FOX 32 Float RL 140mm - odhad ceny

11 nepřečtených
  • Feroman

    Zdravim, chtel bych se zeptat kolik byste tak rekli, ze je realny chtit za FOX 32 Float RL 140mm 08, pokud bych ji chtel prodat? Byla by sundana z noveho kola. Dik

    0 0
    • dada  

      neni to talas… neni to RLC… no za 12 ji prodas, za 15 ti bude lezet doma…

      0 0
      • Burizon  

        V čem se obě vidle liší? Co má Talas víc, než tahle nabízená vidle? Co je RLC… Ď!

        0 0
    • maple  

      chci deset za 07 a nic.

      0 0
    • burnout/syndrome1  

      Dám 8 ba možná i 7

      0 0
    • Mutant Marana  

      7 je maximum, kdyz de za 9 sehnat nova…

      0 0
    • dush  

      Doufam, ze nebude vadit, kdyz se pridam se svym dotazem. Budu mit na prodej Talas X 07 jety na HT od kvetna do zari cca 600km, od te doby ho mam ve skrini. Za kolik ho muzu nabidnout, co myslite?

      0 0
      • kubad  

        k ceně ti nic neřeknu, ale mezi představcem a hlaváčem může být max 3cm podložek – takhle to předepisuje vetšina výrobců proč to si domysli sám :-(

        0 0
        • dush  

          Diky za radu, nicmene jak jsem rekl, vidle mi lezi od zari ve skrini…na tom HT to bylo jen docasne, to je na delsi vypraveni, jelikoz jsem nevedel jak budu potrebovat dlouhy krk, tak to dopadlo jak to dopadlo…

          0 0
        • dush  

          Diky za radu, nicmene jak jsem rekl, vidle mi lezi od zari ve skrini…na tom HT to bylo jen docasne, to je na delsi vypraveni, jelikoz jsem nevedel jak budu potrebovat dlouhy krk, tak to dopadlo jak to dopadlo…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.