• PjSky

    Kdyz jsem se dival na fakturu ke priblizovadlu www.mountfield.cz/…proteus.html nasel sem tam zvlastni udaj:

    cena pred slevou 26,000 po sleve to co tam uvadeji.

    pri diskuzi ohledne kola ktere uz bylo vykoupene [ano to levne 19" pro pritelkyni- nereste, bylo cervenobile :D a to bylo to dulezite] pani vedouci prohlasila, ze jde o kola z starsich serii – pro rok 2004–2005. Ze by se vyrobci zbavovali modelu..? seda ekonomika hypermarketu a vyrobcu je mi utajena… ale mozne je cokoliv, oborove se k tomu blizim [delam pro namorni spolecnost a ceny zbozi v cine pred prodejem v EU sem tam zachytim, je to dost propastny rozdil ale samozrejme obchod je obchod a rizika velka, uspet znamena kalkulovat…]

    taky me napadlo ze je to jen finta FN pro zlepseni dojmu z koupeneho vehiklu.

    Ti z vas co take kupovali u sekackaru, co vam dali do faktury za puvodni cenu, pokud to neni tajne :) ?

    Anketa: Kolik tvrdi ze je puvodni cena?

    1:1
    0x
    0%
    0 0
    • kafac  

      Myslim si, ze to je pouze jedniduchej danovej trik.

      0 0
      • PjSky  

        neboj, dane se plati jen ze zbozi prodaneho a z ceny prodejni. a do skladu nakupuji urcite bez DPH… pokud ovsem nedovazeji.. tam se to zeslozituje. Proberu s hlavni ucetni, jetli ta nezna nejaky figl, tak pak nikdo [pani je v oboru jiz 40let]

        0 0
    • ivaneck  

      No, kupovali jsem GPS a dostali kolo ;o) Taky tam napsali, že jsme koupili kolo za 8 a GPS za dalších 8. Platilo se samozřejmě jen 8 ;o)

      0 0
    • dada  

      no tak to je slušná haluz!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.