• charlie

    Zdravim, máte někdo konkrétní zkušenost s touto Sigmou? Historii jsem prošel, ale konkrétně jsem nic nenašel. Díky

    0 0
    • Lowrider  

      Týmová edice: www.kupkolo.cz/…tery_96/Akce

      0 0
    • VA3  

      Mám ji asi dva měsíce, i s druhým snímačem na druhém kole. Co mě překvapilo nejvíc je, že už nikdy nezjistím, kolik jsem najel na kterém kole – je tam pouze součet za obě. V popiskách na cykloshopech to píšou, asi jsem to špatně přečetl/pochopil. Snímač i samotný computer jsou připevněny pouze gumičkou, tak uvidím, kolik to vydrží. Magnet je dosti podivného tvaru, ale funguje dobře a zatím neuletěl ;-) Zobrazení aktuální rychlosti pouze po půlkách km/h, nikoliv po desetinách, jak jsem byl zvyklý. Hodně brzo po zastavení se uspává, často ho zapomínám znovu aktivovat. Po aktivaci vždy naskočí ujeté kilometry, nikoliv údaj, který jsem měl zvolený před usnutím – a to mě štve dost. Celkový dojem mírně pozitivní ;-)

      0 0
      • TheIF  

        Měl jsem BC 1606 DTS a ta to umí, počítat km, čas, zvlášt + součty. Vysílač nikdy neuletěl a to jsme mu taky nevěřil. Magnet snad nemuže uletět když je přišroubovanej imbusem. K těm desetinám myslíš, že ten tachometr muže měřit přesně na desetiny ? To by jsi musel mít ten magnet na každém dratě… Brzo ? myslím, že je to 10 minut to není málo a je to o zvyku ho znova zapnout. Vždyť ujete km je jediná potřebaná funkce, tak proč by vždy nenaskočila.

        Mě vadilo jen, že jsou během jizdy některe funkce zablokované a nezobrazí se, třeba max rychlost

        0 0
    • fluider  

      v Recenziách je recenzia naň ;-)

      www.bike-forum.cz/…/recenze.htm?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.