• Yaris

    Nazdar bikeři! Jsem táta jednoho pakoše z Vaší komunity, jehož nick je PietroUL a občas se ho ptám, jestli na netu čumí taky někam jinam než na BF. Prej na počasí – aby věděl, jak to zejtra pojede :-). Jezdím s ním jako doprovod po maratonech a při některých drsných sjezdech mám půlky sevřený za něj. Zatím mu všechny pády celkem prošly, jelita a vošmirglovaný hnáty se nepočítaj. Včera si chtěl s kámošema vyjet na lehkej trénink a než došlo na ty sjezdy, máznul sebou na chodníku těsně před tím, než vyjeli. Bohužel tak blbě, že mu křupla stehenní kost a skončil ve špitále. Leží na úrazovce, nesmí se ani votočit v pelechu a když to půjde dobře, dovolej mu felčaři za dva tejdny se pověsit na berle. Malevil je pochopitelně out, těšil se na něj jak malej Yaris. Internet nemá a tak se bez těch jeho kydů budete muset chvíli vobejít. Pokud ho znáte (a nebo neznáte) a chtěli byste mu trochu zvednout náladu, vykašlete se na Delissu a napište mu na můj mail pár řádků. Vytisknu mu je a vodnesu do špitálu.

    Tak dík a nepadejte – ve špitále to moc nežije….

    0 0
    • Twisp  

      Jojo svata pravda. Ja u toho byl a chudak pietro si myslel, nez se nakonec zavolala sanitka, ze to jeste rozchodi – nerozchodil. Spadl opravdu nesikovne. Skoda toho malevilu, holt to budu muset vyhrat ja. ;) Ale na druhou stranu je urcite rad, ze je v peci krasnych sestricek.

      0 0
    • michal  

      jo to naštve,ja vloni měl taky těsně před sezonou nohu v sádře

      0 0
    • JJ  

      Ses Yaris nebo Jarin?

      0 0
      • enjoy  

        a je pryc:-) slusna reakce admine:-)

        0 0
      • Yaris  

        Zde administrátor smazal moji odpověď, protože byla zcela mimo problematiku B-F. Ponechal pouze otázku pro další vývoj bikingu zcela zásadní a pochvalu své slušné reakce od enjoye. Tak jo :o/, uzavřeli jsme (křehké) příměří.

        0 0
    • RUMcajs  

      Mno nevím, co sis prožil cestou do špitálu, ale když jsi byl už pěkně naloženej ve Familly frost s houkačkou, tak ten pán záchranář pronesl „Já vím, proč nemám sportovat.“.

      Jo, a až zas budeš fit, tak si tě vemu do péče a pojedem se učit padat na Komárku. S Honzou jsme tam v pondělí byli a jeho nejčastější věty byli „To, nejde“, „Chudák rám“, „Já nejsem žádnej freeriderista“, ale dal to vcelku pěkně, takže těď jsi na mým seznamu ty.

      Uzdrav se co nejdřív.

      0 0
    • scret  

      Do pytle, tak to je fakt blby. No chlape brzo se uzdrav!!!

      0 0
      • Yaris  

        Skončily velikonoce, do práce přišli vopravdický doktoři a všechno je jinak. Primář zkouknul fotku Pietrový horní kliky a diplomaticky označil prognozu víkendovýho felčara za přehnaně optimistickou. Prostě sloužil nějakej vožralej patolog. Diskuse vo doktorech je na B-F docela živá, ale do toho nejdu. Nemám na to nervy. Pietro se s primariem poradil a jde do toho natvrdo jako chlap a bez kompromisů. Dva šrouby M8×50, podložka, matka, kontramatka a finito. Zejtra v osm. Iron Man. Doslova.

        0 0
        • rasto  

          a na jak dlouho to ma? (jak dlouho si nezajezdi?)

          0 0
          • Yaris  

            Jak ho znám, tak max. měsíc. Pak se začne v garáži sápat na bajka. Malevil vypustí, ale Středohoří si asi v turistickym tempu švihne.

            0 0
            • scret  

              NO ale nic by se nemelo prehanet, at to radsi uzdravi a pak teprv zacne zlehounka, zlomenina steheni kosti neni zadna sranda. A porad lepsi vynechat i pulku nebo celou sezonu, nez aby se to v budoucnu vymstilo. Vse s rozvahou.

