• Mamutt

    Tak jste mě ukecali, Marušku budu mít taky ;) Jenže jsouc chudým studentem… Nejlevněji jsem ji našel na koloshop.cz za cca 15500,– Dá se to ještě posunout (stejnak už je to oproti dopMOC skoro o 5000,–)? Nejlépe z netu. Díky M.

    0 0
    • zirecek  

      www.akcebike.cz 17240,–

      0 0
      • Mamutt  

        Hele, a proc mi radis koupit ji draz?! ;)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Si nerek, kterym smerem chces tu cenu posunovat :)

          0 0
        • zirecek  

          :-))) sorry, se mi zamotala 5 a 7cka takze koloshop nejlevneji, co jsem videl ya.

          0 0
          • vlk  

            jo koloshop doporučuji takz jsem u nich kupoval vidlu-levnější než kde jinde akorat na bikestar ji měli o 300Kč levnější.Tak mi o ten rozdil ještě slevil.Tak třeba s ním ještě něco usmlouváš navíc.

            0 0
    • Twisp  

      smlouvat,smlou­vat,smlouvat :) Jelikoz si myslim ze ji koloshop nakoupi tak za 14K, tak pri obvykly marzi e-bchodu cca. 10% by se dal pan tancin usmlouvat aspon na 14700,– … zkus to a uvidis

      0 0
      • dalimil  

        marže 10% je směšná,s tím se nedá reálně podnikat.

        0 0
        • Twisp  

          a procpak ne ? Kdyz ma internetovej obchod minimalni naklady. Je v podstate bez skladu. A kdyz chce konkurovat kamenakum i jinejm e-shopum. Se musi pohybovat jeho marze v rozmezi 10–15%. Za podminek stejnyho-vyhradniho dovozce.

          0 0
      • TinkTink  

        S marzi 10% jdi nekam.

        0 0
    • RomanH  

      Zalezi, za kolik sezenes Eura – napr. na http://www.tnc-hamburg.de/ ji maji za 489 Euro. Na podzim bude levnejsi – me tam vloni prisla po prepoctu asi na 13500 Kc

      0 0
    • zirecek  

      uz se mi zda uchylne, takhle se hnat za cenou a smlouvat aj na i-netu. Muzete si o mne myslet svoje… . Treba v kamennem shopu u nas smlouvam…ale net, to uz se mi zda uchylna honba za cenou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse