Shooter- vy mu to fakt zerete???

84 nepřečtených
  • speedy gonzales

    uz me to fakt sere. jak si z vas (nas) dela s prominutim p..u.

    podivejte se na to jak vypada→ zeman http://www.ssakhk.cz/…/i_trida.php?…

    nejdriv zacal psat jako malinkatej.dablik strasne nesmysly, pak uz byl zavodnik kolem tricitky, cituju „neboj neni to tak kriticky ja uz zavodim na XC 15 let a pouzivam vecka a kdyz vyrazim obcas na FR tak uz to chce kotouc brzdi za kazdyho pocasi a nemusis centrovat tak casto je to super vec“

    no a prestoze tu byl furt tak se najednou ztratil a naraz je tu stejny idiot pod jinym nickem, ktery je nahodou taky z HK a nahodou je taky Zeman…pokud si date trochu prace tak zjistite, ze je vyloucene, aby se v CR vyskytovali dva jedinci se stejne malym iq

    hotovo

    0 0
    • Meesha  

      Souhlasim :-))

      0 0
    • cabbage  

      no a? ale je tu dost mista na doreseni vzniku zavadejiciho nazvu cesko:)))

      0 0
      • Meesha  

        tebe to nesere?

        0 0
      • speedy gonzales  

        :-))) nestiham byt detektiv i advokat…dej mi snaci:-)

        0 0
      • blue  

        a co je na nem zavadejiciho?

        0 0
        • shooter  

          pardon ja bych se taky rad dozvedel nejaky zavadejici veci o me to me zajima jinak komu jsem jakkoli ublizil se omlouvam chcete oskenovat obcanku?:-)

          0 0
        • cabbage  

          tusim ze jeste nebyl uznan, dokonce se zvazovalo o nazvu prevzateho z anglofonnich zemi „čechie“ a to uz je snad jeste horsi.

          0 0
          • blue  

            a co navrhujes ty? :-)

            0 0
          • Meesha  

            nebo taky jak rikal Ada – Cechaj

            0 0
            • Máca  

              ten osel řílak „rest čechaj“(německy se to samozřejmě píše trochu jinak, ale pro lepší porozumění), fůra našeho území byla říše neoprávněně zabraná – právo národů na sebeurčení.

              0 0
              • Máca  

                už je pátek – řílak = říkal

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Víš, že je úlpně jdeno v jaykm přodaí ty písenmka psokaldáš. Setjně to kžaedý peřtče.

                  0 0
                  • Máca  

                    Jo něco jsem o globálním čtení slyšel, ale pro jistotu.

                    0 0
                  • Máca  

                    ))))))

                    0 0
                  • Pebe  

                    Alew první a poslední písmenko musí souhlasit s originálem! :-)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Ja to vim, tak se podle toho rid :)

                      0 0
                      • Pebe  

                        Praodn, mám moalu kávelisnci :-)

                        0 0
                        • blue  

                          nejak se ti to nepovedlo, mel bys lip nastudovat ten system prehazovani pismenek :-)

                          0 0
                          • Pebe  

                            Právě že povedlo, mělo by to být tak, že první a poslední písmenka jsou shodně s originálem a ostatní můžou být zpřeházená jakkoliv.

                            0 0
          • chobot  

            snad ještě horší než kdyby tě něgdo dusíííl…

            0 0
    • juli  

      kliiiid. Stoji ti to za to?

      0 0
    • pos3k  

      ano, Jakub Zeman si z nas dela par dni prdel, to uz b-f znali poznali :-)

      0 0
    • gummo  

      konecne normalni nazor na nej! rikam to uz asi 3 dny :D zacalo to ti 8,22 kilovim pellsem se sramem 0.X :D proste dementik

      0 0
      • kovar  

        ad poslední dvě slova – to samé si ale můžem myslet i o těch, co na toho schizofrenního tupana reagují a diskutují s ním.

        0 0
    • Volf  

      Jen jsem se podíval na datum registrace a na časy jeho geniálních otázek. Mám takový dojem, že pozdní večerní hodiny o lecčem svědčí.

      vsem se omlouvam a koncim 19.05.2005 22:48:49 ja uz budu hodneej dedecku!!! 19.05.2005 22:48:17 pumpička při závodech 19.05.2005 20:30:01 rezat ci nerezat krk vydle???kolik nec .....19.05.2005 19:36:31 jake tretry pro syna???do 2000Kc 19.05.2005 19:15:35 řazeni Alivio+přehazka XTR 19.05.2005 18:39:41 jake mate cyklocomputery? 19.05.2005 18:15:40 shanim hydraolicke rafkove brzdy!!!HELP 19.05.2005 02:13:10 Poradí někdo s premiérou na SPD? 19.05.2005 01:43:54 Jake nastavce?(rohy) 19.05.2005 01:33:32 mazat ci nemazat ctyrhran??? 18.05.2005 22:05:24 rychlospojka na řetěz 18.05.2005 21:35:13 Jaké pláště 18.05.2005 21:15:15 Vidlice Suntour XCP 75 –reklamace 18.05.2005 19:51:13 Kliky SUGINO??? 18.05.2005 19:10:20 Jaké kliky.....? 18.05.2005 18:08:50 Nové rukavice Oblečení 18.05.2005 14:37:58 přehazovačka XT – jaký typ? 18.05.2005 14:34:36 Můžu hodit hydrauliku … 18.05.2005 13:40:37 Může se to stát i vám! Pokus o krá .. 18.05.2005 13:17:24 Jaky hydrovak??? 17.05.2005 16:32:48 Praskání v pedálu 17.05.2005 16:24:10 co rikate na vahu MTB kola 8.22KG 17.05.2005 01:53:01 jaka je vase duver … 17.05.2005 01:50:50 presmykac 17.05.2005 01:18:14 skladba stravy pred zavodem 17.05.2005 01:10:19

      Zase to začíná malinko Jarinovatět, ale třeba za to ani nemůže.

