• Janci1

    Jelikož se mi naskytla zajímavá možnost koupě nového kola, chtěl bych se všech zkušených bajkerů na foru zeptat, na kolik by odhadovali realnou kupní cenu mého momentálního bajka (odkaz dole). Všem předem dík za názory. bike-forum.cz/forum/fot­ky/nase_biky.html?de­tail=1710

    0 0
    • Janci1  

      samozřejmě nějakou představu mam, ale chtel bych slyšet i jiny nazory, nikdy jsem takhle „drahy“ kolo neprodaval…

      0 0
      • Lišák  

        Začal bych tak na 18ti. Uvidíš, jestli o to bude zájem. Je to sice pěkný, ale není to funglovka.

        0 0
    • Janci1  

      jeste bych pridal tedy doplnujici info, je jezdeny od minulyho leta + nejaky vyjizdky v zime, kliky, saltr, smyk, sedlovka stary 1 mesic…

      0 0
    • Radek CV  

      Zkus 20 tis. Novy Blackhawk (model 2005 – coz je ten tvuj, i kdyz trosku jine komponenty) stoji cca 27. Loni jsem ho kupoval za 33.

      0 0
      • Janci1  

        no takhle, on to hlavne moc apacheBH moc neni, koupil sem ram a ostatni veci byly postupne dokupovany „na miru“ > ac se to moc zdat nemusi, diky ritcheymu:)

        0 0
        • Radek CV  

          Tak zkus porovnat komponenty. I kdyz mam dojem ze ty hlavni (HYDRY, měniče) jsou stejny.

          0 0
          • kycis  

            Zkusil bych tak 20, to mi prijde jako cena dobra pro tebe i kupujiciho.

            0 0
          • Janci1  

            z tohoto pohledu samozrejme jo, spis se mi jednalo o to, ze to neni prestavenej blackhawk z obchodu…

            0 0
    • dancing dog  

      maximálně 2 500 Kc. Kdy si můžu přijet ?

      0 0
    • Sweeta  

      pokusím se o oživení…rád bych prodal svůj bike http://www.bike-forum.cz/…il-5040.html a zajímá mě váš názor, kolik bych za něj přibližně mohl dostat, určitou představu mám, ale proč se nezeptat že? fotky se nepatrně liší od popisu, na kole jsou nové rohy Amoeba Scud Carbon a sedlo SLR XP, nový je i řetěz a kazeta a vidlice prošla repasí…kolo jsem pořídil v roce 2008, najeto je na něm tak 10000km, z toho cca čtvrtina v závodech

      0 0
      • Hombre85  

        Pěkný kolečko, myslím tak kolem 25tis.

        0 0
      • Azmir  

        myslím že kolem 30 bys mohl zkusil bych začit třeba na 35 tis. a postupně snižovat

        0 0
        • Sweeta  

          to se mi zdá až moc optimistický, věřil bych tak maximálně těm 25000 :)

          0 0
        • McBlacky  

          tak to ani omylem. 10tisíc jetý rám -část závody, který velmi často praská. Kola dost bídný osázeno XT.

          Za víc než 20–22 hodně těžko.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.