• Jogador

    Co znamená váš Nick? třeba pos3k nebo enjoy, ddd, TinkTink? Třeba já toho Jogadora mám z Capoeiry, je to bojové umění, kde jogador znamená bojovník, je to portugalsky:)

    0 0
    • pos3k  

      jakozto chemik jsem kdysi davno pouzival nick chemicky pos3k, a casem se to zkratilo na pos3k.Jinak tento nick pouzivam jen na b-f.Mi jinak lidi rikaji jinak a to uz pouzivam za civilni jmeno :-)

      0 0
      • Jogador  

        No to taky nechápu, v USERS nemáš vyplněný jméno, ale v meilu ho máš celý hezky vyplněný:) Tedy jestli nepoužíváš cizí meil:o)

        0 0
    • fousac  

      pan se evidentne nudi… :)

      za muj nick muzou prekvapive fousy… :)))

      0 0
    • vlk  

      písmenka: z jména jak se píše, z jména jam mi říkají ostatní,z příj­mení.A vznikla z toho takováto kombinace.Jejda.To už jsem prozradil moc.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Já jsem Brouk Pytlík, všechno vim, všechno znám. Aby taky ne, když jsem se narodil v kině… :-))

      0 0
    • mastihuba  

      holt někdy jsem zbytečně ukecanej – přišili mi to kamarádi

      0 0
      • vlk  

        tak to já bych si od kamošu jen tak něco nenechal přišít.Blázen,ší­lenec nebo terminátor by se mi za nick nelíbilo.Já se podepisoval tím co jsem si vymyslel a oni to přijali.Ale jinak mě oslovují normálně křestním.

        0 0
        • mastihuba  

          no ze začátku se mi to nelíbilo, ale už sem si za ty leta zvykl. Chtěl bych vidět jak by ses tomu ubránil. :)))))))

          0 0
    • Man  

      ja som si zalozil na centrum.sk myslim, ze velmi vystizne konto maninwork a nick je jednoducha skratka, pretoze sa mi to nechce pisat cele.:)))

      0 0
    • Luka  

      Fakt nemate co delat, co??? :D

      Ale jinak Luka – prosta prekroucenina jmena Lucie ktere mi ale neter ktera neumela „c“ takhle pretvorila, od te doby mi nikdo nerika jinak, ani rodina, ani v praci, ani na bajku :D

      0 0
    • Kohout  

      Já to mám docela prosté, jmenuji se tak. Takže to asi neni nick, co?

      0 0
      • vlk  

        to mi připomíná film pro pamětníky-jeden starožitník z Prahy.Vlez do klece se lvy.Nic ve zlém,mám tyto filmy rád,tak jsem si vzpoměl. :o))

        0 0
      • nej.holka  

        je to mam taky kamose s timhle menem ale rikame mu SLÍPÍ to je originalnejsi

        0 0
    • rasto  

      kdybych dal na sveho brachu, tak bych byl za uchyla. kdyz se bavime o kolech, jinak mi nerekne :-)

      0 0
    • JohnLee  

      Moje oblibena filmova postava z filmu „Replacement Killers“ se tak jmenuje…:))

      0 0
    • Žanek  

      Tak mi říkají kamarádi už asi 6 let.. Jinak zeby to mělo něco společnýho s křestním jménem – Honza ;o));

      0 0
    • mike!1  

      já mam nick překvapivě podle jména. hold asi nejsem moc kretivní aby mě napadlo něco lepšího…

      0 0
    • Martin  

      Já jsem Martin – po mamince:-) Ona byla za svobodna Martínková:-)

      0 0
    • TinkTink  

      To by te zajimalo, co? :)

      0 0
      • mastihuba  

        mě taky. :)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Sem taky zvedavej (ja vim budu brzo starej, ale za to to stoji:)

        0 0
        • RapMan  

          A ty ten nick mas od slova „padat“ ? :)) nebo „padlovat“ ? :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Na to se me uz nekde ptali, ale to bylo psano bez diakritiky.

            Jinak samozrejme od pádla :) Jsem delal rychlostni kanoistiku a kdyz jsem prisel prvni den na vejsku s padlem v ruce (abych mohl hned po vyucovani zase trenovat), tak mi tak zacali rikat a uz mi to zustalo. Kolem kol mi nikdo jinak nerekne a na netu se tak podepisuju.

            0 0
      • Volf  

        Že by něco s Tinkerem ?

        0 0
      • TinkTink  

        Jednoduchy…kdysi jsem nad tim premyslel a jaksi jsem myslim bouchl do klavesnice a vznikl Tink…no tak jsem to jeste jednou opsal a je TinkTink…nekteri vtipalci rikaj ze se to odrazi ve skutecnosti…ale to je jenom omyl :o))…

        Tinker je hustej…ale ja tam nemam ani jedno R… :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          tinktink… neni to z nějakýho francouzskýho kreslenýho seriálu? nebo to byl tintin?

          0 0
          • TinkTink  

            Ne…ten ultrasikovnej detektiv je skutecne pouze „Tintin“ :)…myslim teda…uz jsem to dlouho nevidel

            Konec diskuzi…cekam na tu bourku kdy uz tu na Zlinsku bude…ale porad se neblizi..tak nic…jdu na bajka…cus :)

            0 0
          • Thidney  

            tintin

            0 0
    • Vojtíšek  

      Vojtíšek – postava z filmu Tmavomodrý svět. Mladý, horkokrevný pilot, blonďák, greenhorn. Pro mou posedlost tímto filmem a II.WW leteckou tématikou vůbec mi tak začali říkat kamarádi v Sacím Komandu. Taky proto, že když jsem s nimi začal jezdit, tak jsem byl taky takovej plašan (jako ostatně většina začínajících na kole :-)

      0 0
    • náčelník  

      Kdysi jsem dělal ve škole vedoucího kruhu a jeden repetent mi takhle začal říkat. Nějak se to chytlo a zůstalo mi to až dodnes.

      0 0
      • Dumbo  

        mne zacali vraviet asi pred piatimi rokmi Dumbo asi preto ze som bol tlusty :-) teraz som uz svalnaty…:-)

        0 0
        • miťo  

          Štafetu převzal Špekoun, zvaný těž Pekáček :) PS: Neni teda vyloženě tlustej, ale relativně ke mně…

          0 0
          • hydrant  

            kdybych byl tak „tlustej“ jako tvůj brácha, bych si moh gratulovat

            0 0
      • jakub  

        pionyru ((-:

        0 0
    • Thidney  

      Thidney je zelená, ukecaná, ještěrka, která dostane na budku i od stařenky na houpacím křesle (nápadně podobná té ze silvestra a tweetyho). Povoláním je hlavní postava ve hře Kingdom of magic (1996), což je nejpovedenější a nejšílenější parodie na pána prstenů. Používám ho pouze na netu. Na kole na mě nejčastěji pokřikujou tak to odbrzdi, diesle ;-)))

      0 0
    • Vymi  

      Vymi – je to zkratka meho prijmeni Vymazal… jinak mi tak uz velmi dlouho rikaji pratele… takze Vymi Ps: uz z dob stredni skoly.....

      0 0
    • lempl  

      lempl tak proc asi? sem velmi sikovny, manualne zrucny:) a ze bych byl linej?(skola, uklizeni) na kole mi rikaj brzdi nebo tak za tebou se neda jezdit:/ myslim ze ten kdo je predemnou na tom neni o moc lip nez tenn za mnou:))))))

      0 0
    • aku  

      evilest of all evil ze serialu Samurai Jack na cartoon networku )). Je to proste klasa

      0 0
    • rich  

      richard – richie/ritchey – rich

      0 0
    • Smazaný účet  

      původně jsem měl kolo Highlander od RM. jelikož jsem ze středohoří (czech midlands), taxem to spojil. furt uvažuju o tom, že tak pojmenuju kolo, ale dosud k tomu nějak nedošlo…

      0 0
      • Smazaný účet  

        jo ale nikdo mi tak neřiká. eště se též vyskytuju jako bsa (blood, sweat & adrenaline = parafráze výroku velkého winstona použitá dříve jako reklamní slogan RM) a yossarian = bombometčík z hlavy xxii. ale ani tak mi nikdo neříká… :o))

        0 0
        • rich  

          a aky bol povodny vyrok winstona? ja si pamatam iba legendarnu odpoved na otazku ako je mozne, ze sa dozil tak vysokeho veku pri tolkych cigarach a whisky „no sport!“

          0 0
          • Smazaný účet  

            to bylo kdysi tuším v začátcích bitvy o británii. originál nevim, bylo to cosi „neslibuji vám nic jiného než krev, pot a slzy“. nebo tam eště byla dřina? už fak nevím.

            0 0
          • Kóča Popovič  

            Kdepak whisky, Winston si potrpel na Brandy!

            0 0
          • Thidney  

            ne – no asport- ale – absolutly no sports –

            0 0
        • SELMIRA  

          bacha, kdo lže, ten krade! u Katzenů doma se Ti říká BSÁk Myslíme tim Aleš, ale když řeknu Aleš, tak Jakob neví, o koho jde. Víš? :o)

          0 0
    • Flier  

      nick neznamena nic vic, nez jen prvni slovo, ktere me napadlo. Jsem zoufale pomaly a skakat neumim, takze k letcum mam velmi daleko :)))) natoz, aby mi tak nekdo rikal.

