Fox Float RLC 2005 nebo Rock Shox Revelation?

21 nepřečtených
  • vratan

    Float RLC nebo Revelation 426? Shanim novou vidlu na Stumpjumpera 120. Obe mohu mit za zhruba stejnou cenu. Float ma mene hejblatek, Revelation je ponekud „funkcnejsi“. Dik za nazory…

    0 0
    • JMT  

      je to fuk, vobe to sou dobry vidle, ja bych volil fox

      0 0
      • lenochod  

        moje řeč … mám flouta rlc 130 a móc pěkný, jediná nevýhoda je že není ovládání na řidítkách. Myslim že jinejch hejblátek je tam až moc :O)

        0 0
        • vratan  

          zaujimalo by ma ci si sa hral s nastavenim kompresie. je to nutnost alebo staci float R? dalej som na mtbr.com cital ze vidla sa dost ponuruje pri brzdeni. ako je to u tvojej?

          0 0
          • lenochod  

            Nic takovýho drastickýho nepozoruju, vidli mám nastavenou na nejměkčí v rámci povolenýho sagu (mám 95kg). Funguje pěkně. Myslím že by i stačila „R“. Z čeho jsem drobet vykulenej, jsou mokrý nohy. U Bombera byly naprosto suchý. Četl jsem že vidle se musí zaběhnout a potom si to sedne. Tak uvidím.

            0 0
            • BB  

              nesedne, mokry nohy k Fox asi patri, me z jedne nohy chcije cim dal tim vice.

              0 0
              • vratan  

                suhlas. moc sa mi to na foxoch nepaci. asi je to dan za vacsiu citlivost…

                0 0
                • lenochod  

                  větší citlivost a cenu :o)))))))))))­)))))))

                  0 0
                  • vratan  

                    na bikestore.cc maju floaty za prijemne ceny…

                    0 0
                    • lenochod  

                      No to stále není ono :o( ty marže jsou tam vyšší (páni prodejci promiňte). Sehnal jsem jí za velkoobchodí cenu – tam potom můžeš hovořit o ceně příjemné.

                      0 0
                      • vratan  

                        vsetci nemam take mimoriadne vyhody. ale aj rozdiel 8000 Sk potesi…

                        0 0
              • pepek  

                Zkus zkrátit pružinky na guferu, mě to docela pomohlo, ne že by teď byly nohy docela suché, ale je to asi o 50% lepší. Zkrátil jsem je o 10 –12 mm. (Pozor musíš ucvaknout tu stranu, kde je ten větší průměr pružiny. Pružinu pak natočíš zpět a necháš samu se zašroubovat .

                0 0
              • LUCCA  

                Tak to aby si siel s tym do servisu, lebo mas asi znicene vonkajsie gufera. Odporucam ich vymenit, aby si do vidlice nenatiahol spinu a neznicil si tak klzaky. Apropo, FOXiny nemusia byt nutne „mokre“, ja mam tiez FOXa a je OK.

                0 0
            • vratan  

              je to dilema ci R alebo RLC. na mtbr. jeden clovek pise ze na modely R ovplyvnuje nastavenie odskoku kompresiu. co je nevhodne pri inej hmotnosti ako je tovarenske nastaveni kompresie.

              „I'm 165 lbs so I think the compression is about right from the factory. If I was lighther or heavier I might spend the extra money for compression adjustment. I set it up full fast on the rebound which happens to soften the compression as well. Its just right as it doesn't blow through the travel and also doesn't rebound to quickly.“

              co sa tyka zaolejovanych noh, myslim ze to je specialita foxu. tesnenia asi tak nepriliehaja, preto je vidla citlivejsia. takisto mam marzochu a tam nikdy olej na nohach nebol. na tlmici fox je pernamentne. myslim ze o tom pisali aj v manualy. je to normalne – clovek vidi ze to maze :-))))

              0 0
              • MartinXC  

                … maže a omývá špínu z vnitřních nohou pryč :-)

                0 0
              • Vašur  

                A když se na to práší, tvoří se brusná pasta?!

                0 0
                • vratan  

                  no ja si to podla mojho tlmica predstavujem tak ze testnenie sice pusti vazelinu z tlmica von ale nie donutra. ale v kazdom pripade to treba po kazdej jazde utierat. v tomtom je na tom marzocha lepsie – ale ako som spomenul pravepodobne dan za nizsiu citlivost…

                  0 0
                  • Vašur  

                    A právě to je ta inteligence v pružení :-)

                    0 0
                    • vratan  

                      videl som v akcii jeden talas. aj ten zial kruzkoval. trochu mi to pripomina RST vidlice. neviem kvoli comu fox vyzaduje kazdy rok vymenu tesneni…

                      0 0
              • Lister  

                Přesně to samé pozoruju u svojeho nového Blacka tak to možná nebude Fox spešl. Není to nijak moc jen je vidět jak se ty nohy lesknou a lepí se na to bordel – tak nějak mi to ale přišlo normální, přece to nemůže ten olej zadržet na 100%.

                0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.