              0 0
        • Roman  

          A a? mu konce závitů zakapou barvou proti povolování!

          Jako otec to, ale zvládáš statečně a s humorem…

          0 0
          • Yaris  

            Nic jinýho mě ani Pietrovi nezbejvá. Tvoje hláška taky není žádná truchlohra, dík za ni. Je to furt lepší varianta než si hlodat nehty. Zejtra touhle dobou už nám určitě bude líp a jemu taky – okamžik zlomu bude za náma. Snad je opravdu všechno zlý k něčemu dobrý. Nemocniční strop je docela dobrý promítací plátno a člověk si v kebuli trochu srovná priority. A neprovokuj, nebo začnu trousit moudra :-)

            0 0
            • Roman  

              Držím vám palce oběma – měl jsem kluka taky v nemocnici v péči „doktorů“…

              Před ním jsem hrál tvrďáka a sám sebe jsem léčil černým humorem (jak říkáš, lepší, než hryzat nehty).

              0 0
    • Twisp  

      nasledky padu

      http://kol1.kolej.ujep.cz/…ro%20001.jpg

      ikdyz to tak nevypada opravdu je to zlomena steheni kost http://kol1.kolej.ujep.cz/…ro%20002.jpg

      0 0
    • Yaris  

      Teď Pietro psal, že jede na dílnu. Snad bude dneska servisman ve formě…

      0 0
      • MARIN  

        Pokud by tam zbyl nejaky ten Ti-sroubek (predpokladam teda ze dostane Ti), tak bych se o nej prihlasil. Jo a at to dobre zmontujou :)

        0 0
        • Yaris  

          Jo, jde do titanu, je to kvalita. Nejsem si jistej, jestli se mu v narkóze podaří čórnout nějakej na náhradní díly. Takže dražba na BF bude až asi tak za rok, až mu je vyndaj. Poznámka pro gramaře: Pietrova vejbava ztěžkne tak vo 20 gramů.

          0 0
          • scret  

            Kdyz jsem jednu chvili taky delal praxi na salech, tak mi sestricka rikala, ze ty titanovy vecicky dela (nejaka sesterska spol. nebo v zastitu, ted nevim) NASA. Hergot, tak buedete mit doma kosmonauta:-) Doufam, ze se panum doktorum dilko podari. Pietro, drzim palce.

            0 0
    • P.B.  

      Já chci taky takovýho fot.., teda tátu!!!! :-))) Jinak Pietrovi nezávidím a přeju brzké uzdravení.

      0 0
      • Yaris  

        Hele – nelísej se, po tejdnu bys bulel a chtěl zpátky ke svýmu fot…, teda tatínkovi. Nechtěj po fotrovi vod třech harantů (z toho jednoho bikera) aby adoptoval dalšího sebevraha. Přání mu vyřídím, montovali ho čtyři hodiny a už je zpátky mezi živejma. Až seženu fotku tý sešroubovaný kliky, tak ji někam vyvěsim a? máte vopravdovou bajkerskou tapetu.

        0 0
        • P.B.  

          To uz je asi stejne pozde. V mym veku (30) uz na me okoli a zejmena nejblizsi okoli tlaci, abych se stal fot… tatou ja. Zatim odolavam.

          0 0
    • šimáňa  

      Jak je mu?

      0 0
      • Yaris  

        Ta narkoza z něj už vyprchala a je s nim celkem řeč. Říká, že je utahanej víc než po sto kilákách naplno. Začínaj ho odpojovat vod všech bovdenů a cvičně mu sundali i tu tretru. Čte Velo a vytištěný vzkazy z bike-fora. Děkuje za ně a všechny zdraví.

        0 0
    • Yaris  

      Před dnešní jízdou si povinně prohlédni tento odkaz:

      http://www.hpcom.cz/…/ironman.jpg

      0 0
      • vlty  

        mno to je schopny… pozdravuj ho a at mu to co nejlíp a nejdřív sroste!

        0 0
      • šimáňa  

        Tak s touhle vistuženou nohou se opírej do pedálů opatrně – nemusely by to vydržet :-)

        0 0
        • Jungmann  

          Máňo, měla by ses trochu opřít do češtiny, za pár týdnů bude výzo!

          0 0
      • Roman  

        Povídám, nejsou tam kontramatky, tak a? mu je tam na garančce daj!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.