      0 0
    • Beeda  

      Beeda, ze si me lidi pletli s brachou Béďou, no a na unix terminalech nebyla diakritika tak „ee“ jako dlouhe e :-)). Beeda (Béda)

      0 0
    • Kotěnočkin  

      Kotěnočkin – z titulků „Jen počkej zajíci“ (Nu, pogodi zajčik:-). Kromě MTB mě baví film, střih, DVD, vlastní tvorba…

      0 0
      • náčelník  

        Ano, závěrečné titulky si dobře pamatuji:

        Výtvarník: Rusakov Režie: Kotěnočkin PA PA PA ! :)

        0 0
        • Alibaba  

          …hmm, zvláštní, že já si pamatuji z Jen počkej, právě jen tyhle dvě jména, víc nevypotím kdybyste mě zasedli hrochem s melounama ;) Jinak můj nick je mé už přes třicet let zkráceně používané jméno obráceně a protože se mi při registraci vždy objeví „tento nick již používá jiný…“, tak jsem ho musel prodloužit. Částečně taky pro sympatie s hrdinným protiglobalizačním odbojem ;)

          0 0
      • grafik  

        a ‚KOHEU‘ :)

        0 0
    • ddd - andy  

      hmmm, ja uz par tydnu premejslim ze se prenickuju na andyho (ale jeden uz tu je) – spoustu lidi mi tak rika.. jinak ddd – proste tri decka obsazeny v mojem celem jmene :-D

      0 0
      • Otaku  

        ja jsem tvoje cely jmeno zjistil z vysledku na zavodech (Litomerice) :)) BTW co te vlastne privedlo ke sjezdu?

        Jo a muj nick? Zkuste japonskej slovnik

        0 0
        • pos3k  

          i ty fanousku (-:

          0 0
        • ddd - andy  

          Litomerice jo? Co a kdy se to tam jelo? A jaxem dopad? No a co me privedlo ke sjezdu?? :-))))) Kamos me asi pred 10ti lety prived k bajkum a jelikoz mam adrenalinovou a soutezivou povahu ;-) a ted konecne uz i poradnyho sjezdaka, nemohlo to skoncit jinak nez ze budu prestizit i ve sjezdu :-))

          0 0
          • Otaku  

            eeee kecam z hladu, Liberec sem myslel.

            0 0
            • ddd - andy  

              aaa tak to je jina :-) Uz se tesim na Spindl, vsichni rikaj jak je slapavej, to by mi mohlo sedet a kolo budu uz mit taky trochu vic „v ruce“ :-))

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ono uz v Liberci jsi docela zalit, ne? Pro zacatek :) No me by to stacilo i pro konec :)

                0 0
                • ddd - andy  

                  To zalezi na tom, na co jsi zvyklej ;-)) V DeHacku si pripadam jak hooodne malej pulec a navic, porad jeste zjistuju, co vsecko si k tomu kolu muzu dovolit…

                  0 0
    • kungpao  

      Moj nick znamená jedlo ktoré mám strašne rád. Je to populárne čínske žrádlo, urobia ho vám v každej lepšej čínskej reštike.

      0 0
    • carlos  

      U mne je to jednoduchy. Jmenuji se Karel a kdyz jsem pred 10 lety (to to leti…) vymyslel orientacni zavod na MTB, tak jsem potreboval nejaky vhodny nazev – a vzniklo z toho Carlos's Bike Cross. No a od te doby mi par lidi obcas tak rekne…

      0 0
    • Keli  

      Keli = zkracene Kelisova s slunce seno a …, vymysleno na gymplu : Filip → Filisek → Kelisek → Kelisova

      0 0
    • enjoy  

      asi bych mel taky neco napsat kdyz uz si me jmenoval:-) no to mas tezky,sam si to uz nepamatuju,je to asi 10 let.ale kamosky rikaj ze to je proto ze si me hrozne uzivaj.ty to teda rozlouskly:-)

      0 0
    • Pekáček  

      Brácha (jednovaječný dvojče) ještě žvatlal a místo Jirka mi říkal Lelka, pak Leka, Lekáček a vznikl z toho Pekáček. To bylo asi tak před čtvrtstoletím plus mínus 200 let, měřeno pomocí izotopu uhlíku z karbonový roury :o)

      0 0
      • enjoy  

        docela slusny,jak vznikne z Jirky pekacek:-)

        0 0
        • Pekáček  

          Já jen aby si zde přítomní nemysleli že jsem na pečený vepřový nebo kuchař ;o)

          0 0
    • Air  

      ja to mam z basketu :) kdyz jsme hravali pred mnoha lety basket, tak jsem porad smecoval :) no, tak mi zacli rikat air, pac jsem porad lital nekde ve vzduchu :)

      0 0
      • sis  

        Pan Jordan, tomu taky tak říkali ne?

        0 0
        • Air  

          jo jo, nesmrtelnej michael air jordan… ale ma prezdivka me nemela prirovnavat k jeho kvalitam :) proste to par typku napadlo a zacli mi tak rikat :) Me se to zpocatku nelibilo, ale zacli mi tak rikat vsichni… takze jsem si zvykl, resp. musel zvyknout

          0 0
      • misj  

        no vidis me spis napadlo ze to mas z kola nebo snowboardu, protoze v cechach jsem v basketu nikoho nepotkal kdo by si to zaslouzil ;-)

        0 0
        • sis  

          Já taky nikoho takového neznám. Kdysi jsem hrál basket (ještě za žáky)a Mr. Jordan tam byl Bůh:-) Teď když to slyším, tak se mi vybaví on.

          0 0
    • sis  

      Znáte ty staré přehazky od japonců:-) To byl materiál!

      0 0
    • jonti  

      jonti jan-johnny(anglicka vyslovnost)-jony(slovenska vyslovnost)- jonti dalsi krok joint? :)

      0 0
    • slou  

      slou = pomalu a v klidu....... obzvláště dokopce :) jo z kopce dolů to je jiná. Ale jinak je to spíš pro sí?.

      0 0
    • goofy  

      Vzniklo to na prumce a prishli na to kamoshi, ale jak se k tomu doshlo, si uz vazne nepamatuju… Bylo to neco kvuli tomu kreslenymu psikovi od disneye…

      0 0
    • stary_noviny  

      Při registraci mi to asi třikrát napsalo, že nick už existuje. Při přemýšlení nad další možností, jsem upřel zrak na stole ležící starý noviny a bylo to.

      0 0
    • dedek55  

      já mám všude dedek55 měj jsem to i tady..ale nějak jsem zapoměl heslo taky ty tři 5..ale 55 je rok narození..o))

      0 0
    • blue.sun  

      blue.sun = modré slunce. Díky kamarádce, která mi začala říkat modrý sluníčko, protože se pořád směju jak sluníčko a mám rád modrou barvu…

      0 0
    • Radek Broz  

      U me je to jasne;-) Nechtel jsem tu vystupovat pod nickem, ackoliv treba na www.deviantart.com pouzivam „extrem“, coz mam uz od dob sitoveho hrani Doom kdysi davno;-)

      0 0
    • adco  

      ADCO=ADam+COri­na=mená mojich detí

      0 0
    • scret  

      scret.? Vzniklo to podle myho prijmeni Krejci – ve skole mi rikali Skreči – Scretchy – zkracene Scret. Jak proste:-)

      0 0
    • rhuman  

      rhuman ⇒ radek+human potreboval jsem se jenom nekam nezavazne prihlasit a nechtel jsem pouzit moji puvodni prezdivku, bylo to v dobe filmu xmen, tak jsem zkusil rman, ale to bylo uz obsazeny, tak rhuman a to slo a pochvilce se me to zacalo libit, tak jsem u toho zustal ;)

      0 0
      • cabbage  

        cabbage takhle přeložil muj školni nick(podle jmena) spolužak při hodine AJ, tak sem to použil

        0 0
    • Mamutt  

      Přezdívka z oddílu, miluju zimu a všechen nečas.. doba ledová, no.. ;) Jinak dvě té, protože Mamut s jedním té už tu byl (ta lenost vymýšlet něco jiného) a dvě em si píše jedna menší sportovní firma kterou mám docela rád.. tak na mně zbyly dvě té, to abych nikde neopisoval ;)

      0 0
      • marhi  

        Taky úplně obyčejná přezdívka. Je to zkráceně moje příjmění. Kluci mi tak začli říkat na učňáku. A i když je to už dost dlouho tak mi to zůstalo.

        0 0
        • defenger  

          Defenger je typ auta od Land Roveru, prostě má rád obyt v přírodě jako já…

          0 0
          • Mamutt  

            A neí to DefenDer?

            0 0
            • sis  

              :-)

              0 0
              • Vojtíšek  

                :-)) Pán je asi znalec přes auta :-)

                0 0
                • Mamutt  

                  http://www.landrover.cz

                  Defender – Pocta heroismu usilovné práce Extrémní terén, strašlivé počasí: Defender nemůže nic zastavit. Není divu, že je vozem, který preferují ti, jejichž heroismus se v naší době projevuje každodenní usilovnou prací

                  Já mu to písmenko prominu.. ;) Tedy jen jestli jezdí jako ta kára ;)))

                  0 0
                  • Shamick  

                    Vono,dyž jen zauvažuješ nad angličtinou,de­fend,to defend-bránit(něco),de­fender-ochránce…Ale defenger?What a fuck?Pochopil bych de-finger,že při brždění přišel o prst…

                    0 0
                    • Darkson  

                      nebo nějakou defloroval prstem:-)))

                      0 0
                      • Jogador  

                        Kde jste vytáhli tento rok starý strom? To by mě zajímalo, co jste dali do vyhledávání:)

                        0 0
                        • deardeer  

                          Do vyhledávání jsem zadal „slovník“ protože jsem chtěl najít překlad některých zde používaných výrazů, kterým ještě zdaleka tak dobře nerozumím a narazil jsem i na tento příspěvek…

                          No nebyla by to škoda, aby upadl v zapomnění? ;-)

                          0 0
    • Vrci  

      Vrči – zkrácenina z příjmení, s benzinem to nemá opravdu nic společnýho.

      0 0
      • McBlacky  

        tak to já myslel že je to od vrků – viz. žánr fantasy – z populárnějších třeba Tolkien

        0 0
    • Lišák  

      Tak mě začali říkat kamoši na vandrech, když mě bylo asi 17. Tenkrát sem nosil takovej klobouček a jeden kamoš tvrdil, že v něm vypadám jak liška od vykotlanýho dubu z Ladových obrázků. Už mě to zůstalo i na kole, protože sem postupně ke kolu přitáhl většinu kamarádů-trampů.

      0 0
      • Volf  

        Hele jednoho Lišáka jsem znal ještě ze Sázavy, když jsem kdysi jezdil na vandry. Jinak Volfe mi říkaj už si 30 roků, původně to byl vlk, protože jsem bejval docela samotářskej a pak se to poněmčilo, ale kdosi to napsal s jednoduchým V a už to zůstalo. Jinak jsou lidi, kteří si myslí, že je to příjmení a říkaj mi pane Volfe a to se fakt pobavím.

        0 0
        • Lišák  

          :-) mě se taky občas stane, že mě nekdo cizí, pokud je v naší společnosti, osloví „pane Liška“ a ostatní si z toho dělají srandu a tak teď sem vlastně Lišák i Pan Liška-slyším na obě :-)

          0 0
    • imrwear  

      původně z Vidlákůva výkladového slovníku http://www.volny.cz/…/slovnik.htm

      psáno lehce jinak, aby to ztratilo ten původní význam

      prostě jsme si s kámoškou četly ten slovník, a já si pak zakládala nick někde na chatu a nic lepšího mě nenapadlo ;o) a tak to používám, ale jen na netu

      0 0
    • Andrew  

      původně jsem se chtěl přihlašovat jako Ondra, ale už tady jeden byl, tak jsem to vzal po anglicku, když už jsme v té EU (abych šel jako s dobou), a to prošlo. Moc jsem to neřešil

      0 0
    •  

      V mojem případě je to snad jasný?? ;)

      0 0
    • vtt  

      na starym bikeforu jsem mel nick mara, ale na novym uz byl obsazenej, tak mne napadla zkratka z francoustiny vtt=velo tout terrain=mountbike

      0 0
      • Luka  

        Francouzi jsou divny. Celej svet ma PC a jen oni l´ordinateur :))))))

        0 0
        • vtt  

          jo francouzi jsou hovada to nepopiram SW=logiciel database=base de donnes

          0 0
          • Luka  

            heh, si mi ani nevim proc pripomel jedno zivotni motto. Mam kolegu v praci, kterej je uz silne vypelichanej (ustupujou mu vlasy z cela), tedy dalo by se rict polopleshaty a on o sobe s usmevem tvrdi, ze mu vlasy nepadaji, ale ze mu je vytrhaly milenky pri orgasmech.. no… off topic, ale nejak me to napadlo… k francouzum: kdyz mam rict 1983 tak mam na to cely odpoledne :D

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Me zas jeden takto postizeny kamarad tvrdi, ze ty lysiny ma od stehen :)

              0 0
              • OCG  

                samozrejme ze od stehen! A tzv. „biskupa“ na vrcholku hlavy ma normalni clovek od toho, jak lezi se zaklonenou hlavou, opira se o to misto, ktery dre o polstar. Nechapu, co je na tom neduveryhodnyho! :) Jinak v OCG je schovana moje oblibena kreslena postavicka od Jima Davise, je to strasnej lenoch a zde jsou jeho dve nejlepsi hlasky:

                • „I really don't like myself when I'm out of shape and overweight. Well, this time I'm going to do something about it. I'm going to lower my expectations!“
                • „I think I have a way out of this diet. I know I'm too fat for a cat… (nakresli na sebe vodorovny cerny pruhy). But I'm just right for a bumblebee!“

                muhehe :o)

                0 0
          • kralovek  

            data jsou rodu zenckyho :o)))

            0 0
          • Biker jak Pes  

            Co kecáš, rozhodně jsou lepší než Američani ty NESNÁŠÍM, kromě Lance Armstronga.

            0 0
        • treatt  

          A HR = RH Ale pořád lepší než španělé – nemaj HTML, ale „ačeteméle“ :-D

          0 0
    • Cyril  

      Jarda – Carda – Cirda – Cyril, už snad z MŠ a od té doby se to táhne a já na to slyším na do včil. Občas k tomu připojím Mědvěd což je z vojny a pak vzniká Cyril Medved.

      0 0
    • wroum  

      wrooouuuum je presne ten zvuk co uslysis kdyz te predjedu (mozna to neni presny ale v komiksu by to tak urcite napsali)

      0 0
    • x-mass  

      X-mass? nad vyznamem jsem tenkrat moc nepremyslel. abych pravdu rek, tak mi to tenkrat prislo hrozne „moderni“ (cca 6 let zpet). Pozdeji mi to nejak prirostlo (podpis ruznych osobnich del v grafice).

      0 0
    • madar1  

      proste madar jak poleno

      0 0
    • jihra  

      Jihra – matně si vzpomínám, že už jako malé dítě jsem pojmenovával modely autíček, které jsem se snažil vyrábět, jako Jihra 1, Jihra 2, Jihra 3 atd. – no a už mi to nějak zůstalo. Jinak jsou to počáteční písmena mého jména – Jiří Hrabovský.

      0 0
    • Otto  

      No…dlouhá historie. Na průmce jsem si koupil walkmana, a zrovna běžel film „Vesničko má středisková“ Jistá podobnost sluchátek tam byla, a už mi asi 16 let nikdo jinak neřekne.

      0 0
    • BiSon  

      Vlastne nevim proc. Dostal jsem ji druhej den na gymplu a pak uz mi nikdo jiank nerekl. Pritom vazim 60 kg i s posteli…

      0 0
    • MARIN  

      … co to asi tak muze byt ?

      0 0
    • Eila  

      nic:-)))))

      0 0
      • Gatier  

        Jako ze nic? Nebodaj si vytvoril nieco co nic neznamena? Ako moj bracho heslo v banke. Vymyslel nejake slovo, potom v nom pomenil pismena. Vraj super heslo. Ked tam bol znova, nevedel si vzpomenut co to bolo, ani ked mu povedali 5 zo 6tich pismen…

        0 0
        • Eila  

          no ono porad neco vymyslet je nuda, tak tohle pouzivam vsude tak i bike-foru:-))))

          0 0
    • Darkson  

      můj nick je zkomoleninou poangličtění mého příjmení a přídavného jména tak nějak mě vystihujícího

      0 0
      • deardeer  

        V historii jsem náhodou našel krásný příspěvěk, tak taky přispěju svou troškou do mlýna. Ani mi tak nejde o to vysvětlovat svůj nick jako opět nadhodit tento příspěvek… :-))

        dear & deer = z angličtiny si už snad každý přeloží sám a je to odvozeno od příjmení…

        0 0
    • dalimil  

      jsem američan,naše jména hovno znamenají…

      0 0
    • kralovek  

      7 znaku z prijmeni + prvni z krestniho jmena … trapne jednoduchy … muj prvni login na chemarne

      0 0
      • pos3k  

        ty jo a vis ze jsem si to myslel? furt ty jmena komolej :-) i kdyz email fungoval a funguje na jmeno.prijmeni@vscht.cz

        0 0
        • kralovek  

          no jak komu … me se ten nick libi mnohem vic nez moje prijmeni. Adresu jsem samo pouzival jmeno prijmeni, ale na userse hlasilo loginem

          0 0
    • Mandoš  

      vzniklo to nějak ve 4 třídě na zakl.škole z mého příjmení Dari… V té době byla hodně populární Darinka Rolincová, tak mi říkali Darinka, později to přešlo na Mandarinka a z toho přešlo na zkráceně Mandoš :o)

      0 0
    • Mooky  

      to je vazne zajimava debata ;-) no ja k nicku prisel tak nejak kvuli Unreal Tournamentu … dost sme to hravali po LANce a clovek si mohl vybrat vselijaky modely za ktery hral a me tam zaujala nejaka bitevni vesmirna krava, ktera mela na zadech pridelanou zbran a porad mucela … teda mucela misto hlasek, takze kdyz sem cokoli naspal, tak zamucela a krava jak vime anglicky muci „moo“ … a od toho nejak prislo na ten nick Mooky – ten co dela moo :D

      0 0
    • Azagthoth  

      gitarista Morbid Angel

      0 0
    • climber  

      11 let jsem lezl po skalách a po horách. Teď už lezu jenom do postele, ale aspoň nick jsem si nechal jako nostalgickou vzpomínku na časy lezné slávy, kdy jsem s druhy pln velké odvahy vzlínal strmými stěnami.

      0 0
      • kankrlicek  

        :) Jako začínající lezec jsem s kámošem udělal novou věž v Teplicích, hned u cesty! Prostě bomba (aspoň jsem si to myslel). Kámoš byl střízlivější, věž pojmenoval ,,Kankrlíček" – v jejich místní mluvě něco malinkého, zakrslého, nevýznamného. :) Pln spravedlivého nadšení jsem každého hnal ať si toho Kankrlíčka vyleze, jaké je to príma lezení (20 m komínem ke kruhu, 8 m lehké hrany s 1 těžším krokem :)) a protože jsem furt otravoval, tak mi tak začali říkat. Později jsem si zvykl.

        0 0
    • mike!1  

      protože mě nic jiného nenapadlo, tak jsem použil svoje jméno:-)

      0 0
      • blue  

        mike! ale neni tak uplne typicky cesky jmeno, co? ;-)

        0 0
        • Soptík  

          No,mě takle pojmenovali kamarádi trempové,neb jedné krásné noci před mnoha a mnoha lety se mi podařilo nejen se vzbudit ale i uhasit hořící stůl na kterém sme nechali zapálenou svíčku.Takže jsem zachránil tehdy eště stojící srub na Pus?áku.

          0 0
    • forest  

      no, celkem jednoduche – po jednom treningu jsem dobihal za kamosema, kteri sli do hospody, a jelikoz delam orientacni beh a furt beham – forrest gump je mym vzorem ;-) (ale kamosum jsem nevysvetlil, ze se to vyslovuje [foryst], ale oni mi furt rikaj po cesku [forest], takze s lesem to ma spolecneho neco jen vzdalene)

      0 0
    • tomoun  

      vaše veselé příběhy musím přerušit příběhšm ze života.Kolega v práci mě něco vysvětluje-já nechápu a stále nechápu. V té době šli v TV kreslení Gumítci a jedna z postav byl Tupoun.A tak jsem byl místo tupého Toma označen za Tupouna.Tak jsem si to nechal jako nick abych i při dílčích úspěších zůstal na zemi

      0 0
    • kusabi  

      lol…taxem zjistil ze tu nejsem sam z VSCHT :) jinak Kusabi sem uz dlouho…z Japonstiny klin, ale taky delat cestu pro neco noveho…

      0 0
    • DT Czech  

      No to DT jsou moje iniciály, a celej nick je tak trošku parodie na DT SWISS- iniciály DT jsem čech tak z toho DT Czech :)

      0 0
    • Mofo  

      třetí track na albu Pop od U2, význam je asi jasný…

      0 0
      • rock  

        Nejlepší skladba alba … dobrá volba :-) …

        0 0
        • Mofo  

          no neřekl bych , že je to od nich nejepší, mají daleko lepší věci, ale je fakt hodně dobrá, to máš naprostou pravdu…

          0 0
          • rock  

            Mně tohle album fakt nesedlo, MoFo a možná 1–2 další tracky z něj byly světlé vyjímky …

            0 0
            • Mofo  

              já mslím, že Starring at the sun, if god send… , Last night on .., a Wake up dead man se opravdu povedly, nemyslíš???

              0 0
              • dalimil  

                asi budu staromilec,ale 1.With Or Without You 2.So Cruel 3.New Years Day 4.Gloria

                0 0
                • Mofo  

                  no tak pozor, já sem nepsal, že to sou nejlepší songy, pořadí je u mně podobné with or without you News years day All I want is you Sunday bloody sunday Walk on ......... ............. Je toho moc, prostě nejlepší kapela…

                  0 0
                  • Lister  

                    Sunday bloody sunday ( nejlépe v nějaké koncertní verzi, kde to fakt prožívali) pak hoooodně dlouho nic a pak starší věci z období Boy – Joshua.

                    Jinak mám doma nějaký výběr hodně starých koncertních verzí a B stran siglů a to je fakt nářez :-)

                    0 0
                    • OCG  

                      nejlepsi alba achtung baby, zooropa. Joshua Tree je preslazeny album, ale furt krasny, na rozdil od toho, jak se zprasili tim Popem a tou posledni veci fuj. jinak MoFo je MotherFucker, pokud vim :o) to je dosti blba prezdivka :o)

                      0 0
    • Lister  

      řekl bych, že každý kdo někdy viděl TV tak asi ví co můj nick znamená. Je to můj standartní nick a používám ho skoro všude takže pokud někde narazíte ještě na Listera tak to jsem s největší pravděpodobností já :-). Velmi vyjímečně se schovávám za jiné postavičky z Red Dwarfa :-)

      Prosím neplést zde s Davidem Listerem, jsem tu dva, ale já když jsem si to zakládal tak jsem fakt nevěděl, že už tu jeden je, tak sorry.

      0 0
      • Jogador  

        Aha, tak to mě nenapadlo:)

        0 0
      • Luka  

        Tak to obcas vystupujes i jako Dwain Dibbly???? :D

        0 0
        • Lister  

          Tak Dwain jsem ještě nebyl :-)

          Třeba na PC Tunning foru jsem bohužel Rimer, protože tem už lister byl, ale většinou mi to vyjde, takže tenhle nick mám skoro všude, zřídil jsem si k němu i mail aby mi tam mohly chodit upomínky na nové příspěvky. V normálním životě to nepoužívám. Mám dost zvláštní jméno takže přezdívku ani nepotřebuju. Jenom malá neteř, když byla malinká mi říkala Tájo, ani nevím proč, s mojím jménem to nemá nic společného.

          0 0
          • náčelník  

            Proč „bohužel Rimmer“ ??? Arnie je přece největší sympa?ák :)

            0 0
            • Lister  

              Ne že bych ho neměl rád, ale musím si pamatovat další nick. Ale jinak je tím samozřejmě myšlen „Eso Rimmer“ :-)

              0 0
              • ddd - andy  

                to uz abysme ti chystali kvetinace.. nebo tak nejak ;-)

                0 0
                • Lister  

                  uzenáče, zlato, U-Z-E-N-Á-Č-E :-) :-D :-)

                  0 0
                  • Baracuda  

                    Nee, spravne Eso Rimmer, ktere se jeste prijde naposled rozloucit s kamarady, chce mit nachystane kvetinace ;-) Muj nejoblibenejsi dil. Jnak prezdivka – tak nejak vznikla z prijmeni…

                    0 0
      • fousek  

        Ja mam s jmenem Lister asociovany jedno britsky auto: Lister Storm, ani nevim proc, ale vzdycky kdyz vidim jmeno Lister tak se mi v duchu zobrazi to auto, takze te vidim jako auto:-)

        Jinak moje presna prezdivka je fousek s hackem nad s, ale na diskusich apod. nepouzivam diakritiku takze fousek a tahle prezdivka se se mnou tahne vpodstate od doby kdy jsem se kapku naucil mluvit a predstavoval sem se jako fousek busak:-)

        0 0
    • kámen úrazu1  

      ráda si hraju s nicky a tahle slovní hříčka se nabízela přímo sama. Svýho času to byla i drobná provokace určená Polákům, na jejichž serveru hrávám pišky. Mám v infu hráčů „czeska przeszkoda“ (česká překážka) a nemám nouzi o soupeře. ;o) Navíc… spojení já a kámen vede občas k úrazu. .-)

      0 0
      • orca  

        Hrajes na www.kurnik.cz ?? si na te pociham a dame :-)) tam mam ale orca1

        0 0
      • shark.A  

        :o)))) … ta poslední věta nemá chybu ! To je krásné!!! :o)))) … Na piškvorky na tom PL serveru mě před nedávnem stáhl jeden známý … Ve škole (no…dost let dozadu :-DDD) jsem v této disciplíně excelovala, tak jsem si říkala, jak mu to nandám … Už tam raději nechodím … :o(( … :-DDD

        0 0
        • kámen úrazu1  

          :-)) Nevzdávej to, takových jako Ty bylo… i já jsem nechápala, jak to, že pořád všici mají tu blbou pětku postavenou dřív než já, i když dávají symboly na úplně nesmyslná políčka. :-) A to jsem ve škole v piškách excelovala! :-D Nehraju už z důvodů nedostatku času. Zlepšení v piškách, tak, aby člověk trochu stíhal dobrý hráče, si žádá pár hodin hry minimálně obden. Občas na nějaký piškařský server zabrousím, ale má XOX kondice není teď nepodobná kolařské po zimní pauze od veškerýho pohybu a sežraný tuně cukroví…

          0 0
    • rock  

      Pořád mi musí hrát nějaká hudba – v práci, v autě, doma … například zrovna teď Metalmorfoza od Arakainu …

      0 0
    •  

      hm tak tady neni co vysvetlovat, jedině snad ještě v herním světě LOVIT, což je ale pouze kus ména a přímení :)

      0 0
    • TNT  

      bracha ma James technology=JMT ja mam Teny technology=TNT to ze je to prej nakej dynamit ani nevim......... http://www.cs.tut.fi/…uvat/tnt.jpg

      0 0
      • fousek  

        TNT tri-nitro-toluen

        0 0
        • TNT  

          to ma bejt recept??