      0 0
    • climber  

      Já se na něj můžu ******

      0 0
    • kesu  

      co nadelame,ostatne kdokoli kdo vi o biku aspone neco vi ze neni mozny naskladat bike na ramu pells s vidli minute a na krosmaxech na 8kg protoze na tudle vahu sou ty komponenty moc tezky.A to o dost,ale kdyz potrebuje nekdo zamachrovat…

      0 0
      • pegal  

        Ted jsi mu dobre umyl prdel :)

        0 0
        • kesu  

          mozna sem trochu natvrdlej(asi urcite)ale todle nechapu

          0 0
          • pegal  

            Jako ze jsi mu to nandal. Rozumis?

            0 0
            • kesu  

              ja sem si dal tu praci a jak debil sem ty komponenty hledal,ram ma 1400gramu,vidle 1600 a krosmaxy maj porad 1,8kg.a to sou jenkatalogovy vahy ikdyz ted nechapu rpoc sem se na to nevys… …

              0 0
    • Dumbo  

      ja mu to nezeriem…

      0 0
    • RomanP  

      Taky nežeru, ale narozdíl od tebe normálně v noci spim :-) Hele tohle je naše blbost. Může se opravdu stát, že se občas někdo novej zeptá na úplnou volovinu technickýho charakteru, přesto si radu zkušenějšího zaslouží a od toho fóra jsou. Ale je na nás, abysme nějak rozlišovali, kdo je začátečník, jako jsme bývali všichni a kdo je magor, kterej může plejtvat časem na něco tak zbytečnýho, jako je psaní zhovadilejch příspěvků a následné křepcení nad našimi odpověďmi. Občas přečtu i další fóra s jinou tématikou, ale tohle je jiný svojí živostí a rychlostí. Toho bysme měli využít a nechat tyhle EVIDENTNÍ kraviny během pár hodin spadnout „tam dolů“

      0 0
      • Misiak  

        No tazko to padne tam dole, lebo vzdy sa najde niekto, kto si rad zabrdne. Ostatnym to neda, lebo aj oni si potom chcu „brdnut“ a mame to =p

        0 0
        • RomanP  

          Já vím, ale nechat to plavat je jediná cesta. Pokud by měla být registrace nového člověka zkomplikována natolik, že ji méně zkušený člověk sotva zvládně, tenhle a podobní cvoci se zvládnou zaregistrovat znova a znova. Další z vyjmenovaných opatření budou většinou spíš komplikovat život normálním uživatelům, jim ne.

          0 0
        • Dumbo  

          ja som na jeho prispevky pouzil Blokovanie :) uz nemusim cakat kym to spadne dolu…

          0 0
    • Raydowe  

      mne len neleze do hlavy, ako sa moze niekto na takomto niecom bavit, vsak to nani ani trochu funny. To uz fakt musi byt priserna nuda, bavit sa tymto stylom.:)), Asi to ma chlapec tazke.:)))

      0 0
      • ajvn  

        Nepíšu sem, spíš jenom čtu nebo vyhledávám, chodím i na fora s jinými tématy, ale mám zkušenost, že každé forum má svého jarina nebo dablika nebo šůtra a IMHO je to taková zkouška komunity – čím víc rozhořčených reakcí tím je „šůtr“ aktivnější. Nechci to jmenovat ale situace kdy admin jiného fora takového jedince pochválil a poděkoval mu mě nejdříve zmátla, pak mi to došlo. :-)

        0 0
    • dalimil  

      já vůbec nevim o co tady jde :-)

      0 0
    • gobike  

      JO, já si pamatuju, jak psal ze postavil to bajka, kterej měl 8,33kg a když jste se ho na něco zeptali, tak nevěděl o co go! že? pan stavitel!! :-)

      0 0
    • Radek Broz  

      Tak vylouceny to neni – jeste jeden Zeman se stejne nizkym IQ objima stromy kdesi na Vysocine.

      0 0
      • Smazaný účet  

        No to je taky magor, ale s tim IQ na tom bude určitě lépe než mnozí z nás :o)

        0 0
      • TinkTink  

        Nesouhlasim…Zeman, kteryho mas namysli imho urcite nema maly IQ…

        0 0
      • pegal  

        Tak to rozhodne nema, pac jezdi porad na kole .. ale je to docela prca kdyz on jede .. :) (ta jeho typicka grimasa)

        0 0
    • wlk  

      no, hledal jsem nějakej blízkej příspěvěk, abych nemusel zbytečně kvůli němu zakládat novej thread.Každopádně dnes to už naštěstí nevydržel a opustil nás..Víte koho myslím-přírodní úkaz jménem BURDDA, co na to říkáte, že je už pryč a byl tady už někdy někdo podobné kvality????

      0 0
    • Hnoj  

      PRDEL PRDEL PRDEL :-D

      0 0
    • ivaneck  

      No na tom odkazu jsem ho teda nenašel, ale je to celkem vtipný ;)) Podle IP adres je dost pravděpodobný, že dablik a shooter jedno jsou. Že by dvě nesouvisející osoby měly stejná tři trojčíslí IP? ;) Na to, že studuje kybernetiku, mu to moc nemyslí..

      0 0
      • pos3k  

        no uz je to dlouho dlouho, to jeste nebyly IP zverejnene :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.