu z gruntu. Treba zase pristi rok zacnou delat klasicke hlavove slozeni – to jedina vec, co mi na CRX vadi.

              0 0
              • Gumicuk  

                Co je na tom integrovanem hlav. sloz. spatne? Vsude na to nekdo nadava, ale porad nejak nevim jake to ma nevyhody…

                0 0
                • RomanH  

                  Podivej se na stranky Chris-kinga, nebo hledej zde. Bylo by to porad dokola. Klasiku si bez problemu v pripade potreby vymenis sam (vcetne misek), s integracem budes muset do servisu. V neposledni rade jde i o vahu (nejsem vubec gramhonic) – jen nechapu, proc to cpou na biky. Na silnicce dejme tomu kvuli designu, ale u biku ? No jeste ze RB ma internal, to je nekde na pul cesty.

                  0 0
                  • Jenda  

                    na starym bikeforu delal kovar osvetu tak ja ji tu udelam za nej:-) Je rozdil mezi integrovanym a internim hlavovym slozenim (bohuzel temer vsude pisou integrovany ale nastesti je to vetsinou interni:-) V integrovanym je v podstate ta miska soucasti ramu v internim je to uplne normalni miska jako u klasiky akorat ze je cela nalisovana v ramu takze neni skoro videt. Vymenis ji uplne stejne lehce jako klasiku – zadnej rozdil v tom fakt neni.

                    0 0
                    • Gumicuk  

                      Aha :-) Dik za osvetu docela to pomhlo. Chaputo dobre ze kdyz se mi nejak podela ta miska u toho integrovanyho slozeni, tak ze je to pomalu na vymenu celeho ramu? Samozrejme to myslim troch nadnesene…

                      0 0
                      • Jenda  

                        jestli jsem tenkrat pochopil spravne tu kovaru osvetu tak asi jo ale jak jsem psal tak vetsina ramu ma interni a to znamena ze tu misku uplne normalne vyndas pomoci kladiva a sroubovaku a namdas jiz jen s pomoci kladiva:-) (vlastni zkusenost se superiorem:-)

                        0 0
                • MARIN  

                  presne tady to najdes :) http://www.chrisking.com/…plain_1.html

                  0 0
          • Mlha  

            Tta bila me taky dostala. Az budu objednavat CR 1500, tak bude take v bile.

            0 0
            • zirecek  

              jo, takova perletova bila je krasna. Na jednu stranu ne moc extravagantni, ale pritom hodne zajimava a pekna, :-).

              0 0
              • senožrout  

                Bílou už bych nechtěl. Mám na Cannonu Volvo/Cannondale design s bílou a ta bílá je furt zadělaná. A ta samá špína na modrý není vidět. Každej škrábanec, bláto a máznutí šmírem (okolo kazety). Bílou fakt už ne. Navíc ta bílá se trochu mění vlivem UV. Takže když to opravíš je to poznat.

                0 0
                • gersa  

                  Pravda pravdou, kolega mam druhym rokem bilou silnicku Duratec a dila barva je jen pod neoprenem na zadni stavbe… zbytek kola dostal nadech do zluta, coz je peknej humac

                  0 0
                  • gersa  

                    *Pravda pravdouci, kolega ma druhym rokem bilou..... atd

                    0 0
                  • HonzaV  

                    Tak to ma ted takovy smetanovy kolo, co? :-)) Bila barva patri na lednicky, nejmin je spina videt na stribrny, kdyz to beru podle aut. Jelikoz na svym biku cistim jenom to co se toci nebo hejbe, tak barva ramu po par tydnech stejne jen pripomina puvodni. Takze zloutnuti bile barvy bych neresil, pokud si teda clovek nazatira skrabance, atd…To ale asi na biku nema cenu, pochopilbych to u silnicnich lesticu.

                    0 0
          • scret  

            Jo, kdyz jsem koukal na Sportlifu na RB, tak presne v bily barve se mi libily nejvic. Bila barva, to je proste cool. Mozna proto mam bily KHS:-))

            0 0
          • munro  

            Mám taky bílej rám (Durateca)- dokážu si ovšem představit barvy, který jsou z hlediska údržby bezproblémovější. Je na tom vidět všechno..

            0 0
        • HonzaV  

          No treba ja, nakonec jsem koupil velmi levne Gianta XTC a rozhodne nelituju. Je cernej matnej, takovej nenapadnej, ma 1550g v 19´´ ale to neni podstatny s moji 2kg vidlici.

          0 0
    • ph  

      vite nekdo, kolik stoji cele kolo od duratecu? pokud mozno silnicni.

      dik,

      0 0
      • Mlha  

        Neco najdes tady. A o trochu levneji nez MOC.

        http://www.volny.cz/…dur_bike.htm

        0 0
        • ph  

          diky. je hezky , ze uvadeji hmotnost sady, mene uz hmotnost samotna a cena. uvazoval jsem o sirer omega a nebo ten duratec cool r8, ale je to bud tezky – omega s vidli 2kg, veloce 7.2 a nebo drahy jako blazen. ja doufal, ze to kolo bude za tech 33k o neco lehci.

          0 0
        • vlk  

          ta hmotnost sestavy-to jako znamená celého kola s tím vybavením.Nějak se mi nezdá že by ty rámy vážily všechny stejně.Jinak proč tam všude strkají exr vidlu to by si alespoň comp zasloužilo.

          0 0
          • leštič  

            Ne, podle Duratecu to je hmotnost komplet vybavení bez rámu.

            0 0
          • ph  

            taky myslim , ze je to hmotnost sady tak jak je uvedena , ale bez ramu. To me celkem zklamalo, protoze za cca 30 – 35 k Kc udelam silnicku asi 9.2 kg. po dalsim zkoumani jsem zjistil, ze to odpovida. giant ocr 1 ma taky 9.2kg. sirer na tom bude podle vahy ramu a uzite sady podobne.

            u mtb to bude podobne.

            0 0
            • Baracuda  

              Ale jenom o vaze to neni (me se to rika, kdyz mam Durateca pod 8kg..) Je to i o tom, jak je ten ram tuhej, jak sou tuhy kola apod. Myslim, ze poradnej ram je zaklad a poradnej ram u Duratecu urcite dostanes.

              0 0
            • Baracuda  

              Asi budes mit nejjednodussi koupit u duratecu (nebo nekde jinde) jenom ram a pak si to poskladat podle sebe – ceny na netu sou dneska takovy, ze te to asi vyjde levneji, nez toho duratec katalogu…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.