          0 0
          • cabbage  

            jj, je to tekuty doping co fantasticky urychluje, buhuzel pusobi pouze docasne:-/

            0 0
            • TNT  

              ja doping nepotrebuju, tahame se s bratrem navzajem…i kdyz teda pri poslednim svihu to mohlo vypadat ze porad taham jen ja jeho…

              0 0
              • cabbage  

                odkud? z hospody?:-)

                0 0
                • TNT  

                  dyt si s nama jel tak snad vis ne?? ale po ty zmrzline s pivem me malem spis tahnul bracha…

                  0 0
          • kankrlicek  

            Zdaleka ne, to je jen vysvětlení zkratky :)

            0 0
    • Vymi  

      u me je to jednoduche… jmenuji se Vymazal a ve skole mi rikali Vymi no a tak mi to zustalo az doposud… :-)))

      0 0
    • Schumi  

      Již od mládí sleduji dění F1 a fandím Ferrari a hádejte kterému jezdci.

      0 0
      • goofy  

        Button? :o)

        0 0
      • canonbabe  

        já si myslím, že z názvu je to jasný jak facka…holha co jezdí na…hádej 3×

        0 0
      • Matts.  

        Schu/mi na preskáčku je mischu, čiže Mišo, mohol by by? aj Šumacher?

        Ja mám moj nick napatlaný na ráme Meridy Matts spešledišn

        0 0
    • Luke  

      no tak ja snad nic vysvetlovat nemusim :-)

      0 0
    • Krutor  

      Tak se taky přidám – se ti ten thread pěkně rozjel ! Původně sem chtěl Náčelníka, ale už mi ho předtím někdo vyfouk. No tak sem tam vrazil Krutora. Ani nevím jak to vzniklo, ale občas si takhle říkáme s kámošem, se kterým občas jezdím. Jinak jsem jak beránek :-))).

      0 0
    • 2-czech  

      2-czech – sice jsem cech ale to s tim prekvapive nesouvisi:) prijmeni Tuček a po trose inspirace uz mrtvym americkym rapperem ktery se jmenoval 2-Pac a taky tim ze jsem anglista z toho vzniklo 2-czech:)

      0 0
    • fousmen  

      odvozeni od jmena.. a rikaj mi tak kamosi-bikeri.. (-:

      0 0
    • orca  

      Můj nick ? od mého otužování a plavání mezi krama…byl jen krok k tomuto nicku z angličtiny. a mám vystaráno všude má stejnej max přdám číslici za pokud mě někdo někde předběhl…

      0 0
    • pivař  

      Z části profesi a z části zálibu

      0 0
      • pitelboy  

        mě tak různě komolili jméno, až ze skomolěnin vzniklo todle. …

        0 0
        • Meesha  

          Mel by sis udelat novej nick! Treba neco jako „Neumoodepisovatel“ nebo tak nejak… :-))

          0 0
          • cabbage  

            presne na tomhle threadu je videt ze z pocatku sem mel problemy i ja ale to se kazdej rychle nauci…:-))

            0 0
    • McBlacky  

      tak nějak už dlouho mám přezdívku Blacky a protože na většině for, shopů a mailů už to je zabraný tak mám McBlacky, abych nemusel přemýšlet jaký mám login :)

      0 0
    • Jacker  

      kdysi se mi hrozne libilo anglicke slovicko hijacker (lupic,zlodej – to jako ale ne ze bych jim byl) a tak jsem to trochu poupravil a vzniklo Jacker :-). Hloupe ze ? :-)

      0 0
      • pavitas  

        dooost hloupe. ale nepsal bych to, kdybys to nechtel slyset ;-)

        0 0
        • netuch  

          kdyz jsem si zakladal email,tak to po mne porad chtelo nejakej ten NICK a kazdej co mne napadl uz byl zadanej – uz jsem netusil co tak jsem napsal netuch:) a ono se to chytlo…:)

          0 0
          • grafik  

            :)

            0 0
            • Raydowe  

              no moj nick presiel toho hodne.. ako prvy nick som mal Brooklyn, ale tych je na nete tak strasne moc, ze som to zmenil, uz neviem na co… nieco ako Jack Canner, a potom som stretol typka na nete, co na mna vybehol ze on sa tak vola, odkial to mam..:))) tak som si uz musel nieco vymysliet co hadam nikde nebude, vznikol Raydack… mal som ktomu male vyhradi (raydack znelo ako rayduck nedajboze raydick.:))) tak som to zmenil na Raydowe a to uz mam niekolko rokov…

              0 0
    • Twisp  

      Twisp je postava Nicka Twispa z trilogie Mladi v hajzlu coz sem cetl kdyz sem nebyl o moc starsi nez hlavni hrdina. Zahy jsem objevil koulo netu a IRC kde jsem tenhle nick pouzival a uz mi to zustalo. :)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ve svy dobe (kdyz jsem byl v jeho veku), tak me to dost pobavilo :)

        0 0
        • fousek  

          Hmm ja sem to cet ve vetsim veku nez je hlavni hrdina a rek bych ze je to brak, skoro lituju ze sem to vubec cet:-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ja se bavim i u letaku z Tesca. Nejsem literarni kritik. Ale zase jako Blesk bych si nekoupil. Hrom to jo. To je jina :)

            0 0
            • fousek  

              No tak letak z Teska taky ctu nejzabavnejsi je kategorie sport:-) I kdyz v sekci potravin jsou zajimavy i vina:-)

              0 0
    • gilby  

      podle Gilbyho Clarka byvalyho kytaristy Guns n Roses, docela jsem to na stredni poslouchal. A jelikoz jsem hral na kytaru, zacali mi tak kamaradi rikat

      0 0
    • Mucha  

      :)

      0 0
    • admxx  

      adm jako ADAM a xx cokoli…;-)))nebo také „adamiks“

      0 0
    • black.horse  

      black.horse… no, je to dle mého prvního rámu na skákání, kterej mám do dodnes, Black Horse je prostě krásnej výtvor z ocele… a další důvody miluju černou barvu, takže Black a mám to rád na koníčka, takže Horse ačkoliv asi by mi spíš sedělo black.dog :-)))))))))))))

      a ačkoliv nejsem koňofil, tak černý koně sou krásný:-) používám to na netu, v civilu sem světoznámej jak Balda :-)

      0 0
    • cabbage  

      cabbage, foneticky prepsany jako kebic(kdyz nekdo[sava H.] neumi diktovat :), nasledne anglicko/cesky precteny a vznikl kibic:-)

      0 0
      • Jogador  

        Ty máš nový nick?:)

        0 0
        • cabbage  

          ne tak docela, pouze si ho chranim, nemuzu prece nechat nekoho aby pouzival moji druhou prezdivku:) treba takovej padlista by si moh zarezervovat nick ki-bic:)

          0 0
          • Jogador  

            Jenže u k němu by to pasovalo, ale k tobě taky, tak co:)

            0 0
    • Želwmaister  

      no, kdyz sme hrali s kamosem voleyball tak se zacal chlamat jak vul.Ja se ho ptamproc se smeje a von ze jak sem shrbenej tak vypadam jak… hadejte co. ps.ma to krunyr:)))

      0 0
    • sachil  

      SAša + úCHYL – ale s tvrdým y by to vypadalo moc jasně. Tak mi začla říkat spolužačka na střední a chytlo se to.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Já všude říkám, že je něco jak pes tak to vzniklo, nic lepšího mě nenapadlo. :-P

      0 0
    • pegal  

      S touhle prezdivkou me uz asi privezli z porodnice, protoze si na jeji zacatky nepamatuju… Kdyz me nekdo oslovy pravym jmenem tak nereaguju :) Me uz tak rikaji i rodice :)

      0 0
    • tomsoyer  

      Jmenuji se Tomáš a kamoši(vlastně hlavně jeden) co sem snimi hrával hokej a fotbal mi začali najednou říkat soyer(Tomášu nás bylo víc tak asi aby se to nepletlo)no a nějak se to chytlo a já si na to zvyk. Akorát, když sem se v dobách začátku internetu registroval na nějaké stránky tak vetšinou ten soyer byl už obsazenej tak sem z toho udělal tomsoyera, a podtímhle nickem vystupuji na celém internetu.

      0 0
    • Dinoxus  

      No když jsem se registroval tak jsem nevěděl co napsat do nicku a na stole na mě koukala helma Etto Dinoxus tak jsem to tam napsal.

      0 0
    • Doktor  

      Tak,že jsme jeli v chorvatsku na biku a ja zajel nekam do strane,když jsem se kochal.Kamarad zahlasil:„aaa,dok­tor se zase kochal“,jako ve Vesničko má středisková..S tím,že dokončiji studium práv.fakulty to nijak nesouvisí..:-))

      0 0
    • Smazaný účet  

      Vidim, ze otazka sa chytla. Pista je domacky Stefan u madarov. Mam to nalepene uz od detstva. Pri registracii ma vykoplo, ze obsadene, takze som dalsi v poradi – pista1.

      0 0
    • architekt  

      prezdivku jsem nikdy nemel, tak si nejradeji pisu „adam“, ale to je vzdycky obsazeny, proto architekt – studuju architekturu

      0 0
      • goofy  

        Jak se divam na tu fotku, nemassh spolubydlu v Brne Koshe?

        0 0
        • architekt  

          no uz tam sice nebydlim, ale mel jsem… cau roman :-) zech nie wiedziol, ze bikujesz :-)

          0 0
          • goofy  

            Jo tez ni… Uz to wiym no… :o)

            0 0
            • architekt  

              jo spisz zaczynom. prziszly tydziyn se mi bydzie sklodac piyrwszy porzondny bike :-)

              0 0
              • goofy  

                A co zes wybrol?

                0 0
                • architekt  

                  tak ± ram RockMachine CPS 4.0, vidla Manitou Splice, kliky, prehazka, razeni – LX, naboje – deore, brzdy avid BB5 (mechanicki kotouce), rafki rigida taurus, zbytek pells, bontrager… tak jaksi… prziszly tydziyn az bydzie slozony tu chynym fotki :-)

                  0 0
                  • goofy  

                    Toz pieknie… Tak niech slozy… :o) Jo uz bych tez miol dac fotke tego swojigo… ;o)

                    0 0
    • bajkr  

      rozhodoval sem se mezi bike turistou :-D ale tohle mi znělo drsnější :-D a bylo to volný :-)

      0 0
    • FrontMan  

      Vždycky to rád táhnu na špici…

      0 0
    • Siddha  

      Siddhartha Gautama, Buddha sem se asi pred lety dopoustil z mladicke nerozvaznosti takove nejake svatokradeze. a pak uz sem si ten nick nechal… ahinsa

      0 0
    • vipera  

      Mým hlavním zájmem je herpetologie, především zmije. Vipera (lat. zmije)

      0 0
      • Páník  

        ta je pekna,mrska…taky jsem premyslel o nicku dle mych zviratek,to bych byl treba thamnophis…ale radsi jsem pouzil civilni prezdivku

        0 0
      • bajkr  

        nejsem žádnej troškař :-D

        0 0
    • kajulka2  

      Kajulka mně říká pořád jedna teta, a při registraci na jednom foru sem byl až 2

      0 0
    • poiko  

      Noo, tyhle klávesy jsou všechny v pravo nahoře na klávesnici. Jednou jsem nějak náhodně zmáčknul a vylezlo z toho todlencto. Připadáá mi to takový finský a já Finsko rád. Net je dost anonymní, proto i malý písmenko na začátku.

      0 0
    • chemik  

      Kdosi na starém bikeforu takto radil kterak odmastit brzdové destičky: že sice není chemik, ale že by doporučoval povařit destičky v acetonu v papiňáku, což byl nejspíš džouk, nicméně mě to vedlo k zaregistrování nicku chemik a reakci na výše zmíněnou radu, že to je slušnej návod na amatérskou bombu.

      0 0
    • Raydowe  

      Ja som mal spustu nickov, ale vzdy bol niekde niektory obsadeny, az ma to prestavalo bavit. Vymyslel som si nezmysel raydack, ktory som neskor zmenil na raydowe, ktory mi znel ako tak a nikde inde neexistuje, mozem mat tak vsade ten isty nick.

      0 0
      • posvi  

        zkratka mého příjmení…nic jednoduššího mě nenapadlo:)

        0 0
        • Janes  

          Big Ben-komisař Ben Berghammer-Der Bulle aus Tolz.Totální idol,ne?Teda,ještě jsem nedorost,ale skoro.

          0 0
          • Pebe  

            Né že bych to sledoval, ale má pěkný BMW :-)

            0 0
            • Janes  

              Jo jo,kultovní kousek,635 Cou­pe.Motor 3,5l,a ta vyndaná sedačka,to je věc!

              0 0
      • Auditor  

        Ech. koukam, ze nejenom na foru o DF Panasonic se vyskytujes.. :o)

        0 0
    • Toams  

      … vcelku jednoduche, ked sa rychlo podpisujem (v maili a tak podobne na kompe), sa obcas prehodia A a M, takze namiesto Tomas je Toams … toz tak

      0 0
    • SELMIRA  

      SELMIRA je děsně TAJNÁ šifra Význam zná jenom Mosad a já. :o)

      0 0
    • senožrout  

      Já myslím, že to rozvádět snad ani nemusím.....

      0 0
      • TheIF  

        dřív velký sběratel warezu = Thief (všude už reglej) ->> TheIF :-)

        0 0
    • Q  

      Ten den kdy jsem se přihlašoval, tak jsem měl trošku depku. Připadal sem si jak nula, aproto že sem chlap…tak nula s ocáskem..Q. Dneska je už všechno v pohodě, ale nick měnit nebudu. Docela se mě líbí.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Můj nick znamená… Ty jo, teď sem to zapomenul :-(

      0 0
    • volvej  

      Jsem velkej fanda trucku značky Volvo.

      0 0
    • CZiko  

      no můj nick vznikl z filmu ********* pátek, kde vystupuje pes jménem čiko… a jelikož jsem se tomu jménu smál, tak mi to zůstalo… ale málo lidí mě tak oslovuje… na střední mi ještě říkali papír, protože jsem prý tak hubený, že prosvítám:-D

      0 0
    • CZiko  

      no můj nick vznikl z filmu ********* pátek, kde vystupuje pes jménem čiko… a jelikož jsem se tomu jménu smál, tak mi to zůstalo… ale málo lidí mě tak oslovuje… na střední mi ještě říkali papír, protože jsem prý tak hubený, že prosvítám:-D

      0 0
    • mr.antik  

      přezdívka z vejšky, v podstatě je tam schovaný jméno i příjmení

      0 0
    • Manas  

      Manas – Na zakladce sem ho umel dobre napodobit a bohuzel mi to zustalo :)

      0 0
    • hodny soused  

      to je jasný :-)) páč jsem váš HODNÝ SOUSED :-D

      0 0
    • pitos  

      Můj nick vznikl někdy kolem roku 95. když vyšlo album Raza Odiada(Pito Wilson) od Španělské kapelky Brujeria. Kamarádi mi začli říkat Pito(už nevím ani proč)Mam to dodnes a všichni mě pod tímto jménem znají. Na netu jsem si jen přidal ,s´ takže Pitos

      0 0
      • nooski  

        Hehe nejlepší hudba na uklidnění. No a pito znamená prase ;)

        No a moje přezdívka je jednoduchá nooski – No.87 OsmdesátSedm (to jsem se narodil) a první a poslední písmeno civilní přezdívky KI – NOOSKI

        0 0
    • zubatec  

      Původně jsem chtěl být „pes zubatej“, tak jak to mám v mailu, a to na počest našeho nejoblíbenějšího člena rodiny :-) Pak jsem se podíval na seznam nicků a zjistil, že už je tu pes, pes Brok, pes leze dírou, dále biker jak pes a dokonce tančící pes (dancing dog). Kdyby měl přibýt ještě pes zubatej, bylo by tu už dost přepesováno, a tak jsem si zvolil kratší variantu přezdívky našeho mazlíka (už cca měsíc in memoriam :…-( )

      0 0
    • coolboy  

      coolboy – to vzniklo spojením slova „cool“ a „boy“…jinak tuhle přezdívku používám jen na b-f. jinde jsem jako „pavelkja“, což vzniklo ve škole, když mi vytvářeli e-mailovou schránku. Jeden Jan Pavelka už na škole byl, tak mi zbyla tahle skomolenina…ale celkem úspěšně jsem si ji zvykl používat.

      0 0
    • Twiggy Ramirez  

      Twiggy Ramirez- to je basák u Nine Inch Nails. Taky to používám jen na BF, jinak mi říkají Zbyšt- od jména Zbyšek.

      0 0
    • Lusetta  

      Kámoš mi poslal sms v níž psal že mi posílá pus(sy)nku a už mi to zůstalo.Jenže plno lidí si to spojuje s angl.slovem,o kte­rém všichni víme co znamená.Můj nick má však úplně jiný význam.A z mých známých to nikdo neřeší.Tak a kritici rozcupujte mě tu.Už se na vás těším.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Hroch jsem od vejsky, ze prej protoze rad spim. Zas nerad vodu. Rikaj mi tak vsichni, uz i doma deti, protoze se to naucily od deti kamaradu. A obojzivelnej protoze uz tu hroch byl.

      0 0
    • sway  

      sway je moje netovy alterego, par lidi mi tak rika i v realu, ale fakt uz nevim, kde sem na to prisel… jinak mi kamosi rikaji Usty, coz nejak vzniklo z prijmeni

      0 0
    • pasek  

      Vašek ->zkomolenina kerou mi zacal rikat bracha = Pašek

      0 0
    • littlebiker  

      littlebiker pouzivam jenom na bf a lide.cz-vzdycky sem nejmensi-merim 163cm.jinak mam prezdivku Jerry,ale vubec nevim proc,ani kdo s tim prisel…

      0 0
    • Ja uz fakt nevim  

      ja uz jsem opravdu nevedel, vse bylo plny:D

      0 0
    • Blade  

      Jsou jisté věci mezi nebem a zemí, které zůstanou tajemstvím… :o)))

      0 0
    • Blackbiker  

      Blackbiker-jednoduché-nosím ve sportu černou a červenou barvu-Redbiker se mi nelíbilo takže Blackbiker

      0 0
    • marco  

      To je jednoduché jmenuji se Marek. Na studijní stáži v zahraničí bylo obtížné mé jméno vyslovovat tak proto Marco a protože rád cestuji tak mám na netu na chatech nick MarcoPolo nikdo mě v čechách tak neoslovuje ale mí cizokrajní kamarádi mě prostě oslovují Marco.

      0 0
    • gouryella  

      www.gouryella.com/index_ie.html

      Jednoduse genialni napad dvou kdysi davno zacinajich DJ's… Nezapomenutelne.

      0 0
      • pos3k  

        kdysi davno zacinajich DJ's haha, si me pobavil :-D

        0 0
        • gouryella  

          tak…ligaya zrovna ne, ale prvni gouryella je z'98 coz uz je kdysi davno…hlavne slo o to, ze tenkrat panove jeste meli napad… :)

          0 0
    • Papaja  

      ovoce

      0 0
      • Anča1  

        No kruciš já mám taky „hrozně“ originílní nick, se teda jako stydím, že jsem tam napsala svoje jméno! Ale už je pozdě, co… jinak mám přezdívku – AnčBančPomeranč + umělecké jméno AnnnaCHÁ. No umělecké, ještě nic neumím, ale až jednou budu umět, bude to moje jméno.

        0 0
        • Vojtas  

          Nemas se za co stydet hele ;)kdyz sem tady zacinal tak sem se pak stydel za ten nick co sem si vymyslel ale tohle je proste nejlepsi :D

          0 0
    • Tinker  

      Tinker = Tinker Juarez …můj bikovej idol :)

      0 0
    • Luma  

      Luma je zkratka mého jména Lumír a kámoši mi tak říkají.

      0 0
    • banton  

      Muj nick je slozenina prijmeni a jmena..vzdycky prvni tri pismena…pouzivam to vsude…je to asi nejlepsi..

      0 0
    • madcat  

      šílená kočka, co je na tom k nepochopení…? :-) ale vzniklo to tak, že jsem jednu dobu docela hrával gamesu Mech Commander, a jedna z nejlepších jednotek Jaguar Clanu se jmenovala právě Madcat… tak jsem to na netu tak nějak začal používat, protože nic chytřejšího mě zrovna nenapadlo… používám to jenom na netu, normálně mně tak nikdo neříká…

      0 0
    • enrico  

      enrico – povodne to malo byt moje krstné meno, ale za bývaleho režimu za komančov mi vraj take meno nexceli dať, tak mi to prerobili na Enrik ale bežne ma všetci volajú Eňo

      0 0
    • Haddock  

      Kapitan Haddock – z komiksu Tintin – a samo ze duraz neni na slovo kapitan…

      0 0
    • dancing dog  

      už jsem to myslim tady jednou psal- mam fajn kokřici,už starou paní, krom jiného když si chce hrát nebo házet klacky, tak kolem mě krouží, štěká a při tom se otáčí kolem osy… na jednom indianskym taboře mi proto říkali " ten,jehož pes tančí, to pak se zkrátilo na toho, comá tančícího psa, pak ještě jen na tančícího psa a to bylo málo indianský, takže dancing dog, pak dog, a pak už nic, neb už sem indianství trochu vypustil…

      0 0
    • Maadaf  

      Neznamena vubec nic. Chtel jsem vymyslet jmeno uplne z niceho, co se povedlo. Napadlo me „mada“, pridal jsem na konec jeste „f“ a doprostred jedno „a“, abych vypadal jako svetak a jmeno bylo na svete :-)

      0 0
    • Nehas  

      No Nehas nevypadá moc chytře, ale s příjmením Nehasil už se to dá pochopit.

      0 0
    • Lance  

      nevim,nic me nenapadlo toto mam jen tu na BFku bo sem potreboval rychlou registraci abych tu moh opruzovat

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Jednou jsi tady psal mnohem pikantnější způsob tvorby tvého nicku … ;))

        0 0
        • hribik A1  

          co bolo to bolo, terazky som majorom

          0 0
          • Biker jak Pes  

            nn, něco mnohem lepšího … ;)

            0 0
            • Lance  

              vsak jo:) no ale vznik meho nicku ti muzu vysvetlit. Ne ze bych Armstronga nejak obdivoval, ale zaregistroval jsem se 5.11.2004 a narozeny jsem v unoru no a jednou jsem zabrousil tady na toto forum,ale abych mohl prispet,tak musis byt zaregistrovany no a me zadny nick nenapadal,ale zjistil jsem ze mesic unor je sedmy mesic po mesici cervenci 1.srpen 2.zari. 3.rijen 4.listopad,5.pro­sinec, 6.leden,7.unor no a registrovany jsem 5.11.2004 no a 5+2 je sedm a 11–4 je taky 7, no a ted ten unor jako 7 mesic po cervenci kdy cervenec je mesic v kterem se jezdi TdF no a ja si rek same sedmicky kdo vyhraje v roce 2005 TdF? Armstrong tudiz jako jediny bude mit na konte 7 vitezstvi v rade na TdF,tak jsem si dal nick Lance, protoze jsem potreboval rychlou registraci a musel jsem se rychle rozhodnout, takze to byla takova pomucka no.

              0 0
    • MITY  

      Já mám nick „MITY“ podle mýho příjmení: MITAS ;-)

      0 0
    • pajasimi  

      pavel šimeček, dvě přezdívyk-pája, šimi, spoojení-pajasimi..asi tak no

      0 0
    • ziki007  

      Rezavý vlasy+pihy=Zikmund Zikmund'=Ziki 007 jako že sem agent :-P Jinak tuhle přezdívku mám přišitou tak od třetí třídy základky…

      0 0
    • kudlanka32  

      naprosto nic…ale mam ho dlouho…kdyz uz mi nekdo ma potrebu nejak rikat tak sem chemik :)

      0 0
      • lizar  

        No lizar vznikl před pár lety asi 7 let zpět, kdy jsem vlastně začínal s internetem jakošto nováček :). Kamarád byl se mnou u registrace a moc rá lyžuji,jzdím na prkně a běžkách tak si udělal srandu a napsal lizar. Prostě bez interpunkce a hooodně lidí si myslí že rád něco lížu no i když … :))). Tento nick používám od té doby na všechno a všude kde po mě chtějí nick :)

        0 0
    • Vrabčák1  

      Normálka moje přezdívka. Já to čapnul na lyžáku na základce od jedný slečny. Nejdřív jsem to klasicky nesnášel, ale zvyk je železný dres.-)

      0 0
    • FeeWong  

      Mno to je těžké, už si to ani sám pořádně nepamatuju, ale myslím, že jsem kdysi dávno četl jednu knihu a tam byl malajský domorodec toho jména, tak jsem to použil, když jsem začínal používat net, někdy v podlovině 90. let, je s tím ale dost problémů. Nadiktovat někomu do telefonu mail je na hodinu, a když někomu něco pošlu zařadí mě hned mezi spamboty…:-)

      0 0
    • Santus  

      rikali mi tak pred vojnou a hlavne na vojne, tak jsem to oprasil na pocest tem krasnym rokum. Omluvte kvalitu, psal se rok 83.

      0 0
    • SoLaX  

      Moje prijmeni pozpatku je šolaks, prepsano do anglictiny Sholax, kamosi to zkomolili na Solax a pac petipismenej nazev i vypada lip, tak sem to tak nechal, jen zvyraznil souhlasky.. Ale vedou se dohady o tom, jak se to cte – nejcasteji „šolaks“, ale pise se to urcite bez hacku, ten by tam vypadal blbe :-)

      0 0
    • maaareee  

      Mám to celé vůbec takové zamotané…, tak štěstí se objevuje v mém příjmení opravdu, ale ne Česky, tak jsem ze sebe udělala Šťastnou a Marie byla moje babička…a taťka na babičku vzpomíná, že mu nechtěla kdysi koupit v bazaru kolo za 10,–Kč. Taťka si proto půjčoval kolo od kamaráda a někde v Jindřišské ul. 1× spadl pod TRAM (bez úrazu). Babička se doslechla, že nějaký kluk spadl pod TRAM a dávala mu za příklad, proč mu to kolo ani do budoucna nekoupí – mohl by skončit jako ten kluk nebo hůř… :-) A proto z Marie nějak vznikla maaareee …

      0 0
    • lysergine  

      Lysergine: no to je kvuli me oblibe toho co rikal guru Timothy Leary: kazdy clovek ma pravo ozkouset zmeny vedomi.. :) No a jednou z cest je diethylamid kyseliny lysergove: lysergide… a z toho uz se lysergine udela lehce… A mam to i graficky :D

      0 0
    • shark.A  

      … foneticky mé jméno … v překladu žralok.„A“ – prvotřídní! :-DDD ;-P … tento predátor mě fascinuje nepředvídatelnou a spontánní divokostí …

      0 0
      • pos3k  

        doporucuji nejmene trika s tematikou zraloku.. :-D jsou to spis takovy umelecky variace..modni :) Maui and Sons. www.mauiandsons.com/graphics.php
        Nekde v Cr tez k sehnani, ale je to umeni sehnat.. dodnes se lamu ze jsem jich kdysi nekoupil vice..zatim drzi 2 ale uz se sypou vsude mozne..po tolika letech. na plose mam jejich wallpaper (viz tema Vase plocha)

        0 0
    • Fak  

      Muj nick vznikl postupnou evoluci z meho prijmeni: Fusek – Fucek – Fuck – Fak. Nejdriv mne to FAK sralo, pak mi to prislo divne, pak jsem si zvykl a ted jsem na to hrdy :)

      0 0
    • Drus  

      Když jsem začal studovat VŠ hrál jsem Aardwolf mud,rpg textovka jestli to někdo znáte…pořád mi umírali založené posavičky, až Drus zůstal :-) Jinak je to z knížky Gemmela, kde to byl Druss, hrozně drsný stařík, umřel na otravu krve a měl velkou sekeru :-)

      0 0
      • Manas  

        Muhaha Aardwolf. … tam sem se obcas koukal. Ale v ty dobe sem paril spis Skeeve, pote Brutus a pozdeji MUME :-)

        0 0
        • Drus  

          Ze skeevu jsem přetáhl Crowaxe a Koronera na aardwolf, tam pak poznal celý svět co je to Czech rulez:-)Už neni čas viset na tom 20hodin denně, už jsem nebyl rok online…:-)

          0 0
          • Manas  

            Ja to zapich v druhaku na VSLIB. Pac jinak bych asi skolu nedodelal :-)

            0 0
    • snowfil  

      Můj nick je asi něco jako diagnóza

      0 0
    • přišlapávač  

      tak nějak nic :o)

      0 0
    • Pavel  

      pilot formule jedna, dvojnásobný mistr světa. A taky moje přezdívka z „mládí“, kdy jsem párkrát někam vezl kámoše:-)

      0 0
    • ufik  

      zdrobnělá zkomolenina vlastního jména! žádný vedlejší ani hlubší význam netřeba hledat:-)

      0 0
      • goofy  

        A copak to je za jmeno? Abych pravdu rekl jsem v koncich :o) Snad jedine Eva? ;o)

        0 0
    • T-Bag  

      typek ze serialu Prison-break

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Hmm, vidím, že tento kultovní seriál proniká i na B-F

        0 0
        • poiko  

          jezus, to snad viděl na už každej, co má doma počítač a stahuje z netu:)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            To si myslíš, mezi lidma to je možná známé, ale vidělo to pouze pár lidí. Teda v mém okolí … ;)

            0 0
    • Genarito  

      kdo zná Castanedu, zná i odpověď :o)

      0 0
    • Hejdik  

      Hejdiku mi začali říkat moji kamarádi,když všichni narostli přez 180cm a já se zastavil na nějakých 168cm,tak jsem si to už nechal…

      0 0
    • treatt  

      Mix anglických slov…má to co dělat s jistými smlouvami, zacházením, odkazem na jeden song Kissáků a tak… A k výběru přispěla vhodnost bývalého nicku, co jsem používal kdysi…

      A jsem rád, že jisté přezdívky z dětství již byly zapomenuty :-D A ta z vejšky, Aichi, se mi moc nelíbí, tak ji neuvádim…

      0 0
      • treatt  

        Kruci, 4 odpoledne a uz neumim psat – k výběru přispěla vhodnost ZMĚNY bývalého nicku…

        0 0
    • krhac1  

      Je to moje přezdívka ze zamlada,Kohoutek byl dlouhej a Luboš v partii byl;-)

      0 0
      •  

        admin – odkaz k minimalizaci mé osoby :)

        0 0
        • treatt  

          Takze ne PUNK? :)))

          0 0
          •  

            vysvětlení se nabízí víc… proč to tak je, je ale moje malé tajemství :)

            0 0
    • Smazaný účet  

      tímhle se to vysvětluje :-)

      0 0
    • favorit.  

      favorit. – kdyz jsem vymyslel nick na ivelo.cz, bylo to kratce potom, co mi odesla do vecnych lovist moje prvni silnicka, F1 Favorit. A ta tecka, ta je proto, ze jsem se zapomnel ve skole odhlasit, tak jsem se doma nahlasil jako favorit s teckou a uz to zustalo. Jinak tenhle nick pouzivam na cyklodiskuzi i BF a je to tedy na pocest F1ovyho Favorita

      0 0
    • wacker  

      Tak ten můj jsem našel na stavbě . Je to výrobce hutnících strojů.Používám ho všude aspoň se dobře pamatuje :-)

      0 0
      • Manas  

        Jinak „wack“ znamena v angline rozmlatit (nebo posuk :-) ), je to prepsana verze slova „whack“, coz znamena mlatit, bit atd :-)

        0 0
    • fairy  

      stačí se mrknout do slovníku ;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        slovník.cz

        fairy – křehký fairy – teplouš (homosexuál, slang.) fairy – víla fairy – skřítek fairy – rusalka fairy – čarovný fairy – pohádkový fairy – drobný fairy – čarodějka fairy – homosexuál fairy – nadpřirozená bytost fairy – připomínající vílu fairy – titěrný

        tak ti nevim :-)

        0 0
      • minikin  

        detto

        0 0
        • martt  

          mini·kin (min′i kin)

          noun

          1. Obsolete a darling
          2. Rare anything very small and delicate

          Etymology: MDu minneken, dim. of minne, love: see minnesinger & -kin

          adjective

          1. diminutive
          2. affected

          0 0
    • mara53  

      muj nick je proste jen moje jmeno – Mara – to je jasny, no a 53 – 5=je jako S jako prvni pismeno prjmeni, a 3=jako M jako prvni pismeno krestniho jmena…

      0 0
    • saab  

      Stačilo se jednou projet a už jsem v tom a není cesty zpět. Prostě Saab..

      0 0
    • burnout/syndrome1  

      Já ani vlastně nevím,někde jsem to zahlédl a přišlo mo to takové učené,moudré,řekl bych,že je to v nějaké cizí řeči

      0 0
      • Medunka  

        no zrovna nedavno jsem o tom ucenem, moudrem cetla – www.psychoporadna.cz/…drom/33.html

        0 0
        • burnout/syndrome1  

          Aha,tak to je přesné,to vlastně sedí.Jestli to není proto,že jsem vlastně umělec,sporto­vec,svým způsobem i duchovní vůdce,managor,po­radec,hlavně profesionální funkcionář a především dealer

          0 0
      • hribik A1  

        je velmi zaujimave, ze so saabom pisete vzdy naraz, popripade v stejnom obdobi. predpokladam, ze ak nejste jeden a ten isty s dvomi nickmi, tak prinajmensom dobri znami

        0 0
        • burnout/syndrome1  

          Přísáhám na cokoliv,že jsem se se saabem v životě neviděl a že to nejsem já.Neříkám,že nemám tak trochu sklon k ambivalenci,ale saab je jen kamarád,ne mé druhé já

          0 0
          • saab  

            Potvrzuji pravdivost slov tady mého kamaráda. Ale je pravda, že je to zvláštní, že se dost často sejdeme.. Asi nás pojí kamarádské pouto.. Prý se to tak často dobrým přátelům stává..

            0 0
            • Black knives  

              Black-stará trempská přezdívka. Knives-to mě štvě,ale samotné,Black mi systém nechtěl dát.Takže mě napadl můj další koníček-výroba chladných zbraní.

              0 0
    • audiac  

      no jednou jsem se chtel prihlasit na nejakym foru, ale nechtel jsem pod prezdivkou, kterou mam u kamaradu. tak jsem se rozhlid po stole a vsimnul jsem si tezce ohrany kazety od mych oblibenych Stereolab: Mars Audiac Quintet… no a nick byl na svete…

      0 0
    • hobby.biker  

      Jelikož jsem jako malý špunt chodila na maškarní nejraději za karkulku a k tomudle originálnímu výběru (jedna karkulka a samé princezny) mě přivedlo asi moje ještě „originálnější“ příjmení Karkošková..viz zachycení historie -únor 1989 :)

      0 0
    • DAWE25  

      Viděl jsi Pulp Fiction – Příběhy z podsvětí??? Tak to ti jistě bude něco řikat že jsem američan a že moje jméno hovno znamená…:-)

      0 0
      • Stancek  

        Takze dawe25 jakoze znamena ho*** ? :-) :-) :-)

        Sry … nuda v praci … mir…

        0 0
        • DAWE25  

          Ne, tak to nebylo myšleno.Ale taky jsem se nudil tak jsem si vzpoměl na Pulp Fiction.

          Prostě nuda, peace.

          0 0
    • Honza729  

      „Kolik je 13.854 krát 15.946, Švejku?“

      „729“

      „Tak pište.Přítomní profesoři bazírují na vrozeném kreténismu přítomného Josefa Švejka, kterýžto se již při příchodu uvedl prohlášením, Ať žije císař František Josef II, což úplně postačí ke stanovení diagnozy“

      Takze tak.

      0 0
    • goofy  

      500 :o)

      0 0
      • Krys  

        Baaaa, človek chvíľku seriózne pracuje a hneď mu uniknú niektoré dôležité veci.

        0 0
    • brble  

      Jak říkával můj děda: tož ogare nejlepší přítel je slivovice – nebrble jenom žbluňká. a já občas míval připomínky…

      0 0
    • drtyc  

      kdyz je cestou znacka nebo sloupek, tak si spolehlive najdu spravnou stopu ;-)

      0 0
    • nej.holka  

      jen tak me to napadlo a mozna delky vlasu......par lidi si ze me delalo prdela lae at jdou do r..i

      0 0
    • gazman  

      Ja mám gazman bo moc prdím.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.